Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak vypestovat strom?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Bajza
Nový Člen

Karma uživatele Bajza - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 10 

Obecné Příspěvek č. 1

Nazdarek lidicky.Na jedne fotce jsem videl kytku a ta mela kmen o prumeru 20 cm.Chtel bych se zeptat ,jak se k tomu dospeje.Diky moc za radu.

[admin edit] chlape tohle patri do Outdooru, OK? Davej na to majzla. T.

[Edited by TommyBoy on 22-03-2002 at 11:02 AM]

Old Post 21-03-2002 v 18:46 PM
Bajza je offline   Profil uživatele Bajza   Find more posts by Bajza   Foto galerie člena Bajza   Click here to Send Bajza a Private Message   Add Bajza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 2

vysadit kyti brzo nebo dat ven tak v kvetnu ker tak +/-50cm noproblemo
hodne hnojit ale ma to nevyhodu ze se lame a podobne

Old Post 21-03-2002 v 19:47 PM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spaceman_86
Stálý Člen

Karma uživatele spaceman_86 - 100% PěstitelskáKarma uživatele spaceman_86 - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 25 

Obecné a co přezimovat? Příspěvek č. 3

hele lidičky a co to nechat přez zimu (a samozrejme to este predtim pořádně oškubat) venku...
třeba...
nebo možná taky ty dřeva nechat přez zimu doma a potom to vysadit do přírody?

spcmn_86
diky za všechny ty negativní karmy sem moc spokojenej!
přidej mi taky jednu!

Old Post 22-03-2002 v 16:00 PM
spaceman_86 je offline   Profil uživatele spaceman_86   Find more posts by spaceman_86   Foto galerie člena spaceman_86   Click here to Send spaceman_86 a Private Message   Add spaceman_86 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele spaceman_86! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

?? Příspěvek č. 4

tak teď sem tě nějak nepochopil, jak nechat přez zimu venku a oškubat to?? to jako myslíš po sklizni, to snad ne? ganja je přece jednoletá a po sklizni chcípne...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 22-03-2002 v 19:38 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Obecné Hnoj Příspěvek č. 5

Základom je dobrá pôda - v hnoji ti to narastie fakt mooooc velké.
Ďaľsiadobrá več je parenisko. Neviem presne ako sa to robí, ale dajú sa zorne vrstvy biomasy do zeme (na jeseň) postupne sa začnú rozkladať a tak produkujú teplo. Potom sa dá sadiť dosť skoro.

Stromum zdar ganjovým zvlášť

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 23-03-2002 v 21:46 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 6

hele lidičky, nechci vás dezinformovat (nezkoušel jsem to), ale jedna bába povídala..., že když necháte po sklizni tak 20 čisel stonku a zasypete to něčím co izoluje, tak že to na jaře obrazí! dále ta babka povídala o několika leté kytce (stromě-asi 5m) pěstované na jedné nejmenované zahradě, opakuji! sám jsem neviděl, nezkusil a babka je přece jenom babka! mějte se all fine power bw with you!!!!
ps:hodně štěstí všem outdoor zahradníkům!!!

Old Post 04-04-2002 v 12:28 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 7

hm tak to by mě teda taky zajímalo, jestli by z toho něco na jaře vyrostlo ?!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 05-04-2002 v 09:00 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 8

tak ta babka musela bejt pekne zkourena, ne ze bych ji videl, ale podle me byla ;-))))

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 06-04-2002 v 17:17 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 9

Tak nevim, ale stromu z ganji se jeste nedockame... Cannabis je jednoleta rostlina i naprostej kreten musi chapat co to znamena - tj. zije jen jeden rok a pak zahyne -

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 30-04-2002 v 22:24 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Ale jo!!! Příspěvek č. 10

Kytky můžou dosahovat hodně velký výšky. Stačí hodně hnojit. Já sem třeba loni měl kytku v jednom malim květináčku, když měla asi půl metra tak sem jí dal hnojivý tyčinky na dve měsíce a kytka dorostla do 1.7m.
Takže kdybych jí pořádně hnojil tak by to asi vypadalo jinak.....

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 01-05-2002 v 12:06 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 11


Jasen babka udelala z Konopi trvalku Mam dojem, ze babka je nejaka moc chytra a hrala si s genetikou nasich kyicek, bacha na ni!

Jinak rad bych videl paldy kytky, ktera ma stonek 20 cm prumer. to musi bejt paldy jak komin... Ne, to je fakt hovadina. Tak ty 3 cm v pohode, do vysky i 2,5 m...

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 01-05-2002 v 17:47 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
g.ismylife
Stálý Člen

Karma uživatele g.ismylife - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 12

radim: stipat, stipat a stipat.
stipal sem az skoro do kvetu a byly z toho 2m vysoky a 1,5m siroky kere.stonky v prum. 5cm ale vic ne.a jak dospet k 20 cm? rek bych geneticky.inak nevim

pěstu zdar

Old Post 06-05-2002 v 23:02 PM
g.ismylife je offline   Profil uživatele g.ismylife   Find more posts by g.ismylife   Foto galerie člena g.ismylife   Click here to Send g.ismylife a Private Message   Add g.ismylife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Stromy Příspěvek č. 13

Jednou jsem takhle sedel na strese a cumel na mesto a najednou me zacinalo zajimat jak to bude ypadat v budoucnosti. A najednou PRASSSSTK jsem mel takovou vidinu jak panorame mesta dominuji obrovske giganticke stromy-MJ. Mely spise zaoblene vrsky(jine nez zname) a mely neco jako liany na zem (mozna to byly lana aby se na ne lip lezlo..jsem to nejak nemoh urcit). Palice mely obrovske neco mezi siskou a sisatym melounem.
Nejvice me zarazil pristup lidi k nim. Vsichni je milovaly a byly je ochotni i chranit vlastnim zivotem. Kazdy clovek tak nejak nalezel k nejakemu stromu. Ne ze by nesel k jinemu, ale vedel ze je jinde i ostatni to "vycitili".Jeste vimze tyMJ-stromy byly stare asi neco pres 250-300 let.

To bylo jen takove odbehnuti od tematu, ale coz, prece nikdo si tim nejsme jisti jestli to jednou nastane nebo ne. Jen pro jistotu zahulime a uvidime, ne?

Taky me napadlo to s tim stromovanim. Jsem neco zkusil s paprikou. Mel jsem ji celou sezonu vypestovanou ze seminka a na zimu jsem ji prikryl. Ovsem pri prvnim mraziku mi primrzla a tak jsem ji dal dovnitr za okno.
Celou zimu tam preckala s par listky (zima tu je asi 2-4mesice). Jakmile teplota vystoupala zpet na nejakych 25`C pres den jsem milou papricku strcil ven. Ted uz je po kvetu a ma nabeh na nejake plody.
Tim jsem chtel jen poukazat ze jestlize to jde udelat s paprickou, proc by to neslo s MJ, ze?
Berte taky v uvahu ze ja jsem na Floride.

[Edited by Tim on 07-05-2002 at 08:26 AM]

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 07-05-2002 v 06:42 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 14

to LeTman: "Tak nevim, ale stromu z ganji se jeste nedockame... Cannabis je jednoleta rostlina i naprostej kreten musi chapat co to znamena"

chlape, to je dokonalý, líp to snad nejde napsat, teď už to musel pochopit každej..... :-))) K+

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 07-05-2002 v 09:16 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 15

škoda ,že nemám takovou babičku jinak ale predloni se mi takové vánoční stromky podarilo vypestovat , pravidelně jsem zaštípaval ,nehnojil jsem vůbec a na konci října z toho bylo pomalu 4 m kytí.Měl jsem to v kukuřici a už prakticky od července jsem si nelámal hlavu s tím,kde to je ,protože to bylo nehorázně vidět .Na štěstí si toho nikdo nevšiml . jo byl to afghán a druhej rok z těch samejch už byly klasicky 2m.Tak nevím čím to bylo.čus

Old Post 08-05-2002 v 12:19 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seedsmacek
Nový Člen

Karma uživatele seedsmacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 17 

Palec nahoru Příspěvek č. 16

to:borifield:
tak tu tvoji krasavici bych rad viděl )))

Ganja je koření života

Old Post 10-05-2002 v 18:31 PM
seedsmacek je offline   Profil uživatele seedsmacek   Find more posts by seedsmacek   Foto galerie člena seedsmacek   Click here to Send seedsmacek a Private Message   Add seedsmacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-07-2002 - JAK PRESAZOVAT? - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6897450 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív