Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1st indoor 70W by Sronson
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 65

zdar,blahopreji ke sklizni jiak par otazek kdy jsi prepnul tu ww a okolik se jeste vytahla?k+



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 27-02-2007 v 21:13 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 66

Nazdárek, tak všechny kytky i White Widow byli na růstové fázi (18/6) 25.dní

Květová fáze tu jsem nevypočítal dobře (12/12) 70.dní, ale aby jsem odpověděl na otázky. Myslím, že od přepnutí se vytahla cca o 7-10cm. Je to můj odhad, protože já jsem se snažil je držet ve stejné rovině. Spíš jsem vyplňoval místečka, která byla prázdná... Proto jsem si toho moc nevšimnul.

Old Post 27-02-2007 v 23:22 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
0YAhMAn
Nový Člen

Karma uživatele 0YAhMAn - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 67

Zdarec tag a ye hotowo! Wypada to pekně! Ale 31g mas tag na 2 teydny wid kamo? poradnou watáž

Old Post 28-02-2007 v 19:21 PM
0YAhMAn je offline   Profil uživatele 0YAhMAn   Find more posts by 0YAhMAn   Foto galerie člena 0YAhMAn   Click here to Send 0YAhMAn a Private Message   Add 0YAhMAn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 68

Nazdarek, hehe No myslím, že mi to vystačí na víc než 2 týdny dám si jednou za čas... Pořádnou watáž by jsem i dal, ale jelikož ještě studuji a bydlím s rodiči tak mi více záleží na výdajích za el. atd... Ale o větší watáži přeci jen uvažuji sice ne o moc, ale 150W brouk mi vrtá hlavou

Old Post 28-02-2007 v 21:51 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 69

Smokereport

WW

Vůně materiálu: ovocná, pronikavější

Kouř: mírně těžký ze začátku mírně škrábavý po kole jemný trochu kořeněná chuť

Účinky: Po dokouření přišel pomalý náběh, který vzápětí vytřídal stav hodně podvojný nejprve koumačka známe... potom smích prostě plavba a konečný stav mega koumačka.

Life Is A Choice...

1st. Indoor by Sronson 70W - Sklizeno


150W upgrade by Sronson Soil V-Scrog - sklizeno

3. Indoor (Hlína) 150W - Sronson - sklizeno

Old Post 17-03-2007 v 21:44 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 70

Další dva modely se budu snažit dodat co nejdřív. PEACE

Life Is A Choice...

1st. Indoor by Sronson 70W - Sklizeno


150W upgrade by Sronson Soil V-Scrog - sklizeno

3. Indoor (Hlína) 150W - Sronson - sklizeno

Old Post 17-03-2007 v 21:48 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 71

hoj, nějak sem na tebe pozapoměl, a koukam že uš máš sklizeno,,,celkem fajn myslim ne?... K+ rozhopádně, my teď taky 2 tejdny veteme tak sem zvědaf... navíc sme na to dva tak si iluze o nějakym vystaránu nedělam... http://grower.cz/forum/showthread.p...7460#post517460

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 18-03-2007 v 18:18 PM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-05-2014 - 1st ndoor 150W - 22 odpovědí
10-12-2010 - 1st Indoor 150w sodik - 51 odpovědí
07-10-2010 - 1st indoor 70w - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9484570 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív