Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ares grow 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

ares grow 2007 Příspěvek č. 1




Po dlouhé době nečinnosti jsem se rozhodl představit Vám svůj letošní počin. Bohužel se mi fotky moc nepovedly takže prozatím jen malá ukázka.

Bude se jednat o II. generaci Hollands Hope od Nirvana seeds. Sázel jsem s poslední paličkou '06 ;-) Letos zkouším i White Widow od Green House Seeds. Risknul jsem nefeminizované semena a výsledkem je pouhá jedna dáma... O ní později. Jinak jsem fanda Plagronu, ale letos byl růst bez hnojiva, což se na kytkách projevilo, a v pozitivním smyslu to nebylo... Ovšem zdá se že Bloom to zachrání. Doplňuje Phyt-Amin.

Startl 31.3. Přesto, pouze jedna kytka pracovně nazvaná "high thin rider" se přibližuje sklizni. Jeden exemplář tráví celé léto a podzim v malém skleníku a to vyžaduje značné ohýbání. To ovšem přináší efekt mnoha vršků. Zaujali mě poměrně velké rozdíli mezi jednotlivými kytkami stejné odrůdy. Některé mají tmavě fialové pálky a jiné jsou naopak sněhobílé (2. generace, ale v 1. samci včas odstraněni).

Hollands Hope 2006
Ares grow 2007
The Emperor Wears No Clothes

Naposledy upravil ares 17-01-2008 v 22:37 PM

Old Post 07-09-2007 v 18:43 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 2

Zatím to vypadá pěkně ale rozepiš se o tom trochu podrobněji...


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 07-09-2007 v 21:36 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Lets Bloom! Příspěvek č. 3











Po delší době konečně alespoň na chvíli vylezlo slunce. Využil jsem příležitost a něco nafotil.
Několik informací. Všechny kytky jsou v květináčích, objem okolo 15 litrů. Jen "high thin rider" se tísní ve zhruba polovičním prostoru. Pěstuju na vlastním kousku světa, takže nedostatkem vody skoro nikdy netrpí (ikdyž v růstu jsem je tento rok trochu zanedbával). Letos při růstu nebylo aplikováno žádné hnojivo, zemina mix hlíny ze zahrady a nějakého substrátu (na název si nevzpomínám, vybíral jsem pouze dle ph). Ještě než začaly kvést, počala aplikace Alga-Bloom (ten mají mazlíčci rádi). V množství hnojiva se držím návodu, tedy 4ml/l 1x týdně. Mezi jednotlivými rostlinami nedělám rozdíly. Nevím zda je to demokracie nebo diktatura, ale kytky vypadají spokojeně... Předpěstování v cca půllitrových květináčích ve skleníku - straight to soil method. V pravý čas pouze 1 přesazení spojené s přesunem na open air. U jedné jsem letos přesun odkládal tak dlouho až kořeny prorostly do hlíny pod květináčem. Dnes této náhodě vděčím za zdaleka nejkošatější květinu ze všech (myslim z mé letošní sadby). Na high thin rider pro změnu nevyšel velký květináč, takže z ní vyrostl asi metrový stonek s jedinou ale obrovskou šiškou na vrcholu. Už čtvrtý den užívá Final Solution. V neděli půjde... :-) Dnešní fotky zde:

1) HH - skleník
2) HH - bílá
3) ještě :-)
4) HH - fialová
5) HH - bílá? (asi 1,5 metru od 4)
6) HH - high thin rider (HTR)
7) HH - oranžová
8) WW
9) WW - Green House Seeds
10) Letošní semena - giganty HTR (5 mm!), černé HH fialová

Hollands Hope 2006
Ares grow 2007
The Emperor Wears No Clothes

Naposledy upravil ares 30-09-2007 v 22:43 PM

Old Post 11-09-2007 v 19:27 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Foto update Příspěvek č. 4






Po loňské zkušenosti s Hollands Hope jsem se obával že ochlazení a dlouhotrvající déšť s sebou opět přinese plíseň. Ovšem byl jsem příjemně překvapen - kytkám konečně došlo že zima klepe na dveře a začaly pořádně bobtnat. Nicméně na kytce ve skleníku jsem musel několik paliček odstranit právě z důvodu plísně.

Obrazem:

1) HH bílá
- tato naděje se už blíží k cíli, od včerejška dostává Final Solution, na příští víkend je v plánu sklizeň, kliknutí na makro vrcholu ukáže množství krystalů..

2) HH ultrafialová
- fialová nadějě ještě nefinišuje ale je už taky dost daleko, užívá stále Alga-Bloom

3) HH skleníková
- naděje číslo tři je nejmonstróznější co se počtu větví týče, díky ohýbání je většina z nich v podstatě vrcholem květiny, možná kvůli výrazné hustotě byla slabě napadena plísní, po odstranění postižených palic zatím ok, stále Alga-Bloom, PS: Ta kupředu trčící větev vypadá v náhledu docela hustě - "květ" :-)

EDIT: Oprava na Alga-Bloom.. HH "HTR" pomalu dosychá a ochutnávka je poměrně účinná...

Hollands Hope 2006
Ares grow 2007
The Emperor Wears No Clothes

Naposledy upravil ares 01-10-2007 v 23:08 PM

Old Post 30-09-2007 v 19:37 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

White Widow Příspěvek č. 5




Moje vdova od Green House Seed Co. Semeno zasazeno až kolem 15. května, ale docela stíhá. Doufám že bude statečně odolávat českému podzimu...

Hollands Hope 2006
Ares grow 2007
The Emperor Wears No Clothes

Naposledy upravil ares 17-01-2008 v 22:26 PM

Old Post 03-10-2007 v 20:29 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Palec nahoru Sklizeň Hollands Hope "bílá" Příspěvek č. 6









Přestože u většiny kytek to letos opět vypadá že čas sklizně bude diktovat plíseň, druhá letošní nadějě stačila dozrát aniž by byla napadena. Od minulé soboty dostala 4x FS, potom jen voda. Žádný zázrak v kvantitě, ovšem kvality se skoro bojím...

Fotos:

1) Chvíli před sklizní










2) Po návštěvě kadeřníka














3) Zdola















4 - 8) detaily vrcholu...

Hollands Hope 2006
Ares grow 2007
The Emperor Wears No Clothes

Naposledy upravil ares 07-10-2007 v 22:35 PM

Old Post 07-10-2007 v 22:13 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-07-2017 - První grow 2k17 - 28 odpovědí
22-02-2017 - Zahradní gRow 2016 - 34 odpovědí
18-02-2016 - Zahradní gRow 2015 - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5026690 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív