Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » pomoc! - kyti na dve pulky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
783g
Nový Člen

Karma uživatele 783g - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 16  

Obecné pomoc! - kyti na dve pulky Příspěvek č. 1

Letos jsem mel s pestenim obzvlast velkou smulu. Na jare jsem mel asi 20 seminek - do faze rostlinka se dopracovalo jen jedno. Tak jsem se s ni piplal asi dva mesice, nez jsem zjistil, ze to je SAMEC, tak sel pryc. Nastesti mi jeden kamos daroval maly rizek, a tak jsem zacal znovu s laskyplnou peci...

K veci:

Problem je v tom, ze tu kytku mam na balkone a vcera rano na ni mamce spadly ze snury ryfle a pul kyti se ulomilo. Prosim o radu co s tim uz zacaly pred 2 tydny rust paldy.

Da se jeste nejak udelat, aby zakorenila? nebo to je marny a muzu to hodit k dalsimu listi na pozdejsi vareni mlika?

Vsem diky za nazor.

PS: Zatim jsem ten ulomenej kus dal do sklenice s vodou

Naposledy upravil 783g 15-09-2004 v 12:47 PM

Old Post 15-09-2004 v 12:04 PM
783g je offline   Profil uživatele 783g   Find more posts by 783g   Foto galerie člena 783g   Click here to Send 783g a Private Message   Add 783g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

Nejsem odborník,ale myslím že se nechytne,už z důvodu nedostatku času(podzim-zzzima).
A jak je ten ulomený kus veliký?
Co zbytek květinky?
A co Honza Tleskač ?

Old Post 15-09-2004 v 12:52 PM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 3

783g: zkus tu odlomenou část přiložit na stonek přesně na původní místo a důkladně ji tam přidělat nějakou lepící páskou (musí být ke stonku fest přitisklá). Existuje šance, že se oddělené části rostliny podaří napojit na původní xylém a rána se za několik dnů zacelí. Musíš to ale udělat co nejrychleji a přesně. Rostlinu pravidelně postřikuj vodou a doufej, že se to povede. Jinak by vzhledem k ročnímu období nemělo význam dávat ulomenou část zakořenit, jedině ji zužitkovat nějak tak, jak jsi napsal. Na mléko by to použít určitě šlo.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 15-09-2004 v 13:52 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 4



...ak je ulomena tak,ze vysi na kusku "kory" tak mas vyhrano.
staci to len pridelat(ako pise D.Mraz)
ak uplne,tak v tom pripade by som sa s tym us nesr*l.
tak zdar

Old Post 15-09-2004 v 14:21 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 5

..!AHA!!..JE NA 2 PULKY.
Tak nic.Sup s tym do mlieka.
Teraz ta energia pojde len do 1 1/2 a budes to mat o to lepsie.

Old Post 15-09-2004 v 14:28 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
783g
Nový Člen

Karma uživatele 783g - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 16  

Obecné Příspěvek č. 6

Dik za rady a nazory. Tak je to bohuzel urvany uplne.
Zatim jsem to dal do sklenice s vodou. Je to nekolik vetvi.
Za ty dva dny ve vode se ta nejvetsi stale drzi, ostatni uz vadnou, tak jsem je dal susit. Uvidime co se bude dit s tou posledni. Samozrejme mi to nedalo a jednu tu parmilimetrovoupalku jsem po ususeni dal hukny........a svete div se pekne me to zmastilo vubec netusim co to je zac, ale tvari se mooooc dobre. Skoda, ze uz mam jen pul keriku. No alespon to mliko by mohlo byt dobre mnam mnam

Old Post 17-09-2004 v 10:09 AM
783g je offline   Profil uživatele 783g   Find more posts by 783g   Foto galerie člena 783g   Click here to Send 783g a Private Message   Add 783g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 7


Sice už je nejspíš pozdě, ale tady je ukázka, že i dvě úplně oddělené části k sobě znovu přirostou, pokud se navzájem dobře připevní.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 17-09-2004 v 10:17 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0354720 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív