Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Předčasná sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Obecné Předčasná sklizeň Příspěvek č. 1

Čau, potřeboval bych se zeptat o kolik se ze sklizně připravim když sklidim o 10 dní dřív. Mám tam totiž moooooc přemnožený svilušky a dneska začaly dělat pavučinky na paličkách. Svilušky už nezlikviduju tak mi zbejvá buď předčasně sklidit, nebo nechat dál řádit svilušky. Kytky mám už 80 dní a 50 dní na 12/12. Opravdu bych po tech všech starostech se skříní byl rád aby se mi ukázaly nějaký výsledky. Prosím napište kolik vám kytky za poslední dny přirostly.....dík za rychlý odpovědi---potřebuju to okamžitě vyřešit

Old Post 24-06-2005 v 16:16 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2


ještě připojim foto

Old Post 24-06-2005 v 16:41 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 3


no ještě makro

Old Post 24-06-2005 v 16:46 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slovak
Stálý Člen

Karma uživatele slovak - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 4

mas to pekne!!!!!!!!

Old Post 24-06-2005 v 18:58 PM
slovak je offline   Profil uživatele slovak   Find more posts by slovak   Foto galerie člena slovak   Click here to Send slovak a Private Message   Add slovak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 5

Ahoj,
jeste napis co mas za model, abysme to mohli lepe urcit.
V tomto se moc nevyznam, ale jak tak koukam, zacinaji hnednout vlasky, coz znamena, ze uz by si mohl sklidit. Jestli mas lupu, ktera ma hodne velke zvetseni, podivej se na kapicky a kdyz budou zakalene - zhnedle, tak si myslim, ze muzes sklidit. Jinak si ale jeste chvili pockej na rady nejakych zkusenejsich groweru... Mej se

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 24-06-2005 v 19:00 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 6

Tak je to Jack Herer, na některejch stránkách jsem se dočetl, že má dobu květu od 50-70 dnů. Kapičky jsem pozoroval pod lupou a jsou stále mléčné, žádnej jinej odstín jsem tam neviděl. Nevim jestli už je čas, ale ty svilušky mě trápěj.

Old Post 24-06-2005 v 20:33 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 7

Skus si poridit nejake drave roztoce, nebo skus postrik ( to je asi ale kravina, kdyz to kvete ) a ty roztoci uz podle me nemaji cenu... Budto jeste chvili pockej tak 2-3 dny nebo to sklid hned... Moc ti v tomto asi neporadim... Mej se

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 24-06-2005 v 21:31 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 8

Tak dravý roztoče jsem aplikoval před měsícem a vůbec nic, pár jsem jich tam viděl, ale svilušky byly v ohromný převaze. Zvolil jsem tedy to že kytky zalejvám co nejmíň aby nerostla vlhkost a sviluškám se tolik nedařilo, chvíli to vypydalo že to funguje, ale když jsem zalil tak začaly svilušky lízt z úkrytů a bylo jich tam zase požehnaně. Tím suchem jsem asi úplně odrovnal dravýho roztoče, tejden jsem žádnýho nezahlídnul, asi bude po něm. Jsem asi na 80% rozhodnutej že to zejtra sklidim. Svilušky lezou až moc po paličkách.

Old Post 24-06-2005 v 21:48 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 9

pockej a jak se jich pak zbawis nebo je taky budes hulit to su zwedawej pak napis jak to chutnalo jinak bych rekl ze se nepriprawis o moc z wynosu ale o dost z potence ale jck bude porad dost dobrej

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 24-06-2005 v 22:23 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 10

Tak ty svilušky se pohybujou extrémně rychle, na to jak jsou velký je to obdivuhodný, myslim si že jak kytky budou schnout tak se svilušky přemístěj.Hlavně aby na nich nebyly pavučinky. Vypadá to furt že zejtra sklidim. Bude to ta nejspodnější doba květu kterou uváděj. Snad teda o moc nepřijdu, ale škoda že se tam ty mrchy objevily, moch jsem to nechat víc dozrát.

Old Post 24-06-2005 v 22:32 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 11

zab je!

Old Post 24-06-2005 v 22:52 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 12

Jestly myslíš svilušky tak se o to pokoušim víc jak měsíc

Old Post 25-06-2005 v 09:36 AM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 13

Před chvílí jsem zavěsil poslední větývku z kytek a už jenom čekám jak to dopadne po usušení. Zatim si myslim že toho bude pěkná hromádka i když jsem to sklidil předčasně. Typoval bych tak 120-150g, snad jsou moje odhady reálný.

Old Post 25-06-2005 v 20:50 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aaaaa
Stálý Člen

Karma uživatele aaaaa - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 14

pěkný kytky!!

Old Post 25-06-2005 v 21:23 PM
aaaaa je offline   Profil uživatele aaaaa   Find more posts by aaaaa   Foto galerie člena aaaaa   Click here to Send aaaaa a Private Message   Add aaaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subzero_7
Stálý Člen

Karma uživatele Subzero_7 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 15

taky jsem měl minulou sklizeň stejnej problém a taky jsem sklízel dřív proto máš K+ protože vim jak je to těžký válčit se sviluškami

Old Post 18-07-2005 v 15:08 PM
Subzero_7 je offline   Profil uživatele Subzero_7   Find more posts by Subzero_7   Foto galerie člena Subzero_7   Click here to Send Subzero_7 a Private Message   Add Subzero_7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dobroduch
Nový Člen

Karma uživatele dobroduch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 16

skoda toho predcasneho sklideni, mohlo to bit drsnejsie, ale ajTak K+..
nema Jack tu dobu kvitnutia kapanek dlxsiu??

..vieNiekto co presne sa este deje s rastlinkou tak cca 10-15dni pred takimTim konecnym dnem?? aVlastne ked ma kytka haluze, treberaz zeJi uplne vysxli takmer vsetki listki/ moze teda predcasnee sklizeni zaxranit situaciu??

tam kde všetko končí...

Old Post 18-07-2005 v 16:18 PM
dobroduch je offline   Profil uživatele dobroduch   Find more posts by dobroduch   Foto galerie člena dobroduch   Click here to Send dobroduch a Private Message   Add dobroduch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-07-2019 - předčasná sklizeň - 3 odpovědí
05-01-2018 - První sklizeň - 7 odpovědí
01-07-2016 - Malá sklizeň - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2079230 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív