Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Tlak v hlave
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Creatiw
Nový Člen

Karma uživatele Creatiw - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 2 

Tlak v hlave Příspěvek č. 1

mam takovej problem poseldni dobou se mi stava ze kdyz si zahulim tak cejtim v hlave takovej neprijemnej tlak ..nekdy to trva az tyden..kamosovi se to ted stava taky nevite cim to je ??

Old Post 15-09-2008 v 15:34 PM
Creatiw je offline   Profil uživatele Creatiw   Find more posts by Creatiw   Foto galerie člena Creatiw   Click here to Send Creatiw a Private Message   Add Creatiw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

tlak v hlave to se tady posledni dobu nejak probiraaa

Old Post 15-09-2008 v 17:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

vysokej tlak,přestaň hulit!

Old Post 15-09-2008 v 17:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 4

Jak dlouho hulíš?

Old Post 15-09-2008 v 20:35 PM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creatiw
Nový Člen

Karma uživatele Creatiw - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 5

hulim uz par let ale tak 1 do tejdne

Old Post 15-09-2008 v 21:13 PM
Creatiw je offline   Profil uživatele Creatiw   Find more posts by Creatiw   Foto galerie člena Creatiw   Click here to Send Creatiw a Private Message   Add Creatiw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M.a.a.x.
Stálý Člen

Karma uživatele M.a.a.x. - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 6

měl jsem jednu dobu něco podobnýho, zkus hledat problém nejdřív někde jinde, mě pomohlo sníst nějaký ovoce a nějaký vitamíny a vše ok ... jinak pokud se nemýlim, tak hulení tlak snižuje, zvyšuje akorát tep

Old Post 16-09-2008 v 06:07 AM
M.a.a.x. je offline   Profil uživatele M.a.a.x.   Find more posts by M.a.a.x.   Foto galerie člena M.a.a.x.   Click here to Send M.a.a.x. a Private Message   Add M.a.a.x. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 7

jop jop toto mi trava dela taky, s kamosema jsem se tomu snazili prijit nakloub a podle nas to ma reseni, za A, je to stejen jako kdyz prudce klesas z kopce a zalehnou ti usi (staci vic zivnout) a nebo staci par dni vynechat travu a dodrzovat spravny jidelnicek (ja ajko student-hulic mam jidelnicek velmi rozhozeny a pri chalce zezeru temer cokoliv na cokoliv) takze zrat vic ovoce zeleniny a dalsiho zdraveho humusu a min uzenin a sladkosti Jinak i stim tlakem se da zit celkem v klidu


interni poznamka: mozna je to absolutni picovina nebo placebo ale u nas to tak funguje

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Old Post 16-09-2008 v 12:37 PM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 8

tez mam takovej problem. tlakem to urcite nebude.. meril jsem si ho pred zahulem a po zahulu.. mozna horcik a nebo nvm..

Old Post 16-09-2008 v 16:24 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M.a.a.x.
Stálý Člen

Karma uživatele M.a.a.x. - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 9

Jo a taky mě pár dní bolela hlava po nějaký přehnojený čudce ... s tim, že mě hlava bolí párkrát do roka =)

Old Post 16-09-2008 v 21:21 PM
M.a.a.x. je offline   Profil uživatele M.a.a.x.   Find more posts by M.a.a.x.   Foto galerie člena M.a.a.x.   Click here to Send M.a.a.x. a Private Message   Add M.a.a.x. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet
Stálý Člen

Karma uživatele Sweet - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 10

No hele já si myslim že po nějaký kvalitce má snad každej tlak někde (ať už v hlavě nebo třeba na hrudi)..A hlavně při nájezdu..I když teda ne tejden..tohle téma budu sledovat,kdyby to náhodou nebylo v pořádku tak abych reguloval hulbu..

Viva la Visine!

Old Post 18-09-2008 v 18:35 PM
Sweet je offline   Profil uživatele Sweet   Find more posts by Sweet   Foto galerie člena Sweet   Click here to Send Sweet a Private Message   Add Sweet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 11

ja mam vzdycky tlak, kdyz se prehulim nejakym silnejsim modelem. ale ten tlak trva vetsinou tak hodinu. Nekdy,kdyz jsem fakt moc, trva nez se vyspim.ale tejden se mi zda nejak dlouho

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 03-10-2008 v 06:58 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2923890 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív