Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přibývá kuřáků?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Pohodička Příspěvek č. 1

Kolik lidi už jste zlákali k marihuaně? Mě se podařilo ukázat kouzlo marihuany asi 7 lidem. Naposledy toto úterý jsem zhulil bratra své přítelkyně. Vždycky jsem s ním byla prdel, ale teď to ještě o třídu lepší.
Jak jste na tom vy?

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 16-11-2001 v 12:11 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička ucit lidi hulit? Příspěvek č. 2

Ja lidi hulit neucim. Oni se to ucej sami v my pritomnosti. Ale za tu dobu jsem byl pritomen asi u 10 pripadu panenske konzumace a znam myriady dalsich, co jsem u nich zjistil thc-positive naladu. Hulicu jednoznacne pribyva. Ale je (IMHO) bohuzel fakt, ze pribyva spis mladez 13-16 let

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 16-11-2001 v 14:08 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ihavenoname
Nový Člen

Karma uživatele ihavenoname - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 4 

Pozor Příspěvek č. 3

Dal by som si pozor na to ci niekomu ponuknem AKUKOLVEK drogu! Nikdy si nemozete predstavit dosledky konzumacie THC v buducnosti jednotlivca. Tak ako mozu byt pozitivne, tak mozu mat aj negativny dopad. Tiez som ale niekedy ale zo 10 ludi zhulil 1x.

Old Post 16-11-2001 v 15:37 PM
ihavenoname je offline   Profil uživatele ihavenoname   Find more posts by ihavenoname   Foto galerie člena ihavenoname   Click here to Send ihavenoname a Private Message   Add ihavenoname to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 4

Já sem naučil hulit asi 4 lidi, z toho jeden z nich na to nebyl moc připravenej a málem spadnul do tvrdejch, ale naštěstí je v pohodě.

Old Post 16-11-2001 v 19:30 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Milý mladý příteli. Příspěvek č. 5

Nikoho nelákej, svobodný člověk nikdy neudělá nic co nechce. Počítat získané dušičky má možná smysl v pekle, ale tráva, kámo, to je nebe!

Kdo nehulí s námi, ať si klidně hulí proti nám!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 16-11-2001 v 19:59 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 6

Ani vám lidi nevim ale moc jich nebylo. Rád ukážu každýmu o čem to vlastě hulení je. Mám ale několik zásadních podmínek. Musí to bejt v mý přítomnosti aby bylo vše pod pontrolou. Znáte to náhoda je blbec. A nedám nikdy nezletilýmu. Nikdy bych malejm smradům nedal ani semínko na pěstování. Tenhle národ má cose týče odstupu drog od nezletilejch naprosto zdevastovanou morálku. Chlast nebo cigarety tady koupí každej malej smrad a to není dobře. Ale to je asi na jinou debatu.

.......get high.......higher than before..........

Old Post 17-11-2001 v 12:56 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Pohodička 4hh-top Příspěvek č. 7

Chci jenom upozornit, že ty lidi se SVOBODNĚ rozmysleli zda začít/nezačít hulit! Nenutil jsem je k tomu, a ani nikoho nutit nebudu. V podstatě jsem jim jenom ulehčil začátky.


-----------------------
-Nenutim, chápu!-
-----------------------

Old Post 17-11-2001 v 16:59 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Mea culpa, Příspěvek č. 8

měl jsem napsat 2 Pios. Navíc, řeč nebyla o nucení, ale o lákání!

Svoboda je síla říct ne!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 17-11-2001 v 17:07 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Palec nahoru Příspěvek č. 9

Ok, ale podle mne, je dobře, když přibývá nových huličů(Tím nemyslím těch, pro které znamená tráva to samý co alkohol(hlavně ten věk 13-16)), né? Určitě je lepší začít s huličem, než ze špatnou partou.

Old Post 17-11-2001 v 20:01 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Souhlas. Příspěvek č. 10

Všimnul sis ale, jak je svět koruptivní? Jeden krade, tak chce aby kradl kdekdo. Druhej chlastá a poroučí druhejm mermomocí panáky. Lákat lidi ke svému je sice přirozené, ale ne zcela správné.

Nicméně: nechte maličkých přijíti ke mě...

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 17-11-2001 v 20:23 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 11

Podle mě je to v podstatě všechno o pocitech.Např. Ten zloděj, láká druhý především, aby mu to, když bude krást další spousta lidí, nepřišlo, že dělá něco špatnýho.Řekne si: "Dyť krást, to je v pohodě. Dělaj to všichni tak co je natom tak hroznýho?"

Ale řekl bych, že na světě jsou dvě věci, které se naprosto odlišujou od ostatních, především tím, že se lidem neukazuje jejich kouzlo z důvodu, aby postupem času to zneužívali všichni, ale proto, že se s těmi lidmi chceme podělit o ty krásné prožitky. Ty dvě věci jsou víno a ganja. Ovšem záleží pouze na tom člověku jestli přijme novou věc, která mu určitě ZMĚNÍ život.

Takhle to vidím já.

Old Post 18-11-2001 v 17:39 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Pohodička [brcka] Příspěvek č. 12

No ja jsem osobne naucil hulit tak 4-7 lidi ted zrovna nevim presne. Ale voni to spis chteli sami. Jinak znam taky osoby ktery se v zivote uz jointika nedaj do pusy. Je to napriklad jeden z mejch dobrejch kamosu. Uz treti rok s nim chodim do skoly i do hospudky a tezce odolava! Nema nic proti ale proste nehuli! [mel v planu dokonce i pestovani].
Ale neudelam nic...

foosball

Old Post 18-11-2001 v 21:21 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Dotaz Příspěvek č. 13

Ja si myslim,ze by som nemal na travu nemal nahovarat (lakat).poznam sa z jednym chalanom a on chcel hulit lebo sa mu to zdalo zaujmave ziadny hlbsi zmysel (vpodstate som tak zacal aj ja, ale potom som ten hlbsi zmysel nasiel), a tak som mu povedla ze radsej nech
este nehuli, ale on mi povedal ze to che skusit, a tak mi bolo jaseneze to skusi so mnou ci bezo mna a tak som mu poslal nieke infoo com ganja je lebo on to bral IBA ako smiech. Hed prvy krat huliltak sa pri prvom sluku skoro udusil(to nie je jeho vina), a nakoniecsi dal malo a ani mu to nestuplo do hlavi a myslim ze to este par
krat skusi a potom s tym skonci. Ja by som rozhodne nehovoril o tom kolko ludi som naucil hulit, pretoze ak niekto chcet tak mu radvysveltilm o com ganja je ale on by mal ako prvy prejavit zaujem.Proste mojim cielom urcite nie je nahanat ludi do hulenia.

to:HH-Top Clovece nie si ty niaky basnik, tie tvoje metaforyma vzdy dostanu "Na tuhle větev holka nelez. Není na ní co vyhrát apadá se zatraceně tvrdě a z velké výšky" - o durmane a "Počítat získané dušičky má možná smysl v pekle, ale tráva, kámo, to je nebe!"
Mas na to fakt talent, mohol by si vydal niaku knihu a pomoct tak legalizacii :-). k4y

to:Hugo Uplne chapem ze by si nikdy nedaval drogy neplnoletemu. Ja mamsice 16 ale myslim si ze nie som ziadny "malej smrad". Poznam sicetakych vela takych(jeden moj kamos(14 a nehuli) chcel pestoval len preto
aby to mohol predavat za co som mu poriadne vynadal) co tomu vobec nechapu ale niektory z nich su aj dospely. Taktiez poznam vela vpoho ludi ktori maju 16,17. Ja by som ludi neposudzoval podla biologckeho
veku pretoze kazdy sme uplne iny, a clocek sa nestane dospelym z jedneho dna na druhy (ked ma 18). Je to dlhy proces a u kazdeho prebieha inak.

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 19-11-2001 v 18:09 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14

Nikdy sem nikoho do hulení nenutil, kdo chtěl ten si dal a tak ani nevím kolik lidí u mě mohlo začít hulit, ale zajímalo by mě to

Old Post 05-09-2007 v 20:27 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Mios



to:Hugo Uplne chapem ze by si nikdy nedaval drogy neplnoletemu. Ja mamsice 16 ale myslim si ze nie som ziadny "malej smrad". Poznam sicetakych vela takych(jeden moj kamos(14 a nehuli) chcel pestoval len preto
aby to mohol predavat za co som mu poriadne vynadal) co tomu vobec nechapu ale niektory z nich su aj dospely. Taktiez poznam vela vpoho ludi ktori maju 16,17. Ja by som ludi neposudzoval podla biologckeho
veku pretoze kazdy sme uplne iny, a clocek sa nestane dospelym z jedneho dna na druhy (ked ma 18). Je to dlhy proces a u kazdeho prebieha inak.


ked mas teda len 16 ako si sa zaregistroval na groweri...ty si nas oklamal???...no pekne...ale aspon ze si sa priznal

what a fuck?

Old Post 06-09-2007 v 09:13 AM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 16

Tak já jsem začal hulit teprve nedávno,ted už to bude asi tak měsíc,původně jsem chtěl jenom pěstovat trávu a prodávat to a říkal jsem si,že hulit nebudu,ale samozřejmě,že jsem to zkusil a ted už hulím docela často,např.včera si semnou zahulili 3 kámoši,kteří také nikdy nehulili,ale nenutil jsem je do toho,prostě to také chtěli zkusit a myslím,že se jim to líbilo

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 08-09-2007 v 10:44 AM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5616700 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív