Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » SUPERSKUNK-600W,bio
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Organika SUPERSKUNK-600W,bio Příspěvek č. 1




Zdravím vás tu všechny,rád bych se podělil o fotky mých slečen.
Jde o rostliny Superskunk od sensi,selektovány místním členem.(celkem9řezů)
Jinak setup je asi takový,darkstreet120

600w-rust-philipsgreenpower
-kvet-osramvialox

odtah,420mprimaklima

pasivni pritah,přidělal jsem díry pro lepší cirkulaci

jednomembránovy nebler

11l kontejnéry
Substrát-biobizzligtmix
-mykorhiza Symbivit
hnojky-biobiz-fishmix-grow-bloom

Holkám je dnes 22dní.Nyní jsou 6dní v květové fázi.

Zalévám:ph:6,8 někdy více
EC:1,4

Teplota:den 23-27
noc kolem 20

Fota jsou z 20dne..4tý den 12/12

Vlhkost:70%

Naposledy upravil naturalista 22-12-2012 v 23:39 PM

Old Post 22-12-2012 v 22:55 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

23.den Příspěvek č. 2



Aloha,
začal snižovat ph jak říkáš.Jinak děkuji za příspěvka

Dnes 23.den 7.den květový.

Hnojil jsem: biobizzem bloom ph:6,5
EC:1.40

Teplota stejná

Jinak holky jsem oholil,odspoda.Možná je to trochu bolelo ale nestěžovaly si,protože dostaly toho drinka biobíza a k tomu nové podtácky..

Old Post 23-12-2012 v 22:38 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

vyštipování Příspěvek č. 3





Vystříhal jsem spodní výhony,které na to prostě neměli..




Před








Po













Turbostonky














...

Naposledy upravil naturalista 23-12-2012 v 23:15 PM

Old Post 23-12-2012 v 22:54 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

nebleraska Příspěvek č. 4





upgrade

Old Post 23-12-2012 v 23:19 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Stimulátor B.A.C PK Organic Příspěvek č. 5


Nějaké zkušenosti?

B.A.C Organic PK Booster
Tento B.A.C PK Booster je produktem s prověřenými
výsledky v profesionálním holandském zemědělství a
zahrádkářství. Tento PK Booster zaručí intenzivní tvorbu
cukrů ve vašich květinách. Díky tomu se výrazně zvýší
kvalita. Navíc je zde kladný účinek na chuť a vůni. Protože je
B.A.C PK Booster speciálně vyvinut pro potřeby vašich
rostlin, nenaruší jejich přírodní rovnováhu. Tento „posilovač“
je obohacen o vysoce kvalitní organické stopové prvky, které
plní jedinou úlohu: maximální možná úroda co do kvality,
chuti a vůně.

Old Post 24-12-2012 v 11:25 AM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 6

to same jak TopMax od Biobizz jen kapanek drazsi .......

Old Post 24-12-2012 v 11:32 AM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Scroo:to bych neřekl

bac je cista organika která je dokonalá při kombinaci bio minerálů či samotné organiky.. výnos chuť. pokaď pěstuješ pro svou vlastní spotřebu, nejlepší volba.

Old Post 24-12-2012 v 20:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 8

hezky kyti ph drz kolem 6 pres 6,2 bych nechodil a pod 5,9 asi taky me... jinak kak pise kolega ten peipravek rozhodne neni dasi top max... maj eate pripravek proti nemocem a skud um nebo neco podobmyho a to ke taky pecka..

Old Post 25-12-2012 v 12:02 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 9

Mno držím s váma s top maxem bych to nesrovnával.Už jen kvůli tomu podilu P K mi to neprijde moc srovnatelné..

Old Post 25-12-2012 v 13:05 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

b.a.c. jsou bezkonkurenční biologická hnojiva, myslím že tady se platí za kvalitu

Old Post 25-12-2012 v 15:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

30.den celkově Příspěvek č. 11






Zdravím jsem tu opět s aktualizací..

Je 30tý den,14tý den květový...Holky mi přerostly jako krávy.Nezbývá nic jiného než postupné prostříhání.Hodnoty zálivky se nijak nezměnily.Jen trochu teplota se zvedla na těch 28°C vlhkost stále stejná.Pomalu to začíná nakvétat.Myslím si,že díky přítahovým rourám se přestup do květové fáze prodloužil..

Omlouvám se za fotografie..Nenaučil jsem se ještě pořádně s fouťákem

Fotky jsou z neděle

Naposledy upravil naturalista 01-01-2013 v 22:46 PM

Old Post 30-12-2012 v 23:31 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 12

ohýbej ohýbej ohýbej! je fakt ze na většinovou indicu se fakt vytáhnou ale tohle bys tam měl vejít, tak tak ale vejde se to.... určitě si hlídej to PH jinak ti v květu nebudou moc papat a budeš mít řídký pálky. dokud se nezačnou formovat dlouhý salámy tak ohýbej jak divej a podhol spodky eště tak tejden porostou, pak už by to měla bejt zas pohodička ale hlídej to PH. pak to žloutne páč to nežere a palice moc nehoustnou k tomu si zasolíš substrát a srovnat a to už se pak hůř napravuje a je to na dýl tak ať si to neposereš. zatim máš náběch na dobrou sklizeň si myslim.

Old Post 01-01-2013 v 15:17 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

to:astronaut Příspěvek č. 13

Ahoj pane,
děkuji za tvé rady,hlavně okolo toho ph.Bohužel zatím nevlastním phmetra,měřím akvarijním testem.Není moc přesný ale lepší než nic.
Jak říkáš holky mi začaly trochu žloutnout.Snížoval jsem ph ale zdá se mi,že moc.Bylo mi dnes kolegou řečeno,že jsem vůl.A udělal jsem chybu v tom,že jsem neměřil ph roztoku s hnojivem ale jen vody.A hnojivo mi ph ještě snížilo.. Dnes jsem měřil výtok.Lil jsem ph 7,vyteklo mi nějakých 6.2-6.5 tak nevím.Jinak jsem zalil čistou vodou ph 6.8.Zitra mám v plánu dát fishmixa a bloom ec těch 1.4.Hnojil jsem naposledy v v neděli...Snad se to srovná.Dám určitě vědít.Zítra udělám nějakou fotku,aktuální..No a myslím si,že ohýbat nebude ani potřeba.Mám problém,že jsou moc široké :-)ten druhý fenotyp je takový víc vytáhlý,nakonec mám jen 3kusy.Mno jsem zvědav...dík aloha

Old Post 01-01-2013 v 22:33 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

pořid si ph metr, nebo hnojiva kde pH neřešíš (Metrop).
pH metr koupíš na netu za 500 korun.

Old Post 02-01-2013 v 06:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 15

no chtěl bych minimalne ten esential

Old Post 02-01-2013 v 08:02 AM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

aktualni Příspěvek č. 16




zdravim tak to vypada dnes..

































Jde o houby bo ph? Čím to je?

Old Post 02-01-2013 v 14:32 PM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2019 - 16x SuperSkunk,400W HPS - 58 odpovědí
06-07-2013 - 4x PowerSkunk 600w - 5 odpovědí
27-09-2007 - Super Skunk - 400W - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4335190 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív