Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nákresy boxů!!! Přidejte svůj...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Co si myslíš o tomto?
Jsem rád, že jsem si toho všiml.
Přečtení tohoto threadu mi zničilo den!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

next Příspěvek č. 145


next photo

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 29-12-2009 v 18:32 PM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c.u.b.e
Samotář

Karma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 146


Zdravim,
zajímalo by mě co si myslíte o tomhle boxu. Chtěl bych ho takhle postavit. Asi mám malou hloubku skříně, ale je to maximum co můžu mít, z důvodu nedostatku místa. Asi tam pojedu ScrOG.

Belladonna- 5x 18w zářivky

Existuje pouze jeden opravdu závažný filozofický problém: to je sebevražda. Rozhodnout se, zda život stojí nebo nestojí za to, abychom ho žili, znamená odpovědět základní filozofickou otázku. Všechno ostatní, zda je svět trojrozměrný, zda duch má devět nebo dvanáct kategorií, je až druhotné. Albert Camus

Old Post 30-12-2009 v 11:47 AM
c.u.b.e je offline   Profil uživatele c.u.b.e   Find more posts by c.u.b.e   Foto galerie člena c.u.b.e   Click here to Send c.u.b.e a Private Message   Add c.u.b.e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
montauk_monster
Stálý Člen

Karma uživatele montauk_monster - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 147

mam v planu (uz nakej ten patek) zacit s indoorem, po vsech uvahach jsem dospel k nazoru ze nejlepsi bude kdyz si koupim homebox, ovsem ted me napadla jina vec. Rad bych si nejdriv na necem vyzkousel....
Mam takovou malou popelnici z tvrdyho plastu, napadlo me v ni rozjet nakej microgrow....
to je vona : (nak jsem neprisel na to jak se sem nahrava obrazek, tak aspon takhle...)
http://www.jpeg.cz/images/495_IMG0117A.jpg
vyska vevnitr je 54cm, dolni prumer kruhu je 37cm a horni 45cm

Svetlo s reflektorem bych na pevno upevnil k viku popelnice, otazka je co za svetlo. Nejdrive jsem uvazoval nad 70w sodikem, ovsem jelikoz bude bude popelnice u me v pokoji a chtel bych aby bylo co nejtizsi, tak by bylo lepsi neco co nebude potreba tak moc chladit (aby to nedelalo velkej bordel), tak me uvahy presli k usporce, 125w RED na rust i kvet.

Vetrani ; tady nejvic nevim. V horni casti growpopelboxu by byl jeden vetrak ktery by odsaval vzduch a v dolni casti by byl jen pasivni + vevnitr popelnice by byl jeden malej na ofuk. Ovsem vubec nevim jak silnej by mel bejt ten vetrak kterej by odsaval vzduch, v growshopech se mi zdaj ze jsou vsechny pro me potreby az moc silne (napr. http://www.klecka.cz/growshop/Venti...UNON-160m3.html ).

Pocet rostlin ; uvazoval jsem nad ctyrmi malymi kvetinaci. Pac problem bude s tim ze je to popelnice a ze ma pristup pouze pres otevrene horni viko, takze to nemuze bejt velka dzungle aby se s kytkama dalo manipulovat, takze i ty ctyry by bylo mozna moc a kvuli lepsi manipulaci asi by byli vhodnejsi jen tri.

odraz svetla ; moc se mi nechce srat s vylepovanim folie, takze bych celej vnitrek natrel bilou barvou.

Takze,
co rikate na tu 125w usporku, je vhodna na takovy prostor?
Jak silny by mel byt ventilator? Mam vzit ten z growshopu a nebo by stacil nakej pc vetracek?

diky predem za vsechny pripominky a odpovedi, moc mi tim pomuzete!

Old Post 30-12-2009 v 16:28 PM
montauk_monster je offline   Profil uživatele montauk_monster   Find more posts by montauk_monster   Foto galerie člena montauk_monster   Click here to Send montauk_monster a Private Message   Add montauk_monster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stunt
Stálý Člen

Karma uživatele Stunt - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 148

měl bych tky něco je to spíš pro mikrogrow a je to krabica z ikei vylepená černobílou fólií http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00102975 když se přidaj nějaky větráčky na ofuk a odtah tak by to mohlo vtom jet dobře co říkáte a slunko by mělo být 125w PnG

Naposledy upravil Stunt 04-02-2010 v 17:09 PM

Old Post 04-02-2010 v 17:02 PM
Stunt je offline   Profil uživatele Stunt   Find more posts by Stunt   Foto galerie člena Stunt   Click here to Send Stunt a Private Message   Add Stunt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xirpap
Stálý Člen

Karma uživatele Xirpap - 82% PěstitelskáKarma uživatele Xirpap - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 149


Tak tady mám svůj návrh na skříň... myslíte že se v tom uchladí 250w sodík když ta skříň bude zhruba 80x80x150 ? ty větráčky jsou z PC ale dost silný (maj průtok 59CFM)

Old Post 05-02-2010 v 19:32 PM
Xirpap je offline   Profil uživatele Xirpap   Find more posts by Xirpap   Foto galerie člena Xirpap   Click here to Send Xirpap a Private Message   Add Xirpap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 150

ja chladim 400w v 120x80x60 s 4x tento fan: http://www.alfacomp.cz/php/product....12&SearchType=1

Old Post 05-02-2010 v 20:16 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xirpap
Stálý Člen

Karma uživatele Xirpap - 82% PěstitelskáKarma uživatele Xirpap - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 151

darxtar: fajn, diky... jeste je to ve fazi vyvoje

Old Post 05-02-2010 v 21:49 PM
Xirpap je offline   Profil uživatele Xirpap   Find more posts by Xirpap   Foto galerie člena Xirpap   Click here to Send Xirpap a Private Message   Add Xirpap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 152

Tak toto je můj nákres na budoucí Home box... skrín 90*70*220 uvnitr original homebox xs 60*60*120

Naposledy upravil 06-02-2010 v 01:05 AM

Old Post 05-02-2010 v 23:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 153


Zdravím předem chci upozornit že je to nápad který jsem někde nějaký podobný viděl ale to proč to píšu zde je důvod že bych ho chtěl v budoucnu realizovat ale mám dost nezodpovězených otázek co se růstu v těchto podmínkách týče.

Osazenstvo: 20 rostlinek nejspíš čistou indicu (pro její vzrůst)

Květníky kolem 4,5 L pro menší rozměr
Sklon květníků: první otázka ? jaký sklon by měly mít aby jim to neškodilo (45 stupňů ?)

Odtok od květníků by byl stylem okapu u domu s mírným náklonem aby přebytečná voda odtekla do připravených sběrných nádob.

Sůbstrát: ? tipoval bych kokos hydro by bylo složitější na provedení.

Osvětlení: ? 400-600w hodila by se rada vzdálenosti od tak silné výbojky.

Ventilace: podle finálního rozměru ale plán by jako ofuk bylo dát do 4 slepých rohů větráky pro ofuk rostlin.

Typ pěstování:vertical SCROG.


Kdokoliv kdo něco podobného zkoušel nebo jakákoliv rada nad zlato stačí PM Dííííík

Old Post 08-02-2010 v 18:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CallMoor
Stálý Člen

Karma uživatele CallMoor - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 154

moj.

Old Post 10-02-2010 v 16:28 PM
CallMoor je offline   Profil uživatele CallMoor   Find more posts by CallMoor   Foto galerie člena CallMoor   Click here to Send CallMoor a Private Message   Add CallMoor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CallMoor
Stálý Člen

Karma uživatele CallMoor - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 155

mé. indoor

Old Post 11-02-2010 v 15:40 PM
CallMoor je offline   Profil uživatele CallMoor   Find more posts by CallMoor   Foto galerie člena CallMoor   Click here to Send CallMoor a Private Message   Add CallMoor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motojanek
Nový Člen

Karma uživatele motojanek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 156

zdravím všechny growery chci se pustit do mého prvního indooru hodně nocí sem strávil pročítánim fora a faq a chtel bych poděkovat všem co napsaly skvělé články plné informací.
Moje otazka zní chci postavit box něco podobného jeko skrín akorat s rozměry mě vyhovujícími a tak se ptám jestli by byl vhodný material použít sadrokarton nebo lepená drevotříska popřípade jiny material doporužte. Mám strach z vlhkosti a naslednému poušteni některych chemikalii apod. Chtěl bych vědět vaše nazory a zkušenosti

Old Post 11-02-2010 v 19:40 PM
motojanek je offline   Profil uživatele motojanek   Find more posts by motojanek   Foto galerie člena motojanek   Click here to Send motojanek a Private Message   Add motojanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stunt
Stálý Člen

Karma uživatele Stunt - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 157

tak kdyby sádrokarton tak bych dal určitě ten proti vlhkosti ... ale stejně na tom budeš mít tu diamantovku nebo jinou fólii tak s vlhkostí by neměl být problém

Old Post 15-02-2010 v 09:18 AM
Stunt je offline   Profil uživatele Stunt   Find more posts by Stunt   Foto galerie člena Stunt   Click here to Send Stunt a Private Message   Add Stunt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CallMoor
Stálý Člen

Karma uživatele CallMoor - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 158


tak snad teť konečně.. (omlouvám se všem)

Old Post 19-02-2010 v 14:28 PM
CallMoor je offline   Profil uživatele CallMoor   Find more posts by CallMoor   Foto galerie člena CallMoor   Click here to Send CallMoor a Private Message   Add CallMoor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 159

aj ja tu mam jeden co si idem teraz zrealizovat,,,ale este to nieje domyslene vobec toto je len zhruba nacrt toho presne aj tak vyzera ten stolik ....

Old Post 25-02-2010 v 20:21 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frankey
Stálý Člen

Karma uživatele Frankey - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 160


Ahoj...to je můj box!!!Kreslil jsem to vykouřeny

30W+18W Firs indoor(kýbl)
Není důležité vypěstovat co nejvíce,je důležité si to pořádně užít.

Naposledy upravil Frankey 12-03-2010 v 19:08 PM

Old Post 12-03-2010 v 19:00 PM
Frankey je offline   Profil uživatele Frankey   Find more posts by Frankey   Foto galerie člena Frankey   Click here to Send Frankey a Private Message   Add Frankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4716180 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív