Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » WhiTe LED grow BOX
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10
Autor
Téma 
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Obecné Příspěvek č. 145

JUMPERY se dají koupit na:[url]www.ges.cz
zrovinka jsem se na ně koukal,jsou tam docela zajimavé
nabídky,jen jsem to neprošel celičké. Zatím všem ZDAR!
ROBE

Naposledy upravil ROBE 26-03-2007 v 02:02 AM

Old Post 25-03-2007 v 22:27 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 146

moc pěknej experiment dost mě to zajímá, hned bych tak pěstoval, ale nemám čas ani finance na eperimenty:

-koukal sem na fotosintézu a zdá se mi, že kytky sice využívaj nejvíc modrý a červený světlo, ale neznamená to, že ostatní nepoužívaj vůbec http://mujweb.cz/Veda/biologie/fotosynteza.htm

-tak mě napadá proč nepoužít i bílé ledky třeba tak 1/4

-obávám se toho, že část rostliny bude osvětlena jednou ledkou a další jinou a nebude docházet k promíšení spektra

DRžím palce

Podle očí poznáš člověka.Zdravím z kosmu

Naposledy upravil cosmos 27-03-2007 v 09:49 AM

Old Post 27-03-2007 v 07:38 AM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 147

cosmos: Tož už sém z teho článku úplně blbé a to točtu po druhy.... Pokud jsou ty informace pravdivý a ten graf je přesnej, tak zřejmě přehodnotim svoje dosavadní výsledky .....

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 27-03-2007 v 17:31 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 148

citace:
Původní příspěvek od cosmos
moc pěknej experiment dost mě to zajímá, hned bych tak pěstoval, ale nemám čas ani finance na eperimenty:

-koukal sem na fotosintézu a zdá se mi, že kytky sice využívaj nejvíc modrý a červený světlo, ale neznamená to, že ostatní nepoužívaj vůbec http://mujweb.cz/Veda/biologie/fotosynteza.htm

-tak mě napadá proč nepoužít i bílé ledky třeba tak 1/4

-obávám se toho, že část rostliny bude osvětlena jednou ledkou a další jinou a nebude docházet k promíšení spektra

DRžím palce


je to napsaný hned na zacatku: "Reakčním centrem fotosyntézy je chlorofyl a. Ostatní barviva slouží jako barviva doplňková, kolem reakčního centra tvoří spolu s enzymy tzv. světlosběrné antény, které slouží k příjmu světla, usměrňují proud fotonů na chlorofyl a."

ten graf se mi tda dost hrubej....

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 27-03-2007 v 18:37 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 149

white .. graf kterejs dal vychazi hrube nevyhodne pro hps .. a predstava ze z hps je vyuzitejch par procent .. v tech grafech jde o fotosynteticky vykon kytky a proto je u hps je bez pochyb vyuzitych 100 svetla .. s o neco nizsi ucinosti zpravovani svetal nez je spicka efektivity v zavislosti na vlnovy delce. dalsi rek bych zajimava vec je ze kytka v sobe ma dalsi latky reagujici na ruzne vlnove delky. jak pises. ty ostatni latky reaguji na vlnove delky jinak a potrebuji jiny vlnovny delky nez jsou podstany pro samotnou fotosyntezu. dulezity jsou ruzny pomery. podle toho kytka co vim reaguje ruznym, vzrustem, stonkem, listim, rychlosti .. vytahlosti .. atd. exitstuje na to par pokusu (vim teda o jednom). podle ruzneho spektra se vyrazne lisila vysledna podoba kytky. velikost. kvet. a pod. to je ovlivneny tema jak rikas .. doplnkovejma barvivama s enzymama a pod. .. proste kytka je slozita vec. ktera ocividne roste pod led ale presto roste neco trochu, vic jinyho nez by vyrostlo normalne. a z toho co sem zatim videl to moc k dobrymu neprispiva. hlavni vyhoda led je teoreticka efektivita. ktera ale neodpovida realnym vysledkum. asi i proto ze podle me teorie led prilis zjednodusuje potreby kytky. kytka neni pouze narust hmoty. stejne jako clovek neni jenom hora svalu a kosti.

pestovani pod led .. je trochu podobny, vyrobe masa z prasat napojenejch na nitrozilni vyzivu .. si prinosny nekam do kosmu. ale tady? ..

Naposledy upravil mettatron 22-04-2007 v 09:55 AM

Old Post 22-04-2007 v 09:47 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 150

mettatron: souhlasím, že ten graf není uplně přesnej, ale to že kytky z hps využijou jen par procent není jen představa, ale tak to prostě je ... 100% je uplnej nesmysl. Hlavní věc kterou kytka dělá je fotosyntéza a dělá jí díky tomu že má chlorofyl kterej jí dělá ze světla energii. Na to potřebuje vlnovou delku okolo 660nm. Ostatní spektra sou "jen" doplňkový a zlepšují proces fotosyntézy.

Pokusů pěstování rostlin pod LED je na internetu stovky...

Něco jako pěstování prasat napojenejch na nitrožilní výživu je podle mě jakejkoliv indoor....

...do kosmu??? Myslíš že za pár let bude nejaký "TADY"???

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 22-04-2007 v 14:06 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 151

ad CO2: http://www.aquapage.cz/CO2.php

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 27-04-2007 v 13:50 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od WhiTe
.... Ted sem se uplne brutalne vydesil. Hledal sem UVA diody, nasel sem uplne luxusni 255nm, velkej vyzarovaci uhel (UVTOP255-FW-TO39 ), tak sem si napsal jetli mi neposlou naky vzorky.... prisla mi odpoved, ze jo v poho, ze mi naky prodaj za EUR 369,88 /ks ..... takze asi nebudu mit UVA diody :/

kdyby ste nekdo vedel o levnejsich tak mi pls napiste....


he he tak to je fakt moc nasel sem tyhle http://www.roithner-laser.com/All_D.../T5F31_R2.0.pdf

prodavaj je tady

http://www.biouvledstore.com/e-Stor...=30&ItemST=1001

sice 50 $ ale prece jen o neco mene nez 370 e

mej se a chtelo by to nejake pokracovani

mimochodem jak pises tech 255 nm tak to je nenni uva...
na pesteni je idealni uvb tzn 280-320


e:ted sem koukal na vykon a nic moc--> 0,15

Old Post 02-07-2007 v 16:29 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2008 - Hi-tech grow boxy - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8253350 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív