Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Moravský balkon 07
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Vivat tráva, vivat skunk, já jsem hodně heavy funk!
This poll is closed.
Prosím posílejte rady a užitečné informace jak by jste nám helpli!!! 2 28.57%
Díky,,, díky! =) 5 71.43%
Total: 6 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Mr.haze
Nový Člen

Karma uživatele Mr.haze - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Obecné Moravský balkon 07 Příspěvek č. 1






Zdravím všecny Growery! Letos jsme se i s bratrem rozhodli, že rozjedeme nás 1. balkon. Semínka jsme měli Noname a se sadbou začli již v únoru. Kytí rozsly 2 měsíce za oknem a dost bídně =( . Potom jsme v dubnu dali 7 kytek na balkon.

Substrát: substrát pro muškáty, Floria
granulovaný kravský hnůj
perlit
písek

Hnojiva: krystalon Start (moc se neosvědčil)
AB extrakt (rosili jsme a zalévali)
Kravský hnůj (1x týdně rozpuštěný ve vodě)
Plagron alga bloom (1. hnojení)

Old Post 13-07-2007 v 12:47 PM
Mr.haze je offline   Profil uživatele Mr.haze   Find more posts by Mr.haze   Foto galerie člena Mr.haze   Click here to Send Mr.haze a Private Message   Add Mr.haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.haze
Nový Člen

Karma uživatele Mr.haze - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2

Největší kytku se snažíme zvarovat kolínkama aby mi nepřerostla balkon :-) .... kytky jsem poprvé pohnojil Plagronem a zdá se že jim to svědčí! Jinak se daly do květu. Myslíte že to není moc brzo?!? Ze začátku nás trápilo přelívaní nebo naopak sucho, ale teď se již kytky berou vody hodně takže nemáme problémy. Jinak hnojky jim svědčí. Každý den rosím AB extraktem a jinak i tím zalívám

Old Post 13-07-2007 v 13:30 PM
Mr.haze je offline   Profil uživatele Mr.haze   Find more posts by Mr.haze   Foto galerie člena Mr.haze   Click here to Send Mr.haze a Private Message   Add Mr.haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 3

měls to dát do outdoor galerie...jinak pěkný, ale měl si použít kvalitu i na růst(AlgaGrow) .

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Old Post 13-07-2007 v 13:34 PM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.haze
Nový Člen

Karma uživatele Mr.haze - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 4

jj dík ale já právě nwm jak to mám dát do galerie ...poraď prosimtě!!

Old Post 13-07-2007 v 13:41 PM
Mr.haze je offline   Profil uživatele Mr.haze   Find more posts by Mr.haze   Foto galerie člena Mr.haze   Click here to Send Mr.haze a Private Message   Add Mr.haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 5

Napiš nějakymu modovi,at ti to přesune

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 13-07-2007 v 13:47 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.haze
Nový Člen

Karma uživatele Mr.haze - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 6






Takže kytky mi už začli kvést....ale zdá se mi že to je poměrně brzo no tak sem hoďte nějaký rady!! Jinak hnojím AB extraktem na postřik i v zálivce a pomalu zvyšuju množství, protože kytí rostou jako o život.
Tu největší se snažím zvarovat kolínkama aby nepřerostla balkon. Prosím poraďte ještě nejsem tak zběhlý Grower!

Naposledy upravil Mr.haze 13-07-2007 v 14:08 PM

Old Post 13-07-2007 v 13:51 PM
Mr.haze je offline   Profil uživatele Mr.haze   Find more posts by Mr.haze   Foto galerie člena Mr.haze   Click here to Send Mr.haze a Private Message   Add Mr.haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.haze
Nový Člen

Karma uživatele Mr.haze - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 7

Takže sem po 1. pohnojil Plagronem-alga bloom a kytičkám to velmi prospělo ,a tak nevim jestli mám hnojit i granulovaným kravským hnojem (rozmíchaným ve vodě) po 3 dnech aby se to nespálilo????? Už se mi to stalo s krystalonem Start a kytky se z toho vzpamatovávaly docela dlouho. Takže bych byl docela nerad když se tak pěkně rozjely. Jestli máte někdo zkušenosti s těma kravincema tak sem napište svoje poznatky!
Díky a Groweru zdar

Naposledy upravil Mr.haze 14-07-2007 v 10:40 AM

Old Post 14-07-2007 v 10:33 AM
Mr.haze je offline   Profil uživatele Mr.haze   Find more posts by Mr.haze   Foto galerie člena Mr.haze   Click here to Send Mr.haze a Private Message   Add Mr.haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.haze
Nový Člen

Karma uživatele Mr.haze - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 8

P.S.: můj thread byl úspěšně přesunut do galerie outdoor a skleník (díky Karlosi)

Old Post 14-07-2007 v 10:41 AM
Mr.haze je offline   Profil uživatele Mr.haze   Find more posts by Mr.haze   Foto galerie člena Mr.haze   Click here to Send Mr.haze a Private Message   Add Mr.haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgocze
Stálý Člen

Karma uživatele georgocze - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 9

zdar máš to krasny ale dal bych to do vjetsiho kvjetinacea neco bych stvaroval roztahal nebo zastrihl aby tito neprerostlo jinak to vypada luxusne a preji ti ad ti to vyjde zdar

Old Post 03-08-2007 v 16:04 PM
georgocze je offline   Profil uživatele georgocze   Find more posts by georgocze   Foto galerie člena georgocze   Click here to Send georgocze a Private Message   Add georgocze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.haze
Nový Člen

Karma uživatele Mr.haze - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 10

díky moc za pochvalu :-).......takže tu největší tvaroju kolínkama a skoušel sem i ohýbat ale trochu napraskal větev tak sem se už na to radši vyprd ale jak tak vidim tak mi to stejně přeroste protože po alga bloomu to roste jak blázen!!!!!!!! A kytí sou už v dobrým květu ale nemám teďka foťzák takže až bude tak přídám fotečky..... jo a jedna z nich sem zjistil že je Early misty(sice z nirvany ale neva) a de to fakt poznat protože voní na 100 honů :-) jo a kytky sem už vpřed týdnem přesadil takže v klídku no a jinak se moc těším jak dopadne moje první ůrodička!!!!

Old Post 03-08-2007 v 16:33 PM
Mr.haze je offline   Profil uživatele Mr.haze   Find more posts by Mr.haze   Foto galerie člena Mr.haze   Click here to Send Mr.haze a Private Message   Add Mr.haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgocze
Stálý Člen

Karma uživatele georgocze - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11

zdar tak ok a posli co nejdrive nova fota ad vidim rozdil jikak mas ode ne kacko

Old Post 03-08-2007 v 19:16 PM
georgocze je offline   Profil uživatele georgocze   Find more posts by georgocze   Foto galerie člena georgocze   Click here to Send georgocze a Private Message   Add georgocze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.haze
Nový Člen

Karma uživatele Mr.haze - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 12

Takže po dlouhé době sem se dostal k foťáku a přímo my to vyšlo na sklizeň takže tam dneska hodim fota....a co se m ani nečekal tak z toho vylezla pěkná ůroda a je to fakt rozdíl když se dívám na tyhle starý fotky!!!!!! :-D

Old Post 13-09-2007 v 08:28 AM
Mr.haze je offline   Profil uživatele Mr.haze   Find more posts by Mr.haze   Foto galerie člena Mr.haze   Click here to Send Mr.haze a Private Message   Add Mr.haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA s.r.o
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA s.r.o - 92% PěstitelskáKarma uživatele RASTA s.r.o - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 13

Pravda je ze kyticky mi z fotek pripadaji ne moc pevné,ale na druhou stranu je fakt ze to pestujes na balkone a v kvetinaci,takze kazda snaha se ceni a na to ze jsou to balkonovky tak je to vcelku gut,mas K
Jo a odkud z Moravy jsi?Pokud to teda neni tajemstvi

Není nad pořádnou LARVU

RASTOVA ZAHRÁDEČKA







Old Post 13-09-2007 v 09:22 AM
RASTA s.r.o je offline   Profil uživatele RASTA s.r.o   Find more posts by RASTA s.r.o   Foto galerie člena RASTA s.r.o   Click here to Send RASTA s.r.o a Private Message   Add RASTA s.r.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 14

Ahojky pokud máš bloom,tak se vykašly na hnojení tím granulovaným kravským hnojem rozpuštěným ve vodě,ale jako příměs do substratu bude asi dobrej

Edit:rasta,nauč se editovat

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Naposledy upravil Hanulkááá 13-09-2007 v 09:36 AM

Old Post 13-09-2007 v 09:27 AM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA s.r.o
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA s.r.o - 92% PěstitelskáKarma uživatele RASTA s.r.o - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 15

slečna se asi vyzná

Není nad pořádnou LARVU

RASTOVA ZAHRÁDEČKA







Old Post 13-09-2007 v 09:31 AM
RASTA s.r.o je offline   Profil uživatele RASTA s.r.o   Find more posts by RASTA s.r.o   Foto galerie člena RASTA s.r.o   Click here to Send RASTA s.r.o a Private Message   Add RASTA s.r.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.haze
Nový Člen

Karma uživatele Mr.haze - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 16










takže přišel den D.......dneska sem sklidil 2 kytičky a pěkně se mi suší ve špajzu a vidím to na dobrou ůrodičku, a ještě 2 nechávám dozrát!No jinak ke konci sem to hnojil jen plagron-bloom ve větší koncentraci 6 ml/L a kytičky pěkně dozrály, jinak po odlisťování sem byl pěkně zalepenej a kytky voní hodně sladce sou to 3 stejné druhy noname a ještě Early misty dozrává s tou 1!!!! Je to moje první pěstování a vůbec sem nevěřil že něco vypěstuju :-D........pak mám ještě 12 kytek na louce a taky sou už v květu(fotka z bundou) v suchým stavu všechno vyfotím a dám vědět kolik to vyneslo!

Old Post 13-09-2007 v 18:52 PM
Mr.haze je offline   Profil uživatele Mr.haze   Find more posts by Mr.haze   Foto galerie člena Mr.haze   Click here to Send Mr.haze a Private Message   Add Mr.haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-05-2017 - My first balkon - 8 odpovědí
27-09-2010 - Moravská brána 2010 - 31 odpovědí
12-10-2009 - okrasný plot 09 - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9829420 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív