Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Schou vám taky listy??Čím to asi je??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

¨Schnutí listí
This poll is closed.
Schnou 13 65.00%
Neschnou 7 35.00%
Total: 20 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Dotaz Schou vám taky listy??Čím to asi je?? Příspěvek č. 1



Mám kytky na balkóně ale nějak mi schnou listy poraďte čím to asi může být!!Dík P.S.: někjáké fotky kytek.

Naposledy upravil DJpokrok 15-06-2005 v 20:46 PM

Old Post 15-06-2005 v 20:38 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

svetlem ani prelitim to asi nebude,tak bych tipoval spalene hnojkou.Pokud nehnojis,nevim :-)

Old Post 15-06-2005 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dvorp3
Nový Člen

Karma uživatele Dvorp3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3

Me to dela to samy ale konecky listu. A nevim co stim

Old Post 16-06-2005 v 21:45 PM
Dvorp3 je offline   Profil uživatele Dvorp3   Find more posts by Dvorp3   Foto galerie člena Dvorp3   Click here to Send Dvorp3 a Private Message   Add Dvorp3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
precker
Nový Člen

Karma uživatele precker - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 2  

Chemie EE Příspěvek č. 4

Podle me je to tim ze mas male ph tak ho skus zvisit a uvidis co to udela!

Old Post 17-06-2005 v 10:06 AM
precker je offline   Profil uživatele precker   Find more posts by precker   Foto galerie člena precker     Add precker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 5

zdravim
Já bych to viděl jako klasickou nekkrozu, takže jestli nehnojíte - hnojit, a pokud hnojíte - nehnojit.

Old Post 17-06-2005 v 10:12 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 6

No tak to budu teda muset zahnojit a nemůže to být tím že to málo místa??Když tak to zkusím zahnojit.

Old Post 17-06-2005 v 10:22 AM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spaceman_86
Stálý Člen

Karma uživatele spaceman_86 - 100% PěstitelskáKarma uživatele spaceman_86 - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 25 

Obecné listy Příspěvek č. 7

tywoe dyt tu kytku mas v kvetinacku kerej je tak 7cm vysokej, 5cm prumer a divis se ze ti umira.. LOL

Old Post 22-06-2005 v 13:57 PM
spaceman_86 je offline   Profil uživatele spaceman_86   Find more posts by spaceman_86   Foto galerie člena spaceman_86   Click here to Send spaceman_86 a Private Message   Add spaceman_86 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele spaceman_86! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 8



To je pro mě nebo pro WEWALTER???Teď mám nové fotky co na ně říkáte??

Old Post 22-06-2005 v 18:21 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
well-being
Stálý Člen

Karma uživatele well-being - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 9

Pravděpodobně máš balkon na jih a listy se ti spálily od sluníčka, málo zaléváš, nebo stačí postřikovačem orosit kyždý ráno listy.

Naposledy upravil well-being 23-06-2005 v 04:40 AM

Old Post 23-06-2005 v 04:34 AM
well-being je offline   Profil uživatele well-being   Find more posts by well-being   Foto galerie člena well-being   Click here to Send well-being a Private Message   Add well-being to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
well-being
Stálý Člen

Karma uživatele well-being - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 10

Ještě možná přesadit do většího květináče aby kořenovy sistém měl sčeho brát vláhu.( mají žízeň).

Old Post 23-06-2005 v 04:37 AM
well-being je offline   Profil uživatele well-being   Find more posts by well-being   Foto galerie člena well-being   Click here to Send well-being a Private Message   Add well-being to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alalí
Stálý Člen

Karma uživatele Alalí - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 18  

Re: Schou vám taky listy??Čím to asi je?? Příspěvek č. 11

Ahoj. Mě se to tady děje, ale měla jsem kytky v petkách, tak jsem je přesadila do neprůhlednejch květináčů a hafo se to zlepšuje. Myslím, že jim svítilo na kořeny a to jim dost vadilo

Old Post 23-06-2005 v 12:34 PM
Alalí je offline   Profil uživatele Alalí   Find more posts by Alalí   Foto galerie člena Alalí   Click here to Send Alalí a Private Message   Add Alalí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 12

wewalter - covece mi pride, ze to mash pekne opavucinovany - checkni to svilusky

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 23-06-2005 v 13:10 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 13



Tak že víc zalívat!!Já jsem se právě že bál abych je nepřelil ale dík za radu

Old Post 23-06-2005 v 14:08 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 14



Pár listů

Old Post 23-06-2005 v 14:32 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 15

DJPokrok: clovece, ja to mam s tymi listami trochu podobne (ako sa ti okraje listov vytacaju dohora), akurat ze moje rastlinky su hustejsie (t.j. nemaju poschodia tak daleko od seba) a celkovo su mensie.
Pomaly rastu, su kapku blede(ale to uz sa zlepsuje), okraje a konce listov sa vytacaju dohora, a spodne listy mierne zltnu. Na zltnucich listoch su zilky zelensie,ale potom zozlnu tiez, a od krajov usychaju. Horne listy su v pohode, najviac je to vidiet na spodnych. Niekedy sa horne listy zacnu cele dvihat dohora - ako ked motyl sedi na niecom a dava kridla k sebe, proste namiesto toho, aby ovisli dolu, sa este viac zdvihaju hore a ovisnu az neskor. Zatial usudzujem, ze by to mohlo but suchom, lebo som sa ich snazil nepreliat. Skusim ich par dni polievat poriadne. Hnojim wuxalom v cca polovicnej koncetracii. Odporucana je 1%, ja davam 0.5% Hadam to dnes/zajtra nafotim a hodim foto, nech nekecam len tak.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 23-06-2005 v 15:20 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 16

No já si taky myslím že je to tím že kytka má žízeň už od rána mi na ně svítí slunce tak je taky asi zkusím víc zalívat a asi ráno rosit.

Old Post 23-06-2005 v 19:27 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-05-2020 - Vada listů? Čím to je? - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2973760 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív