Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
RollBack
Nový Člen

Karma uživatele RollBack - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 145

citace:
Původní příspěvek od techem


No z téhle fotky to nemůže nikdo říct jistě za jak dlouho, palice jsou zatím malé a nejsou hotové a navíc jsi ani nenapsal odrůdu a popř dobu květu. Jinak cca kolem 55teho dne na květu vem lupu nebo nejaký kapesní microskop a zkoukni trichomy...Tak ať to pěkně dojede

no je to no name takže neviem priemernú dobu kvetu ale dík za radu a paličky nebudú tiež niako extra velké lebo na raste bola za oknom(windoor) a ked začala kvitnút tak sa pokazilo počasie a v kuse pršalo takže som bol nútený ju dat do skrine pod 23+18 wattové úsporky ale teraz býva dost pekne tže je na balkone.

Old Post 10-06-2014 v 20:17 PM
RollBack je offline   Profil uživatele RollBack   Find more posts by RollBack   Foto galerie člena RollBack   Click here to Send RollBack a Private Message   Add RollBack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paja602
Stálý Člen

Karma uživatele Paja602 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 146


už je čas sklidit?

Old Post 29-06-2014 v 19:30 PM
Paja602 je offline   Profil uživatele Paja602   Find more posts by Paja602   Foto galerie člena Paja602   Click here to Send Paja602 a Private Message   Add Paja602 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 147


Čauda lidičky, mam v květu první dvě kytičky, jedná se o odrůdu deimos a kvetou zhruba 4 týdny. Chtěl bych je zkosit za dva tydny, nicméně mě zajíma názor zkušenějších a proto se optam na pár dotazů: Za 1. - budou stačit dva týdny?
Za 2. - má cenu hnojit ještě jednou Pk 13/14?
Za 3. - co ty žluté listy?...někde jsem četl že by se neměli trhat dokud sami neodpadnou, ale já bych je najraději otrhal, vubec se mi nelíbí.
Díky a at to všem zraje, hlavně bez plísně!!

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 06-07-2014 v 15:55 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 148


dodatečné foto z blízka

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 06-07-2014 v 16:00 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 149

I když sem. banka píše že automat dozrává např. třeba v rozmezí 60-70 dnů, neznamená to, že je kytka připravena ke sklizni, po mé zkušenosti je to tak 90-100 dnů, ale samoz. záleží na modelu a podmínkách / kde roste, teplo, slunce, vlhkost atd. /
Každopádně každému radím, konopí je zralé, když se trichomy zakalí, na to stačí okulár či popříp. lupa za pár korun. Nejprve jsou průsvitné, čiré, pak se zakalí a to je ta správná doba kdy sklidit.
Sám Ed Rosenthal, Mr. Nice i všichni další mistři vždy radí . . . NESKLÍZEJTE NIC, DOKUD TO NEUZRAJE, JINAK SE O HODNĚ OCHUDÍTE ! ! !

Subatomic : těch pár suchých žluťáků klidně utrhni, nic tím nezkazíš, pokud kytce nic nehrozí stejně si dělá co chce, ona je totiž chytřejší než mi všichni dohromady :-)

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 06-07-2014 v 17:03 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 150

Martin666: ano, presne jak rikas, zadnej automat jsem nikdy nesklízel do dvou měsíců, vetsinou je to kolem tech 3 mesicu a vic, pokud to neni nejaka odruda jako lowrider ktera zacina kvest uz ve tretim tydnu od zasazeni. Mě jde spise o to jestli ji muzu dat posledni zalivku Pk 13/14, kdyz bude zrala za cca dva tydny, nevim jak dlouho trva nez to Pk vztřebá. Jsem zvyklý 10 dni flushovat a 3 dny pred koncem nechavam substrat poradne vyschnout. Kytka pak zezloutne a palice se krasne orosí. Diky za tvou odpověd, hned letim ty žlutaky otrhat

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 06-07-2014 v 20:14 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 151

Určitě jak píšeš, také poslední týden prolévám a pak ještě pár dnů nechávám bez vody aby bylo kytce jasné, že je konec. To Pk 13/14 jde mimo mě, tak ti třeba poradí někdo jiný, já na konci cyklu kytce žádné hnojivo nedávám, a myslím že u automatů to snad ani není potřeba, prostě bio a příroda.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 06-07-2014 v 21:20 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
laardilla
Nový Člen

Karma uživatele laardilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 152

Začátečnický dotaz:

Mohu - a jak je nejlepší to provést - sklidit jen 1/2 kytky? Myslím tím - uštípnout již zralé 2 horní patra a zbytech nechat dojít? Nějaké rady k tomuhle prosím? Metoda, zálivka. Nic moc jsem o tom nenašel, jen něco málo na angl. forech.

Bohužel mi předpokládaný čas sklizně naruší dovolená, takže bych chtěl to nejzralejší sklidit před a to nedozrálé po návratu. Nechce se mi kytky v takové době nechávat samotné ale taky je mi líto sklidit moc předčasně.
Díky!

Old Post 11-07-2014 v 05:56 AM
laardilla je offline   Profil uživatele laardilla   Find more posts by laardilla   Foto galerie člena laardilla   Click here to Send laardilla a Private Message   Add laardilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 153

jasně že můžes sklidit vrchy a nechat dojít spodky

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 11-07-2014 v 06:01 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
laardilla
Nový Člen

Karma uživatele laardilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 154

...no, díky, myslel jsem si to Spíše jsem ale doufal v nějaké tipy...
Kolik toho ustřihnout? (jen palici? celé patro? 2 patra??)
Kde to střihnout (pod rozvětvením? nad?)
Ošetřit to zastřižení nějak?
Nalít tam po odstřižení opět 1x hnojku a pak zas jen vodu? (někde jsem to viděl zmiňované mám dojem)


Jde mi o to aby kytka nedostala příliš velkou ránu, a já po návratu z dovolené nezjistil že jsem to přehnal a zbytek stonku a palic umřel...

Poradí mi tohle někdo? Díky předem

Old Post 11-07-2014 v 09:32 AM
laardilla je offline   Profil uživatele laardilla   Find more posts by laardilla   Foto galerie člena laardilla   Click here to Send laardilla a Private Message   Add laardilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 155

Jednoduše to zastrihni pod top palici, tam kde se ti zdá už zralá, neřeš patra, někde strihneš 2 patra někde 3 podle zralosti palic...a jestli chceš tak to ošetři zahrádkářskym balzámem na větve, ale já bych se na to vykašlal... Jo a ještě bych aspoň jednou dvakrát pohnojil na květ, záleží kdy pak budeš sklízet...
Peace!

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 11-07-2014 v 16:22 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycholog
Stálý Člen

Karma uživatele Psycholog - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 156

sakra vy uz chcete sklizet a ja mam tepr maly sazenicky :-O

Old Post 11-07-2014 v 16:40 PM
Psycholog je offline   Profil uživatele Psycholog   Find more posts by Psycholog   Foto galerie člena Psycholog   Click here to Send Psycholog a Private Message   Add Psycholog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 157

citace:
Původní příspěvek od techem
Jednoduše to zastrihni pod top palici, tam kde se ti zdá už zralá, neřeš patra, někde strihneš 2 patra někde 3 podle zralosti palic...a jestli chceš tak to ošetři zahrádkářskym balzámem na větve, ale já bych se na to vykašlal... Jo a ještě bych aspoň jednou dvakrát pohnojil na květ, záleží kdy pak budeš sklízet...
Peace!



rozhodně to už pak nehnoj! "zahrádkářský balzám" týpek asi myslel štěpařský vosk - zbytečnost...šišky střihni prostě tam kde se ti zdají zralé (já teda u palic už nějak moc patra nerozeznám) a zbytek nech dojet už jen na vodě..dojede to za týden až 10 dnů zpravidla..netřeba v tom hledat ameriku..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 11-07-2014 v 17:04 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
laardilla
Nový Člen

Karma uživatele laardilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 158

Super, díky za rady A pro Psychologa - je to autoflowering, proto ta brzká sklizeň .)

Old Post 11-07-2014 v 20:35 PM
laardilla je offline   Profil uživatele laardilla   Find more posts by laardilla   Foto galerie člena laardilla   Click here to Send laardilla a Private Message   Add laardilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycholog
Stálý Člen

Karma uživatele Psycholog - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 159


poradi nekdo zkusenejsi ?? myslite ze to stihne vyrust a dozrat ?? pes mi sezral sazenicky tak jsem musel znova...bude z toho neco ?? jsou tam automaty,normaly i fast version

Old Post 17-07-2014 v 16:48 PM
Psycholog je offline   Profil uživatele Psycholog   Find more posts by Psycholog   Foto galerie člena Psycholog   Click here to Send Psycholog a Private Message   Add Psycholog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 160


Ahoj,
dokážete mi někdo odhadnout, v jakém týdnu květenství jsem?

Old Post 28-07-2014 v 11:46 AM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2012 - KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - 1567 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9349360 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív