Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 81



Mrkněte na moji hašišovou jednohubku kterou jsem si vyrobil přesívací metodou. Listů nebylo moc ale pro radost proč ne?

Na levo je vidět pryskyřice seškrabaná z prstů, nůžek a pod. Na pravo je vidět pryskyřice přesívána.


Lagutoda: Přesně tak stačí aby se za mé nepřítomnosti rozbil větrák a je to celý v pytli. Raději počkám než to nechat na rodině. Ať se ti taky daří v tvým dalším growu. Smůlu na hermáče už sis vybral teď už snad budeš mít jen štěstí.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 14-06-2007 v 19:08 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4L1ca
Stálý Člen

Karma uživatele P4L1ca - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 82

oooh, nice
podložka qck od steelPad-u ??! :P (alebo s&s )
hrávaš cs ?

ready 4 out 2oo8...ideme na to 8-)
70W CoOlTubE - Durban poison_NEW-neuspech
...--"SKUNK BOX [pc server]"--...-opäť neúspech
fuck the system

Old Post 28-06-2007 v 10:57 AM
P4L1ca je offline   Profil uživatele P4L1ca   Find more posts by P4L1ca   Foto galerie člena P4L1ca   Click here to Send P4L1ca a Private Message   Add P4L1ca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od P4L1ca
oooh, nice
podložka qck od steelPad-u ??! :P (alebo s&s )
hrávaš cs ?

Trochu OT nemyslíš?

Old Post 28-06-2007 v 11:06 AM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4L1ca
Stálý Člen

Karma uživatele P4L1ca - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 84

:-/ a?

mno b, jak už jsi snad zjistil v PM
zítra tohle smažu, zatím nechávám pro orientaci Jedule

ready 4 out 2oo8...ideme na to 8-)
70W CoOlTubE - Durban poison_NEW-neuspech
...--"SKUNK BOX [pc server]"--...-opäť neúspech
fuck the system

Naposledy upravil 09-07-2007 v 21:58 PM

Old Post 28-06-2007 v 13:03 PM
P4L1ca je offline   Profil uživatele P4L1ca   Find more posts by P4L1ca   Foto galerie člena P4L1ca   Click here to Send P4L1ca a Private Message   Add P4L1ca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 85

A?? http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=15936

TRESTNE BODY
příspěvek irelevantní k tématu 4 body – OT – off-topic = mimo téma, mimo mísu; do pěstitelských fór nepatří hlášky typu „máš to pěkný, K+“ (to patří do komentáře ke karmě nebo do PM), „:-)“ (dtto), samozřejmě sem spadá cokoliv zcela mimo téma (v Indoor pěstování je hláška „včera kolem jeli hasiči a houkali“ plně OT) apod. Prostě hlášky mimo téma.

Old Post 28-06-2007 v 14:51 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 86

caf hellfire klobuk dole ako ti to fičí v tej malej skrinke ja mam skoro taku istu ale bez SODIkA rad bi som vedel ci mi to bude rast aj pod usporkamy 35 w +21w ?? (ten sodik mas na a ku schemu zapojeny?)diki moc

Old Post 09-07-2007 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 87

pRostO: Jo díky. Tak vono to růst bude ale výsledek tě asi moc nepotěší. Jestli jen trochu můžeš a chceš něco sklidit jdi do něčeho jinýho. Nejlépe sodík. Netvrdím že pod úsporkama nesklidíš nic ale bude toho jen zlomek oproti tomu co by jsi mohl mít ve stejné watáži akorát se sodíkem. Zapojil jsem to podle schématu kterej jsem k tomu dostal na papíře. Stejný schéma bylo aji na tlumivce. Pokud ho potřebuješ vědět konkrétněji tak ti to překreslím nebo to tu někde na groweru vyhrabu.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 10-07-2007 v 20:16 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88

mam sodikovu vYbojku 80w s poulicneho osvetlenia vedel by si mi helpnut co a ako... Mozes aj schemu s hodnotami a napis mi prosim ta suciastky ktore potrebujem na to svetlo aby svietilo (ak mas cas) ...zatial diki pekne,caf

Old Post 10-07-2007 v 21:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 89

pRostO: A co hledání lenochu? :-)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=854
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=18295

Jo a jestli máš z veřejnýho osvětlení tak to rovnou zahoď... Kup si novou, 70W Son-t za 240 Kč.. (viz. http://janca.cz/eshop.php?action=pr...tail&pid=343075). Ty z veřejnýho sou vysvícený, maj i jiný spektrum tušim, sou prostě jinak dělaný a navíc, tys to ukrad?

Old Post 10-07-2007 v 21:43 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TWiSTY
Stálý Člen

Karma uživatele TWiSTY - 63% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 90

Nadherne!!!!!Chwalim!!!!!Na tak malu skrin pekne sisky!!!

*smoke weed every day*

Old Post 30-07-2007 v 15:01 PM
TWiSTY je offline   Profil uživatele TWiSTY   Find more posts by TWiSTY   Foto galerie člena TWiSTY   Click here to Send TWiSTY a Private Message   Add TWiSTY to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TWiSTY! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 91



SMOKEREPORT
Zdarec všem. Uběhl nějakej čas a já sem konečně připravenej to celé zhodnotit. Po celou tu dobu sem bushmana usilovně testoval. Aby report byl co nejobjektivnější ptal sem se na názor více lidí, takže:


Začneme vzhledem paliček. Na první pohled listnatá pálka,při bližším prohlídnutí překvapý velkým množstvím pryskyřice. Pocukrovaná je opravdu pěkně a po větší manipulací s ní, zůstavají ulepené prsty. Co se týče tvrdosti tak nic extra, ani sem nepočítal s tím, že by měla být jak kámen. Voní tak zajímavě sladce. Ta její vůně je pro ní docela charakteristická. Aji bratr, když to ucítí, tak hned ví, že se bude hulit bushman. Kouř je nasládlý a v krku moc neškrábe. Chuťově je to opravdu dost nadprůměrné oproti tomu co se ke mě poslední dobou dostává. Nejlépe to asi vyjádří stupnice od 1 do 10, dostal by tak 8.
U bushmana se udává energická zhulenost a já to myslím můžu potvrdit. Proseděli jsme spolu nespočet dní u komplu až do rána a výtuh se nekonal. Taky jsem s ním prochodil spoustu kilometrů a šlo se dobře. Dám si tak 2-3 prásky a sem příjemně nahulenej ale uplně schopnej fungovat a něco dělat. Při 4-5 mnou projede mráz a dopadne na mě silná zhulenost. Od sklizně se stala večerní povinost venčení psa, činností, na kterou se těším od rána.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 12-08-2007 v 20:45 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 92

-Ra-: Díky, díky . Bigtower bych taky bral, dokonce sem ho aji původně scháněl, ale nepodařilo se mi žádnej levně nebo zadara v jakýmkoliv stavu sehnat(Kdyby někdo věděl klidně dejte tip JM).

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Naposledy upravil hellfire 30-08-2007 v 12:50 PM

Old Post 30-08-2007 v 12:44 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easy.green
Nový Člen

Karma uživatele easy.green - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 93

mohl by jste někdo doporučit nějáký kvalitní hnojivo na květ?? jsem začátečník a tak se doporučení hodí..dík

Old Post 30-08-2007 v 13:17 PM
easy.green je offline   Profil uživatele easy.green   Find more posts by easy.green   Foto galerie člena easy.green   Click here to Send easy.green a Private Message   Add easy.green to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vojtw10
Nový Člen

Karma uživatele Vojtw10 - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 94

Hellf mi poradil OBM .. tak jsem tak udělal,a sem spojený.ale u nějaky kytek mi žloutnou od spod listy,ale nevim ubec proč.

Old Post 30-08-2007 v 17:50 PM
Vojtw10 je offline   Profil uživatele Vojtw10   Find more posts by Vojtw10   Foto galerie člena Vojtw10   Click here to Send Vojtw10 a Private Message   Add Vojtw10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 95

CG chlape, pěkná prácička..
tak mi nějak dochází palivo, tak sem se rozhodl oprášit nádobíčko...
mám 70W sidíkovku, prázdnou PC case, semínka, květináče, hnojivo prostě všechno a dneska sem se chtěl podívat, jak to jde v tak malým prostůrku a jak vidím tak napohodu...

tak přeji příjemný pokouření a fajn chvíle s bushmanem
dík za inspiraci a takzvané "nakopnutí" K+4U

free mind
free body
free cannabis


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 02-09-2007 v 00:12 AM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2049970 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív