Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 16x SuperSkunk,400W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 49

373g


12x Ice Cream, Autopot, 600W HPS

14x Northern Lights, 600W HPS

25x Ice Cream, 600W HPS

Old Post 11-02-2019 v 15:53 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 50

350g

Old Post 11-02-2019 v 16:20 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 51

366g👍

Old Post 11-02-2019 v 16:59 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarmilek
Stálý Člen

Karma uživatele Jarmilek - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 52

353g

Old Post 15-02-2019 v 04:59 AM
Jarmilek je offline   Profil uživatele Jarmilek   Find more posts by Jarmilek   Foto galerie člena Jarmilek   Click here to Send Jarmilek a Private Message   Add Jarmilek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archi
Stálý Člen

Karma uživatele Archi - 42% PěstitelskáKarma uživatele Archi - 42% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 53

Hele co to hnojivo jak jsi o nem psal. Muzes se prosim trochu rozepsat?

438g

Váš Archi

Old Post 15-02-2019 v 06:42 AM
Archi je offline   Profil uživatele Archi   Find more posts by Archi   Foto galerie člena Archi   Click here to Send Archi a Private Message   Add Archi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 54

V druhým threadu,kde ho používám k němu něco napíšu večer i s fotkama


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 15-02-2019 v 06:59 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 55

322

Old Post 16-02-2019 v 17:12 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 56

Tak usušeno a zváženo. Mooc jste to s těma tipama přehnali! Mám takovej pocit,že mi to snad někdo musí krást,poněvadž je to zase bída..Konečně jsem cítil,že se mi to kolo povedlo přesně,jak jsem chtěl a je to z toho-

Výsledek
198g-pěknejch palic
28g-spodečků

To dělá totálně smutných 226g!

TIPOVAČKU VYHRÁVÁ-mJaro,i když se moc netrefil


Každopadně díky za počum,rady a nezasloužený karmy!

Zdar


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 18-02-2019 v 11:55 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 57

No je fakt ze palice nevypadali buh vi jak velky ale zato urcite jsou koc hezky,vonavy a ulepeny...jednou jsem mel 270g pod 600w takze zase tak smutnej byt nemusis



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 18-02-2019 v 12:26 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 58

Tyo to jsem nečekal ze bude tak málo...protože já jel pod verem 350w a měl jsem přes 220g ale to bylo první kolo a byly tam smutnice a listy tragédie atd...ale zas je pravda ze já měl větší salámy ale ty jsi to měl krásné proto jsem myslel ze pod 350 to nepůjde smutný nebuď

Old Post 18-02-2019 v 12:48 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mJaro
Stálý Člen

Karma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% PěstitelskáKarma uživatele mJaro - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 59

No to mě poser Skoro o 100géé

Old Post 18-02-2019 v 19:26 PM
mJaro je offline   Profil uživatele mJaro   Find more posts by mJaro   Foto galerie člena mJaro   Click here to Send mJaro a Private Message   Add mJaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-12-2017 - 16x Super Skunk 1m2 soil - 46 odpovědí
06-07-2013 - 4x PowerSkunk 600w - 5 odpovědí
02-04-2013 - SUPERSKUNK-600W,bio - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9077700 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív