Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » 600W Hash plant co vylepšit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sharan
Nový Člen

Karma uživatele sharan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 8  

Obecné 600W Hash plant co vylepšit? Příspěvek č. 1

Ahoj.
Rozhodl jsem se mít tu neljepší trávu na Kladně, tak jsem vyrazil do NL, nakoupil semena Hash plant a hnojiva Dr. Hornby (na českém trhu ani nejsou máte s nimi někdo zkošenost?) Já dobrou ta chuť je k nezaplacení.

Old Post 07-07-2007 v 16:44 PM
sharan je offline   Profil uživatele sharan   Find more posts by sharan   Foto galerie člena sharan   Click here to Send sharan a Private Message   Add sharan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

A co chceš vylepšit?

Old Post 11-07-2007 v 21:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 3

Kup silnější lampy co takhle 2x1000W?? To by rostlo líp ne?

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Old Post 11-07-2007 v 21:51 PM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sharan
Nový Člen

Karma uživatele sharan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4


hnojiva

Old Post 11-07-2007 v 21:57 PM
sharan je offline   Profil uživatele sharan   Find more posts by sharan   Foto galerie člena sharan   Click here to Send sharan a Private Message   Add sharan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sharan
Nový Člen

Karma uživatele sharan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5



kiti po 30d růst

Old Post 11-07-2007 v 22:04 PM
sharan je offline   Profil uživatele sharan   Find more posts by sharan   Foto galerie člena sharan   Click here to Send sharan a Private Message   Add sharan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sharan
Nový Člen

Karma uživatele sharan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6



Kiti po 70d

Old Post 11-07-2007 v 22:09 PM
sharan je offline   Profil uživatele sharan   Find more posts by sharan   Foto galerie člena sharan   Click here to Send sharan a Private Message   Add sharan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sharan
Nový Člen

Karma uživatele sharan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7






growboxfoto

Old Post 11-07-2007 v 22:19 PM
sharan je offline   Profil uživatele sharan   Find more posts by sharan   Foto galerie člena sharan   Click here to Send sharan a Private Message   Add sharan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sharan
Nový Člen

Karma uživatele sharan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 8

Kvalitu a obsah thc a chut.
doporučit hnojivo po kterém to chutná (dr Horby zatím nepřekonán) hmmm
Pár rad co mam ve skříní špatně nebo co chybí taky beru.
Jo a 1000W v paneláku bohužel nejde uchladit to dělá moc hluku a spím u toho

Old Post 11-07-2007 v 22:26 PM
sharan je offline   Profil uživatele sharan   Find more posts by sharan   Foto galerie člena sharan   Click here to Send sharan a Private Message   Add sharan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sharan
Nový Člen

Karma uživatele sharan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9


Nakonec mě napadl zajímavej pokus, který bude na příští zklizeň
Dát do zvhčovačky živný roztok a dávat ho parou rovnou kořenům
k tomu jěště hyročerpadla. Jsem zvědavel jak to pojede a hlavně jestli se to nebude zanášet

Old Post 11-07-2007 v 22:43 PM
sharan je offline   Profil uživatele sharan   Find more posts by sharan   Foto galerie člena sharan   Click here to Send sharan a Private Message   Add sharan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Zdar chlape.
Zkus ty fotky otočit jak patří,pak ti tomu tady možná někdo bude věnovat čas.

By ses divil co všechno jde uchladit na 2 m3......Co to stoji je druhá věc.

Nevím no co se týče chuti po hnojivu,hmm jiný model jiná chuť.
Co jsem zkoušel AK-47 na tři způsoby tak mi chutnal ten můj v hlíně+BB hnojeno tímto:
http://www.klecka.cz/growshop/Hnoji...-Micro-1-l.html
Samozř. +2+1
Ale nejsem si jist jestli tu nasládlou chuť u AK-47 má na svědomí právě ta hnojka.
BB krásně do borůvek.

Jinak kytí vypadá fklidku,na můj vkus zbytečně moc holé stonky....Šestikilo půjde níž.....
6

Old Post 20-07-2007 v 05:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od sharan

doporučit hnojivo po kterém to chutná (dr Horby zatím nepřekonán) hmmm
A kolik a jaké hnojiva jsi už zkoušel?

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 21-07-2007 v 15:10 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 12

pro zacatek bych aspon vylepsil produkci fotek.... a pak muzem vylepsovat dal...

Old Post 26-07-2007 v 22:40 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9109770 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív