Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
kleptoman
Nový Člen

Karma uživatele kleptoman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 161

Čus, pěstování na stromech mně hodně zaujalo a určitě to chci zkusit zajímalo by mně kolik kiti do jednoho kyble jestli po jedné nebo i víc?

Old Post 02-04-2003 v 14:21 PM
kleptoman je offline   Profil uživatele kleptoman   Find more posts by kleptoman   Foto galerie člena kleptoman   Click here to Send kleptoman a Private Message   Add kleptoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Nápad Začínám Příspěvek č. 162

Zdravim,docela se už těším až tohle vyzkouším...Mám už všechno promyšlené,vyrobené,upravené...Dotaz: Kolik kytek do 10l kyblíku??? A co se týče místa(stromu),kde sadit a jak se tam dostat: Našel jsem si pěkný smrk(17-20m),který má vedle menšího bratříčka a po něm se v pohodě dostanu do nějakých 3-4m kde začínají větve toho většího.Pak už je to sranda(někdy).

Old Post 03-04-2003 v 13:16 PM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 163

TIME
Já bych to nepřeháněl, eště je venku celkem zima a co teprve v té výšce pěstitelské, já počkam eště 2 týdny a pak uvidim, jo hele ty ztráty myslíš jako samci nebo prostě chcapnou/něco je sežere

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 03-04-2003 v 18:50 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 164

Do 10l kýble bych fakt víc jak 1 kytku necpal.Za prvé už se tu psalo že 2 kytky víc pijou, takže by nejspíš uschly, protože když je pár dní dost horko a ne a nezaprší, budeš kytky zalívat buď každý den, nebo obden.Fakt to tam nahoře praží.A za druhé?to už nevim

Old Post 03-04-2003 v 19:16 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 165

LONI SEM MUSEL PRESAZOVAT KYTKY ZE SKLENIKU QULI SOUSEDCE A DYCKY SEM DAL DO KYBLE 10l 1KYTI. DYS DAS KYTKY DO TAK MALYHO KYBLE VEVYROSTOU TI DO VEJSKY,ALE ZY TO TI UDELAJ PAR VETVI A NA KAZDY SALAMA.REK BYCH ZE TO DELA LEPCI PALICKY NES V PUDE,ALE VYNOS JE MENCI (. jESI PUDU LETOS DO KYBLU TAK JENOM VECI NEZ 20L .

extravaganja

Old Post 04-04-2003 v 07:11 AM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dthc
Nový Člen

Karma uživatele dthc - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 166

tenhle napad mam uz aspon 2 roky, ale nevim jak to sestrojit. rad bych videl nejakou fotku nebo neco takovyho.

Old Post 06-04-2003 v 18:50 PM
dthc je offline   Profil uživatele dthc   Find more posts by dthc   Foto galerie člena dthc   Click here to Send dthc a Private Message   Add dthc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 167

stačí trochu hledat (ikona vpravo nahoře) nebo kliknout k TIMEovi na galérku a na jeho stromovej thread ..
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=4204

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 06-04-2003 v 19:56 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JonhB
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 30L Příspěvek č. 168

Dík za radu ohledně počtu.Myslím,že to budu řeši trochu jinak.Mám takovou plechovou nádobu(dřív to byl "šuplík na dřevo" u nějakého sporáku), objem 30L a udělal jsem si special držáky,kterýma to všechno přichytnu ke stromu(ani šrouby,ani hřebíky,ale objímka).Tam se mi ty 3 kyti v klidu vejdou.Ještě vyřešit to zavlažování... JohnB

Old Post 07-04-2003 v 10:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 169

Asi jsem napsal špatně heslo,ale jsem to já!A ještě něco...Když dám na malé kytky plast. flašky nepůjde to víc vidět?Sluníčko-odraz světla,prostě prasátka.

Old Post 07-04-2003 v 10:19 AM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Palec nahoru Příspěvek č. 170

TIME
Dík za upozornění, ale neplánuju dát ten "šuplík" úplně na špici.Asi jsem našel dobrý strom nebo co,stačí trochu prořezat a sluníčko se dostane tam kam chci(ke kytičkám ).S tím zavlažováním to ale bude asi složitější???

Old Post 08-04-2003 v 09:04 AM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aswad
Nový Člen

Karma uživatele aswad - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 171

citace:
Původní příspěvek od AwS
Ja asi corny nejakej zebrik myslivcum jak maj ty pozorovatelny, schovam ho nekam pod listi a budu ho pouzivat na vysoky stromy. Tys ty kytky daval az na vrcholek? Jak je to se svetlem? Mozna bybylo dobry vosekat par vetvi na strome nahore aby bylo slunicko.
Vykradli vam nekomu kytku ze stromu? Jak vysoko jsou schopny ty kytky vyrust? Asi jsem dost blbej furt se jenom ptam:-)

-----------
Nie su blbe otazky.
Existuju len blbe odpovede.

Ja by som myslivcom rebrik nebral.
Zaradis a medzi zlodejov pred ktorymi chces svoje deticky chranit.

Old Post 15-04-2003 v 23:29 PM
aswad je offline   Profil uživatele aswad   Find more posts by aswad   Foto galerie člena aswad   Click here to Send aswad a Private Message   Add aswad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petes
Stálý Člen

Karma uživatele Petes - 51% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 172

No ta moje mozna bude........:*)

Caute groweři, sleduju tohle tema už hodně dlouho a právě včera sme byli z khámem na stromech přidělat kýble...4 rostlinky:-)))), ale mam pro vás duležitej dotazz!

Četl jsem tady někde že díry na odtok maj být tak 5 až 10cm ode dna po stranách kýble, ale mě zajímá jestli mají být i na úplném dně???Určitě né mnoho, ale alespon jedna malá??Přece když zaprší tak v tom kytka nemůže stát celou dobu než to přece vyschne?Zkuste sem postnout radu pro žačátečníka v tomhle druhu pěstění!!

Dikes a Cus

a nehněvejte se na mě že sem nehledal.....prachy na net jenom letí oknem.......:-))

Krásný kytky všem!!!!!!!!

Old Post 21-04-2003 v 20:12 PM
Petes je offline   Profil uživatele Petes   Find more posts by Petes   Foto galerie člena Petes   Click here to Send Petes a Private Message   Add Petes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 173

hej hej do dna ne_ na dno se vyser. frkni nezi dno a díry něco jako perlit a asi tak 3 knotíky vod toho perlitíku nahoru aby sály tu vodu co je ftom zasranim perlitu,,_tkže ser na díry dodna

Old Post 21-04-2003 v 20:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 174

vodtočíček voděnčiky sou díry na straně kiblíčku s gandžičkou

Old Post 21-04-2003 v 20:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné ha Příspěvek č. 175

a jak se na ten strom dostáváš?? to si to musel dát celkem vysoko ne?? nemáš foto?

Old Post 23-04-2003 v 21:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightimes
Stálý Člen

Karma uživatele hightimes - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 37  

Dotaz otázka Příspěvek č. 176

hele chci se zeptat jestli můžu na strom dát místo kýblů taky velký květináče a přidělat je na prkno
1. to je asi strom
2. to jsou kytičky a vpokročilejším stádiu připevněné ke stromu
3. zavlahový systém -2l PET, akvarijní hadička 4mm a škrtitko nastavené tak aby jen po chvily vždycky ukáplo to se musí vychytat
4. to sou ty zmíněné květináče připevněné k tlustému prknu šrouby a prkno do stromu hmoždínkama
5. prkno alespon 5- 10cm tlouštka ale taky jak ho dostat na strom- kámoš se bude hodit
6. no a když vám pod stromem rostou magiské houbičky tak ste v poho ;-)
http://marijuana.wz.cz/strom.jpg

..:: this isn't drug, it's flower ::..

Naposledy upravil hightimes 26-04-2003 v 19:02 PM

Old Post 26-04-2003 v 18:53 PM
hightimes je offline   Profil uživatele hightimes   Find more posts by hightimes   Foto galerie člena hightimes   Click here to Send hightimes a Private Message   Add hightimes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hightimes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4800010 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív