Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » pH letí pořád nahoru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 49

jaaj to mi nejak uniklo ,ze ides kokos .. tak to dava zmysel .. v kokose tie huby asi rastu rovnako ako v hline 🤔👍

i see you bejbe

Old Post 08-02-2024 v 16:15 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 50

Dám vědět. Dneska to dám do rozprašovače, naředím vodou a postříkám ty spodky květináčů a povrch hydrotonu.. Taky něco přidám do roztoku a hned objednávám další 2 větráky.

Já jedu wilmu poprvé a ze začátku jsem si říkal že to bude v pohodě ta vlhkost, naopak že v růstu to bude jen plus..Ale teď už mám fakt velkej objem a ten ofuk nestačí a vlhkost dole bude vysoká.

Hlavně takhle na rychlo jsem sehnal jen 3% z lékárny..Uvidíme.

Naposledy upravil Tucnak4eva 08-02-2024 v 16:34 PM

Old Post 08-02-2024 v 16:24 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 51

Tak jsem to postříkal tím peroxidem 3% z lékárny a plíseň mizela před očima. Rovnou jsem objednal flašku 12%, ale píšete že používáte dokonce 30%. Ten se dá sehnat kde? Jinak používám hnojky od Canny. Můžu to s tím kombinovat ne? Fakt jsem čuměl jak to mizí..Snad se to neobjeví znovu.

Old Post 08-02-2024 v 19:30 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 52

tak super 👍... ako pisal Metadres .. staci aj 12% .. len das 2 x viac .. 35% by mali mat v obchode s farbami pripadne nejake domace potreby .. a nemal by si to kombinovat s bio hnojkami a enzymami .. tak neviem co presne mas od canny 🤔.. a ked to budes liat pravidelne tak by ti ta plesen nemala znova rast ..

i see you bejbe

Naposledy upravil Woody 09-02-2024 v 06:33 AM

Old Post 09-02-2024 v 06:21 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 53

Od Canny používám vyloženě hnojky Aqua: Vega, Flores, Rhizotronic, Cannazym, Cannaboosz, PK.

Používám ten Cannazym, je to velkej průser když to dám dohromady? Teď jsem to tam totiž jednou dal..

Old Post 09-02-2024 v 07:35 AM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 54

pruser to nieje .. akurat to tam spolu s peroxidom budes liat zbytocne .. ten peroxid to proste zničí .. vega ,flores a pk by mali byt mineralne tam je to v pohode ale ten rhizotronic a boost neviem ..

ale tak enzymi rozkladaju odumrete casti korenov a rhizotronic by mal byt korenovy stimulator .. no a tieto dve veci by ten peroxid mal vlastne zastupit ..

i see you bejbe

Old Post 09-02-2024 v 07:55 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 55

Jasný, mě šlo jen o to, jestli tam není nějaká reakce a neublíží to..To je ale hovadina asi. No uvidíme co mi to udělá dál. Snad to bude v klidu. Holky nevypadají vůbec zle, ale dovnitř květináče prostě nevidím.

Old Post 09-02-2024 v 08:23 AM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 56

Tak problémy s pH a plíseň zažehnána a holky jedou krásně dál. Lidi jak řešíte vlhkost? Mate odvlhčovač přímo v boxu nebo v místnosti? Já mám v místnosti, cca 55 vlhkost, ale v boxu cca 70 a ne a ne to stáhnout..

Old Post 21-02-2024 v 16:35 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 57

Yess odvlhčovačku přímo v boxu , zkoušel jsem jich více , ale smysl mají výkonnější kusy cca od 3-4k , pro stan tvoji velikosti bych zvolil odvlhčovačku o minimálním výkonu 10l/24h , koukej po modelech co mají možnost odvodu kondenzátu hadičkou mimo odvlhcovačku , protože většina odvlh. mají ty vnitřní nadržky a malých rozměrech a musel bys to každý den vylevat , což je pruda...
Takhle si vyvedeš hadici buď do Wilmy a nebo do kýble velkého vedle , voda co z ní teče má EC 0,0 což je paráda 😁
Taky se dají sehnat modely co mají zároveň ionizátor nebo UV čištění ( šel bych spíš po UV , docela slušně zabíjí bakterie a plísně ve vzduchu.
Počítej s tím že odvlhčovačka docela slušně topí...
https://www.electroworld.cz/rohnson...YRoCJygQAvD_BwE
Doporučuju tuhle , super poměr cena/výkon

Old Post 21-02-2024 v 19:55 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 58

Já mám super odvlhcovacku za 8 tisíc, kupoval jsem ji kvůli vlhku na baráku, ale nemám místo v boxu, mám 120*120 a není prostě kam dát. Jaj jak já tohle zase budu řešit..

Old Post 21-02-2024 v 20:02 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 59

Můžeš ji mít mimo box, ale musíš pootevírat výduchy stanu a taky otevřít přední dveře. Problém je, pokud svítíš přes noc. Jde pak všude světlo. Ale pokud nemůžeš dát odvlhčovač do boxu, jiné řešení mě nenapadá. Musíš sjednotit vzduch v cimře a ve stanu.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 22-02-2024 v 14:36 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 60

Ahoj lidi, tak se blížím ke konci, dopadlo to docela zdárně. Jen některé palice už krásné dozrávají a některé by chtělo trochu popostrčit. Dokážete poradit nějaký produkt kterým bych mohl podpořit zrání? Používám cannu a mám Cannaboost, Cannazym a Rhizotronic.

Old Post 24-03-2024 v 19:21 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 61

Co si pamatuju, tak lidi tu používali Ripen, je to stimulátor dozrávání a mělo by to být přesně pro Tvé potřeby.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 25-03-2024 v 11:55 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0000420 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív