Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Zapojení termoregulace - POMOC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dany22
Stálý Člen

Karma uživatele Dany22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Dany22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 86  

Nápad Zapojení termoregulace - POMOC Příspěvek č. 1


Zdravím všechny machry přes elektriku. Potřebuju poradit se zapojením termoregulace v boxu.
Mám:

1. větrák pro přívod a odvod vzduchu
2. termostat který by měl regulovat zapnutí a vypnutí při dosažené teplotě (konkretně tento typ http://www.ghvtrading.cz/produkty/k...aty/kts011.html
3. časový spnač na 230v který bude spínat každých 15min za 1hod. (pravidelné větrání) tento typ http://www.elektroklesny.cz/inshop/...=1318&Level=368

No a potřebuji aby mi termostat řídil teplotu a zároveň aby mi časovač zapínal větráky v určenou dobu nezávisle na teplotě. V příloze posílám můj návrh, ale jsem fakt elektrotechnický analfabet, tak mi prosím zkuste poradit jestli to takhle můžu zapojit, nebo ne, případně jak?

Díky všem

Naposledy upravil Dany22 30-03-2010 v 15:01 PM

Old Post 30-03-2010 v 14:06 PM
Dany22 je offline   Profil uživatele Dany22   Find more posts by Dany22   Foto galerie člena Dany22   Click here to Send Dany22 a Private Message   Add Dany22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majklos
Nový Člen

Karma uživatele Majklos - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 2

Na analfabeta to nevypadá.Jen dej bacha,aby ta fáze byla stejná.

Old Post 30-03-2010 v 16:32 PM
Majklos je offline   Profil uživatele Majklos   Find more posts by Majklos   Foto galerie člena Majklos   Click here to Send Majklos a Private Message   Add Majklos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 3


Privod vetraku se zapoji na svorku 1, a ze svorky 3 jde na vetrak, topeni se na stejny termostat nezapojuje, zbytecne by teplota porad klesala/stoupala, odtahovy termostat nastavit na 28°C, druhy termostat na topeni zapojit pres svorku 2 a nastavit na 20°.

Vlhkostni cidlo ma jen spinaci kontakt, princip jako s topenim, zapojime jako vypinac.

Tak takhle kdyz to zapojis tak to musi na 100% behat.


http://www.eximuscom.cz/drupal/site...files/KLIMA.pdf

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Naposledy upravil tgm.amster 31-03-2010 v 15:59 PM

Old Post 30-03-2010 v 19:09 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dany22
Stálý Člen

Karma uživatele Dany22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Dany22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 86  

termostat Příspěvek č. 4

OK, já nepotřebuji ani topit ani řídit vlhkost, budu jen řídit teplotu a tím pádem potřebuji jen spínací termostat. Díky za rady

Naposledy upravil Dany22 01-04-2010 v 07:45 AM

Old Post 31-03-2010 v 07:46 AM
Dany22 je offline   Profil uživatele Dany22   Find more posts by Dany22   Foto galerie člena Dany22   Click here to Send Dany22 a Private Message   Add Dany22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dany22
Stálý Člen

Karma uživatele Dany22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Dany22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 5

Tak to propojení co jsem posílal hned v prvním příspěvku funguje jen na půl. Když je časový spínač off, tak vše šlape a termostat řídí teplotu jak má. Ale ve chvíli kdy sepne časový spínač, tak to vyhodí pojistky. Někde je zrada....pls help....

tgm.master: to zapojeni co jsi poslal je fajn a urcite bude fachat, ale zkus to prekreslit s tímto spínačem, který mám já Ten musí být v elektrice aby spínal. http://www.elektroklesny.cz/inshop/...=1318&Level=368

Old Post 02-04-2010 v 18:18 PM
Dany22 je offline   Profil uživatele Dany22   Find more posts by Dany22   Foto galerie člena Dany22   Click here to Send Dany22 a Private Message   Add Dany22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 6

zapoj to v nasledujicim poradi

zdroj-zasuvka, termostat, dig spinacky (jestli sou potreba kdyz ti to spina dle teploty), spotrebice a nic vic

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 03-04-2010 v 01:46 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dany22
Stálý Člen

Karma uživatele Dany22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Dany22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 7

Lupus: nakres by byl lepsi. Jinak spinacky jsou nutne kvuli pravidelna cirkulaci vzduchu, protoze v noci kdyz bude chladneji, tak by termostat nespinal vubec a cirkulace by nebyla zadna. Proto tam jsou spinacky. Nicmene porad se to skratuje kdyz to zapojim dohromady :-(

Old Post 03-04-2010 v 10:32 AM
Dany22 je offline   Profil uživatele Dany22   Find more posts by Dany22   Foto galerie člena Dany22   Click here to Send Dany22 a Private Message   Add Dany22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 8

tak to udelej jinak nepotrebujes obrazek jen si to predstav -

zasuvka
roztrojka
z jedne diry na roztrojce ti de pritah pripojeny do spinacich hodin
z druhe diry na roztrojce ti de odtah napojeny do termostatu

tak jak by jsi to udelal ty bych to asi neudelal

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 03-04-2010 v 14:59 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dany22
Stálý Člen

Karma uživatele Dany22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Dany22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 9

ale to by jsi pak ovladal pritah a odtah zvlast. Ja chci pritah i odtah ovaldat dohromady v jeden cas.

Old Post 03-04-2010 v 15:19 PM
Dany22 je offline   Profil uživatele Dany22   Find more posts by Dany22   Foto galerie člena Dany22   Click here to Send Dany22 a Private Message   Add Dany22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dany22
Stálý Člen

Karma uživatele Dany22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Dany22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 10

Tak chci jen potvrdit že to bylo pouze a jenom v rukách. Znovu jsem to celé přepojil dle mého prvního nákresu a vše funguje tak jak má :-)

Old Post 08-04-2010 v 11:15 AM
Dany22 je offline   Profil uživatele Dany22   Find more posts by Dany22   Foto galerie člena Dany22   Click here to Send Dany22 a Private Message   Add Dany22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majklos
Nový Člen

Karma uživatele Majklos - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 11

gratuluju.

Old Post 08-04-2010 v 15:28 PM
Majklos je offline   Profil uživatele Majklos   Find more posts by Majklos   Foto galerie člena Majklos   Click here to Send Majklos a Private Message   Add Majklos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-07-2016 - Zapojení ventilátoru + regulace podle svitu - 6 odpovědí
22-12-2009 - Zapojení regulátoru. - 5 odpovědí
24-04-2008 - Zapojení regulátoru ATC - ETY 15 - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9388220 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív