Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Co vaše paměť a zrak????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 33

CAESAR: dobre, tak teda dá...ale jak často si jí necháváš měřit???

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 11-12-2005 v 18:13 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 34

3xdenne, aby som nezabudol aku ju mam



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 12-12-2005 v 12:21 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rela
Stálý Člen

Karma uživatele rela - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 35

No, paměť se popravdě zhoršila. Není to katastrofa, ale je to znát, zrak tak nějak stejně, pociťuju spíš problém soustředit se...

@:-)
NARAJAN HARI ! :-)

Old Post 13-12-2005 v 07:33 AM
rela je offline   Profil uživatele rela   Find more posts by rela   Foto galerie člena rela   Click here to Send rela a Private Message   Add rela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 36

hulim cca 10 rokov.
asi 10 rokov prakticky denne cumim 6-12h do monitora a stale nenosim okuliare. pred par mesiacmi som bol na testoch u ocneho lekara, a stale mam lepsi zrak nez vacsina populacie, co nenosi okuliare. jediny moj problem su obcas podrazdene spojivky po dlhej praci.

s tou pamatou, co ja viem .. zatial asi normal, skor pozorujem to, ze sa na rutinne cinnosti prilis nesustredim, lebo sa v duchu zaoberam niecim inym. nieco ako 'cumenie do blba' akurat pritom clovek normalne funguje. ci je to ganjou, mojim mozgom, to neviem. snilek som bol od malicka...

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 13-12-2005 v 08:56 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majdasag
Stálý Člen

Karma uživatele majdasag - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 37

hulim taky moc dlouho ale zrak se mi neshorsuje ani me to nenapadlo aby se mohl shorsovat.Pamet jo to uz je horsi taky lezu do lednice a kdyz ji otevru tak zjistim ze jsem chtel neco jineho,ale u tech kteri kouri moc to beru s rezervou. nejhure jsou na tom asi plice i kdyz se regenerujou tabak a jeste sem tam slukovka nebo joint

Old Post 26-01-2006 v 00:39 AM
majdasag je offline   Profil uživatele majdasag   Find more posts by majdasag   Foto galerie člena majdasag   Click here to Send majdasag a Private Message   Add majdasag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od wendy
... Máti mě chce dát do léčebny kvůli hulení, myslíš že by mě vzali??? (jinak do minulýho tejdne sem dva měsíce nehulila, takže bych toho v krvi moc neměla...) ...


Na dení léčení by tě pravděpodobně nevzali ani jako těžkou zhulenku. Zbytečně bys zabírala místo lidem, kteří to potřebují víc. Ale opravdu těžké případy se řeší ambulantně. Např. můj kamarád docházel asi půl roku 1x týdně za psycholožkou a radil se s ní, jak dál postupovat při odvykání. Hulil sice jenom asi 7 let, ale už od 13 a v tomhle věku se závislost získá rychle. Dával minimálně 4 deně a to tak že hned od rána. Ale dostala to z něj celkem důkladně. Po půl roce byl schopnej se na nás koukat, jak hulíme brko. On s náma stál v kroužku ale nepotáhnul si a nevypadal, že by prožíval nějaký muka.

Ale vzhledem k tomu, že vydržíš 2 měsíce nehulit, tak to (ještě) není tvůj případ.

Old Post 26-01-2006 v 11:23 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 39

Zrak cvičim,ten mám už dlouhou dobu v pohodě.I když dělám velice často u PC monitoru.

Paměť naprosto v pohodě.Dlouhodobá perfektní,krátkodobá trochu pokulhává,ale ta není tak důležitá.

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 26-01-2006 v 12:31 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 40

Zrak v pohodě...a co bylo to druhy na co ses ptal?
neee...neni to tak hrozny i když tedka se mi někdy stane že mam vokna a to malo co si vzpomenu si dám dohromady se snama co se mi zdají a mám v tom takovej guláš až se to vymiká realitě...

Early Misty 2006

Old Post 26-01-2006 v 12:59 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paryba
Stálý Člen

Karma uživatele Paryba - 79% PěstitelskáKarma uživatele Paryba - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 41

Paměť je zajímavá a zrak dobrej uměl sem chodit po tmě po baráku.... ale jak sem rožel sodík vidim už ve tmě hůř....

Old Post 27-01-2006 v 23:20 PM
Paryba je offline   Profil uživatele Paryba   Find more posts by Paryba   Foto galerie člena Paryba   Click here to Send Paryba a Private Message   Add Paryba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paryba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 42

když jsem mel období kdy jsem hulil fakt hodně, měl jsem pocit ze moje pamet je fakt nenavratně v pr.... , potom jsem na par týdnů přestal a ted mam pocit, že moje pamet je o uroven výše než když jsem začal hulit a dokonce jsem na určité věci ziskal fotografickou pamět.

Old Post 29-01-2006 v 09:33 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 43

Na mj sa mi najviac paci, ze ked prestanem hulit tak pamat sa vracia dost rychlo do normalu

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 19-02-2006 v 14:29 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 44

Mno ja som si nedavno kupil piracetam, a mam pamat taku ako som nemal ani ked som nehulil, myslim ze je to dost ucinny liek na odstranenie ucinkov mj na pamat... mno zatazuje to vraj oblicqy, tak to budem brat este do maturit a prijmaciek na VS a potom uz len pred skuskami, pretoze inac mi nevadi ze si nist nepamatam

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 22-02-2006 v 16:59 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 45

Dneska sem zapoměl donest tetě knížky,které sem jí sliboval
Včera měla teta narozeniny,a já ji zapoměl napsat... ach jo

takže takhle s pamětí no ...

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 22-02-2006 v 20:13 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkuk
Nový Člen

Karma uživatele Majkuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 46

Ja pamet dost zle som na tom.
Na druhej strane vidim ako-no nevem co dobre vidi,ale vidim uplne skvele-Az nadpriemerne. hlavne v noci caf

Old Post 28-02-2006 v 11:25 AM
Majkuk je offline   Profil uživatele Majkuk   Find more posts by Majkuk   Foto galerie člena Majkuk   Click here to Send Majkuk a Private Message   Add Majkuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6679480 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív