Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Hnojit outdoor značkově?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 161

Díky moc všem za rady!!! Nakonec se to vyřešilo tak, že sem žlutý listy otrhal a ty v "korunách" kolem palic jsou OK. I palice jsou uplně OK, když tak čekujte moji galerii.

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 30-08-2010 v 09:26 AM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecil
Nový Člen

Karma uživatele cecil - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 162


Letos hnojim plargonem Alga-bloom Kvet,guano kalog prasek na zacatek promichani pudy ,granule na rust celou sezonu 1kilo a jeste mi stoho zbylo

Old Post 01-09-2010 v 08:40 AM
cecil je offline   Profil uživatele cecil   Find more posts by cecil   Foto galerie člena cecil   Click here to Send cecil a Private Message   Add cecil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hermelín
Stálý Člen

Karma uživatele hermelín - 57% PěstitelskáKarma uživatele hermelín - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 163

Hnojím Plagronom. Myslím si, že sa to oplatí. Foto v mojom OUTe 2010

hermelín & chilli grow 2011
hermelínov out 2010

Old Post 12-09-2010 v 12:00 PM
hermelín je offline   Profil uživatele hermelín   Find more posts by hermelín   Foto galerie člena hermelín   Click here to Send hermelín a Private Message   Add hermelín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubik07
Stálý Člen

Karma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 164


ja mam prve rastlinky na zahrade, a hnojim Bio Bizz, podla navodu....a je to skvele....rastliny su mohutne a zdrave.....ani som to necakala...suprrrrr! odporucam.....pokusim sa poslat nejake foto...
drzte mi palce...

Old Post 24-09-2010 v 16:35 PM
lubik07 je offline   Profil uživatele lubik07   Find more posts by lubik07   Foto galerie člena lubik07   Click here to Send lubik07 a Private Message   Add lubik07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 165

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=17075 toto téma bylo uzavřeno , zde se může pokračovat v diskuzi , o hnojeni značkově a zkušenosti s tim , fotky napovi vice , cau Hlava

Old Post 24-09-2010 v 17:24 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 166

citace:
Původní příspěvek od GreenMafia
nějakej typ tady někde psal že prej sere vlastní hovna do kanystru a když jich tam je dost tak doleje vodou a přidá ještě různý nesmysly,tak to bych si asi nedal ale možná to kytkám dělá dobře čus



Tak to sem se pobavil

Old Post 17-10-2010 v 13:45 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 167

Nějak nevim kam to hodit...
Jelikož já už outdoor skoro nehnojim komerčníma hnojkama, teda krom guana, kostní moučky a wormhumusu a příjde mi daleko rozumnější namíchat kytkám pořádnou půdu. Tak jen tak pro zajmavost odkaz pro ty co nemaj zahrádku a na ní kompost:
http://joomla.cz-hosting.net/ekoso....id=18&Itemid=33
Tisícovka za tunu se mi zdá docela fér, furt se to vyplatí víc než kupovat substráty v obi atd, nemluvě o G. shopech!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 22-10-2010 v 09:47 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 168

Já osobně se kompostu trochu bojím. Tenhle rok jsem si koupil Zahradnický kompost v OBI a dopadlo to tak, že po smíchání s normální hlínou v tom kytky naprosto nerostly. Nejvyšší má nyní kolem 20cm, tedy i s přispěním srnek. Jestli bylo na ně moc živin, nebo špatné ph, nevím. Skoro nežloutly,naopak byly hezky zelené ale takto jsem zahubil asi 8 kytek.

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 22-10-2010 v 10:00 AM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 169

Fakt jo? A seš si jistej, že je to tim kompostem? Já si už nějakej rok právě kupuju tenhle Zahradnickej kompost, kterej ale stojí víc jak kilo za 80l, nicméně nikdy žádnej problém! Myslim, že pH má milinko vyší, ale když se to namíchá s rozumnou hlínou tak no problem.
Jako jedinej problém co mě napadá je, že to mohlo bejt moc prohnojený na malinký kytičky, ale stejnak...
Nedávno jsem byl na návštěvje u kamarádky, která zasadila do jámy s čistym kompostem a nejvíc sem čuměl, takový hovada, 4m do vejšky a strašný keře. Já osobně bych se kompostu nebál, jen to asi bude chtít říznout nějakou vhodnou kyselejší zeminou v poměru tak 1:1.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 22-10-2010 v 10:12 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 170

Asi to bylo tím kompostem. Na jednu kytku jsem dal jen minimum toho kompostu a docela rostla, než ji teda zlikvidovaly srnky. Ještě to mohlo být přelití, jelikož okolní zemina nic moc nepropouštěla, ale když jsem viděl jak na druhém poli kytky za týden udělali co tyhle za měsíc, tak jsem to vzdal. Byla to docela škoda.

Je pravda že když kytka v tom kompostu přežije ze začátku to množství těch živin, tak pak letí strašně rychle. Uvidím příští rok, jen se mi nechce moc experimentovat pokud budu mít pouze jedno pole.

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 22-10-2010 v 10:39 AM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senzaa
Stálý Člen

Karma uživatele senzaa - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 171

ahoj cetl jsem tu neco o koprivach ze se snima da hnojit muze mi to nekdo priblizit jak to upravujete k hnojeni nakej postup atd??

Old Post 25-02-2011 v 12:06 PM
senzaa je offline   Profil uživatele senzaa   Find more posts by senzaa   Foto galerie člena senzaa   Click here to Send senzaa a Private Message   Add senzaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 172

citace:
Původní příspěvek od senzaa
ahoj cetl jsem tu neco o koprivach ze se snima da hnojit muze mi to nekdo priblizit jak to upravujete k hnojeni nakej postup atd??


Z kopřiv se dělá tzv. výluh, počtení ->
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17160
(pelmel)

stručně:
citace:
Výluh z kopřiv.
Rostliny vhoďte do nádoby. Pokud je nasekáte, bude výluh hotový dříve. Nádobu naplňte ze tří čtvrtin zeleným materiálem a po okraj zalijte vodou – nejlépe měkkou dešťovou. Výluh bude kvasit dva až čtyři týdny. Hotový bude, až přestane pěnit a získá tmavou barvu. Rostliny se z velké části rozpustí a zbytek klesne ke dnu – bude se hodit jako mulč. Před použitím je vzniklý výživný koncentrát nutno ředit v poměru minimálně 1:10.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 25-02-2011 v 12:31 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanelle
Stálý Člen

Karma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 62  

Obecné hnojení outoor Příspěvek č. 173

ahoj já mám dobré zkušenosti hnojit outdoor jako je shaman,mazar a biddy early kuřincemi ktere sem dala do kyble s trochou vody a litrem mlíka nechala odstat a pak jednou tydně zalívala at nespálím kytky a střídala sem to s krystalonem kytky byly v celku ok šak koukněte do mě galerie

Old Post 04-04-2011 v 16:05 PM
hanelle je offline   Profil uživatele hanelle   Find more posts by hanelle   Foto galerie člena hanelle   Click here to Send hanelle a Private Message   Add hanelle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 174

Zdravim,
pouzil z vas niekto uz Bat guano alebo Bio supermix od Plagronu?
Neviete nahodou ako sa davkuju-aky je pomer k zmiesaniu s hlinou pri vysadzani na out?
Diky

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 08-04-2011 v 01:13 AM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growand
Nový Člen

Karma uživatele Growand - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 175

A jak to jko hnojíš těma kopřivama??

Old Post 13-04-2011 v 20:59 PM
Growand je offline   Profil uživatele Growand   Find more posts by Growand   Foto galerie člena Growand   Click here to Send Growand a Private Message   Add Growand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 176

citace:
Původní příspěvek od Growand
A jak to jko hnojíš těma kopřivama??


Počti si a vyhledej výrobní tajemství hnojiva z kopřiv třeba zde http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=2 a ještě tady je něco k této kopřivové problematice http://grower.cz/forum/showthread....ght=%2Bkop%F8iv

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 13-04-2011 v 21:16 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - hnojení outdooru při květu - 81 odpovědí
24-09-2010 - HNOJIVA NA outdoor - zkušenosti - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6341130 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív