Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKROBOX - 25x28x60
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 33

To zvládne Mi se to v druhém pc kole stalo taky a nakonec jsem byl s úrodou velmi spolojen

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 03-01-2019 v 21:51 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 34




51 Den (24 květ)
Nakonec jsem zapojil svoje extra low cost zavlažování.
(cerpadlo z Ali 35kč, adaptér jsem si našel, ale na ali taky vyjde asi 50kč, a time switch z Ali na sekundy za 150kč)
Všr jsem zapojil a odjel bez vyzkoušení ( prutok za 1s jsem si už zjistil) a nastavil tak hodinu před zapnutí světla na 7sekund, a hodinu po začátku tmy na 5sekund.
Ikdyž jsem si už myslel že tam mám nakonec asi i tak jen slámu pod světlem a v barelu s vodou plná nádrž.
Nakonec se kyti vzpamatovala..palice jsou jak šutry (ne že bych ji mačkal, to člověk citi i z jemne manipulace.) ale pryskyřice zase tolik není což se nedá říct o trychomech, těch je až až...snad to nakonec dobře dopadne.
Asi by to nebylo klasické vlákno Kdyby se něco nepokazilo

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 03-01-2019 v 21:57 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 35



Detail

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 03-01-2019 v 22:03 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 36


28 dní květ.
Podložil jsem květináč (nakonec má ještě místo a to jsem se bál). Pridal jsem do zalivky teochu hnojky Biobizz grow pro růst aby se rychleji dostala z toho šoku.

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 07-01-2019 v 17:51 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 37



Něco navic
A chci se zeptat na par otázek.. například.. Nevím co je to za semínko, ale 58 dní celkem, a pestíky jsou už jantarové a palice jako kámen, může to být automat?
Kdy přestat hnojit před kosou?

teplota 27, vlhkost 41. běží jen odtah a ofuk.

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Naposledy upravil Tutoformuloputo 07-01-2019 v 18:09 PM

Old Post 07-01-2019 v 17:55 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 38

Biobizz hnojky= dobrej vyber
Vis ze se ddava v kvetu grow+Bloom kazdou zalivku, koukam ze ty mas zavlazovani, rozvod vody, to se ti nekazi ten Biobizz? Nerozumim.
A medium mas jaky? Kokos nebo hlinu?

Me to pripada spis prepaleny hnojivy nebo spatny ph media.

Cca 14 dni flush.
Pestiky nebo trichomy jsou jantarove?

Naposledy upravil Madical-Strains 07-01-2019 v 18:30 PM

Old Post 07-01-2019 v 18:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 39

Zdarec,
Barel cca každé tři dny vylévám, mám hlínu obyč z obi, a pokazil jsem ten květináč, potřebuje to více vzduchu u kořenů a já udělal málo děr. Teď jsem to propláchl vodou a dám tomu chvíli pauzu s hnojkama. Par obrazku zpět je vidět jakej to dostalo šok, jsem rád že se alespoň trochu vzpamatovala. Je to muj prvni indoor, malý test. Pořídil jsem si teď komplet vše new box (hlinu light mix biobizz), tak dojedu tohle a babybox asi daruju, možná na nějaký předpěst.
Popravdě jsem se u toho zas tolik nesnažil a nadělal jsem kopu chyb, ale účel to plní, je to spíš výzva nečekal jsem že se dožiju květu.
Trichómy jsou právě jantarové, tak 20%, cítím že to chce ještě nějaký čas.
Jinak díky reakci.

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 07-01-2019 v 20:35 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 40

A trichomy jsou jantarove pod lampu nebo na dennim svetle, protoze lampa zkresluje a hazi falesny jantar.
Jinak jesli uz je tam skutecne 20% jantar tak uz bych kosil.

Old Post 07-01-2019 v 20:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 41






57 Den celkem, 30 Dní květ.
Kosa. Bohužel pouze 4 dny bez hnojek. 1 Den tma. Nevypočítal jsem to s dozráním. Celkově jsem odflákl pár věcí, tak alespoň zkušenost. Doufam že to nebude chutnat zle, jinak jako vzhledově pěkný a tvrdý jak šutr i když moc nechápu tu krátkou dobu. Chybama se člověk učí a příště autopot s výměnou vody každé dna dny, Menší zalivky (koupím měřák Ph), víc děr zespodu kvůli vzduchu, lepší substrát (asi ten Biobizz lightmix) co mám pripravene do velkeho a tak celkově trochu lépe vychytat...hlavně v části květu.

Díky všem, hlavně Medical a Funnymu, K+
Poučil jsem se. First Grow indoor v barelu.

Odhad? Palil jsem to 40W růst a 80W květ. O g/W mi Nejde, velikost boxu to znemožňuje.
A to hlavní? ledka z Aliexpressu za 280kč se osvědčila. Minimálně na klony a růst.

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Naposledy upravil Tutoformuloputo 09-01-2019 v 14:09 PM

Old Post 09-01-2019 v 13:57 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 42

Těch 30 dní květu mi příjde velmi podezřelé,to nemůže být zralé...
A samozřejmě není zač

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 09-01-2019 v 18:09 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 43

Souhlasim nerychlejsi odruda co tu kdo odjel byla od Fikuse , ted si nevzpomenu na odrudu, mam sklerozu a bylo to 45 dni .

Ty nemas mikroskop ? Zajdi a kup ho, urcite se vypalti.

Old Post 09-01-2019 v 18:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 44

Měl jsi všechny trichomy mléčné a nebo jantarové? Nebyly tam žádné čiré? Ono je totiž možné,teda je to jen taková moje teorie,že jak si kytka prošla tím pořádný stresem,tak jestli se jako takový obraný mechanismus nepokusila narychlo dozrát a dokončit tím svj životní cyklus a tím pádem jsi tam měl pár jantarových trichomů,ale zbytek čirých. Mě se totiž kytky zachovaly nějak takhle,když se mi v mém druhém PC kole stalo to samé s tím stresem ze sucha.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 09-01-2019 v 18:43 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 45

I to je mozny .
Mam taky teorii a ta je hodne casta...A nebo....se na to diva pod lampou a zkresluje mu to to svetlo ,musi se to vzdy cekovat na dennim svetle.

Old Post 09-01-2019 v 18:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 46

Já jsem na to koukal hlavně na dením světle a občas při normálním světle v obýváku..Lampu mám fialovou ledku, tam pod tím nic nepoznám. No podle mě to bylo tím stresem, měl jsem všechny mléčné a při kose tak 30% tmavý jantar pod dením světlem. No sklidil jsem, uvidíme, vypadá dozrátá ale i tak si myslím že ještě chvíli mohla žít. Jenže očekávám návštěvu a to boxík musí na dva dny zmizet, tak jsem to skloubil dohromady. Každopádně mikroskop si koupím a s novým kolem bude vše na jiné ůrovni, nakonec mám do toho barelu bubbler 3W na rockwool a k tomu Ph meter (využiju i u velkeho). Uvidíme...do velkeho Biobizz lightmix 4X11l a o seeds se ještě podělím.
Díky všem, postnu smokereport a váhu až to seschne (cca týden)...

Konopí nekouřím pro to, abych žil.
žiju pro to, abych konopí kouřil.

Old Post 10-01-2019 v 08:10 AM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-09-2014 - MikroBox 125/250w - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1978200 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív