Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » First Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Obecné First Grow Příspěvek č. 1


Zdravíčko, jmenuji se Bakla_Jean a rád bych se s váma podělil o svůj letošní grow. Je to můj druhý grow v životě (ten minulý se stal objektem chvilkové radosti nezkušených pytláků, sklízejících začátkem srpna), tento rok by měl být speciální zejména v tom, že poprvé pěstuju něco, u čeho znám jméno (za to chci poděkovat uživateli Mystery, který mi poskytl - dokonce v předstihu - kvalitní sémě ;D ).
Jinak, tento rok nepěstuju jen a pouze ganju, ale také nějaké ty bylinky ke kulinaření, cherry rajčata a chilli papričky.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 13-05-2013 v 20:26 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 2


Jak vidíte, tak kytkám se celkem daří, plánuju je pro outdoor, jedná se o Shamany řízlé s Early Girl a pak AK48 řízlé E.G a Lowryderem. Zbytek (ty dvě největší, jsou nějaké nonamy od kámoše). Dále pak posílám fotky zbylých produktů, kam patří Saturejka, chilli papričky, bazalka, rajčata, pažitka a petržel (na fotce rajčata -_-).

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 13-05-2013 v 20:30 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 3


Tady jsou papričky (nevím o jakou odrůdu jde, semínka jsem si vydoloval z usušené chilli papričky od kámoše a nechal je naklíčit).

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 13-05-2013 v 20:35 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 4

Tak doba pokročila a já jsem se rozhodl jednu z kytek pěstit na balkoně. Mám pro tyto účely obří květináč. Někde jsem slyšel, že je supr dát dospod hlínu smíchanou s posekanou trávou, která pak zetleje a bude sloužit jako hnojivo. Já sem tomu šel trochu naproti a posekanou trávu jsem hodil na týden do kýblu s vodou, jenže co teď s tím ? Mám to tam nalít všechno ? Nebo tu vodu ředit a používat jako hnojku? (Vím, že když se tento typ hnojky dělá z kopřiv, tak se musí nálev hodně ředit, aby nespálil kytky)

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 27-05-2013 v 10:39 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 5

To je uplna blbost, vubec nechces aby ti v hline probihal hnilobny proces. Pouzivaji se naspod kobylince nebo tam narvi nake hnojivo, ale urcite ne travu ani jiny cerstvy bordel. Vyluh z kopriv je uplne neco jineho a ten muzes pouzit az bude kytka vetsi. Pri tehle velikosti je hnojivo stejne k prdu.

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 27-05-2013 v 19:21 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 6

Ok díky! Naštěstí jsem už našel a pročetl thread ohledně přírodních hnojek, takže podobnou pitominu bych už neudělal . Vidím to na kobilince a skořápky z vajec smíchané se substrátem a hnojit výluhem z kopřiv. Jinak kytí už jsou trochu větší (hlavně ty dvě největší), takže zachvilku už myslím bude na čase.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 27-05-2013 v 21:35 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 7





Tak nám doba pokročila a tady přidávám fotky (rozdíl mezi těma aktuálníma a minulýma je 14 dní). Zároveň jsem vyfotil květináč, ve kterém plánuju pěstovat a ptám se:" Stačí to na jednu kytku?"

foto č.1 : Nastoupená jednotka- v kelímcích Akčka, v bílém semeníku shamani a ty dvě největší jsou no name

foto č.2 : Chillies (ty mi dělají fakt radost )

foto č.3 : Saturejka, Bazalka, Rajčata

foto č.4 : Již zmíněný květináč (objem odhaduju tak na 50l )

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 28-05-2013 v 10:53 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 8

Stačí bohatě. Pokud nechceš mít tu kytku na balkoně moc viditelnou budeš muset určitě ohýbat.
I 10l by byl ok, když ji pojedeš na balkoně.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 28-05-2013 v 11:13 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 9


Včera jsme šli s kámošema přesazovat ven 3 akčka a jednoho voňavého no nama. No a jak už to tak bývá, tak nás zastihl největší liják za poslední dobu a promočil nás na kost, čímž nám vzal veškerou chuť se prodírat velice hustým porostem, kde se nachází naše políčko (Nevím čím to je, ale pokaždé co jdeme sadit, tak nás stihne nějaká nepřízeň osudu a my nakonec nezasadíme >_< ).

No tak jako tak, když jsem došel domů a celý se vysušil, tak jsem se rozhodl, že přesadím do velkého aspoň na balkoně. Přiložené foto je výsledek. (Dospod květináče jsem smíchal kobilince se substrátem a přidal nadrcené skořápky od vajec). Kytka v uplynulých pár dnech poměrně strádala na dusíku, tak doufám, že se zbrchá.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 30-05-2013 v 06:11 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 10


Tak jo, chčije a chčije a kytky moc nerostou, což by bylo v pohodě, ale že jednoho dne vyjdu na balkon a budu tam mít o kytku míň, to už je vážně podezřelé. Čórky nepřipadají v úvahu, vzhledem k poloze a výšce balkonu (4. patro), takže jediný možný scénář byl let volným pádem z již zmíněného 4. patra vstříc betonu pod balkonem. Takže následoval adrenaline rush ze schodů na dvorek a bohužel, tento scénář byl nakonec ve shodu s realitou a já tak našel pochroumanou kytku s květníkem napadrť. Naštěstí byl květník těžší než kytka a dopadl tak na zem jako první čímž se totálně rozmrdal, ale kytka zůstala víceméně bez úhony (Přídávám foto)

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 04-06-2013 v 18:05 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 11



MENŠÍ UPDATE

Dneska se konečně počasí trochu umoudřilo, tak jsem se rozhodl toho využít a přesadit kaskadérku (tak odteďka říkám té no name kytce, co spadla z balkonu) do většího (asi 15l) květináče, kde si bude hovět, než pujde do fajky

Zároveň jsem trochu zariskoval a zasadil jedno semínko cheese, co mám od kámoše a u kterého jsem váhal, jestli nepočkat až na příště, ale poté, co jsem sjel vlákna ostatních outdooristů a viděl, že někteří ještě taky dávají klíčit, tak jsem neváhal. Semínko šlo rovnou do hlíny (předkličování moc neuznávám)

Přikládám fota:

1. Přesazená kaskadérka (Substrát na pelargonie, kobilince, skořápky z vajec)

2. Foto - progress no namu (díky uživateli Mirex vím, že jde o samičku)

Jinak čekám, až mi zkončí zkouškové a konečně pujdu zasadit na políčka i zbylých 10 shamanů a 3 ak48..... už jim začíná být na tom balkoně trochu těsno

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 07-06-2013 v 16:49 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 12

Počasí se nám konečně umoudřilo a kytky rostou jak tumor na plicích silného kuřáka, takže nelením a vzhledem k tomu, že pěstím na balkoně, jsem se jal poprvé v životě vyzkoušet LST metodu. Večer postnu foto výsledku

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 10-06-2013 v 13:36 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 13



Tak teba slíbené foto, pokud se vám něco nepozdává dejte prosím vědět LST zkouším poprvé a tak nevím, jestli nedělám něco špatně.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 10-06-2013 v 19:24 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 14




Po nějaké době update:

- všechny AKčka jsou vysazené na políčkách (fotky dodám pozděj)
- 5/10 z shamanů je vysazených taky, zbytek půjde co nevidět
- bohužel žádné z políček jsem neměl možnost zdokumentovat, ale pokusím se to napravit.


Jinak co se týče kytek, které jsem se rozhodl nechat na balkoně

-u menší z nich jsem se minulý týden pokusil o FIMing, no nepovedlo se (přikládám obrázek)

-větší rostlinka nádherně reaguje na LST a větví a větví (foto č. 2)

-foto nejnovějšího přírustku (Cheese)

Chtěl jsem se zeptat Vás zkušenějších ohledně LST. Ty větve, nesoucí pouze velký list, si můžu dovolit ustřihnout? Nebo jsou něčím důležité? Docela totiž překáží těm menším, které se dál větví a na kterých se dělají náznaky palic.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 17-06-2013 v 08:53 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caba
Stálý Člen

Karma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 15

citace:
Ty větve, nesoucí pouze velký list, si můžu dovolit ustřihnout? Nebo jsou něčím důležité? Docela totiž překáží těm menším


Pokud ti můžu doporučit, tak žádné listy a rozhodně ani větve nestříhej, pokud je rostlina venku tak nevidím důvod. Ty listy pomáhají rostlině dýchat. A když se přece rozhodneš, tak ho nemusíš střihat celý, stačí jen zkrátit konce

To, že překáží je jenom tvoje zdání, ale ve skutečnosti ta větev nevyroste rychleji, když jí odlistíš... spíš naopak.

Jinak u LST je důležité srazit k zemi vršek rostliny, koukal jsem, že jí máš přivázanou někde ve dvou třetinách. Chtělo by to posunout ke špičce.
Ať to svítí

p.s. tohle určitě přečti: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42778

Naposledy upravil Caba 17-06-2013 v 15:23 PM

Old Post 17-06-2013 v 14:23 PM
Caba je offline   Profil uživatele Caba   Find more posts by Caba   Foto galerie člena Caba   Click here to Send Caba a Private Message   Add Caba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Withman
Stálý Člen

Karma uživatele Withman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 16

Ohýbání se vůbec neboj. Kytky se dají i jemně lámat přes prst, takže bych ti špičky taky přivázal a ohnul k zemi.
P.S.: Jednou se mi zadařilo ulomit druhou největší větev v kloubu a normálně jsem jí vrátil zpět, zafixoval a jede bomby dál. )

Old Post 17-06-2013 v 15:03 PM
Withman je offline   Profil uživatele Withman   Find more posts by Withman   Foto galerie člena Withman   Click here to Send Withman a Private Message   Add Withman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2017 - Moj 1st grow - 0 odpovědí
16-09-2013 - Firt grow Slovakia - 68 odpovědí
14-10-2013 - Forest grow 013 - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2926180 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív