Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » poradíte se skříní?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Highlada
Nový Člen

Karma uživatele Highlada - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 18  

Obecné poradíte se skříní? Příspěvek č. 1

Čau přátelééé,

tak jsem si čuchnul k vlastnímu pěstu windoor autofloweru (mám tu vlastní téma) a dopadlo to docela fajn. Rozhodl jsem se trošku investovat a chtěl bych pořídit skříň ... forum si čtu dlouho, ale jsem skutečně technický "antitalent"

shánim nejspíš nějakej komplet, kterej jenom zapojim do zasuvky, dostanu info, jak zachazet s lampama a pojedu

- mám malej byt 1+1 a tak by mě zajímalo, jak je to s odberem energie a jak výkonný lampy mužu mít, aby na mě nepřišel někdo z energetiky

- chtěl bych box na 4 - 8 kytek max.

- chtěl bych v něm jet automaty, mám vyhlídlý blue auto mazar (vim, ze většina z vas tohle odsuzuje, ale me nejde o business). Když mi to hodí každý 2-3 měsíce třeba 100g, tak budu spokojenej

- bude stačit cca. 10 000 kč?

... klidně koupím nějaký použitý, nebo si nechám poradit co a jak.

Díky moc

Old Post 26-10-2014 v 07:44 AM
Highlada je offline   Profil uživatele Highlada   Find more posts by Highlada   Foto galerie člena Highlada   Click here to Send Highlada a Private Message   Add Highlada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 2

Cuz,tak tady mas komplet do 10000kc http://www.specialnizahradnictvi.cz...ion-kit-80.html a opravdu staci jen vse poskladat a zapojit.. jestli chces usetrit,muzes si box stlouct sam a na miru,treba ze sadrose bo z osb (muzes pak box odhlucnit treba rockwolem)
s tema automatama bych to nehrotil,rizky mas jeste rychleji a hlavne trochu pod kontrolou,nemluve o cene AF a rezu.. ale delej jak myslis. Jestli neco nechapes klidne PM..
s tou elektrikou prave na AF se doporucuje svitit klidne 18-20h to ti teda moc neusetri..kdyz budes platit vcas,nikdo ti na cca 350w odberu neprijde znam lidi co jeli v garsonce 4x600w a pohoda
edit: akorat misto toho TT odtahu at ti daj ufo lepe se reguluje) a dokoupit zvlhcovacku a je to

Naposledy upravil Džejmsn 26-10-2014 v 08:42 AM

Old Post 26-10-2014 v 08:27 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 3

Zdravím
Mrkni na E-grow.cz.Mají tam komplety v akci za slušný ceny.Mě tam vyšel
komplet 400w na 5500kč.CHyběl tam akorát odtah a ten sem si dokoupil za
cca 300 takže pohoda.Zbydou ti i prachy na semena a ještě ušetříš.....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 26-10-2014 v 17:45 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 4

Čau..

Jen mě tak napadlo, jesli nechceš jet radši feminizované..

ve skříni mi AF příjde zbytečné.. jednak víc prosvítíš a kvalitativně feminy určitě horší než AFka nebudou... a s přepnutím na květ Ti poradíme...:c) nebo chceš jet nonstop a průběžně to sklízet?

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 26-10-2014 v 21:57 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Džejmsn

edit: akorat misto toho TT odtahu at ti daj ufo lepe se reguluje) a dokoupit zvlhcovacku a je to


Tak to mi vysvětli, jak se ufo lépe reguluje, než TT.
Já bych šel spíše do TT, které si napojíš na triakový regulátor a tím si to krásně šteluješ, jak potřebuješ.. Je to o dost tišší, než UFO, obvzlášť v 1+1.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 27-10-2014 v 12:51 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Moltres


Tak to mi vysvětli, jak se ufo lépe reguluje, než TT.
Já bych šel spíše do TT, které si napojíš na triakový regulátor a tím si to krásně šteluješ, jak potřebuješ.. Je to o dost tišší, než UFO, obvzlášť v 1+1.


taky mam rad TT ale pokud to mas v mistnosti kde spis tak transformatorovy regulator,nez triakovy ten hrozne bzuci.



Old Post 27-10-2014 v 13:12 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 7

No mě nepřišlo, že by to bzučelo, měl jsem stavebnici, kterou mi kámoš pájel do kupy..
Stači nějaký regulátor napětí do zásuvky, třeba tady za 250

http://elektronika-dalkove-ovladani.../?rid=bot_rid_g

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 27-10-2014 v 13:28 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson8800
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Zajimavy tip,taky mam tt100 a tohle ted budu resit,takze timhle regulatorem to normalne pujde regulovat?

Old Post 27-10-2014 v 14:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Moltres
No mě nepřišlo, že by to bzučelo, měl jsem stavebnici, kterou mi kámoš pájel do kupy..
Stači nějaký regulátor napětí do zásuvky, třeba tady za 250

http://elektronika-dalkove-ovladani.../?rid=bot_rid_g


neni to tam napsany ale zalezi jakej ma rozsah... ja mam doma podobnej a je 50-300w takze tim slabsi vetrsak nijak moc nezregulujes...

Old Post 27-10-2014 v 19:50 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 10

Pouzivam tento transformatorovy regulator http://www.multivac.cz/produkty/rvs
Jak uz jsem psal oproti triaku nebzučí, nedava zahulit motoru ventilátoru a opravdu reguluje. Da sekoupit pod litr.puvodne jsem si pořídil toto http://www.e-grow.cz/products/fan-c...im-termostatem/ protože měl termostat ale bzucelo to a blbě to regulovalo v nízkých otackach.



Naposledy upravil yabasta 28-10-2014 v 10:05 AM

Old Post 28-10-2014 v 08:42 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Moltres


Tak to mi vysvětli, jak se ufo lépe reguluje, než TT.
Já bych šel spíše do TT, které si napojíš na triakový regulátor a tím si to krásně šteluješ, jak potřebuješ.. Je to o dost tišší, než UFO, obvzlášť v 1+1.

No u me je to tak ze jsem mel TT a regulovat to teda moc neslo.. s timhle na nic,bud to jelo naplno,nebo jak rika yabasta,jen to vrcelo a motoru to moc dobre nedelalo...pak jsem poridil ufo,odhlucnil ho rockwolem a zladiltoto a odtah mi bezi presne jak potrebuji. elektrikář nejsem,takže tomuhle moc nehovim.
Lepší zkušenost mam s tim ufem,ale může to bejt jen tim regulátorem,takže ten bude důležitější než tip odtahu.

Naposledy upravil Džejmsn 28-10-2014 v 09:08 AM

Old Post 28-10-2014 v 08:57 AM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-05-2018 - Poradíme s počtem květníků...? - 16 odpovědí
29-06-2012 - Pomoc se skříní 400w - 8 odpovědí
20-12-2007 - Rada se skříni.... - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6711710 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív