Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ZÁŘIVKA??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

dotaz na lepší elektrikáře než sem já Příspěvek č. 145

kámoš elektrikář mi dovalil celou pouliční sodíkovou svítilnu, která ležela ve skladu nepoužitá NOVÁ asi 15let (rok výroby 1985) rozebral sem to, vše jako nový, na zapalovači je napsáno:
pro SHL/SHC 150W, 250W, 400W a je tam tlumivka velká a těžká jako hovado
tak by mě zajímalo jestli to bude k něčemu, když je to 15let starý ale nepoužitý a jako nový i dle vzhledu

a druhá otázka, (z údajů na zapalovači sem pochopil,že je to universálmí na 150W, 250W, 400W) tak jestli mi to bude žrát, když tam budu mít lampu 150W taky těch 150W a když tam pak na květ hodim 400W tak se to logicky zvýší odběr na 400W
a nebo jestli to furt bude žrát jako za 400W(tlumivka) i když tam budu mít na růst je 150W lampu
napadlo mě totiž, že by to bylo dobrý, protože na růst bohatě stačí ta 150W a na květ bych nasadil 400W a nemusel bych měnit tlumivku ani zapalovač, za rady předem děkuju,Oton

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 17-01-2002 v 22:56 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

komplet lampa Příspěvek č. 146

To se vi, supr nakup - taky mam ve skrini komplet lampu (bez 100zaru - na retizkach ).
Zapalovac mas od 150 do 400W, ale tlumivka, jako prvek, urcujici proud a tim i vykon je na 400W (a to jeste certvi, jestli pro sodik), takze kdyz tam budes chtit prdnout treba 250W, tak musis vymenit (prepnout) i tlumivku. Podrobne je to na http://grower.cz/forum/showthre...54&pagenumber=2
Proud: 400W -> 400W/220V = cca 2A, pisou-li 3A, dej tam pojistku 3A. Jinak blahopreji k super nakupu !

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 18-01-2002 v 06:35 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 147

no bylo to celý komplet sodíkoá svítilna tak snad ta tlumivka pro sodík bude!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 19-01-2002 v 19:37 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 148

2 Oton: Nejdůležitější je asi údaj na tlumivce,,, (jestli je ještě čitelný,,) nebo jaká tam byla výbojka,,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 20-01-2002 v 09:55 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 149

hele jen tak pro vasi informaci ste hodne OFF TOPIC a zaplacavate misto, najdete si spravny forum tam si to prectete a je to.

HLEDANI je zaklad uspechu

Old Post 20-01-2002 v 11:27 AM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 150

to oscar: no byla to poulicni svitilna, nepouzita ze skladu, vsechno zapojene, udaj na zapalovaci 150W/250W/400W na tlumivce to nejde moc precist, ale na stitku, kterej byl na lampe z venku bylo napsano SHC 250W, tak ze to asi bude tlumivka na 250W

to JFKALFA: neprud!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 20-01-2002 v 13:10 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 151

dekuji ti za bordelizaci a demenci kerou tu timto zpusobem zpusobujes

Old Post 22-01-2002 v 19:40 PM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

fuck!............. Příspěvek č. 152

přečti si tohle celý desetistránkový forum co jsme společně utvářeli a pak mluv o něčí demenci!...

radši se už vyjadřovat nebudu!..................................
srát na to

PS: vysvětlení pro méně inteligentní: umístil jsem mojí otázku ohledne SHC sem, protože sme se tu scházeli ohledně zářivek a tim i logicky ohledně elektrických zapojení, a chodili sem lepší elektrikáři než sem já, a tak proto (zakládat novou větem mi přišlo zbytečný) ale kvuli takovým "......." jako ty sem to měl asi udělat!

[Edited by oton on 22-01-2002 at 09:49 PM]

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 22-01-2002 v 20:43 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 153

oton: mno tak tu udelame trochu vetsi OT nezli asi bude zdravo :
najdi si eletricky forum estli potrebujes neco vod eletriky a nedelej OT
pokud si myslis ze sem todle necet, tak cet hned nekolikrat a zjistil sem ze je tu spousta nesrovnalosti a vylozenejch halucinaci na lidi
pokud se ti neco co sem tu napsal nezda, tak mi prosim napis co, pac by me to taky zajimalo
mno a este se podivej do fora svetlo nebo tak nejak ma to negdo v hlasce ve foru o demenci uzivatelu je to tam jasne napsany jaky spektrum na co a proc.
klidne se budu dohadovat , procvicim se v retorice a treba se dozvim neco novyho )

Old Post 24-01-2002 v 20:16 PM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 154

asi jsem jediný kdo tu zbyl a zabývá se kvetením pod zářivkou...... poslední dobou jsem moc nepostoval a proto mě prosím omluvte - mám teď dost málo času. Ale rozhodně jsem se na to nevyprd.
Je to trošku dýl co jsem si postavil čistě zářivkouvou pěstírnu a už jsem ji zase několikráte předělal. Tuto pěstírnu jsem chtěl později používat jen na klony a růstovou fázi a asi to tak i dopadne.... momentálně je v ní přepnutá 1 kytka (7 dní - asi - zlobí digi časovač) na květ (původní matka) ve scrogu a vypadá to slibně!!! A taky tam je 6 klonů v pařníčku.
Aby jste pochopily proč jsem se tak zdržel: mám totiž problém s teplotou a to nikoliv vysokou, ale nizkou - nepěstuji doma při pokojové teplotě ale zcela někde jinde kde se teplota eště donedávna pohybovala kolem 5C. Musil jsem tedy řešit teplotu ve skříni el. topeníčkem, takže než jsem to vychytal tak kytí snášelo střídavě vysokou teplotu a nízkou teplotu prostředí. Do toho se navíc sere časovač, který třeba dle nálady se zapomene vypnout.... atd.

Ale v hlavě mám další plány, na kompaktní jednoduchou pěstírnu. Tak snad ji nějak uplácám.

Zatím se mějte a čau

PS: jaksi nechápu lidi kteří sem lezou, plácají zde místo svýmy rozumy a teoriemy aniž by si něco sami zkusily (obvzláště jde - li o nováčka opírající se o názory jiných) a přispěly dobrou radou. Jo, jo, teorie je krásná věc ale praxe je praxe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 27-01-2002 v 12:10 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralik
Nový Člen

Karma uživatele kralik - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 7 

Nápad FUNGUJE TO Příspěvek č. 155

Zdravim ohlasuju, ze kiticky ktere mam pod 3x18W zarivkami 1x warm 1xwhite 1xgrolux(na fotosintezu stejna jako osram flura) roustou pekne. Mel jsem problemy s udrzenim vlhkosti ale podvedlo se vyresit! Takze pod vhodnou kombinaci zarivek se da predpestovat! Muzu potvrdit z vlastni zkusenosti!

Old Post 02-02-2002 v 15:57 PM
kralik je offline   Profil uživatele kralik   Find more posts by kralik   Foto galerie člena kralik   Click here to Send kralik a Private Message   Add kralik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kralik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

****** Příspěvek č. 156

sakrááá..... nekvete a nepokvete, je to totiž samec.
Původně jsem si myslil že to je hermík..... ale u MAZARA (original) si myslím že je to blbost.
Ale po nasazení RED ROTT zářivky (červená), rostou MAZARovi koule jako divý - myslím že tím by byl květ vyřešen i pod zářivkami (jen stačí to ověřit).
Mno ale už mám náhradní řešení - kámoš mi slíbil nějaké řízečky skanku (no name) - takže budu mít jistotu že to jsou ženský - jo a chci je dát hned pod 12h cyklus. Dle rad toho kámoše.....


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 04-02-2002 v 15:20 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakalolo
Stálý Člen

Karma uživatele pakalolo - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 25 

Hele Příspěvek č. 157

Jasne, ze ta tlmivka je OK, ja mam tiez 400W sodik a ta tlmivka ma minimalne 5-6 kil

[Edited by pakalolo on 11-02-2002 at 11:24 PM]

SeeYa

Old Post 11-02-2002 v 22:13 PM
pakalolo je offline   Profil uživatele pakalolo   Find more posts by pakalolo   Foto galerie člena pakalolo   Click here to Send pakalolo a Private Message   Add pakalolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

to pakalolo Příspěvek č. 158

jestli to bylo na mě tak dík za ochotu, ale už se na to téma tady nebavim, protože to některým lidem vadilo

Old Post 12-02-2002 v 22:13 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sifaka
Stálý Člen

Karma uživatele sifaka - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32 

Obecné zarivka Příspěvek č. 159

Omlouvám se, ale nevydržel jsem to číst až dokonce (moc dlouhy), jen 4 stranky. Vzhledem k tomu, ze jsem dopěstil pod zařivkama úrodičku a zde se někdo ptal jak to fci, zkusím pustit chlup
Měl jsem dvě patra, nahoře klony pod normálníma Teslama 120 cm 4x. Dole bylo 2x cool a 2x warm od Philipse se 3 luminoforama (má to mít 3300 lm či čeho, zkrátka ty svítivější). Kytek tam bylo více než 20 (pěkná píčovina). Znalí již vědí co se muselo stát, spousta kytek zakrněla, jen asi 5-6 se vyvedlo do krásy. Pěstoval jsem Orange Bud a Blue Moonshine (obě Dutch Passion) + asižralok. Některé kytky zaboha nechtěly pěkně kvést (na 12/12 asi 2-3 měsíce) hlavně BM. Furt se někam táhly a měly řídký paličky. OB ale na silnějších kytkách udělal myslím obstojné palice (byla tam i jedna 6x16 cm, která však v závěru schnila). Z BM byly myslim 2 kytky co stály za řeč, OB asi 3, pak 4-5 malinkých žřalůčků a zbytek schoury v podrostu pod ostatníma. Dohromady asi 100g suchýho vytříděnýho hulení (bez schnilotin) na ploše 140x50 cm.
Závěr: vzhledem k tomu, že jsem zaplatil pouze za 4 zářivky 200 Kč, a koupil navíc jen 2 časové spínače a semínka, myslím že se to na 4x36 W, není zas tak špatný. Kdybych dal více prostoru kytkám, které měly šanci vyrůst, mohlo to být ještě lepší. Jinak v závěru kvetení bylo vidět, že by kytky snesly více světla. A hulení? super

Old Post 13-02-2002 v 12:06 PM
sifaka je offline   Profil uživatele sifaka   Find more posts by sifaka   Foto galerie člena sifaka   Click here to Send sifaka a Private Message   Add sifaka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 160

Zdarec lidi, ja si prave vytvarim novou skrinku a chtel bych tam poridit zarivky, napiste mi nekdo, kolik tak stoji dik.

Old Post 15-02-2002 v 18:57 PM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2011 - Zálivka - 4 odpovědí
25-01-2010 - ZÁŘivky - 14 odpovědí
11-04-2004 - Zářivka - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2248810 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív