Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jakou zarivku do Growboxu 80x80cm
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr.Bean
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Bean - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 9 

Jakou zarivku do Growboxu 80x80cm Příspěvek č. 1

Zdravim,
tak jsem se prestehoval a s novym bytem prichazi na radu i nova pestirna. Po zvazeni vsech moznosti mi bohuzel nezbyde nez poridit pouze 80x80 cm growbox, protoze vetsi se mi do vyhrazeneho prostoru nevleze.
Chtel bych se zeptat, zda tady ma nekdo zkusenosti s takto malym growboxem - jakou do toho dat lampu, kolik muzu ocekavat vynos, kolik kytek v tom vubec pestovat a do jake vysky?
V growshopu mi doporucili bud 250 nebo 400+cooltube, ale to ctyrkilo se mi zda na tak malej prostor trochu prepaleny, gram na watt bych s tim stejne na takovym prostoru nedal, nebo mate nekdo jine zkusenosti?

Old Post 06-05-2009 v 15:15 PM
Mr.Bean je offline   Profil uživatele Mr.Bean   Find more posts by Mr.Bean   Foto galerie člena Mr.Bean   Click here to Send Mr.Bean a Private Message   Add Mr.Bean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

ahoj ja bejt tebou tak tam prdnu 250w
400w se mi zda zbytecne na tak malou skrin.
kolik kytek nevim zalezi jake chces mit kvetinace a jake modely.
treba ja mam ve skrini 12kytek 11l kvetinace ve skrini 100*100*200 a misto jsem vyuzil na 100%

Old Post 06-05-2009 v 15:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejdaa
Stálý Člen

Karma uživatele strejdaa - 80% PěstitelskáKarma uživatele strejdaa - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3

Cau, ja skusenosti s timto nemam ale měl jsem skřiň 90x70 a měl jsem 400w. Pozor, ale bez CT. Měl jsem docela problemy jak s vlhkostí na růstu, tak i teplotou. Ja bych tam dal byt tebou 250w a zbyde ti krasny mistečko na věci jako je zvlhčovačka, popř stojanovej ventilator. kytek bych tam dal takovejch 6 nebo 8. 250w nedosviti tak daleko takže by to bylo dobry pomoci kolinek nebo jakkoliv jinak roztahat a udělat např. ScrOG. Takhle bych to dělal ja.
Měj se.

Old Post 06-05-2009 v 16:01 PM
strejdaa je offline   Profil uživatele strejdaa   Find more posts by strejdaa   Foto galerie člena strejdaa   Click here to Send strejdaa a Private Message   Add strejdaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 4

zdar. No kamo ja jsem jel aerosku moji prvni v 90x60 a narval jsem tam na kvet 600W a poradny odtah a vyrostly mi krasne salamy. Takze ihmo bych tam byt tebou narval 4kilo minimalne a poradne predimenzuj odtah. Takhle vytezis z maleho prostoru fakt maximum. 250dina je alespon pro me ztrata casu, ale jinak nic proti nizkowataznikum...

Old Post 06-05-2009 v 17:21 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 5

ja by som dal jednoznacne 400w, ci s CT alebo bez(podla teploty)

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 06-05-2009 v 17:23 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 6

jasně, 400W je ideálka, odtah aspoň 500m3/h s regulátorem je pojistka, pod 400m3/h bych v tomhle případě nešel, výšku MINIMÁLNĚ 150cm (a při těch 150cm bych ti doporučil UFO mimo box, ať v případě nouze může jít stínidlo ke stropu). Na CT se vys..., jen dej v růstu lampu výš, není potřeba na 15cm prcky svítit z 30cm

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 06-05-2009 v 18:44 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 7

HOJ,
jj jak píše Hanyz prdni tam 400W a pořádnej odtah mimo box a uchladíš to i bez CT. Tu výšku bych teda pořešil nějak líp, než 150cm, to se mi zdá málo.....GL

23

edit: akorát mě trochu zmátl název threadu "jakou zářivku.......", když tam chceš dát výbojku, ale to jen tak mimochodem. Původně jsem myslel, že tam chceš dávat CFLka

Old Post 06-05-2009 v 18:57 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

dal bych tam 250w na 400w to je maly a uchladit to by bylo hodne pracny zbytecne moc penez cooltube a ta 400 vyjde taky vic plus to co bys prosvitil dal bych jich tam tak 9 pekne po trech do ctverce vetracky folii na zed a jedes,to same chci rozjet i ja uz to chystam ctu si tady a vim jak na to dekuju vsem co tu davaj prispevky moc se mi liby,podivej se na mikropestovani jou tam 250 skrine

Old Post 06-05-2009 v 20:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8050770 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív