Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Od zacatku do konce pod zařivkama,jde to??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Von_Jonatan
Stálý Člen

Karma uživatele Von_Jonatan - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 20 

Nápad Příspěvek č. 1

Zdarec,už dost dloho se venuju schromazdovani inf. o indoor pestovani. Samozrejme za ucelem postaveni vlastni skříně. Bohuzel vsak nemohu do pokoje vrznout skřín jako krava a tak jsem se rozhodl si udelat takovej malej box 80v-65š-30h(cm). Pro jeji male rozmery nepripada sodik v uvahu,tak jsem se rozhodl pro 3x18w osram biolux. Jelikoz vsichni maj sodik,tak jsem se nedocetl zda to poroste??? Vím že se mam nejdřiv mrknout do archívu,ale tam je napsany že to neni nejlepsi(zařivky na květ) ale neni tam napsany že to nejde. Jde to ???? Dik fšem Von_Jonatan

Old Post 04-06-2002 v 12:10 PM
Von_Jonatan je offline   Profil uživatele Von_Jonatan   Find more posts by Von_Jonatan   Foto galerie člena Von_Jonatan   Click here to Send Von_Jonatan a Private Message   Add Von_Jonatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 2

hele to vůbec neva. dej si tam 100w sodík. koupíš ho v bořivojově 66 žižkov za fer cenu. počítej že ti utáhne tak 2-4 kytky. ale nebudou nic moc. ale každej začátek je těžkej. Na růst doporučuju halogen, sice ho nikdo moc nepoužívá, ale mě se osvědčil a lidem co jsem je na něj přemluvil taky.

MaZaR

Old Post 08-06-2002 v 15:18 PM
Mazar je offline   Profil uživatele Mazar   Find more posts by Mazar   Foto galerie člena Mazar   Click here to Send Mazar a Private Message   Add Mazar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

co třeba tohle : Příspěvek č. 3

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=4040

created by TAHUA
old & young

Old Post 10-06-2002 v 08:41 AM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uncifus
Stálý Člen

Karma uživatele uncifus - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Palec nahoru Zářivky hledám taky. Příspěvek č. 4

Já se o zářivky zajimám celkem dlouhou dobu ale ještě jsem je nevyzkoušel protože fakt nevím jestli jde ten průběh provést celý. Napíšu ti jen co jsem zjistil tady něco vyčet a myslím že je to celkem osvědčené.

Zářivka se hodí podle mně nejlíp asi pro klony protože svítí ve spektru na květ a z klonů většinou máš jen paldy ale to záleží jak velký ti ten klon vyroste. U různých firem na internetu a taky z Velkoskladu Elektro jsem poobjednával katalogy svítidel. Celkem dobré jsou prý Osramky ale typ z hlavy ted nevím. Philipsy jsou pry dobré TLD 18W/04 nebo TLD18W/02 z hlavy fakt nevím možná je to .../3 a .../5. Příště ti dám vvjdiet přesně. Víc jich neznám.

Uncifus

Old Post 10-06-2002 v 19:58 PM
uncifus je offline   Profil uživatele uncifus   Find more posts by uncifus   Foto galerie člena uncifus   Click here to Send uncifus a Private Message   Add uncifus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uncifus
Stálý Člen

Karma uživatele uncifus - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Palec nahoru Dodatek. Příspěvek č. 5

Jestli tě ty zářivky ještě pořád berou tak se klidně ozvi jinak maj většinou lidi pravdu. Zkus 150W 70W sodík a uvidíš. Zatím se měj a ať se daří! :-)

Uncifus

Old Post 11-06-2002 v 16:27 PM
uncifus je offline   Profil uživatele uncifus   Find more posts by uncifus   Foto galerie člena uncifus   Click here to Send uncifus a Private Message   Add uncifus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 6

mam odskoušeno, že pro růstovou fázi jsou lepší zářivky než sodík, když dobře sestavíte několik druhů(barevnejch spekter cool white & warm white) k sobě: výhody jsou zřejmé, lepší barva světla na růst než sodík, potřeba menšího výkonu než u sodíku

nevýhody: musíte to mít tak postavený aby se tam na růst dala přidat sodíkovka, protože na květ sou zářivky na prd, minimálně ubrat třeba 2 až 4 trubice a přidat třeba 70W nebo 150W sodíkovku, z toho plyne, potřeba dvou zařízení jedno na zářivky a druhý na sodík = větší finance ale ve finále úspora financí menčí spotřebou proudu

teď jedu skříň u kámoše, kde mě proud nezajímá tak že jedu 400W sodík

do budoucna bych chtěl mít doma toto: speciálně vyrobený stínítko, kde budou moct bejt zářivky (níž než sodík) tak 6-8 trubic, na růst a do toho na květ přimontuju sodík (250W) a uberu 4 trubice, tim pádem bych jel růst pod zářivkama cca 140W, roste to dobře, a květ bych jel sodik + zářivky cca 290W

samozřejmě s různejma watážema by se dalo laborovat, přidávat výkonnější, dle potřeby a možností, je dobrý mít universální tlumivku a startér, od 150W do 400W, pak jen měníte lampy :-))

[Edited by oton on 11-06-2002 at 08:15 PM]

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-06-2002 v 19:12 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Von_Jonatan
Stálý Člen

Karma uživatele Von_Jonatan - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 20 

radší tam vrznu sodik Příspěvek č. 7

Ahoj všem,nějak už vo ty zařivky nemam zajem. Rozhodl jsem se pro 100w sodík,ale to jen díky vám. Dík moc a až to vykvete tak to fouknu do galerie(jako micro skřín) AŤ VÁM ROSTOU

Old Post 12-06-2002 v 09:44 AM
Von_Jonatan je offline   Profil uživatele Von_Jonatan   Find more posts by Von_Jonatan   Foto galerie člena Von_Jonatan   Click here to Send Von_Jonatan a Private Message   Add Von_Jonatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 8

ať to roste dle tvých představ!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-06-2002 v 11:43 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High time
Nový Člen

Karma uživatele High time - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 9 

TO oton Příspěvek č. 9

¨Zní to dobře, ale lepší by bylo,když už máš zářivky i lampu,Zezhora svítit lampou a zářivky dát zboku níž(doprostřed kytky).Dát to na jedno stínitko tak by to bylo solidní monstrum.Zkus to zkonstruovat a poslat fotky,třeba by se to dalo nějak rozumně vymyslet.

indor

Old Post 12-06-2002 v 12:35 PM
High time je offline   Profil uživatele High time   Find more posts by High time   Foto galerie člena High time   Click here to Send High time a Private Message   Add High time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 10

no mám to už celkem vymyšlený, zářivky by byly asi o 20-30cm níž než sodík, tim pádem by mohly bejt dostatečně blízko vrcholkům a sodík zase dostatečně daleko, samozřejmě odtah od sodíku přího hadicí ze stínítka (konstrukce nebude složitá vzhledem k tomu, že mám stínítko z pouliční lampy je docela masivní z hliníku a na to přišroubuju plechový nosiče zářivek, písmem se to blbě vysvětluje)

fotky ale jen tak nebudou, protože zatim provozuju skříň u kámoše a tam mám pouze 400W sodík, protože elektrika je zdarma

doma nemůžu protože ještě bydlim s rodičema, až si něco najdu postavim si skříň jako krávu

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 13-06-2002 v 11:49 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uncifus
Stálý Člen

Karma uživatele uncifus - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Obecné To: Oton Příspěvek č. 11

Slyším prvně že někdo vyzkoušel konečně Zářivky Jako třeba 18W/830 anebo 18W/840 ale nakonec 830-cítka Je Přecejen denní světlo to by mohlo být narůst dobrý ale nakvět jsou prý dost dobré jsou to typy.../03 a jsou od 15W až do 140W v¨délkách od 451,6mm do 1514,2mm a používalí se spíše na: Kopírovací stroje Diazo (zní to pěkně blbě), na mořské akvária a na fototerapii. Přesně řečeno léčení žloutenky u novorozenců.
Má tmavě modré světlo a vypadá jako na diskách nebo v klubech.
pak jsou.../05 a dělají se od 4W do 140W v délkách od 150,1 do 1514,2mm. Požívaí se na: (zase nějaké) Diazo tiskařské stroje, pasti na hmyz ( výhoda při muškách) a na fotochemické procesy.
To, na tyle!!!

Uncifus

Old Post 14-06-2002 v 17:04 PM
uncifus je offline   Profil uživatele uncifus   Find more posts by uncifus   Foto galerie člena uncifus   Click here to Send uncifus a Private Message   Add uncifus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Zariwky Příspěvek č. 12

Hojte wsichni.Potrebuju pomoct ohledne zariwek.Na rustowou fazi sou pry lepsi,protoze maj modrou bawu spektra-->mensi hustsi kosatejsi kytky.Ale na kwet se nehodi.Jsou fakt lepsi na rust nez sodik?Pestirnu bych si predstawowal asi takto.Na rust 3-4 54W na kwet pak 400W nebo 600W.Proste neco podobnyho jako OtonMa to cenu strkat tam ty zariwky?Predem dik.

Old Post 14-07-2002 v 17:24 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 13

zářivky jsou na růst rozhodně lepší než sodík, ale jestli má cenu vyrábět něco abys moh na růst mít zářivky a na květ sodík, to musíš promyslet sám, podle toho jak co máš doma nebo spíš nemáš, jak si šikovnej, kolik do toho chceš vrazit chechtáků a podobně

já mám třeba slušný zásobování dílama od kámoše elektrikáře, a elektrice rozumim, tak že si to udělám většinou sám, tim pádem je to pro mě dobrá volba, zdar

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 15-07-2002 v 17:47 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Nápad Příspěvek č. 14

No asi by to bylo stejne moc slozity,takze snad bude stacit jen nakej sodicek.

Old Post 24-07-2002 v 18:44 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Hledání wšechny zbytečný tready zahání :) Příspěvek č. 15

Chlape skuzz trochu hledati a uwidíš že najdeyš tread o zářiwkách a o tom jestli to má cenu pjestowat od začátku do konce si uděláš swuj wlastní názor a nemusíš na to zakládat nowí théma(tread)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 24-07-2002 v 22:53 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1036840 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív