Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Placaté kvetinky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Obecné Příspěvek č. 1

Tak som sa rozhodol založiť, túto tému, aby sme si to vštci mohli slobodne vymieňať informácie o "placatý kvetinkách".
Je to taká vec, keď kvetinku zastrihujeťe aj jej vetvičky pripútavate k zemi. Z kvetinky sa postupne stáva plazivá bytosť a velkou rozlohou. Hlavné výhody sú, že kvetinka má potom viac svetla a nie je ju vidnieť . Ožiadnych nevýhodách neviem, hádam iba to, že sa to niekomu nemusi páčiť.
Takže všetci ktorí sa chystáte takýmot spôsobom sa starať o svoje kvetinky, alebo ste sa už o ne takto starali anpíšte sem svoje rady, postrehy, upozornenie ...

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 26-03-2002 v 19:05 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 2

Taky jsem to jednou zapsal-kyti se rozlomila a plazila po zemi a vypadalo to fakt úžasně.Jediná vada je asi to že po dešti,který je obzvlášť prudký,se paldy zašpiní od bahna.Možná by tyto kyti mohly mít větší tendenci k plesnivění,ale zase naopak-v suchých dnech pod sebou drží vlhko a neublíží jim delší prodlevy mezi zálivkami.

Old Post 27-03-2002 v 15:58 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Nápad Plaseň Příspěvek č. 3

No myslym, že ta pleseň za vlhka by sa dala odstániť tak že vetvicky budeme udržiavať tak 15cm nad zemou.

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 27-03-2002 v 22:02 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Obecné dobrýýý Příspěvek č. 4

Tak to je for. Presne tohle me napadlo, dnes rano po ceste do prace. Chcem neco vysadit u kamose na balkone. Je rozlehlej v poslednim patre a vidim to jako dobre reseni aby to neprerostlo zabradli a nebylo videt odnaproti. Urcite to zkusim praktikovat a vysledky casem dodam, snad i s fotkama.

Old Post 28-03-2002 v 07:26 AM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEKLOTRON
Nový Člen

Karma uživatele PEKLOTRON - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 1 

PLÍSEN Příspěvek č. 5

NA TEN ZÁHON SE DÁ NATÁHNOUT ČERNÁ ZAHRÁDKÁŘSKÁ FOLIE,JAKO SE DÁVÁ TŘEBA POD JAHODY.VĚTVIČKY PAK SNADNO PUJDOU PŘIPÍCHNOUT K ZEMI OHLÝM DRÁTEM.PROTOŽE JE FOLIE ČERNÁ,TAK BUDE I PŘITAHOVAT VÍCE SVĚTLA...

Old Post 30-03-2002 v 01:32 AM
PEKLOTRON je offline   Profil uživatele PEKLOTRON   Find more posts by PEKLOTRON   Foto galerie člena PEKLOTRON   Click here to Send PEKLOTRON a Private Message   Add PEKLOTRON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cross
Stálý Člen

Karma uživatele cross - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 62 

Obecné Příspěvek č. 6

Cau, uz jsem nad tim taky premejslel, myslim, ze idealni by byl venkovni ScroG. Chce to asi dost pece, ale vysledek by mohl stat za to Sam bych to chtel zkusit, ale nemam zadnej out prostor, kterej bych mohl pravidelne udrzovat...

...the best is before

Old Post 30-03-2002 v 07:50 AM
cross je offline   Profil uživatele cross   Find more posts by cross   Foto galerie člena cross   Click here to Send cross a Private Message   Add cross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edems
Nový Člen

Karma uživatele edems - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 7

Kazdopadne zajimavy napad... zrovna jdu sazet na balkon takze to muzu skusit..

Old Post 30-03-2002 v 18:12 PM
edems je offline   Profil uživatele edems   Find more posts by edems   Foto galerie člena edems   Click here to Send edems a Private Message   Add edems to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

2 peklo Příspěvek č. 8

Já bych tam dal naopak folii bílou,která světlo odrazí na listy zespodu.Ještě lepší by asi byla folie zrcadlová,ale to už by možná bylo světla moc.

Old Post 02-04-2002 v 09:51 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
0X0da
Stálý Člen

Karma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 45 

cihla Příspěvek č. 9

V pulce leta mi qwjetinky zacaly prerustat plot, tak dostala kazda na krk cihlu. To byly tak 1.5-1.7 metru. Rozlozil sem je do wjejire kolem zahonku. Fakt super, spodni patra notne zesilily a zabraly pak pul dvorku. Aby to nezaclo plesniwjet, sem tam sem pod nima posekal travu a udrzoval tak vzduchovu mezeru min 10cm. Zadna folie a takovydle blbosti, akorat tam musi mit vzduch pristup aby to wjetralo, nesmi to zacit prorustat travou a jinejma plewelema a pak no problem. Jen je potreba je vohejbat pomalu, do vodorovny pozice sem je dostal na dvakrat - prvni tejden 45stupnu naklon, druhej se uz nechaly vohnout skoro do vodorovna. Pece minimalni, jednou za ctrnact dnu dotahnout spagatky, vobcas pridat dalsi cihlu, aby qwiti rostlo jen pod mirnym uhlem tak do 20stupnu, roztahnout wjetve a protrhat lupeni... odhadem se mi zwetsil vynos tak 1.5-2x. Ale hlavne mi to zadnej srac NEWOTRHAL, udrzel sem to strasliwy rosti tak do 1.2 metru a to plot hrawje zwladnul!

[Edited by 0x0da on 02-04-2002 at 11:23 AM]

Old Post 02-04-2002 v 10:17 AM
0X0da je offline   Profil uživatele 0X0da   Find more posts by 0X0da   Foto galerie člena 0X0da   Click here to Send 0X0da a Private Message   Add 0X0da to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Folia Příspěvek č. 10

No ta folia môže bať dobrá vec, ale tu farbu naozaj neviem. Ma ešte jednu výhodu udržuje vlhkosť, takže netreba tak často polievať. k++

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 02-04-2002 v 19:24 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Obecné Klipony Příspěvek č. 11

mě se těďka rozrůstala nebula v indooru, tak jsem vzal klipony(takový ty platový pásky se zubama) a hned jsem ji přitáh k zemi. Nikdy mě ale nenapadlo držet celou kytku tak nízko. To by pak mohlo být třeba 2m čtvereční jako 1 kytka no to je super.

ThC^mAn

Old Post 03-04-2002 v 10:06 AM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pozor na provazy Příspěvek č. 12

Provazy,zvlášť ty tenké,začnou časem do kytky zarůstat a pokud je včas nepřeříznete,větev se může sama uškrtit.Já většinou řeším opačný problém než udržení u země-přijde vítr,kyti se rozlámou a já je podpírám vidličkama(ne příborovýma).Letos budu rychlejší než vítr a rozlámu je sám.

Old Post 04-04-2002 v 11:21 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crap
Stálý Člen

Karma uživatele crap - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 38 

Re: 2 peklo Příspěvek č. 13

citace:
od Roman Dirda
Já bych tam dal naopak folii bílou,která světlo odrazí na listy zespodu.Ještě lepší by asi byla folie zrcadlová,ale to už by možná bylo světla moc.


Bílá i stříbr. fólie musí bejt strašně nápadná. To bych neriskoval. To už bych si moh rovnou dát na políčko dát ceduli "něco tady pěstuju".

Keep smoking

Old Post 25-04-2002 v 09:12 AM
crap je offline   Profil uživatele crap   Find more posts by crap   Foto galerie člena crap   Click here to Send crap a Private Message   Add crap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 14

Udelal jsem si par policek a po rozmyslu je zacnu taky zatezovat, aby nabyly tak veliky . Je to paradni napad, ale zkousim ho poprve .

Old Post 22-05-2002 v 11:45 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 15

hele lidi, jak sem zjistil, tahle metoda "přízemního pěstování" neni nic novýho, kámoš už to takhle jede několik let, a dělá to tak, že když je kytka v určitým stádiu, stonky ještě nejsou moc dřevnatý, veme prostě určitou větev a normálne jí ohne tak, že jí zlomí, větev zůstane ohnutá (zlomená, či nalomená) ale tý větvi se nic nestane v bodě zlomu se udělá takový koleno a kytka roste vesele dál, podle několikaletých zkušeností učinná a osvědčená metoda!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 22-05-2002 v 14:13 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KISH
Nový Člen

Karma uživatele KISH - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 1 

Palec nahoru Příspěvek č. 16

Hi pestitelé...Ja jsem minuly rok sklidil 5 RED SPIKEů (nádhera) :-)...Měl jsem je asi 2m když jsem 3 z nich přidělal cihličkou tesne nad zem.Kyti rostly nad !BÍLOU! folii tak, že jsem mel z jednoho čvanháku 1,5 kg sušenýho...:-) PS:TY dvě co jsem nechal růst normoš tak byly velký jako jedna wohlá...Jo a zrovna před asi tejdnem jsem dokouřil posledniho LAUFA...:-)LIVE IN RAUCH(-:

Old Post 22-05-2002 v 20:21 PM
KISH je offline   Profil uživatele KISH   Find more posts by KISH   Foto galerie člena KISH   Click here to Send KISH a Private Message   Add KISH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2013 - Zlomena kvetinka - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5995020 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív