Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ganja a sex
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 161

jaman: já taky napíšu, co mě napadne, pokud nejde o nějakou pro mě důležitou diskuzi. Většinou se taky moc rozkecám a pokud kecám/píšu tak dlouho, že někdo mezitím napíše něco, na co chci reagovat, tak taky edituju.
Jinak latinu jsem měla taky, ale i bez ní si pamatuju dost latinskej názvů všeho možnýho a dokonce pár latiskejch rčení a část básničky atd. akorát nevim, k čemu mi to bude.
Scio me nihil scire -tohle mam nejradši

Old Post 11-07-2005 v 12:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 162

2 jedubabka: ja sa snazim najst pomoc pre dievcata, ktore su fyzicky v poriadku, akurat kvoli strachu, negativnym zazitkom a stresom nemaju na sex chut. cize je nieco pokazene v hlave ale telo po fyzickej stranke je bez problemov. Ale kedze ludia maju vsetko so vsetkym prepojene, ked to nefunguje "hore", nefunguje to ani "dole", a niekde sa s napravou zacat musi.
niekto sice moze namietnut: preco nutit sex niekomu, kto on nema zaujem. no, ony o ten sex spravidla zaujem maju (malokto nema, je to od prirody dane), ale v ceste im stoji nejaky psychycky blok. takze vysledkom je, ze im 'nieco' chyba, ony nevedia co, na sex nemaju z nejakych dovodov ani pomyslenie, pripadne su same nestastne z toho, ze chcu "take nepekne veci", a vyusti to do vselijakych neuroz a frustracie. No a u niektorych hormony zvitazia, a ony zistia, ze potrebovali sex, a ten v skutocnosti moze byt uplne iny, ako si predstavovali, alebo zvitazia neurozy, depresie, pocit frustracie a to je zle, pretoze cim hlbsie do toho clovek spadne, tym horsie sa z toho dostava ..

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 11-07-2005 v 13:22 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 163

inf3cti mysliš ,že tym niečo vyriešiš ? ja som v tychto otazkach skeptik...

jaman

Old Post 11-07-2005 v 13:45 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 164

2 jaman: moj zaujem na rieseni tohoto problemu je viac nez OBROVSKY takze mi neostava nic ine ine len dufat. vela ludi uz mi navrhovalo ine, jednoduchsie riesenie, ale toto je srdcova zalezitost, a inak, nez riesit to proste nejde

2 jedubabka: kiez by to bolo take jednoduche, odpalit jointa a zborit vsetko, co stoji v ceste. jasne ze v tomto pripade nic nefunguje okamzite ani uplne. nasilne nejde nic, to uz davno viem, ale na moje prekvapenie obcasne prasknutie nervov a vyhrotenie situacie mava tiez pozitivne dosledky, je to ako keby "merac pokroku". najucinnejimi zbranami sa ukazuje trpezlivost a invencia. s tou trpezlivostou som na tom uz blbo, zato invencia este sluzi. ale pomalicky sa to zlepsuje, z toho mam hroznu radost

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 11-07-2005 v 14:47 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 165

kamarat držim Ti palce , citiš tak ,že musíš bojovať tak bojuj !!!! ver mi ,že ked vyhraš ten boj tak budem jeden z najštastnejšich ludí na svete... ak nie v tejto otazke maš moje sympatie aspon si nieco preto spravil

jaman

Old Post 11-07-2005 v 14:55 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KJR
Stálý Člen

Karma uživatele KJR - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 166

co se takle vykoulovat zhulit a ožrat potom je to docela kosmos a tak krásně se vám ventiluje láska

Nigerzitty KOzař Řízky! crew

Old Post 11-07-2005 v 16:51 PM
KJR je offline   Profil uživatele KJR   Find more posts by KJR   Foto galerie člena KJR   Click here to Send KJR a Private Message   Add KJR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lejzz
Nový Člen

Karma uživatele Lejzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 167

No je to hodně zajímavý... The best of jet na koníčka a přitom tahat do sebe...

Maminka mi říká, abych to nehulil, ale já ji stejnak nikdy neposlouchal, tak proč bych jí měl poslouchat zrovna teď?
---
Lidé mi nevěří, že dokážu vypěstit dobré rostlinky pod hodně slabým světlem z hafo zrcadly... Šak já jim ukážu!!!

Old Post 11-07-2005 v 17:50 PM
Lejzz je offline   Profil uživatele Lejzz   Find more posts by Lejzz   Foto galerie člena Lejzz   Click here to Send Lejzz a Private Message   Add Lejzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 168

ja som odpisal KJR .. a Ty si na čo odpovedal?

jaman

Old Post 11-07-2005 v 17:55 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skaff
Stálý Člen

Karma uživatele skaff - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 169

vyhulenej sex je hrozně hustá věc, hlavně sem schopnej vydržet třeba hodinu úplně v pohodě, sem na to zaseklej jak kráva a nejsem unavenej absolutně, a pak taky nejsem vytuhlej, protože jak sem nadrženej tak to nějak nedovolí tomu mozku aby byl vytuhlej ) a ty zvuky co dělá ta holka se mi transformujou do úžasnejch jinejch zvuků, no prostě férec mazec jontec.

** in joint we trust **

Old Post 20-07-2005 v 07:28 AM
skaff je offline   Profil uživatele skaff   Find more posts by skaff   Foto galerie člena skaff   Click here to Send skaff a Private Message   Add skaff to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skaff! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
megabuh
Nový Člen

Karma uživatele megabuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 18  

Palec nahoru brneni Příspěvek č. 170

Us ste skusili kdys ste skoureny voba dobre nalozeny a jak se patri bez hadru a jinejch zbitecnosti se jenom tak obejmout? je to hroznej mazec, nemluvit jenom prozivat tu chvili vobadva zacnete brnet ale uplne huste fakt kotel.

Old Post 21-07-2005 v 14:03 PM
megabuh je offline   Profil uživatele megabuh   Find more posts by megabuh   Foto galerie člena megabuh   Click here to Send megabuh a Private Message   Add megabuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sultan0069
Stálý Člen

Karma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 171

to megabuh : ...dobrá myšlenka :-))) to musím večer vyzkoušet ...

Old Post 08-12-2005 v 11:07 AM
sultan0069 je offline   Profil uživatele sultan0069   Find more posts by sultan0069   Foto galerie člena sultan0069   Click here to Send sultan0069 a Private Message   Add sultan0069 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 172

skaff :
moje rec! Jsme na tom stejne.
Je to asi tim ze fantazie je mnohem vice funkci.

Old Post 08-12-2005 v 18:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 173

good tema...a mozem potvrdit ze ganja ovplivnuje pocity zo sexu dost silno u mna...Ale nie len u mna, poznam viacej ludi co mi to potvrdilo. Pri nahulenom stave som zazil neuveritelny sex, orgazmus bol dlhsi a intenzivnejsi...Impotencia , neplodnost - nikoho nepoznam, nebudem vyvracat fakty...Fakty su take ze je to dokazane ze weed sposobuje...:/

Old Post 27-10-2006 v 18:31 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 174

mám jen dobrý zkušenosti. naštěstí se mi nestalo, že bych měl větší chuť meditovat než se milovat (to by nebylo moc dobrý - lásko, mám na to chuť - nevotravuj, copak nevidíš, že medituju? hele, já se tady snažim přijít na smysl života, co dyby ses jendou taky snažila?!!
párkrát sem byl zkouřenej jenom já a družka povídala, že sem byl vytrvalejší a lepší než normálně : )))
a když sme oba, tak je to takový elektrizující a celkově se cejtíme jako jedna osoba...dycky minimálně 40minut
sex sem zkoušel jenom zatim s jednim modelem. je možný, že dybych měl něco jinýho, byl by to úplně jinej zážitek

anebo taky smích uprostřed - taková zajímavá vložka, che che che che

a taky mě mrzí že nevyšla ta XTC, slyšel sem jen to nej

Old Post 21-11-2006 v 19:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fajec
Nový Člen

Karma uživatele fajec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 175

to mate pravdu no najlepsie je byt so zenou zhuleny niekde v prirode to ked vidite tie zvieratka tak sa mate cim inspirovat

Old Post 21-01-2007 v 09:02 AM
fajec je offline   Profil uživatele fajec   Find more posts by fajec   Foto galerie člena fajec   Click here to Send fajec a Private Message   Add fajec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B.J.
Nový Člen

Karma uživatele B.J. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 176

Zdravím

Nevím jak ostatní, ale moje přítelkyně když si zapálí nějaké ty bylinky tak je potom docela dost při chuti. A u mě? Postojí pokaždé.

Old Post 22-01-2007 v 19:14 PM
B.J. je offline   Profil uživatele B.J.   Find more posts by B.J.   Foto galerie člena B.J.   Click here to Send B.J. a Private Message   Add B.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - Ganja Pexeso - 21 odpovědí
05-05-2009 - Ganja a net - 17 odpovědí
24-02-2009 - Ganja vs Sliny - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2981120 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív