Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Trvanlivost trávy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zkušený análník
Nový Člen

Karma uživatele Zkušený análník - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 2 

Obecné Trvanlivost trávy Příspěvek č. 1

Trávu skladuju v igelitovym pitlíčku v šuplíku. Zajímalo by mě, jak dluho vydrží, a jestli se časem ztrácejí účiné látky.
nečum neprud di do hajzlu kurvo malá vyjebaná

Old Post 14-06-2003 v 14:49 PM
Zkušený análník je offline   Profil uživatele Zkušený análník   Find more posts by Zkušený análník   Foto galerie člena Zkušený análník   Click here to Send Zkušený análník a Private Message   Add Zkušený análník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 2

To vis ze se latky ztracej...mokrou travu nemuzes mit v igelitaku...kdyz ji treba zakopes do zeme tak by ten rok vydrzet mela

Old Post 14-06-2003 v 16:53 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozex
Stálý Člen

Karma uživatele Mozex - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 3

Já sem minulý rok nechal na půdě tři kytky.Přes zimu.No a když jsem kouřil asi před měsícem poslední zbytky z půdy,zjistil jsem že,kytky skladované -jen tak pověšené - na půdě ztratily trochu sílu a nejhorší bylo že chutnaly jak hovna....
Zatím co kytky v 5l flaškách od oharků uchovávané ve sklepě měly stále lahodnou skunkoidní chuť a zkuřovaly jak sviňa.

Old Post 16-06-2003 v 20:27 PM
Mozex je offline   Profil uživatele Mozex   Find more posts by Mozex   Foto galerie člena Mozex   Click here to Send Mozex a Private Message   Add Mozex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
menurak
Stálý Člen

Karma uživatele menurak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 4

no t o jasny, nejlip pekne prosuseny do mrazaku v nakym vaksy systemu, jinak dporucuju zakopat, zkratka chladny tmavy(tma) misto bez pristupu vzduchu. co uvolnuje thc, preci teplo a svetlo

vapoMENUrak vidžája

Old Post 16-06-2003 v 20:36 PM
menurak je offline   Profil uživatele menurak   Find more posts by menurak   Foto galerie člena menurak   Click here to Send menurak a Private Message   Add menurak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 5

to mozex: jak vis jak chutnaj hovna :-))))))

Old Post 16-06-2003 v 21:04 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sans.le.nom
Stálý Člen

Karma uživatele sans.le.nom - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 35 

Obecné cerny pytle Příspěvek č. 6

hmm to ja skladuju pod skrinej f cernejch pytlich co mi v nich chodi jeden nejmenovanej (ale dobrej ) casak o komplech. a zmastuje to furt jaxvine, dokonce bych rek (subjektifni pocit) ze vic nez na podzim (asi quli tomu ze to je bez svetla a bez vzduchu a teplo tam u zeme taky tak hrozny nebude). no ale cemu sem se fakt divil bylo, ze este furt zmastuje i to, co se byl linej zpracovat a visi to celou zimu a cely jaro na pude. i kdyz je fuckt, ze kdyz si du natrhat, taxe pokazdy prilepim ))
ale asi vetsinu stuffu premistim do mrazaku, letos sem ani nezasel (zbyto mi hula fakt mooooc - dokonce vetsi nez maly mnozstvi ) tak aby mi to vyderzalo

Old Post 17-06-2003 v 14:24 PM
sans.le.nom je offline   Profil uživatele sans.le.nom   Find more posts by sans.le.nom   Foto galerie člena sans.le.nom   Click here to Send sans.le.nom a Private Message   Add sans.le.nom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 7

Dobře těsnící lahve a v mrazáku nebo aspoň v lednici. Mám takhle uskladněnou travku i 3 roky a nezaznamenal jsem žádný rozdíl v účíncích. Zhuluje to stále stejně :-)))

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 18-06-2003 v 09:25 AM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 8

Ja mám trávu skovanou v bubnech a je to pohoda, sice tam může vzduch (sou to starý Amátky), ale používal sem je totiž i na sušení. Možná, že vibrace, který vytvářím při tréningu trávě prospívají

Old Post 20-06-2003 v 18:07 PM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Britney Spears
Nový Člen

Karma uživatele Britney Spears - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 9

jedině MRAŽÁK

Old Post 21-06-2003 v 11:47 AM
Britney Spears je offline   Profil uživatele Britney Spears   Find more posts by Britney Spears   Foto galerie člena Britney Spears   Click here to Send Britney Spears a Private Message   Add Britney Spears to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 10

Ja travku skladuju v plechove krabici od kafe (takova co ma na vicku gumove tesneni) a tu mam v mrazaku. Nejstarsi travku tam mam 3 letou a porad je funkcni.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 21-06-2003 v 13:48 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 11

já ji mám na půdě, vím že je to chyba, příště to určitě napravím ale zhuluje pořád skvěle

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 21-06-2003 v 20:13 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 12

JÁ TO NECHÁM V OTEVŘENÉM PYTLÍKU MEZI STOLEM A SKŘÍNÍ.
MĚ UŽ ZHULUJE I ŠPEJLE OD JITRNIČKY.

Old Post 09-09-2003 v 20:21 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0335700 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív