Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny growery a growerky,
prisel cas, abych i ja vytvoril topic o svym mikro-growu, kde snad dostanu par rad a dobrych napadu od vas zkusenejsich a diky kteremu vypestuju kvalitni zelen.

Prestanu chodit kolem horke kase a rovnou sem vychrlim vsechny realie.

Genetika:
- jedu ze seminek, ktery jsem koupil od Svahadji-ho
- jsou to vsechno krizenci Chronicu a to:
Chronic X Arctic Sun
Chronic X The Pure
Chronic X White Satin Indica
Chronic X White Satin Sativa

Skrin:
- 110(S)x60(V)x36(H)cm
- pokryta zevnitr bilou folii z growshopu
- vetrani 2 220V "PC vetraky" s regulaci kterou mi k nim udelal kamarad, takze mam prutok regulovatelny od "by oko" 50m3/h do "by vyrobce" 193m3/h
- lampa jak uz jsem psal Sodik 70W znacky Tesla

Puda:
40% substrat pro pokojove rostliny
30% perlit
20% kokos
10% pisek

- pisek mi poradil muj ucitel biologie, tak snad me za to neukamenujete (vubec v ty hline neni videt, tak snad tam nenadela nakou paseku)
- asi jsem to trosku prehnal s perlitem pac je ta hlina mozna az moc lehka (jak tak koukam na kytky ktery maji semtam problem se v ni udrzet...)

Hnojiva:
- dosel jsem do growshopu a typek se me zeptal v cem pojedu, tak povidam ze v hline a tak mi strcil kompletni sadu Bio-Bizz i s patricnym navodem primo od Bio-Bizz a instruktazi k pouziti (tak snad budeme kamaradi s panem B-B)

takze:
B-B Bio-grow
B-B Bio-bloom
B-B TopMax
------------------------------------------------------------------------

To jsou teda ty realie a ted uz k samotnym kytkam.
Seminka jsem nechal naklicit a vysla mi krasna klicivost 7 z 8mi (timto opet dekuji Svahadji-mu), 4 jsem pouzil u sebe 3 jsem zasadil u pribuznych co to taky vali, takze nic neprislo na zmar.

Ve ctvrtek 31.7. pozde vecer jsem dal seminka do hliny a pustil jsem growroom na vetrani, v sobotu 2.8. rano uz byly vsechny rostlinky ven z hliny a tak jsem pustil i lampu v cyklu 18/6, dnes 6.8. maji rostlinky zhruba 6-8cm a krasne tmave zelenou barvu (doufam ze jim vydrzi...).
A zde prichazi muj dotaz, muzu uz tedka zacit pomalicku hnojit nebo mam pockat jeste treba par dni? V navodu k B-B stoji, ze az od druhyho tydne, ale ten navod je delanej na rizky, tak proto se ptam. Pokud nekdo vite, tak se pls ozvete.

Pokud vas napadne jakakoliv pripominka ci rada, sem s ni, jsem otevreny cemukoliv krom zmeny skrine (to proste nejde).

Fotky dodam brzo, jen co se budu moci nenapadne chopit fotaku.

Zatim dik za pozornost, kterou venujete tomuhle threadu a kytkam zdar!

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Naposledy upravil spector 09-11-2008 v 18:57 PM

Old Post 07-08-2008 v 00:03 AM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruity
Stálý Člen

Karma uživatele Fruity - 66% PěstitelskáKarma uživatele Fruity - 66% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 2

Ahoj, podle toho co jsi napsal to zni dobre. K ty hline- nic jsi nepokazil 30% perlitu je ok. A myslim si, ze dokud nebudou fota, nebude co kritizovat. Pokud to chces uplne cajk tak si zmer ph zalivek & pudy - obyc. papir. test stoji kole 40,- ... Vezmes destilku, smichas s trochou pudy, to soupnes do zkumavky urcene k mereni a odectes hodnotu PH.

Tak at se dari.

Out neni "out", ale In je "in".

První indoor pod stopětadvacítkou - Afghan, Chronic
Fruity Outdoor Grow 2008 - Durga Mata ; Black Jack ; Kali-mist - be optimist
DUBSTEP?

Old Post 07-08-2008 v 07:18 AM
Fruity je offline   Profil uživatele Fruity   Find more posts by Fruity   Foto galerie člena Fruity   Click here to Send Fruity a Private Message   Add Fruity to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brávooo
Stálý Člen

Karma uživatele brávooo - 89% PěstitelskáKarma uživatele brávooo - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 3

vypada to krasně k+ do začátku a jinak kytí
sou celkem male na hnojeni počkal bych a
začal je hnojit nejdřív za7-10 dni a jen zlehka
abys je nespalil držím palce a budu sledovat
ČEST

http://grower.cz/forum/showthread.p... WR -SKLIZENO

http://grower.cz/forum/showthread.p... O5 125W RED LOWRYDER *2

Old Post 07-08-2008 v 08:30 AM
brávooo je offline   Profil uživatele brávooo   Find more posts by brávooo   Foto galerie člena brávooo   Click here to Send brávooo a Private Message   Add brávooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

6. den 18/6 Příspěvek č. 4

Dik moc za rady a karmu, vubec jsem necekal tak rychly reakce. PH vody jsem uz kdysi meril elektrickym PH metrem ukazal mi tehdy tusim 6.5 nebo 6.8 tak nejak... chapu ze i ty tri desetiny jsou dost rozdil, ale snad to nebude az tak hrozny. PH pudy urcite zkusim zmerit jen co si koupim destilku a ty PH papirky. S hnojenim teda pockam podle rady.

Jinak dnesni update:
Kytky jsem v kvetinackach prihrnul jeste troskou hliny pac se mi zdalo ze jsou fakt dost nestabilni, takze ted uz ani jedna z nich nepotrebuje zadnou podperku a krasne miri ke slunci Tim padem se samozrejme ciste teoreticky meni slozeni pudy, ktery jsem udaval o kousek vys, ale je to zanedbatelny... (koreny jsou v tom co jsem psal nahore)

Dneska rano jsem zjistil ze mi pres noc klesla vlhkost az na 35% a tak jsem okamzite do skrine implementoval i zvlhcovacku vzduchu, tedka testuju jestli bude muset byt pustena stale nebo jen v intervalech.

Teplota ve skrini se mi drzi mezi 24°C (noc) a 29°C (den) myslim ze to by melo byt okay.

To je pro dnesek vse, zitra snad uz budou fotky, Mir vsem.

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 07-08-2008 v 12:59 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

7. den 18/6 Příspěvek č. 5






Konecne mam fotky, tak tady jsou:

1. Skrin
2. odtah vzduchu ze skrine(ten cernej sajrajt na tom plastu je stinitko kvuli svetlu, ktery vychazelo ven ze skrine...)
3. tlumivka, starter, kondenzator, zvlhcovacka, sani do skrine a regulator ventilace
4. detail regulatoru
5. Kytky (az bude co na nich videt, tak dam detail kazde zvlast)


Fotku vybojky nemam pac na ni nemam jeste stinitko a tak fotak vyfotil jen bilou skvnu a kolem pozadi


Jinak mam tedka dva casovace, jeden na sviceni a jeden co kazdou hodinu na pul hodiny zapne zvlhcovacku, takze udrzuju vlhkost na 55 - 60%.

Kyticky od vcerejska trosku roztahly listecky a do vysky moc nepovyrostly za coz jsem rad.

Pokud vas cokoliv napadne, tak sem s tim.

Pestu zdar.

P.S. kdyz si fotky zvetsite, tak zjistite ze maji prisernou kvalitu... coz neni uplne pravda, ja jsem je proste jen brutalne zmensil kvuli tomu abych nezabiral moc mista a bohuzel galerie ma tu vlastnost ze vsechno roztahuje na stejnou velikost... dalsi fotky budou lepsi...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Naposledy upravil spector 12-08-2008 v 11:03 AM

Old Post 08-08-2008 v 13:43 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Organika 11. den 18/6 Příspěvek č. 6





Pridavam naky dalsi fotky, kyticky se zacinaji pekne rozrustat, evidentne se jim v moji skrini libi:

1. Arctic Sun
2. White Satin Sativa
3. White Satin Indica
4. The Pure


Arctic Sun mi dela velkou radost, je to uz velika kyticka krasne se tahne vzhuru a zacal mu ted i tloustnout stonek docela rapidne, takze jen tak dal

Nicmene jeste vetsi radost mi asi dela nejmensi kyticka WSS, protoze na SCRoG se mi spis hodi maly kytky a pokud se ta kytka bude drzet tak pri zemi jak doposud, tak to bude fantasticky.

Jinak dneska jsem poprve namichal hnojku, dle navodu Bio-grow 1ml/l a uvidime co to udela.

Pak tu mam smutnou zpravu, spalil jsem zvlhcovacku, zapomnel jsem do ni jednou doplnit vodu v cas a nejak mi nedoslo, ze asi nema tepelnou pojistku... zkusim ji spravit, ale dost pochybuju, ze se mi to podari. prozatim hodne mlzim a vlhkost se drzi tesne pod 50%... kytkam to, zda se, nevadi, tak snad prezijou.

A nakonec mam dotaz, muzu mlzit i vodou ve ktere je primichana hnojka nebo bych tim spalil listy?

Diky moc za odpoved a kytkam zdar.

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 12-08-2008 v 10:31 AM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Čus, začíná ti to pěkně růst... Už bych asi začal zastříhávat, co ty na to?
Pokud máš hnojky, který se aplikují do země, tak bych to určitě na listy nestříkal!

Old Post 12-08-2008 v 12:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 8

Osobně bych je ještě nechal, počkej, až naroste dalších pár pater a pak až je šmikni, když už to musí být. Jinak příště bych pořídil řezy, strašně to trvá, než to ze semen vyroste

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 12-08-2008 v 14:47 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 9

A jakou metodu zastrihu byste mi poradili? Normalni nebo FIM? Ja se zastrihovani bojim jak cert krize, naposled jsem kytku zastrihl a ona se sice zacala vetvit ale jaksi pofiderne a par dni na to uplne uschnula a zdechla... pravda tehdy muj growroom stal za uplny hovno...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 12-08-2008 v 20:44 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 10

Když to zatřihneš, vždycky se ti zastaví nebo zpomalí růst na pár dní, tomu se nevyhneš. FIM jsem zkoušel, asi ho neumím, takže nepoužívám, když to zastřihneš klasicky, tak většinou z každého patra, kde jsou pěkné listy, ti vyrazí větvičky (aspoň u mě to tak bylo), takže bych volil tuhle možnost. Samozřejmě jsou to tvoje kytky, takže se musíš rozhodnout sám Jo a ještě bych je taky nehnojil, je to naprosto zbytečné. Někdy je méně více Ať ti to roste.

Medvěd

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 12-08-2008 v 21:16 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 11

okay Medvede dik za radu... dopotrebuju ten litr vody s hnojkou co mam namichanej a pak to teda jeste vysadim...

Kazdopadne muj problem je v tom ze mezi hlinou (a to mam kvetinace zapusteny do dna skrine) a lampou je asi 40 cm ..... chci delat scrog cimzto padem asi docela zkratim celkovou vysku kytek, ale stejne budu tu sit na scrog muset mit napnutou maximalne v takovejch 25cm nad kvetinacema a to spis min... a tak nejak si nedovedu predstavit, ze kdyz ty kytky necham jeste vyrust nez je smiknu, ze se mi je vubec pak podari ukocirovat na tuhle vysku. Pro predstavu Arctic uz ma 13cm a tahne se kazdym dnem vys a vys....

Jinak pokud muzu, tak bych chtel poprosit vicero lidi, aby mi sem napsali svuj nazor jestli FIM nebo normalni zastrihovani a pokud mozno jaky maji skusenosti.

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 12-08-2008 v 21:47 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 12

Teda jestli můžu ještě něco poznamenat, tak si radši pořiď řezy něčeho, co se hodně dobře větví, např. mám dobré zkušenosti s Chronikem (sám od sebe) a s White Rhinem (po jednom zasřihnutí). Ze semen v takhle malym prostoru fakt ne-e A navíc problém se samci.. Toď můj názor. Tak se měj

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 12-08-2008 v 22:14 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 13

nebo to nezastrihavej, ale poradne ohejbej plaz stonek tesne nad zemi a nech jet na horu bocni vetveni a to si uz do scrogu nejak napasujes a neprijdes ani o hlavni stonek (a nejlepsi palici), ted jsem si to zkusil u jednoho min vetviciho modelu a musim rict ze to vypada mnohem nadejneji nez kdyz jsem ho zastrihoval, ale je fakt ze to bylo z rezu ne ze semene, ale v tom by nemel bejt velkej problem

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 12-08-2008 v 22:50 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 14

tak co treba kdybych zkusil tu nejvetsi ludru a to arctic sun zastrihnout... vypada ze s rustem nema problem, takze kdyz se to nepovede, tak by to mel rozdejchat a ten zbytek zkusim ohybat... co vy na to?

Jinak medvede JA SAKRA CHAPU ZE SEMINKA JSOU VE SVY PODSTATE UPLNE NA HOVNO, ale opet rikam menit matros proste nehodlam, navrazel jsem do toho uz penez jak zelez a neco z tech seminek vypestuju i kdyby to meli byt 4 samci... vazim si tvoji rady a priste fakt pojedu z rezu zrejme, ale tentokrat fakt ne...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 13-08-2008 v 08:34 AM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 15

Čau, jojo, v klidu, já tě chápu, každej na to musí přijít sám, taky jsem podobně začínal, hnojil malé kytky moc brzy, stříhal listy víc, než bylo zdrávo, přeléval atp. Však uvidíš, že příště se na semena vykašleš a pořídíš pořádné řezy. Ale jak říkám, musí se k tomu člověk sám dopracovat zkušenostmi.
A teď už k tématu. Lamater má pravdu s tím ohýbáním, super nápad, má za to u mě K+, úplně jsem na to zapomněl. Když je ohneš, vyrazí ti boční větve krásně sami od sebe nahoru, takže to můžeš hezky zaplnit. Asi bych to ani nestříhal, pokud je teda budeš plazit.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 13-08-2008 v 13:25 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 16

já si myslím, že když to zatřihneš že se taky nic nestane, každopádně normálně nebo fim? tot otázka že? to já jsem chtel svou kytku zastřihnout normálně a co se nestalo, FIM metoda jak bič, vyrostly z toho 3 další větve takže asi tak ...je na tobe jestli zvolíš ohýbání nebo zastřižení, podle mě je pro začínajícího growera lehčí zastřihnout (z vlastní zkušenosti, nikomu netvrdím že to nemůže být jinak) ale to už musíš zvážit sám ......BTW: zdá se mi to nebo tam nemáš žádnej ofuCK???

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 13-08-2008 v 14:00 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2092680 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív