Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tak jak bylo na letnej???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Dotaz Příspěvek č. 1

tak lidi, který ste byli, svěřte se, jak to vypadalo... Já nemohl, neprozřetelně jsem se nechal naverbovat na rodinné nucené práce v domnění, že vše bude o týden déle.

Alespoň jsem z Plzně vyslal své emisary, od kterých nemám žádné zprávy, tak počítam, že to bylo OK

Svěřte se svými dojmy a zážitky unavenému kulimu...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 04-05-2002 v 21:59 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Palec nahoru Sqěle:-)))!! Příspěvek č. 2

Mnohem lépe, než jsem očekával - po všech stránkách. Účast hojná, atmosféra 110% pohoda, média médiovala až překvapivě objektivně, přístup policie zcela korektní a rozumný - nikdo neprudil (jako ostatně nikdy v minulých letech), skini pravděpodobně kdesi v městské kanalizaci (svůj k svému ) a snad pod dojmem z tohoto průběhu se ke správné věci (t.j. proslovu) rozhodly též některé z osobností, původně podlehnuvších "odvolávací hysterii". Takže se MMM2002 vydařilo snad nejlépe z dosavadních ročníků - navzdory lidské blbosti (obstrukce s pronájmem plochy) a sraní do společného hnízda (tak nějak obecně...).

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 04-05-2002 v 22:45 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Palec nahoru Super!!! Příspěvek č. 3

Počasí překvapilo, lidí spousta, hodně úsměvů , muzička, znudění cajti (měli dobře zaplacenou dovolenou ), letně oblečené (?) roštěnky a... konopí

Skutečně to byla hodně zdařilá axička. Akorát mám od sluníčka spálený ruce

Milujte se a množte se!

Old Post 05-05-2002 v 00:21 AM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 4

jo nějaká menčí reportáž by se hodila, pro nás co jsme se nemohli dostavit! ........... předem dík :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 05-05-2002 v 09:05 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Pohodička mmm02 Příspěvek č. 5

jak uz povidal Greater@ - super pocasi, spousta krasnejch lidi, spousta huleni, akorat bylo naprd, ze nebyli nikde zachody i ten podelanej McDonald je zavrel. Jinak musim celou akcicku shodnotit kladne - moc se mi tam libilo

to oton
neboj, urcite nejaka reportazicka bude, videl jsem tam poletovat Deu@ s fotackem

LEGALIZE IT !!!

Old Post 05-05-2002 v 09:12 AM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

Palec nahoru Příspěvek č. 6

Jo,bylo to opravdu super. Začátek byl sice trošku rozpačitej a vypadalo to, že se nás sejde hodně málo, ale rozjelo se to fakt skvěle. Počasí navzdory předpovědím přálo příznivcům travky na 100%. Příští rok to bude určitě ještě větší. Už se těším :-)))

[Edited by robor on 05-05-2002 at 11:02 AM]

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 05-05-2002 v 09:59 AM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Fotky z akce Příspěvek č. 7

Nějakou fotodokumentaci můžete najít přímo na hlavní stránce Groweru. To jen, kdyby to někdo náhodou nevěděl .

Old Post 05-05-2002 v 10:15 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 8

jo bylo to super, byl sem tam asi od 4 do 6 a moc se mi tam libilo. Videl sem Bushku :-) a Marka Jehlicku. Vzhedem k tomu co sem ocekaval po odreknuti JXD to bylo dost dobry a byla to jednoznacne nejvetsi a nejlepsi demostrace na legalizaci travky u nas.

LEGALIZE IT

Old Post 05-05-2002 v 11:04 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

jo jak uz sem rekl jinde, bylo to krasne, pocasi lepsi byt snad ani nemohlo, hudba v pohode, ale kdyz sem se kouknul na nove na zpravy tak tam zas bylo natocenych jen nekolik rekneme vice alternativnich lidi, ale to ze tam bylo spousta normalnich to uz je nezajimalo. No ale ted trochu jny tema, kolik si myslite ze tam bylo lidi, na jednicce rikali 1500 na nove 2500 ale podle nekolika lidi vcetne me tam bylo lidi o hodne vic, tak 3 mozna 4 tisice,takze co vy an to?

Old Post 05-05-2002 v 11:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 10

podle me tak 2 az 2,5 tisice.

jo jinak pomozte v diskusi k clanku o MMM na idnesu -
http://praha.idnes.cz/diskuze.asp?a...ll=Zobraz+v%9Ae

[Edited by marc on 05-05-2002 at 12:55 PM]

Old Post 05-05-2002 v 11:39 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 11

Ja jsem tam prijel asi kolem pul treti a fakt super.
No teda my sme zacli uz ve vlaku a uz v tom vlaku sem si uvedomil ze tam bude slusnej pocet lidi (kdo jel warsavakem tak to musel videt).
Neuveritelna koncetrace vyhulenejch lidi, atmosfera pohodova.
Na to za jakejch podminek se ta akce delal dopadla fakt dobre.

Jasne zachody by se hodili ale to se dalo vyresit za nejakym stromem nebo kerem(je faktem ze ladies s tim meli trochy problemy a v hospode se tvorila husta fronta). Nejhorsi byla ta streka pro pivo, po nekolik cestach sme si ho nechali tocit do pet lahvi, ta dalka to bylo fakt neco kdyz to clovek sel nekolikrat.
A jeste odpodky - kose co tam byly, byly totalne preplneny a pak se tam valel bordel upne fsude.

Akce sqela a opravdu nechapu jidi jako jxd - at jdou nekam, rozhodne s toho nebyl zadnej politicko-agitacni predvolebni meeting.

Rozhodne sem rad ze sem tam byl, hafa lidi - hafa zkourenejch lidi.
To polezenicko na trave ve stinu mezi stromama bylo uplne stvoreny k baleni speku - poooohodicka.
No policajti na to ze tam kazdej balil a hulil speky tak to brali v pohode, no az na to ze meli potrebu si to cely zdokumentovat tak tocili a fotili - asi je to fakt bavi.

[Edited by frexam on 05-05-2002 at 01:24 PM]

Old Post 05-05-2002 v 11:49 AM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmy
Nový Člen

Karma uživatele jimmy - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 12

fakt parada,nejdriv to vypadalo ze se tam nic nedeje,ale nakonec to bylo zupaa koupil sem si tam mmmoooccc paknou knizeckuakorat me mrzi ze sem tam mohl byt jen hodinuale i tak dobry.je ted nekdy este jina akce???????????????????????????????????????????????

Old Post 05-05-2002 v 12:07 PM
jimmy je offline   Profil uživatele jimmy   Find more posts by jimmy   Foto galerie člena jimmy   Click here to Send jimmy a Private Message   Add jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sany
Stálý Člen

Karma uživatele Sany - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 13

Ja to prošvih.ASI SE ROZBREČÍM!!!!!


Old Post 05-05-2002 v 14:33 PM
Sany je offline   Profil uživatele Sany   Find more posts by Sany   Foto galerie člena Sany   Click here to Send Sany a Private Message   Add Sany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fullscreen
Nový Člen

Karma uživatele Fullscreen - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 2 

Obecné Kurva ja jsem vul Příspěvek č. 14

Je mi to strasne lito lidi,ze jsem tam nebyl.Mel jsem to podporit,tak snad priste.SUPPORTED by Full

Old Post 05-05-2002 v 15:04 PM
Fullscreen je offline   Profil uživatele Fullscreen   Find more posts by Fullscreen   Foto galerie člena Fullscreen   Click here to Send Fullscreen a Private Message   Add Fullscreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 15

Koukam ze tam dost lidi nebylo, fakt ste prisli o hodne.
Akorat skoda ze se v pul desaty koncilo, jasne pak by to bylo ruseni nocniho klidu.
My sme se znamejma premesleli jestli by to nekde jinde nebylo lepsi - treba prave aby nebyly problemy s magistratem a pak s tim rusenim nocniho klidu.
No moc sme toho nevyresili proze v Praze se asi nenajde moc miste, kde by to nejakyho mistniho neotravovalo.
Ja jsem rikal ze letna je v Praze na tyhle akce asi jedno z nejlepsich mist, posezeni na trave je super a pro pareni je mista taky dost. Kdyby nebylo bojkotu tyhle akce ze strany magistratu tak je to asi nejlepsi misto v praze.
Kamos rikal ze by bylo mozna lepsi udelat to nekde na louce nedaleko prahy - no nevim podle me by to bylo organizacne mnohem tezsi a asi by tam nebylo tolik lidi.

Tak co si myslite vy???

Old Post 05-05-2002 v 16:49 PM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Palec nahoru S U P E R Příspěvek č. 16

Bylo to tam super...ani sem nečeqal, že tam bude toliq lidí a toliq zábavy...původně sem si to přectavoval yaqo že tam bude 50lidí proydem se ulicí s vlaykama trávy a paq pudem domu...ale opaq byl pravdou...přišel sem tam trochu pozděyc...a to uš tam bylo asi 1000lidí a všude ňáqá zábava...no prostě faq super...

Old Post 05-05-2002 v 17:01 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1395490 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív