Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Unava po trávě...A jak na ni...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 161

No největší únava příchá zí po jídle (ne po všem). Třeba taková čokoláda,nebo ovoce celkem probudí( to co má hodně cukrů). Zas naopak to co je tučný tak to člověk usne raz dve. Mně pomáhá světlo. Převážně konzumuju večer. Takže když mám rozsvíceno je to lepší.

A co takhle špejle mezi víčko spodní a vrchní . A nebo přilepit horní výčka izolepou (To je komedie)

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 13-02-2007 v 19:32 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knight
Stálý Člen

Karma uživatele Knight - 52% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 162

na únavu s citronem!!!
už jsem s sebou málem sekl, ale potřeboval jsem jít na poštu .... všim si citrónky a tak už jsem ju do sebe klopil (dokonce mi chutnala ). Byl sem READY

marihuana není droga, je to posvátná bylina, která poodhaluje filozofii života...

Old Post 19-02-2007 v 18:34 PM
Knight je offline   Profil uživatele Knight   Find more posts by Knight   Foto galerie člena Knight   Click here to Send Knight a Private Message   Add Knight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 163

mno nevim. sou ruzny huleni, po kterych takovy vyplesky nejsou. vetsinou sativy. ale rekl bych hlavne se neprehulovat a ja si davam trebas zelenej caj. ten me postavi na nohy vzdyckaa

Old Post 21-03-2007 v 21:19 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 164

Mně vždycky pomůže, když už je to třeba dvě hodinky po hulení, horká vana. Dám vanu, během ní si počtu nějakou knížku, hodinku tam prožiju a hned sem připraven čehokoli - má rada - vana

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 06-04-2007 v 17:45 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 165

vaaanha: taky mám rád vanu a pořádně horkou, to pak jen poslouchám jak mi bije srdce... nejaké to počteníčko k tomu samozdrějmě taky patří + nějaké jídlo abych žažral žravou..
ale na mě horká vana působí tak že jsem pak ještě víc ospalí.
Vana je dobrá prěd spaním. taky mám rád vonné ojeje do koupele
aromaterapie dělá divy .. zvlášť když je člověk pěkně zpečený¨

Old Post 07-04-2007 v 08:55 AM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sky-triper
Stálý Člen

Karma uživatele sky-triper - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 166

nebo si uvař maté a vypij ho tag pul hodiny předtím něž budeš hulit . .. já to delám když jedu na nejakou akci přes celej večer . . . . jelikož mám rád akce od uplneho začátku do do konce tag většinou stepuju před vchodem a hulím špeka ještě než otevřou a prakticky hulím celej večer . . . alkohol nemám rád tagže si dám max nejaké pivko na chut . . . . . pokud si pred takovou akci udelám silnější maté . . vetšinou neusnu dřív jak za 8 hodin tagže pohodka . . . . . . .

Old Post 15-04-2007 v 22:12 PM
sky-triper je offline   Profil uživatele sky-triper   Find more posts by sky-triper   Foto galerie člena sky-triper   Click here to Send sky-triper a Private Message   Add sky-triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
l.tajomny
Stálý Člen

Karma uživatele l.tajomny - 7% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 167


Áno tráva dokáže veľmi prispievať ku kreativite a mňa viac speeduje ako uspáva..............ak jej niíeje príliš veľa.........................................................pretože to je už o inom


PS.................Výjdite s ilegality!!!!!

l.tajomny

Old Post 08-06-2007 v 19:01 PM
l.tajomny je offline   Profil uživatele l.tajomny   Find more posts by l.tajomny   Foto galerie člena l.tajomny   Click here to Send l.tajomny a Private Message   Add l.tajomny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 168

vaaanha: to s tou vanou se mi ovšem často vymkne - pustím vodu, zahulím, ...eeh.., nevíte co jsem to..eeh,.. zásek, ..voda studená...spánek u TV.
Doporučuju fouknout si PŘI oné činnosti než PŘED. Jedinou vyjímkou je zahulit před hulením. V opačném případě vytíráš barák.

Souhlasím s názorem, že záleží na modelu. A na toleranci.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 16-07-2007 v 16:47 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 169

huh.. zahulit pred hulenim.. tudiz permanentni prepuk?

Old Post 21-07-2007 v 12:50 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 170

mne spis naopak shiva vzdyckaa nakopne. nejhorsi sou brka kde je 100% indika. se pak nemuzu skoro ani hejbat.

Old Post 09-08-2007 v 11:51 AM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 171

Má rada: ... Vždy když jsem někde na výpuku a začnu chytat už takový ten dojez a chce se mi spát ( jednoduše už kopřím) tak stačí lousknout pár panáku a hned je to jiné =) v opačném případě stači nabuřit další sklo nebo rozpálit brko ... a případně do toho kopnout toho panáka a a neusnete =) Toť má rada POD zlato ( vím že furt všude cpu ty panáky, ale po pár kapkách alkoholu na ganju neusnu)


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 17-08-2007 v 11:06 AM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 172

jo po trave je vzdy clovek unaven, tak je nejlepsi kourit z vapiku, nebo hasis

Old Post 18-11-2007 v 16:10 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 173

Zdar jahodo.!
Zase nejde zevšeobecnit.
U mě je to následovně,ale zjistil jsem,že u mých přátel to je podobné.
Vím,že pořádný náhul z matroša spíše Indického se s tím moc děla nedá.
U odrůd spíše Sativy doporučuji necpát si břuch,to je maximálně odpadní styl.Nejlepší je něco sladkého na vymaštěnou kedlubnu ale zase,cukr a výtuh..

Nehádám se že tento jev mezi Indica/Sativa platí u všech modelů,jen z toho co jsem sám zkoušel a naFilu si na nich frčel.

Pro mně je energy spíše WW,AK47,WC,SC samej bílej model,no asi na tom něco bude.

Old Post 18-11-2007 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 174

HASIS, to je na unavu lek.

God is Love

Old Post 19-11-2007 v 23:53 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 175

Rozhodně jabka, nevím jestli to dělá ta kyselost nebo cukry, ale jabka Vás proberou. Negativní důsledek toho je ten, že to snižuje sílu samotného stavu, takže použitelné tehdy, chceteli rychleji vystřízlivět.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 20-11-2007 v 06:14 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NUMERO:UNO
Stálý Člen

Karma uživatele NUMERO:UNO - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 176

souhlas s radoslavem.Taky pomaha cerstva zelenina.napr salatova okurka

All in the same boat
Rockin' on the same route

Rip it up, chat it up, buy it up, dub it up, skank it up, eh?

Old Post 22-11-2007 v 00:33 AM
NUMERO:UNO je offline   Profil uživatele NUMERO:UNO   Find more posts by NUMERO:UNO   Foto galerie člena NUMERO:UNO   Click here to Send NUMERO:UNO a Private Message   Add NUMERO:UNO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5221260 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív