Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cocos, 600W HPS, 17x Critical Mass
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Cocos, 600W HPS, 17x Critical Mass Příspěvek č. 1



Zdravím bando,

Tak po X leté odmlce opět tu, ( byla nuda ), ačkoli se mi uplně nechtělo zakládat vlákno, jelikož jsem koukal, že si tu člověk vesměs píše sám, už to není co to bývalo před těmi cca 5 lety tak i přesto to sem postnu.


Setup:
Probox Master 100*100*200
Sunpro Silver 600W předřadník 4-regulace
Sunpro 600W SUPER BLOOM Bude, je v ProTube kvuli chlazení
Prima Klima CTRL 125
VENTILÁTOR S KLIPSNOU MONKEY FAN 16W, PRŮMĚR 15CM
Zvlhčovačka
Sonoflex
Jedu tedy v Cocosu ( Advanced )
Hnojky : Canna A+B, Rhizotonic, Cannazym, CannaBoost
Měřák teploty a vlhkosti

Co jsem doma našel z dřívějška 4x 11L květináč tam jsou 3x 2 kytky a 1x1 kytka a 10x 6,5L celkem tedy 17X Critical Mass z řezu.

28.4. Dovezeny prckové a porád jsem jim ustlal.

1. Foto je 1.5.
2. Foto je 4.5.
Do dneška 5.5. jeli na 250W a dnes sepnuto na 400W ( ofuk nechám jet nonstop, Teploty se s 250W drželi den 23 noc 17,5 vlhkost cca 80-85% )

Se 400W zatím nevím, přeplé je to cca hodinu a půl a aktuální je 27,8 a ventilátor jede na 30% asi zvednu na 40-45% (je tam ještě Pacháč)

Zalejváno pH 5,8 a Ec 1,4 ( 10ml A+B, 10ml Rhizotonic ) povedl se nechtěný proplach a na výtoku naměřeno pH 5,8 ale Ec 0,3

První chybka byla to, že při namáčení kokosu jsem neměl měřáky a ani kořeňák, tudíž jsem jim dal jel 10ml A+B složky a nic nesrážel, bohužel jsem zjistil že pH bez změn bylo 6,8, proto mají sem tam zakroucené listy nejspíše. Vše bylo hned napraveno s měřákama.

Budu rád za každé rady, názory, upozornění na chyby prostě cokoli,

Je to prostě zábava.

Naposledy upravil FarmBoys 06-05-2020 v 18:17 PM

Old Post 05-05-2020 v 19:46 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 2

Nachystáno a jedeme no vidím že se založením vlákna a s pocitem že si vlákno pises pro sebe to máme stejné ale mám otazecku jak si spokojený se 125 ctrl ? Někde jsem četl že když ho stáhneš cca na 20% takže divné vrci snad chyba regulátoru a jak je na tom z hlučnosti ? Jinak určitě budu sledovat

Old Post 05-05-2020 v 20:02 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od someone.noone
Nachystáno a jedeme no vidím že se založením vlákna a s pocitem že si vlákno pises pro sebe to máme stejné ale mám otazecku jak si spokojený se 125 ctrl ? Někde jsem četl že když ho stáhneš cca na 20% takže divné vrci snad chyba regulátoru a jak je na tom z hlučnosti ? Jinak určitě budu sledovat


No bohužel mám, jak jsem to tu pár dní sledoval a různé vlákna lidí, dříve to tu byl koment za komentem a teďka celkem hluché, no uvidíme. Jinak ano, když je okolo 20% je tam slyšet nejspíše regulátor, jak zvedáš otáčky zmírnuje to, ale až teď, jak jsem zvedal otáčky jsem zjistil, že to mizí až někde u 80% což mi přijde prostě moc, psal jsem na Shop tak uvidím upřímně se mi to moc nelíbí a nebo to zaboxovat nějak odhlučnit. Přes sonoflex neslyším absolutně tok vzduchu, ale uvnitř platu ventilátoru celkem dost.

Je to prostě zábava.

Old Post 05-05-2020 v 20:19 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Já budu určitě sledovat, když to bude stát za to. Taky jedu canna coco řadu. Udělal bych to stejně jak ty.. jen 1.4 EC bych se bál.. jednorazove na dohnani klidně, ale trvale jet 1.4 na ještě dobře nezakorenene jim nemusi svědčit. Je fakt ale, že máš asi hodně tvrdou vodu, když ti to po 10ml udělá 1.4.
No každopádně ať se daří.. a hlavne dávej fotky. bez nich to neni ono.
Peace

Thomas V.

Old Post 05-05-2020 v 22:15 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Panteon
Stálý Člen

Karma uživatele Panteon - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 5

Budu sledovat, držím palce

Old Post 06-05-2020 v 06:52 AM
Panteon je offline   Profil uživatele Panteon   Find more posts by Panteon   Foto galerie člena Panteon   Click here to Send Panteon a Private Message   Add Panteon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmSK
Stálý Člen

Karma uživatele SmSK - 10% PěstitelskáKarma uživatele SmSK - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 6

Zdravím Tě , určitě to nezakládáš sám pro sebe . Budeš mít spoustu diváků, každej dobrej počin je k něčemu dobrej, tak ať se daří!!! Sleduju.

Umění .

Old Post 06-05-2020 v 07:13 AM
SmSK je offline   Profil uživatele SmSK   Find more posts by SmSK   Foto galerie člena SmSK   Click here to Send SmSK a Private Message   Add SmSK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SmSK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 7

Zdravím všechny, tak jsem rád, že to tu nebudu mít jen pro sebe

Váchy: uvidíme zda to bude stát za to, pevně v to tak nějak doufám. Bál? No nevím, jedu to dle tabulek, ale spíš mi přišlo, že kytky moc živiny nebrali kvůli tomu pH na začátku, těžko říct, zatím se zdají celkem v pohodě, spíš bych řekl, že by ještě maličko snesli. Jinak ano, voda je dost tvrdá bohužel, ihned po změření má cca 0,5ec a nemám kde brát jinde bohužel.

Jinak děkuji všem za sledování, foto přidávat určitě budu, další dám v pátek, ať je vidět nějaká změna kord teď jak si jedou už pod 400W, dám i za světla ale blejsknu to i za tmy což je asi nejduležitější.

Dnes jen za světla 24,6 Stupnu a 61% vlhkost ( zvlhčovačka jede na full )

Je to prostě zábava.

Old Post 06-05-2020 v 18:14 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 8

Super kamošu.

Zatím to vypadá na pohodu. Pěkný řezivo.
0.5 je docela dost, ale už jsem jel i s 0,65 a s plagronem to fungovalo. EC jsem vůbec neřešil. Valil jsem to tam od oka podle toho co jsem viděl na listech.

Jinak co tě nakonec přimělo to semka šupnout?
Tak máš dalšího diváka.

GL

Old Post 06-05-2020 v 21:13 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 9

Zdravím,
Děkuji, snad se jim u mě bude opět dařit. Jo bohužel je to dost, ale nemám kde jinde brát

heleee prostě se rád podělím o info a právě mě hlavně zajímají názory ostatních a právě především kritika, abych se z toho poučil a věděl co a jak bez rad pro příště sám. Ovšem i pochala zahřeje.

No a na co jsem dnes debil přišel? že mi frčí zvlhčovačka na full, ale přijdu a koukám na kytky a z ničeho nic mi cvaklo, že jsou takový světlejší, ale vše bylo ok se zálivkou no a pak? že leju do zvlhčovačky vodu rovnou z kohoutku a nedocvaklo mi, že ta voda má pH 6,8... takže... hned vypnout, dolejt a upravit pH i tam.


Jinak je možné, že za 9 dní, mi u jedné kytky projeli kořeny komplet až dolu v květináči, až koukají z dírky? jsou to 6,5L. Přijde mi, že tam právě vyčuhuje už kus kořenu.

Zítra dodám slíbené foto jak za tmy tak za světla pro porovnání, jinak mohu říct, že přepnutí na 400W jim asi svědčí daleko víc, mají to 2 dny a jakoo slušnej progres ( alespoň za mě ) vy můžete hodnotit zítra :P

Je to prostě zábava.

Old Post 07-05-2020 v 16:51 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 10

pH ve vodě co jde do zvlhčovače upravovat nemusíš, tam jde spíš o složení minerálů. Na to je nejlepší destilka, deštovka nebo převařit.

Old Post 07-05-2020 v 22:43 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 11


Zdravíčko,

Tak tu máme 10. den růstu, 3 dny svítím 400W. Kytky se snad zdají být v pohodě, jediné, tak bych řekl, že se jim moc nechtějí dělat patra a postranní větve, přemýšlím, zda je zkusit nějak poohýbat a třeba za týden pustit květ.

Vaše postřehy? Názory? Dnes bych měl zalívat, ale nejspíš je ještě nechám, maj vlhko dost i zespoda je to vlhké, ( ta vylitá voda je od zvlčovačky, když jsem ji zvedal )



Ach jo, protože grower nemá licence nebo co mi to píše mi nejde přidávat foto doháje zajímalo by mě, zda to daj dokupy tj

Je to prostě zábava.

Naposledy upravil FarmBoys 08-05-2020 v 11:26 AM

Old Post 08-05-2020 v 10:45 AM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 12





už?

Je to prostě zábava.

Naposledy upravil FarmBoys 08-05-2020 v 11:32 AM

Old Post 08-05-2020 v 10:46 AM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 13






Za tmy

Je to prostě zábava.

Old Post 08-05-2020 v 11:28 AM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 14


A toto je co? píše to více lidem co vím

Je to prostě zábava.

Old Post 08-05-2020 v 15:32 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 15

čím to tedy je? nahrával jsem je klasicky jako vždy. ( mimo jiné někdy ve 12h se mi to povedlo a foto tam už dávno jsou, takže tyto texty jsou už celkem zbytečné ) ale optám se, kdy bude vyřešeno toto? Když to není certifikovaný a furt to vyhazuje z prohlížeče atd kvuli bezpečnosti. Díky za Info

Je to prostě zábava.

Old Post 08-05-2020 v 16:12 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 16

Dotaz, mám je nechat? Střihnout? ohnout? dík za názory

Je to prostě zábava.

Old Post 08-05-2020 v 17:37 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2014 - 600w, 20x Critical Mass, první pěst - 60 odpovědí
13-07-2012 - Round 2. coco/600W CRITICAL MASS - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9105440 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív