Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Coffeshopy Amsterdam 2023
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Coffeshopy Amsterdam 2023 Příspěvek č. 1

Koncem měsíce se chystám na výlet do Amstru , sice jsem nastudoval nějaký aktuální tipy ma coffeshopy ( chci se hlavně vyhnout takovým těm pastem na turisty ) ale nechám si rád poradit i od někoho tady. 😁

Old Post 07-06-2023 v 10:07 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plantaznick
Stálý Člen

Karma uživatele Plantaznick - 3% PěstitelskáKarma uživatele Plantaznick - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2023
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 2

Zašel bych určitě do bulldogu

Old Post 07-06-2023 v 20:07 PM
Plantaznick je offline   Profil uživatele Plantaznick   Find more posts by Plantaznick   Foto galerie člena Plantaznick   Click here to Send Plantaznick a Private Message   Add Plantaznick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 3

Díky za tip 😁 , třeba sem ještě pár tipů přibude 😅😁 holt asi budu objevovat na vlastní pěst , na Bulldog jsem narážel ve většině tipů , jestli jsem to pochopil tak to je nejstarší a stále fungující coffeshop.
Chtěl bych jich obrazit co nejvíc , co čas a můj stav dovolí 😅😁 tak bych pak hodil klidně nějakej komplexní report kdyby byl zájem , třeba to někdo v budoucnu ještě využije

Old Post 11-06-2023 v 20:33 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 4

Určitě tu pak napiš nějaké své poznatky, mě by to třeba zajímalo. Byl jsem jen jednou v Holandsku kousek od DE hranic v coffeshopu a moc mě to tam nevzalo. Tady byly o dost lepší mordory, než co prodávali tam

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 12-06-2023 v 13:21 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 5

Čauko kakauko.
Mám pár postrehov zo 7/2023.
Eindhoven
- New Wave - príjemný podnik kde sa dá posedieť, zahrať pinball, mali sme Silver Haze, cenu si nepamätám, kvalita tak 3/5
- High Times - trochu zvláštny presklenný coffeeshop, vzhľadom by som ho charakterizoval ako bistro, možnosť sedenia, zahrať si biliard a pinball, mali sme White Rhino, kvalita 4/5
Rotterdam
- Sky High - iba výdajňa, nemožnosť si sadnúť, mali sme Bublegum, kvalita 3/5
Amsterdam
- The Rookies - pekný, tradičný coffeeshop, príjemná obsluha, mali sme Tasty Waves, kvalita 5/5
- The Bulldog - absolútna klasika, žiaľ pretlak turistov ale mali sme šťastie a našli si miesto aj na sedenie. Obsluha ale dosť odmeraná a v zhone - čo sa dá ale chápať pri tom množstve ľudí. Predaj trávy v pivnici, zaujímavý výber, mali sme Strawberry Diesel, kvalita 5/5.

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 30-10-2023 v 19:10 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 6

A jaky to tam bylo?

Old Post 17-01-2024 v 01:42 AM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2014 - coffeeshops Rotterdam - 1 odpovědí
01-07-2013 - Coffeshopy v Amsterdamu - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3137480 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív