Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » žluté skvrny až usychání spodních listů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
arbi
Stálý Člen

Karma uživatele arbi - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 50  

žluté skvrny až usychání spodních listů Příspěvek č. 1

Nazdárek... tak jsem si prošel nějaký t o chorobách a škůdcích, ale znáte to... musim pro ty svoje děti udělat všechno a být si teda jistý... Už mám svůj typ co to může být, ale nechci ovlivňovat vaše úsudky, tak jsem zvědav co mi poradíte a doufám že někdo fakt něco poradí...

Info - kytky staré cca dva měsíce, jsou indoor ale ne pod lampou nýbrž "jen" za oknem (otočeným na jihovýchod). Problém se týká výhradně spodní části kytky. List nejdřív zesvětlá pak místy začne žloutnout, konce a místy kraje usychají a kroutí se nahoru. Nu posuďte sami (doufám, že se mi sem podaří vložit fotky)

Choďte k volbám a volte ty co maj v programu legalizaci jinak to tu lepší nebude

Old Post 22-06-2005 v 07:49 AM
arbi je offline   Profil uživatele arbi   Find more posts by arbi   Foto galerie člena arbi   Click here to Send arbi a Private Message   Add arbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arbi
Stálý Člen

Karma uživatele arbi - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 2



tady je foto:

Choďte k volbám a volte ty co maj v programu legalizaci jinak to tu lepší nebude

Old Post 22-06-2005 v 07:52 AM
arbi je offline   Profil uživatele arbi   Find more posts by arbi   Foto galerie člena arbi   Click here to Send arbi a Private Message   Add arbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arbi
Stálý Člen

Karma uživatele arbi - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 3

No ještě snad dodat... netýká se to tak zcela jen spodní části kytky, spíš spodní a střední... žádné mušky kolem nepoletujou, žádní broučci v hlíně nelezou, žádné pavučinky...

Choďte k volbám a volte ty co maj v programu legalizaci jinak to tu lepší nebude

Old Post 22-06-2005 v 08:04 AM
arbi je offline   Profil uživatele arbi   Find more posts by arbi   Foto galerie člena arbi   Click here to Send arbi a Private Message   Add arbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 4

ta vyblednutosť listov môže byť nedostatkom svetla ked píšeš že to je len v spodnej časti rastliny.Neviem je to môj typ alebo by to mohlo byť nedostatkom Magnezia ale to skôr nie ako ano...tak to je môj skromny názor

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 22-06-2005 v 09:25 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 5

ešte skus toto http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17013

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 22-06-2005 v 09:29 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 6

já bych spíš typnul mimo to co řikal haluzak hodně vody nebo hnojiva, mám out a jak bylo nedávno to období hodně děštů tak se mi stalo to samý, akorát ve větším množtví, k jsem na chvíly přestal hnojit a zalívat a už se to nerozšířuje jinak peace a ať rostou

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 22-06-2005 v 12:12 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arbi
Stálý Člen

Karma uživatele arbi - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 7

Takže abychom to nějak uzavřeli a nenechali to otevřené, aby budoucí čtenář věděl jak to dopadlo:

Ano, toto žloutnutí, skvrny a následné odumírání listů s největší pravděpodobností způsobilo přehnojení. Přišel jsem na to tak, že jsem přestal hnojit a situace se radikálně zlepšila ;-)))

Choďte k volbám a volte ty co maj v programu legalizaci jinak to tu lepší nebude

Old Post 05-07-2005 v 10:04 AM
arbi je offline   Profil uživatele arbi   Find more posts by arbi   Foto galerie člena arbi   Click here to Send arbi a Private Message   Add arbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2006 - žloutnutí a usychání listů - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3436570 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív