Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » prosím o pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Dotaz prosím o pomoc Příspěvek č. 1


Ahoj gruwři, pustil jsem se do hydra, pokud se tak dá nazvat drip. Hned ze startu mě kyti zlobí. dnes je to přesně týden od zasazení řezů do velké rw kostky. Když jsem přivezl řezany, byly krásně zelené, se silnýma kořenama. Ale jak jsem je včera viděl, měly povadlé, nažloutlé lístky, stonky do fialova.. Tohle se mi u hlíny nikdy nestalo. Chtěl bych co nejrychleji zjistit, co jim chybí nebo vadí, protože to na ně peru 6ti kilem a ta spotřeba je celkem moc, když spočtu i ventilaci.. Ph držím na 5.6, ec 0,4, přidal jsem tam jen kořenový stimulátor. Předevčírem dostaly už trochu A+B složky od bcuzz + hydro stimulátor+root stimul, ec 0,7. Napadlo mě taky, že kytky jsou vlastně pořád v mlze, díky zvlhčovačce, do které ph vubec neupravuju, takže ph té páry je 7. No, a když se ta pára nasaje do rw kostek, tak to má asi trochu vliv, podle mě by to i mohlo ph rw zvedat. Kostky jsou už prokořenělé, takže je dám na rohože. Kořeny jsou krásně bíle, takže přehnojené to asi nebude.. Nevím, co s tím.. Tak snad mi poradíte, vaše zkušenosti s dripem budou určitě bohatší, já ho jedu prvně.. A ještě dotaz, rockwool by měl taky vysychat, aby se zajistily suché a mokré cykly, které kytkám vyhovují, že? To jsem asi trochu podcenil, rw kostky jsou díky té zvlhčovače pořád nasáklé, když je zmáčknu, kape z nich voda.. Jak to řešíte vy? Přikládám i ilustrační foto, měl jsem jen mobil, tak jsem to vyfotil, ale byl jsem po vikendu ještě moc tak jsem si nevšiml toho malého formátu.. hehe Zatim hoj.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 28-04-2008 v 16:13 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Čus,jaky ph ti teče ztěch rohoží?

Old Post 28-04-2008 v 18:19 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 3

V DRIPU se zalejva v urcitejch intervalech tudiz rw je furt mokrej. ph tim to taky neni, osobne si myslim ze jsou pekne podviziveny, stav tomu odpovida ikdyz z fotky je videt h...o !! osobne bych zvysil davku hnojiv. Mely by zvladnout EC 1.2 Ja osobne davam klonum hned po trech dnech co vylezou koreny plnou davku od ah a jedou jak o zivot. vlhkosti to urcite neni tu radsi uber ponevadz ona mhla kterou tam vytvaris by ti mohla zpusobit vyvoj plisni a to je pak celej grow v pr....
nakrm je a za tejden dej vedet jak sou na tom zdar...xD

Old Post 28-04-2008 v 18:33 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 4

Dík chlapi, dneska to pořeším, už mám spravenou zrcadlovku, tak to zkusim pěkně nafotit. Ph odpadu jsem ještě neměřil, ale proměřím to a dám vědět, no a ohledně toho ec, zkusim jim trochu přivalit, měl jsem strach, aby to rozdýchaly.. kořeny už prolezly všechny kostky a už rostou do rohoží. Myslíte teda, že ec 1,2 dají v poho, jo? Za jak dlouho poznám změnu? V hydru by to mělo jít rychle, ne? Zatim.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 29-04-2008 v 06:57 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 5

Čau to ec 1,2 při správným ph zvládnou.Pokud máš ph moc vysoky(nebo nízky) tak se ke kytkám nedostanou živiny,tak jak mají.Na jaky ph jsi napouštěl ty rohože?

Pokud je ph vpohodě,tak přidej na žrádle.Za pár dnů se zase budou zelenat.

Old Post 29-04-2008 v 07:07 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromen
Stálý Člen

Karma uživatele hydromen - 80% PěstitelskáKarma uživatele hydromen - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 6

zdarec moltres ec 0,4 nema skoro zadne ziviny dyt jen cista voda ma ec 0,3 a rw take zadne ziviny nema tak zvis ec na 1,2 vem si injiekcni strikacku a jehlu nejlepe kanilu a odebirej vzorky primo z korenoveho prostredi pro mereni ph a ec odpadni roztok neni uz tak presny zdar

Old Post 29-04-2008 v 15:27 PM
hydromen je offline   Profil uživatele hydromen   Find more posts by hydromen   Foto galerie člena hydromen   Click here to Send hydromen a Private Message   Add hydromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 7



Takže jsem to dneska všechno proměřil a udělal jsem důkladný proplach vodou s ph 5.6 a s ec 0.4, pak namíchal nový roztok a tím to znovu prolil, ale ne tak moc.
ph zálivky 5.6
ec zálivky 1.2

ph odtoku 5.8
ec odtoku 0.7, ale to se bude asi ještě trochu zvedat, protože je tam už roztok s ec 1.2.

vlhkost 80%
teplota 26/18

postřik phytaminem.

snad se to dá za pár dní do kupy, protože tohle je dojeb. Když to roste bez chyby, hned mě to pěstování víc baví.. Zatím dík za rady hoši, oba máte k up.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 29-04-2008 v 15:55 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enj0i89
Stálý Člen

Karma uživatele Enj0i89 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Enj0i89 - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 8

zdar skus je nechat vic vysichat páč ten rw tu vodu drží fakt dobře
snad mas vychytanej odtok aby vtruhlikách nezustavala voda mohly by ty kořínky uhnivat
popripade jakou mas teplotu vody na zálivce a ve zvlhčovačce
skus je tak dva dny zalivat jen tim stimulátorem na kořeny a pak jim přidej AB a dopřej jim hnojivo i postřikem na list (dle návodu)

(1)Skunk#1 (2)Ch, WR, JF (3)AK 47 (4)Mix

Old Post 29-04-2008 v 16:26 PM
Enj0i89 je offline   Profil uživatele Enj0i89   Find more posts by Enj0i89   Foto galerie člena Enj0i89   Click here to Send Enj0i89 a Private Message   Add Enj0i89 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enj0i89! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 9

Tak teplotu vody neměřím, ale může být tak okolo 20°C. Odtok mám vychytaný, odtéká to všechno jak má. No, a zalívat je teď budu už tím výše popsaným roztokem, protože už jsou 8 dní jen na kořeňáku a asi jim to vůbec nesvědčí. Ted tam je A+B+Hydro booster+ ata clean+root stimul, s ec 1.2.

Jak s tim rockwoolem teda? mám ho nechat proschnout a pak zalít nebo má být furt mokrý?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 29-04-2008 v 16:45 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
helios
Stálý Člen

Karma uživatele helios - 95% PěstitelskáKarma uživatele helios - 95% PěstitelskáKarma uživatele helios - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 10

2Moltres.Rohoz ti nesmi nikdy vyschnout.Takhle malym kvitkam staci zalivka 1x za den zatim.Jinak drzim palce at se lepsi

Old Post 29-04-2008 v 17:52 PM
helios je offline   Profil uživatele helios   Find more posts by helios   Foto galerie člena helios   Click here to Send helios a Private Message   Add helios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Moltres
Tak teplotu vody neměřím, ale může být tak okolo 20°C. Odtok mám vychytaný, odtéká to všechno jak má. No, a zalívat je teď budu už tím výše popsaným roztokem, protože už jsou 8 dní jen na kořeňáku a asi jim to vůbec nesvědčí. Ted tam je A+B+Hydro booster+ ata clean+root stimul, s ec 1.2.

Jak s tim rockwoolem teda? mám ho nechat proschnout a pak zalít nebo má být furt mokrý?


Čus,teplotu vody ted neřeš. Pokud ty rohože ted mají ec 1,2 tak to zatím stačí a nech je nějakou dobu bez zálivky,stejně ted skoro nežerou..Jak se začnou zelenat máš vyhráno.

Snad to pomuže,ale určitě ještě napiš jak to vypadá.Na 100% je dáš zase do formy.

Old Post 29-04-2008 v 19:44 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromen
Stálý Člen

Karma uživatele hydromen - 80% PěstitelskáKarma uživatele hydromen - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 12

ty korinky nejsou zatim moc rozjete proto ty povadle listky ¨rw musi byt neustale mokry vubec neposlouchej ty reci ze je to prelity rw- se prelit neda a rikal sem nemer odtokovou vodu ale vodu kterou primo odebiras od jednotlivich rostlin z korenoveho prosredi protoze rohoz je docela dlouha a ph v ni muze byt nestabilni tz ze treba u odtoku ma 5,6 jelikoz je tam nejvice vody a vzadu u posledni rostlinky kde neni prilis moc vody muze byt treba kolem 6 ten roztok kdyz odteka se v cele rohozi promisi a vyledny ph je velmi nepresne kdyz si chces byt opravdu jist ph udelej 10-20l roztoku na jednu rohoz se spravnym ph a rohoze zalivej od zadu smerem k odtoku jedine takto si muzes byt opravdu jist ze po cele delce rohoze je spravne ph...... vem a udelej postrik s ec 1,2 a ph 6.......postrikej pri vyplem svetle az se znova zapne listy budou vzprimene a kvetinkam to prospeje zatim zdar

Old Post 20-05-2008 v 10:15 AM
hydromen je offline   Profil uživatele hydromen   Find more posts by hydromen   Foto galerie člena hydromen   Click here to Send hydromen a Private Message   Add hydromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 13

čau všichni, díky moc za rady. Hydromene, přesně jak píšeš, ke kytkam se dostává různé množství vody. Jde to na nich vidět. I to ph bude u každe kytky jine. Pořád to vychytavam.. Ale musim říct, že se vzpamatovaly. Pokud bude zájem, hodim i foto, jak to vypada ted. Pomalu se chystam na přepnutí.. Holky roztahuju, přivazuju, at co nejvíc zaplním prostor. Tenhle gen je zatim nejmeně se větvicí řízek, co jsem měl.. Výnosově to bude asi nic moc, ale překvapi snad chutí a účinky.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 20-05-2008 v 11:06 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromen
Stálý Člen

Karma uživatele hydromen - 80% PěstitelskáKarma uživatele hydromen - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 14

vyfot jak vypadaji radi se juknem mozna bych zkusil fim zastip at se trosku rozvetvi

Old Post 20-05-2008 v 11:16 AM
hydromen je offline   Profil uživatele hydromen   Find more posts by hydromen   Foto galerie člena hydromen   Click here to Send hydromen a Private Message   Add hydromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Palec nahoru 11. den 12/12 Příspěvek č. 15


Tak tady slibované foto. Myslim, že se mi podařilo celkem vyplnit plochu a to vhodným ohnutím. Holky se mají k světu... Však jukněte

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 03-06-2008 v 15:28 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 16

Čus,ono to vtom dripu vydží i celkem velky záhuly

Jak dlouho si to měl nakonec na růstu?

Každopádně zase vypadají k světu

Old Post 03-06-2008 v 16:00 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-10-2016 - Prosím o pomoc NFT - 3 odpovědí
24-09-2011 - prosím o radu - 1 odpovědí
15-04-2008 - PH pomoct - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2564620 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív