Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Jsem tu novej tak zdrafim :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
THE_GAME
Stálý Člen

Karma uživatele THE_GAME - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 45  

Pohodička Jsem tu novej tak zdrafim :) Příspěvek č. 1

Zdravím komunitu groweru, jsem uplnej začátečník a teprv si tady všechno pročítám a rýsuju si v hlavě jak by to mohlo vypadat. Nechci nis uspěchat a tak se na to pořádně připravím . Chtěl jsem se zeptat, myslíte, že mi bude stačit prostor skřínky (65,95,40) v,š,h ? Je to moje jediná možnost, bydlím zatím ještě s rodičema a těm o tom říkat nebudu ... Proto jsem se chtěl i zeptat jak je to se "zápachem" ? Samozřejmě mě osobně marihuana voní moc, ale s živou kytkou jsem se ještě nesetkal tak nevím ... nebude to hodně cítit ? Díky za odpověd a ještě jednou zdravím

Kde to člověk nejmíň čeká, vyskočí z příkopu zajíc.

Old Post 23-12-2006 v 18:17 PM
THE_GAME je offline   Profil uživatele THE_GAME   Find more posts by THE_GAME   Foto galerie člena THE_GAME   Click here to Send THE_GAME a Private Message   Add THE_GAME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THE_GAME
Stálý Člen

Karma uživatele THE_GAME - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 2


Chtěl bych využít tohodle threadu a požádat Vás, zkušené pěstitele, o radu. Přikládám náčrt své skříně, je na něm čistě jen ta skřín a chci se zeptat, jestli stačí udělat otvory na větrání jen do zadní stěny ( ta je bohužel hned u zdi - asi 2 cm) Do horní stěny by to byl asi problém, jelikož bydlím s rodiči ( je mi 18) a nechci ničit jejich nábytek - krom toho je horní stěna celkem tlustá a nevím jak bych otvory udělal. Taky bych vás chtěl poprosit o nějaké rady co se týče rozmístění komponentů a kytek Děkuji peace

Kde to člověk nejmíň čeká, vyskočí z příkopu zajíc.

Old Post 24-12-2006 v 23:17 PM
THE_GAME je offline   Profil uživatele THE_GAME   Find more posts by THE_GAME   Foto galerie člena THE_GAME   Click here to Send THE_GAME a Private Message   Add THE_GAME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 3

Ahoj, veškeré informace, které scháníš už tu jsou, jen je třeba se tu zorientovat a vše si ošahat. Doporučuju Ti přečíst nejprve faq, kde najdeš info o ventilaci, osvětlení atp. Dále thready v indoor galerii, kde už máš i fota skříněk, kterými se můžeš nechat inspirovat. Se zápachem počítej v období květu. Rodiče to určitě budou vědět, tak je třeba je na to připravit. Nebo si vyrobit či koupit pachový filtr. Jak už jsem psal, vše tu najdeš, takže používej hledání, prostuduj faq a hurá do práce. Od té skříňky neočekávej zázraky, moc vhodná mi nepřijde, ale jsou tu lidi, co jedou malé wattáže, a mají moc pěkné výsledky. Přeju hodně zdaru, Moltres.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 26-12-2006 v 12:32 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peťule Bílková
Nový Člen

Karma uživatele Peťule Bílková - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 4

ahoj zatim se tady jen rozkoukávám tak zatim prozkoumám co tu vše je

Old Post 26-12-2006 v 20:43 PM
Peťule Bílková je offline   Profil uživatele Peťule Bílková   Find more posts by Peťule Bílková   Foto galerie člena Peťule Bílková   Click here to Send Peťule Bílková a Private Message   Add Peťule Bílková to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-02-2009 - jsem tu novej - 4 odpovědí
05-01-2009 - jsem tu novej.... - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9049280 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív