Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
porekpig
Nový Člen

Karma uživatele porekpig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 161

hmm..tak to jsou pekny ceny noo...tak to si to asi hodne rychle rozmyslim...HELE a nepomohlo by mi neco koupit treba jen v normalnim kvetinarstvi nejaky dobry hnojivo nevite nekdo???nejsem totiz vydelecne cinny takze to je na mne docela dost velky obnos!!a jeste musim kupovat neco pro svou poterbu!!takze vydaje navicc!!!

Old Post 18-05-2005 v 17:28 PM
porekpig je offline   Profil uživatele porekpig   Find more posts by porekpig   Foto galerie člena porekpig   Click here to Send porekpig a Private Message   Add porekpig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
porekpig
Nový Člen

Karma uživatele porekpig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 162

abys mne pochopil ja potrebuju neco na hnojeni pudy aby to dodalo zivyny neco obyc staci ja pestuju v kybli na strome a zda se mi ze ty zivyny budou rychle pryc tak neco na to shanim aby jich tam bylo dostatek!!

Old Post 18-05-2005 v 20:29 PM
porekpig je offline   Profil uživatele porekpig   Find more posts by porekpig   Foto galerie člena porekpig   Click here to Send porekpig a Private Message   Add porekpig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 163

Wuxal je jedno z nejlevnějších hnojiv na růst.A docela funguje...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 18-05-2005 v 20:33 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
porekpig
Nový Člen

Karma uživatele porekpig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 164

kolik stoji Wuxal ??ten musim objednat??a ten se dava ted ze zacatku??

Old Post 18-05-2005 v 20:37 PM
porekpig je offline   Profil uživatele porekpig   Find more posts by porekpig   Foto galerie člena porekpig   Click here to Send porekpig a Private Message   Add porekpig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 165

Do kila všude (myslím že 250ml).....maj ho skoro v každym hornbauhobi

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 18-05-2005 v 20:50 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
porekpig
Nový Člen

Karma uživatele porekpig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 166

dik no..jsem dislektik noo...ja za to nemuzu od prirody!!
Apofiss:a do kdy tim muzu hnijit??do jaky vejsky ci tak neco??a jeste nejaka dobra rada do zacatku??na hnojeni ci jakakoliv jina rada kazda je dobra!!

Old Post 18-05-2005 v 20:55 PM
porekpig je offline   Profil uživatele porekpig   Find more posts by porekpig   Foto galerie člena porekpig   Click here to Send porekpig a Private Message   Add porekpig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
porekpig
Nový Člen

Karma uživatele porekpig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 167

Bambulion :
sklanim se pred tebou!!!tleskam a ne srdce plesa!!slusne fotecky!!no kamos mel podobny 3 metrovky ale normalni venku noo!!ale vsechne cest!!

Old Post 18-05-2005 v 21:23 PM
porekpig je offline   Profil uživatele porekpig   Find more posts by porekpig   Foto galerie člena porekpig   Click here to Send porekpig a Private Message   Add porekpig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alarman
Nový Člen

Karma uživatele alarman - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 26  

Hydroponie AH Příspěvek č. 168

Začínám s hydrem a koupil jsem si AH. U kytky mi začaly usychat konečky litů. Může to být silným roztokem, nebo tak něco? Snad jsem to ale nepřehnal - držel jsem se návodu co to šlo.
A ještě jeden dotaz: Až budu chtít přihnojit, tak si mám namíchat hnojivo (stejnou koncentraci jako v návodu) a nalít ho do roztoku který už v nádobě mám, nebo namíchat nějaký slabší. Bojím se aby to nebylo silný.

Old Post 19-05-2005 v 09:54 AM
alarman je offline   Profil uživatele alarman   Find more posts by alarman   Foto galerie člena alarman   Click here to Send alarman a Private Message   Add alarman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 169

to bambulion:když je tohle thread podle tebe tak nahovno,tak sem nelez a nech si svoje hloupé připomínky pro někoho jiného,nikdo tě nenutil,aby jsi si ho četl ty chytrolíne.....

to alarman:jak jsou ty kytky staré(kdyžtak sem hoď foto),ze začátku je lepší s hnojivem velmi opatrně,radši udělěj slabší roztok,zkontroluj hladinu pH,nebo to může být teplotou a vlhkostí....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 19-05-2005 v 12:41 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 170

zdravim all jen sem se chtel poptat jestli nekdo z vas mate zkusenosti s ADVANCED NATURAL Power - root stimulator=> jen jestli to nekdo pouziva a s cim to je nejlepsi(osvecena) kombinace atd., jo a pak jeste CROPMAX = NEJAKE TEEE ZKUSENOSTI a dik za odp. mejte se tu all g.
jumpp.

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 19-05-2005 v 18:31 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alarman
Nový Člen

Karma uživatele alarman - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 26  

Hydroponie AH Příspěvek č. 171

Moc dík Matrixx. Foto mohu dodat až v neděli. Teplem to určitě nebude, ale ta vlhkost by to mohla být. Kytka na který se mi to udělalo je asi měsíc stará, ale roztok z AH jsem jí dal poprvé. Není však vyloučeno, že na schnutí konců měla náběh už dřív, akorát jsem si toho třeba nevšiml. Nicméně zkusím o trochu slabší roztok.

Old Post 19-05-2005 v 19:32 PM
alarman je offline   Profil uživatele alarman   Find more posts by alarman   Foto galerie člena alarman   Click here to Send alarman a Private Message   Add alarman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 172

to jumpp:bohužel o tom ADVANCED NATURAL Power nic nevim,hoď mi odkaz,kde jsi to našel,nebo nějaké informace,taky bych se rád dozvěděl neco nového.....pak budu vědět víc a pokusim se poradit....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 20-05-2005 v 08:43 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 173

cuuu Matrixxi no ja sem si to koupil minuly tyden v gs na zizkove tak sem se chtel popitat jestli nekdo uz tu neco s nim provozoval jinak pisou tam 1ml(roztoku).............1 l H2O.....
no a ten cropmax tak to chci koupit pristi tyden mel by zvysit vynos max. az o 25%.....ale kdo vi

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 20-05-2005 v 08:59 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 174

Ah natural power sou bio doplnky od advanced hydroponics
-root stimulator-klasika koren. stim. puvodne sem pouzival bcuzz
tentokrat sem zkusil natural power root a parada srovnatelnej korenovej system jak u toho bcuzzaka,takze spokojenost
-growth/bloom excellarator-rustovy + kvetovy stimulator dohromady
neco podobneho jako ata-xl od bcuzzu osobne nepouzivam ale kamaradi ano a jsou spokojeny
-enzymes + -enzymy odbouravajici zbytky usazenych soli -pridavam ke kazde zalivce a jsem spokojen drive-jsem mel problem se zasolenim substratu(daval jsem enzym 1x za tyden nebo za 14dnu)
nyni je vse ok
-final solution-finisher na posledni tyden(pruplach doporucovan 14dnu
2-3dny enzym + voda ,pak 7dni final solution a pak 3-4 dny pouze voda)
obecne jsem s ah natural power spokojen
cropmax pouzivam uz delsi dobu a je to bomba jestli zvysuje vynos o 25% to bych si netroufal tvrdit ale na stavbu rostliny i koren systemu funguje paradne(aplikuju 2x behem rustu 1x tydne)

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 20-05-2005 v 10:44 AM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 175

takže to nebude tak profláklý,jak si mnoho lidí myslí,asi to zkusim taky....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 05-06-2005 v 12:39 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Palec nahoru SUPERBUD Příspěvek č. 176


před chvilkou jsem našel na hydroponieplus SUPERBUD 1L za 4000 Kč,bohužel momentálně jsem bez financí,ale hned jak budu mít prachy,tak ho obědnávám....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 07-06-2005 v 10:44 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6442560 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív