Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Mariuhana pomáhá!!!!!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Zdraví Nemoci, na které pomáhá konopí Příspěvek č. 1

Tak sem nasel na netu nemoci ktery ganja leci

1) Astma
pusobi skoro stejne jako lek a zabira u 80% protoze rozsiruje bronchy

2)Zeleny ocni zakal
Mariuhana snizuje nitroocni tlak a neni tak drasticka na jatra a ledviny jako legalni leky

3)Nevolnost,nechutenstvi
Jsou nepriklad priznaky aids a nebo nezadouci ucinky chemoterapie mariuhana potlacuje nechutenstvi a proto je clovek potom schopnej prijimat ziviny protoze ma hlad ucinek je opet u 80%postizenych

4)Rakovina
u ty je toho moc ale prej i ma primej vliv na lecbu nak spomaluje ale to byte museli vydet nekdy sem dam odkaz

5)Svalove krece
Mariuhana ovlivnuje centralni nervovy system a je to napriklad pri skleroze multyplexu poskozeni michy.

6)Antibiotycke,antibakterialni adezinfekcni ucinky
nemoc ktera se da lecit tetramicinem se da lecit stejna mariuhanou
A potlacuje virus herpes

7)Zanety
Udajne ma lepsi vliv nez aspirin

8)analgeticke ucinky
mariuhana pusbi i proti bolestim pri velke bolesti thc smixnutim morfinem zvisuje ucinky o 500%

9)Revmatismus
Preve ze mar.. potlacuje bolesti je i vhodna k lecbe

10)Spanek a relaxace
Mariuhana zlepsuje spanek oproti lekum je mnohem lepsi protoze nenici organy

11)stres
Mariuhana snizuje krevni tlak a snizuje teplotu azo 2 stupne cims udajne uvolnuje stres

12)Migrena
Mariuhana rozsiruje cevi cims je dobra prti migrebne protoze ta je zase sthuje jde i o bolest hlavy

13)Lecba zavislosti
Mariuhana se skouma i na zavislejch na herojinu k to nic vic nevi

No koukanm ze wakhala ma podemnou taky neco takovyho ma tam ale i jiny CHHHoroby

Naposledy upravil 06-08-2006 v 10:02 AM

Old Post 12-07-2003 v 10:42 AM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vita55
Nový Člen

Karma uživatele vita55 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 2

Mám doma 11 let starou fenku loveckého psa. Dost se namakala a tak před čtyřmi měsíci mi začala dost kulhat a pomalu ztrácet chuť do života. Asi před týdnem to bylo ještě horší. Tak jsem si řek, dám jí trochu rok starého másla ghí napuštěného dost dobrým scunkem. To jsem ji rozpustil do vody s masem a ráno jsem zíral. Fenka byla ráno čilá, dokonce mi zdrhla na dvě hodiny do lesa (což neudělala ty čtyři měsíce). Sice se belhá pořád, ale ne už tak moc. Po týdnu jsem léčbu opakoval a je fakt veselejší. Veterinář by mi nejspíž řekl, že je to stářím a že se stím nedá nic dělat, předepsal by nějaké vitamíny a napsal tučný šek. Taky jsem ji to vetřel do očních koutků, trpěla hnisavými výtoky, na které speciální oční kapky moc nezabíraly. Oči mi taky příjdou teď lepší.

Old Post 19-08-2003 v 16:40 PM
vita55 je offline   Profil uživatele vita55   Find more posts by vita55   Foto galerie člena vita55   Click here to Send vita55 a Private Message   Add vita55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3

K léčbě závislosti:Před 3 roky hulila příležitostně 3.týdně a kouřila jsem krabku denně,teď hulím každý den a kouřím i jen kolem 5 cigárek denně!!!
Taky si jedu na perníčku-zhruba 2-3.do týdne,a dokážu třeba pátek,sobotu,neděli,pondělí prožít bez touhy zas dat jen díky zlaté ganje.

Old Post 18-12-2003 v 20:27 PM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 4

no ja na sobe pozoruju, ze pokazdy kdyz chitim nejako sracku jako je ryma chripka nebo neco kolem dychacim cest a nasadim canalecbu za 3 dny nemoc ustupuje samozrejme musi to bej ne moc silna nejlip venek ganja kazden den po par hodinach nekolik prdu a za tyden jako rybicka ale neni to dobry prehanet potom sou horecky a kasel a kodvi co jeste....no zatim mi to vychazi mozna sem vyjimka mozna ne, co vy nato????

Old Post 04-01-2004 v 18:24 PM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 5

To dloob.... me to pomuze dycky jen do casne treba mam kasel a zahulim rano se proberu a kasilek je vetsi nejspis by mi pomohla kdyz bych se zhuloval kazdej a celej den ale ja to radsi vylehnu svet se neposere kdyz budu tejden out

zivot je jen jeden uzij ho naplno

Old Post 29-02-2004 v 22:00 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 6

si taky myslim ze sou tomspis subjektivni pocity ovlivneni predsudkama. proste si zahulis a vsugerujes si ze se to zlepcilo. ale neco jinyho je treba masticka(viz nakej jinej thread-myslim ze se menuje konopna mast) fakt facha a temer mi tim jakme prekvapila vyrazila dech. docela sem byl skeptickej ale par aplikaci konopny masticky me celkem presvecilo o lecebnych ucincich marihuany. Jo vo tom zahuleni si proti nemocem sme polemizovali s kamosem a dosli sme k nazoru ze kour je dezinfekcni a vdechovanim nici bakterie v krku a krtanu a hltanu a tak.mozna je to blbost ale me se to zda jako celkem logicky vysvetleni.

extravaganja

Old Post 05-03-2004 v 21:54 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 7

olo no hele ja mam astma auz jeto lepsi nevim jetsli jeto to travou

Old Post 25-07-2006 v 00:11 AM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 8

Ahoj myslite ze na dost tezky a bolestivy otok oka muze pusobit obklad z cerstvych konopnych listu? Na vyrobu konopne masti nemam cas ani dost materialku..

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 02-09-2006 v 10:12 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 9

mno kdyz uz sme u toho nemeli bychom hulit vubec :O teda pokud se zrovna nechystate za mesic umrit na nejakou nevylecitelnou chorobu,ale co muzu rict ted sem hulil kdyz sem mel horecky a nepozoroval sem zadny zhorseni ani po kombnaci s praskama, takze neleci, ale ani neskodi...teda v mym pripade no... doporucuju na dychaci cesty, v pripade nachlazeni podle me mali prdik procisti

OutDoor 05

venek 06
Outdoorek07 CLoseD !

Old Post 02-09-2006 v 21:54 PM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 10

nojo jenze priprava masti trva min 3 tydny a ja bych ji pro nekoho potreboval ted. ale s tim tukem jako mediem to dava smysl. nejde vyrobit nejaka "rychlomast"?

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 02-09-2006 v 23:52 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Ježíš: rychlá mast je na http://grower.cz/forum/showthread.p...adla#post258284 , je to vyzkoušený na revmatoidní artritidu (plus jizvy a lupénka)

Old Post 03-09-2006 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9057290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív