Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » První autoflower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

První autoflower Příspěvek č. 1

Mám 3 semena Think Different autoflower, původně jsem je chtěl nechat naklíčit někdy v květnu aby to rostlo v létě ale teď mě napadlo naklíčit to teď a navíc v květnu z toho udělat pár řízků. Je to blbost nebo to půjde? Nebude už v květnu v květu? Jdou vůbec dělat řízky v květu? Možná blbá otázka ale nikdy jsem to nedělal...

Old Post 18-03-2014 v 18:15 PM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 2

Z automatů se řízky dělat nedaj a klíčit už teď je hovadina.
Znáš to pořekadlo, kdo si počká...

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 18-03-2014 v 19:30 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 3

Tohle jsem právě nevěděl. Dík

Old Post 18-03-2014 v 20:23 PM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Re: První autoflower Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od MDMAX
Mám 3 semena Think Different autoflower, původně jsem je chtěl nechat naklíčit někdy v květnu aby to rostlo v létě ale teď mě napadlo naklíčit to teď a navíc v květnu z toho udělat pár řízků. Je to blbost nebo to půjde? Nebude už v květnu v květu? Jdou vůbec dělat řízky v květu? Možná blbá otázka ale nikdy jsem to nedělal...

V klude tie AF hod do zeme na zaciatku aprila. Ja to budem robit tak isto, pokial viem ako to s nimi chodi tak aj tak bude najskor uroda koncom juna, zaciatkom jula, cize uz je cas na prvu varku AF.

Old Post 19-03-2014 v 12:59 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 5

Ach jo...Proč si nemůžete počkat aspoň do začátku května, kdy už bude venku celkem slušné počasí. Teď v dubnu je venku ještě hnusně...málo slunka, zima, dešť.... Avšak ideálně tak v polovině května.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 19-03-2014 v 13:48 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 6

No já to původně zamýšlel až v květnu ale pak mě napadlo to s tím řízkováním abych nemusel zase vyhazovat prachy za semena ale prý to nejde, tak zůstanu u původního plánu.

Old Post 19-03-2014 v 14:02 PM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od frek
Ach jo...Proč si nemůžete počkat aspoň do začátku května, kdy už bude venku celkem slušné počasí. Teď v dubnu je venku ještě hnusně...málo slunka, zima, dešť.... Avšak ideálně tak v polovině května.

Ten kto ide len 1 vrh AF za sezonu tak hej. No ten kto planuje take 2-3 tak je uz nacase. Navyse kto nevravi ze v zaverecnej fazi AF nebude slusne pocasi? AF budes najskor zbierat za 2-3 mesiace, co budu najvacsie horucavy a najdlhsia slnecna perioda, takze ja som jednoznacne za to, aby uz teraz zasadil.

Old Post 19-03-2014 v 14:19 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 8

To jo, ale Zase to v tom dubnu poroste pomalu, takže se Ti vegetativní fáze protáhne i o týden až dva.

Minulý rok jsem taky chtěl jet 3 kola AF...Byl jsem rád, že jsem stihl dvě. Banka uvedla 65 dní od klíčku po sklizeň...No trvalo to asi 92 dní...Takže jestli chceš 3, tak včera už bylo pozdě. a tři stihneš, pokud následující rundu kytek zasadíš tak měsíc před sklizní té předchozí. Každopádně hodně štěstí přeju


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 19-03-2014 v 14:58 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 9

Toho sa nebojim, idem do overenych AF co som mal aj minuly rok, konkretne red dwarf, on je vlastne na to aj vyskovo stavany, rastie max do 70cm, skoro prepina do kvetu, cize za cca take 2 mesiace uz bude dozrety.
Inak mas pravdu fakt zalezi od seed banky a doverihodnosti toho co pisu, no ale este stastie ze idem na istotku.... S tymi varkami to stihnem tak ze zasaim este raz v maji/juni, ked tak urobim aj v juli, ale to uz sa zrejme neoplati kedze pravdepodobne dozreju sucasne s klasikami. Kazdopadne na 2 vrhy v pohode stiham. Nech sa dari aj tebe.

Old Post 19-03-2014 v 15:22 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 10

Ještě jedna věc a to jak velké květináče použít?

Old Post 21-03-2014 v 16:56 PM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 11

Dá se říct že čim větší tim lepší.. ale pochopil jsem to dobře že teda nepočkáš na konec května a zasadíš teď? Podle mé zkušenosti se tak můžeš těšit na řídkých pár g..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 21-03-2014 v 17:00 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 12

Ne, raději počkám aby to rostlo přes léto. Chci vyzkoušet Air-pot. Myslím že 15 L by mohl stačit.?

Old Post 22-03-2014 v 15:57 PM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 13

Nechapem, co tu maju vsetci tendenciu sadit AF v tom istom mesiaci ako klasiky. Ved ked hodis uz v aprili/dubni tak ti to dokvitne aj tak najskor za 2 a pol max za 3 mesiace, cize kytka bude mat aj dobru periodu aj teploty, AF netreba zbytocne odkladat.

Old Post 22-03-2014 v 16:10 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorpion91
Stálý Člen

Karma uživatele Scorpion91 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 14

15L je dostatečných

Taky se priklanim k tomu to zasadit AF nejdrive zacatkem kvetna, nicmene chapu pokud ma nekdo omezeny prostory a chce odjet vic kol. Kazdopadne kdyz zasadis ted, tak ta kytka zdaleka nenaplni svuj potencial! Spis to bude pro smich nez abys valil oci, ale jestli mas dost seminek, tak do toho Osobne jsem AF zasazoval az na konci kvetna, to je ta nejvhodnejsi doba vzhledem k dobe jejich rustu

Old Post 23-03-2014 v 18:59 PM
Scorpion91 je offline   Profil uživatele Scorpion91   Find more posts by Scorpion91   Foto galerie člena Scorpion91   Click here to Send Scorpion91 a Private Message   Add Scorpion91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 15

Prostoru moc nemám ale nějak to vykoumám a počkám. Hele a přesazujete to do větších a větších květináčů než to dáte do toho finálového nebo to od naklíčení dáte rovnou do velkého?

Old Post 24-03-2014 v 08:17 AM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDMAX
Nový Člen

Karma uživatele MDMAX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 16

NA netu jsem viděl nějaké látkové květináče. Mělo by to mít podobný efekt jako air-pot, vyzkoušel jste to někdo?

Old Post 24-03-2014 v 08:19 AM
MDMAX je offline   Profil uživatele MDMAX   Find more posts by MDMAX   Foto galerie člena MDMAX   Click here to Send MDMAX a Private Message   Add MDMAX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-08-2020 - Sázení f1 autoflowering - 1 odpovědí
01-10-2016 - prvý outdoor - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6025740 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív