Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » 2-rocne semena
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ujo_Lojzo
Nový Člen

Karma uživatele Ujo_Lojzo - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 23  

Nápad 2-rocne semena Příspěvek č. 1

Zdravim groweri, chcem sa spytat na jednu vec... minuly rok som dostal od jedneho typka perfect semena... dal mi ich dost a zasadil som len tak asi 20 kyticiek...

pekne som si to vypestoval ( 2,2 metra vysoke po 2 rezoch, sisky ako past, skankova vona, 3 prasky na odstrel.....

Ale samozrejme som si myslel ze mam jedno z najlepsich miest na svete, no presne v den pred zberom moje lasky zmizli a nebolo po nich ani chyru ani slychu..... :-(
Par semienok mi ale z minuleho roka ostalo tak sa chcem spytat ci to bude nejako vadit na raste a kvete rastlinky, prip skusenosti... dakujem za rady.... PEACE

Co priroda dala,
to príroda vzala.... :-)

Old Post 10-03-2007 v 22:06 PM
Ujo_Lojzo je offline   Profil uživatele Ujo_Lojzo   Find more posts by Ujo_Lojzo   Foto galerie člena Ujo_Lojzo   Click here to Send Ujo_Lojzo a Private Message   Add Ujo_Lojzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 2

Ahoj! Tohle se tady už někde řešilo... Před dvouma rokama jsem sázela dva roky stary seminka a nezdálo se mi,že by nějak špatně rostly,nebo to nezkuřovalo atd...

Old Post 10-03-2007 v 22:13 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 3

Řekl bych, že je to možná jen dobře. Aspoň budou mít čas ještě trošku "podozrát" - něco co dělají vlastně třeba v zimě, prostě myslim, že budou klíčit velice dobře.

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 10-03-2007 v 22:46 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 4

No já mám taky asi 2-3 roky starý semínka, ale prostě z 20ti mi vyklíčilo 1!, když jsem ho klíčil asi 3 tejdny, jinak kvalitu kytky bych neřekl, že to ohrozí.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 11-03-2007 v 08:48 AM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 5

Já minulý týden našel 3 roky starou čudku a v ní pár semínek. Jen tak na zkoušku jsem to hodil do hliny a z hlíny mi už koukaj 4/4, tzn. 100% klíčivost i po třech letech... neviděl bych tedy v těch tvých seeds nejmenší problém... zkus a uvidíš

"LIDSKÉ BYTOSTI SI DĚLAJÍ ŽIVOT TAK ZAJÍMAVÝM. VE VESMÍRU PLNÉM ZÁZRAKŮ SE JIM POVEDLO VYNALÉZT NUDU." // SMRŤ

Je libo trochu havěti? aneb akvárka, terárka a živočištvo v nich

Květníky a květináče - DARUJI - koukněte sem


Moje první - 5kráte AK-48 250W - SKLIZENO

Old Post 11-03-2007 v 10:02 AM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ujo_Lojzo
Nový Člen

Karma uživatele Ujo_Lojzo - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 6

no neviem ked kazdy hovori skoro inak... ale sak isto skusim potom dam vediet.... piste este niekto ak mate nejake skusenosti... dik hi

Co priroda dala,
to príroda vzala.... :-)

Old Post 11-03-2007 v 11:04 AM
Ujo_Lojzo je offline   Profil uživatele Ujo_Lojzo   Find more posts by Ujo_Lojzo   Foto galerie člena Ujo_Lojzo   Click here to Send Ujo_Lojzo a Private Message   Add Ujo_Lojzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

ved to ze kazdy ma ine skusenosti.... skus sam a uvidis ako to pojde....
ja si myslim, ze ked si to skladaoval normalne tak to pojde aj napriek tomu ze to ma 2 roky... 3mem palce

Old Post 11-03-2007 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 8

jo tak ysem pohodil par seminek na pudu a snad ztoho neco bude



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 12-03-2007 v 13:03 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 9

moja osobna skusenost je taka, ze sa mi chytili uz aj starsie semiacka.. zdar and

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 12-03-2007 v 17:53 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 10

Zalezi taky an kvalite... teoreticky az tri roky... ale snizuje se postupne klicivost...
OT: Me vyrostlo 9 z 10- 1.5 rocnich semen

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 16-03-2007 v 18:06 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 11

Asi tak jak pise SKI,ja myslim ze mas hezkou pravdepadobnost vzhledem ze jeste nejsou zas tak stara ze ti neco z toho vyleze.Ja sem sazel 3lete parkrat nekdy treba vylezlo jedno a nekdy vice je to tak ruzne
Peace

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 16-03-2007 v 18:18 PM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ujo_Lojzo
Nový Člen

Karma uživatele Ujo_Lojzo - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 12

Sewa, uz sa to blizi, tak ak este niekto nieco vie ,tak piste prosim.... dik

Co priroda dala,
to príroda vzala.... :-)

Old Post 23-03-2007 v 14:45 PM
Ujo_Lojzo je offline   Profil uživatele Ujo_Lojzo   Find more posts by Ujo_Lojzo   Foto galerie člena Ujo_Lojzo   Click here to Send Ujo_Lojzo a Private Message   Add Ujo_Lojzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ujo_Lojzo
Nový Člen

Karma uživatele Ujo_Lojzo - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 13

ide mi hlavne o kvalitu zhulenia.... PEACE

Co priroda dala,
to príroda vzala.... :-)

Old Post 23-03-2007 v 14:47 PM
Ujo_Lojzo je offline   Profil uživatele Ujo_Lojzo   Find more posts by Ujo_Lojzo   Foto galerie člena Ujo_Lojzo   Click here to Send Ujo_Lojzo a Private Message   Add Ujo_Lojzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 14

Nemel by jsi nic poznat...

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 23-03-2007 v 17:04 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 15

mám 2 roky stará semínka, klíčivost 4/4




citace:
Původní příspěvek od Softly
No já mám taky asi 2-3 roky starý semínka, ale prostě z 20ti mi vyklíčilo 1!, když jsem ho klíčil asi 3 tejdny, jinak kvalitu kytky bych neřekl, že to ohrozí.


po třech týden usilovného přemlouvání by ti vyklíčily i ponožky.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 23-03-2007 v 17:59 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
*dR->ZmRd$!*
Stálý Člen

Karma uživatele *dR->ZmRd$!* - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 16

presne taky sem zasadil asi 3 roky stare seminka a normalne mi vyrostli byli to nejake NN a rostli uplne normalne nijak se nelisili od ostatnich klicivost 90% proste zadne zhorseni zkurovalo to taky dobre proste si myslim ze to neni az tak pravda o stari seminek ...PeAcE

PeAcE In GrOwEr!!!

Old Post 23-03-2007 v 19:53 PM
*dR->ZmRd$!* je offline   Profil uživatele *dR->ZmRd$!*   Find more posts by *dR->ZmRd$!*   Foto galerie člena *dR->ZmRd$!*   Click here to Send *dR->ZmRd$!* a Private Message   Add *dR->ZmRd$!* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-02-2024 - všude semena - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2189660 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív