Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Léčebné účinky marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 161

Nevím jestli se dá předejít,(vyzkoušet by se to dalo jedině na jednovaječných dvojčatech :-) ) ale věřím, že se dá zmírnit určitě.
To je ale pro někoho znalejšího.

Mohu pomoct jen výběrem správné odrůdy.

http://medigrower.cz/katalog/semena...citrus-kannabia

http://medigrower.cz/katalog/semena...w-dutch-passion

Naposledy upravil yara 27-05-2012 v 00:17 AM

Old Post 26-05-2012 v 23:05 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efis
Nový Člen

Karma uživatele Efis - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 162

Co se týká léčení, tak mám zatím jednu osobní zkušenost. Měla jsem letos na jaře (poprvé od dětství) něco s ušima. Hrozně mě v nich začlo svědit a zhoršila se mě kvalita sluchu. Tak valim k doktorce a ta řekla, že mě nic není, ani nejsou žádný kapky, co by mi na to mohlo dát. Fakt děs. Doma jsem měla výluh tý nejobyčejnější travky v alkoholu, tak jsem odhadem 10 ml smíchala asi s 5násobným množstvím oleje a po dvou dnech kapání (asi 2x denně jednu kapku) bylo po problému. Doktory nebrat... někdy

Bylinky, bylinky....

Old Post 14-06-2012 v 22:18 PM
Efis je offline   Profil uživatele Efis   Find more posts by Efis   Foto galerie člena Efis   Click here to Send Efis a Private Message   Add Efis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 163

citace:
Původní příspěvek od Divoženka
Zdravím,

myslíte, že je nějaká šance předejít propuknutí Alzheimerovi choroby nebo Parkinsonovi ch. pomocí konopí? Nebo minimalizovat pravděpodobnost, že se ta choroba bude dál prohlubovat? Jedná se o to, že je nemoc teprve v zárodku. Poradí někdo nějakou indicii? Děkuji.


hoj DiváŽeno,
něco jsem nastudoval a pročetl, co se Tvého tématu týče (naposledy jsem pořídil knihu "Konopí a konopné drogy - adiktologické kompendium - Miovský, Michal a kolektiv"), ale ohledně předcházení nebo zastavení prohlubování těchhle chorob nevím nevím. všude píšou jenom o tlumení (ale velmi účinném!) příznaků tělesných a psychických. těch studií zatím moc není (nebo jsem nenarazil)..ween

carpe diem

Old Post 15-06-2012 v 00:42 AM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 164

Nasel jsem na netu, dve zajimava videa v anglickem jazyce.


http://www.youtube.com/watch?v=7xPmR8j4plw
http://www.youtube.com/watch?v=qgEP9FdIzT8

Ponecham to bez komentare.

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 13-07-2012 v 19:43 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viki207
Nový Člen

Karma uživatele Viki207 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 10  

Mast vyrabena z konopneho vytazku Příspěvek č. 165

Masti vyrabim uz 5 let ale jedinecnym zpusobem a to smichanim konopneho vytazku a lekarske vaseliny. Jelikoz vaselina je olej tak si mast muzete naredit sami jak silnou chcete. Jelikoz je na pocatku 100% extrakt, tak mast muze byt i 200X silnejsi nez normalni mast z konopi.. Silnou masti s obsahem asi 4ml vytazku a 100ml vaseliny vylecite napr lupenku do 1mesice.. pro vice info: viktor.ozana@yahoo.cz

Old Post 06-11-2012 v 09:03 AM
Viki207 je offline   Profil uživatele Viki207   Find more posts by Viki207   Foto galerie člena Viki207   Click here to Send Viki207 a Private Message   Add Viki207 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Viki207! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viki207
Nový Člen

Karma uživatele Viki207 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 166

Tohle doporucuji shlednout kazdemu kdo se chce opravdu neco dozvedet o lecbe konopnym vytazkem..

http://dokumentarni.tv/zdravi/utek-...288381481237582

Old Post 06-11-2012 v 09:06 AM
Viki207 je offline   Profil uživatele Viki207   Find more posts by Viki207   Foto galerie člena Viki207   Click here to Send Viki207 a Private Message   Add Viki207 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Viki207! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 167

Heger "měkne". Léčebné konopí budou pojišťovny možná hradit
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/...dit_252758.html

carpe diem

Old Post 20-11-2012 v 09:04 AM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 168

Ahoj, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s užíváním marihuany spolu se zánětem průdušek ? Nebo co si o tom aspoň myslíte, díky za rady a názory

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 10-03-2013 v 17:25 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viki207
Nový Člen

Karma uživatele Viki207 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 169

Ahoj. Jiste jde s konopim lecit i zalezitosti jako zanet prudusek nebo chripka. Doporucoval bych uzivat konopne kapky delane z fenixovych slz a konopneho oleje.

Old Post 17-03-2013 v 04:30 AM
Viki207 je offline   Profil uživatele Viki207   Find more posts by Viki207   Foto galerie člena Viki207   Click here to Send Viki207 a Private Message   Add Viki207 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Viki207! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 170

Bezbolestná léčba rakoviny

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...-lecba-rakoviny

Old Post 02-04-2013 v 03:41 AM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 171

Zdravím všechny,
Nevěděl jsem kam presne tento dotaz zařadit, myslím že tady není uplne od tématu.
Nikdy jsem se nedočetl nic o vlivu marihuany na křečove žily, nevíte o tomto někdo něco? Jaky má marihuana vliv na jestliže člověk má křečove žily? Jestliže vaporizuje muže to mit pozitivní dopady nebo spíše naopak?
A co je pravdy na nějakém negativním vlivu na pohlavní orgány?
Kdyby jste měly zdroj jde bych toto mohl dohledat sdílejte, .
Vychutnejte si zbytek dne:-)

Old Post 16-03-2016 v 08:13 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 172

Jak hulil bob a kolik mel deti... nebo snoop... podle me to je mytus.
Huleni (ano wapo) na krecaky asi zrovna nebude pusobit (mozna mi to nekdo vyvrati?). Ale nalozit do alpy a s tou si pak mazat ty nohy, takova babska rada...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-03-2016 v 08:23 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 173

No spis mam zajímá jestli je nějak možne ze po vaporizovani krecove zili boli více, jestli ti má nějaký vliv když víme že konopný roztahuje cevi:-) jako marihuana vyléčí spoustu nemoci ale právě jsem nikdy neslyšel jestli je možne se pomocí ni zbavit křečových žil.

Old Post 16-03-2016 v 08:49 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 174

citace:
Původní příspěvek od PaBlo
No spis mam zajímá jestli je nějak možne ze po vaporizovani krecove zili boli více, jestli ti má nějaký vliv když víme že konopný roztahuje cevi:-) jako marihuana vyléčí spoustu nemoci ale právě jsem nikdy neslyšel jestli je možne se pomocí ni zbavit křečových žil.


udělej si konopnou tinkturu a tou potírej pravidelně několikrát denně žíly

Old Post 16-03-2016 v 11:10 AM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 175

Předem dík za radu, ale zajima mě co se stane po tom co budu tohle dělat dejme tomu několik týdnů?jdem pouze o tinkturu proti bolesti? maš to z vlastní zkušenosti?

Old Post 16-03-2016 v 15:14 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 176

co se stane... vyzkoušej to., na každýho působí tráva trochu jinak., stejně jako i každý jiný léky. Někomu to pomáhá., jinejm už míň...

působí to na spousty neduhů., spíš než jako analgetika to bude ale léčit příčiny a ne příznaky jako ta bolest... ta budou ustupovat až časem, podle toho jak moc ti to na ty křečáky bude působit.

Prostě to vyzkoušej a uvidíš... nikdo ti nedá ruku do ohně za to co to přesně udělá nebo neudělá zrovna s tebou.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-03-2016 v 15:46 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4572490 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív