Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co je snima?????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1

Normalně nassadím seminko. Asi 2tydny mi roste a pak najednou začína usychat. Nevíte čím to jeee????? (jo a rostlinku zalívam)

Old Post 27-04-2002 v 15:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Ne ne nemluvil, ja nadavam jen venku.

Old Post 28-04-2002 v 09:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokiee
Stálý Člen

Karma uživatele smokiee - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 98  

Teplota Příspěvek č. 3

Problém bude asi v teplotě, ideální je 22-28°C, jinak se vytáhnou a chcípnou jako v tvym případě.

Hulení mě ještě nezabilo , tak proč bych přestával. => Keep smoking with Smokiee .

Old Post 28-04-2002 v 13:15 PM
smokiee je offline   Profil uživatele smokiee   Find more posts by smokiee   Foto galerie člena smokiee   Click here to Send smokiee a Private Message   Add smokiee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Teplota? Příspěvek č. 4

no je tu 1 problem ja je mam v lesiku. no a tam asi vytapět nebudu :-)

Old Post 28-04-2002 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Lesík Příspěvek č. 5

No to je ale dobré napsat, víš? V tom případě bych viděl možný problém s lesní půdou. Je asi dost kyselá na to, aby ti tam něco vyrostlo a okolní stromy můžou házet stín. Zkus napsat jednorázově víc informací nebo si to přesaď někam jinam.

Old Post 28-04-2002 v 20:24 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

No tak mam to v lese svetlo tam je protoze je tam volne prostranstvi. A nedko mi to tam nesel a tak to presazuju na hnuj.

Old Post 29-04-2002 v 09:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 7


No, muze to byt nedostatkem zivin. Presazovat to nemusis, ale zkus treba na miste, kde mas kyticky vykopat diru nebo korytko a vysypat je koupenou zahradkarskou zeminou. Nekupuj pudu pro pelargonie, tak male kyticky by ti zabila. A urcite nehnojit. Pokud je tam opravdu dostatek svetla, kyticky budou v pohode.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 01-05-2002 v 09:50 AM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chorus
Stálý Člen

Karma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 132 

Příspěvek č. 8

Jo souhlasim s OK. Jestli jsou okolo jehličnany tak puda tam bude moc kyselá.Takže bych doporučoval vykopat díru o průměru 25 cm a hloubce 30 cm a nasypat do ní substrát.

Substrát : 10 l Zahradnicky substrát
3 l Agroperlit
2 l Písek
2 l Biohumus ( není nutné )


Pořízovací cena kolem 60 kč.

Stojí to za to :-)

Old Post 02-05-2002 v 22:09 PM
chorus je offline   Profil uživatele chorus   Find more posts by chorus   Foto galerie člena chorus   Click here to Send chorus a Private Message   Add chorus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kastan
Stálý Člen

Karma uživatele kastan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 25 

Dotaz Příspěvek č. 9

proc ne?.
to ok:
ja mam v substratu pro pelargonie kvetinky skoro od klicku a nic se s nima nedeje!!!.a rostou a rostou.

[Edited by kastan on 03-05-2002 at 12:34 PM]

kastan

Old Post 03-05-2002 v 06:23 AM
kastan je offline   Profil uživatele kastan   Find more posts by kastan   Foto galerie člena kastan   Click here to Send kastan a Private Message   Add kastan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

jo jo vsem diky ale nekdo mi na to policko prisel a malem vsechno mi vytrhal. No tet mam nejake seminka na hnoju tak doufam ze mi vyrostou ikdys je uz tam mam tyden a porat nic. no s tim substratem to skusim. jo chtel jsem se zeptat jestli kytkam nevadi brambory rptoze jsem nejake vysadil hned vedle.

Old Post 05-05-2002 v 08:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 11

chlape ty budes asi zemědělec jako svin :-))

hele jak píšeš, že ti to asi někdo v lese našel a skoro všechno vytrhal. tak kdyby to byl nějakej člověk proč by to nevytrhal celý a nebo, a to je spíš pravděpodobnější, by počkal až to bude zralý a pak ti to sekne

myslim spíš, že ti to prostě ožrala lesní zvířátka, protože těm tohle mladý zelený hulení moc, moc, chutná! :-))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 05-05-2002 v 08:56 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 12


kastan: No jiste, ja Ti to neberu. Urcite to muze jit, ale je model a model. Vseobecne se mi potvrdilo, ze outdoory maji s pudou pro lepargonie vetsi problemy (ne vsechny), ale tady se resila krajni situace - proc to vzdycky hebne, tak navrhuju kazdy mozny reseni. A tohle mezi ne rozhodne patri. Pro zacatek doporucuju, jen minimalne prohnojenou (ale ne nejakou mrtvou ) pudu - napr. nejlevnejsi reseni je klasicky zahradnicky substrat. Nema smysl kopat hlinu venku na zahradce a pak si to dat do kvetinace - vetsinou ma tato puda sklony k bahnateni. Let's grow.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 05-05-2002 v 13:21 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jugador
Stálý Člen

Karma uživatele jugador - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Zdraví soucítím s tebou! Příspěvek č. 13

jo, jo ...

před čáskem sem si vysadil jeden klíček jen tak do květináče u vokna a zalíval ho ... puda byla dobrá ... ph sem kontroloval a spočátku sem měl fakt radost ztoho jak se pěkně táhne, ale zhruba po dvou týdnech taky začla chřadnout a schnout ... asi to bude tou teplotou!

... pořád věřím a modlím se za to že mé dětátko to překoná a bude silnější než předtím ... tak sem prosím nepište nic o tom že je to definitivní a že se nedá nic dělat !!

PS: ...mějte soucit s milujícím pěstitelem!

Old Post 05-05-2002 v 16:33 PM
jugador je offline   Profil uživatele jugador   Find more posts by jugador   Foto galerie člena jugador   Click here to Send jugador a Private Message   Add jugador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdraví jugadore mas smulu Příspěvek č. 14

Promin ale musim ti rict jednu hroznou vec vsech 10 rostlinek mi uschlo. Tetka jsem tam nasadil znovu a hle jsou tam peknyrostlinky s velkyma listma asi to bude s tema 30 stupnnovyma horkama. No zviratka to nebyla jedine ze by používala motorovou pilu protoze mi na to male policko nahazely porezane větve. no jedie ze by zvirata presli do EU a zlepsovala svou techniku:-)

no ale s tema novyma rostlinkama se mi cosik stalo:
nasadil jsem tam na 100%procent 3 seminka a vyroslo mi jich tam 6 a to po dvou vedle sebe tim padem ma 2 vedle sebe a nevim jestli to mam nechat nebo je vytahnou a rozdelit je nebo ne. Co mislíte????????????
jinak dekuji vsem kteri se mi snazili pomoct.

jo a otone zemědělec uz jsem :-) to vis kdys nekdo bydli v mensim mestě v rodinem domku a za barakem lesik na pozemku hnuj to se potom sadi panečku:-) ja tet mam po celem pozemku nasazene huleni a na střeše taky doufam že mi to všechno vyjde. Dohromady jich ma kolem 30 tak mi dršte pěsti=štěstí. Krucinal jenom nevím co to je za huleni je skvěly ale vůbec nevím co to je kamoš říkal cosi o Fialkách. Znate to někddooo???????

Old Post 06-05-2002 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JK
Stálý Člen

Karma uživatele JK - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 38  

Obecné Víra tvá je uzdraví... Příspěvek č. 15

4 Jugador: předminulý rok jsem měl ten samý problém, tak sem se modlil, prosil bohy, nejedl maso... a hle, kytí se schopily a nakonec z nich byla pěkná úrodička...

i´m not a punk, i´m just a cunt, talking to me, i´m probably drunk

Old Post 06-05-2002 v 18:24 PM
JK je offline   Profil uživatele JK   Find more posts by JK   Foto galerie člena JK   Click here to Send JK a Private Message   Add JK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 16

no to by ses divil co ty zvířátka takhle po večerech dělaj, daj si špeka a pak se to občas zvrhne i s motorovou pilou, jsme přece v době techniky

ale vážně, jestli ti to tam někdo zplanýroval a naházel nařezaný větve tak je jasný, že to někdo objevil a dále bych tam už nic neprovozoval, protože to určitě udělá znova..... srát na tyhle zmrdy :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 07-05-2002 v 08:51 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2019 - co stim??? - 3 odpovědí
24-09-2004 - co je stim? co je ? - 6 odpovědí
19-09-2001 - Co se semínkama? - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5585840 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív