Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st indoor 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Obecné 1st indoor 250W Příspěvek č. 1

Čau groweři, je tomu 7 dní, co jsem přesadil svoje první 3 rostlinky, které pěstuju indoor. Co je to za kytky nevím přesně, ale asi nějaký dobroty, když jsem si schoval semínka.. Každopádně jsem rád, že mi rostou jako z vody a vypadají i zdravě.. Info jsem čerpal ze stránek GROWERu, tím pádem díky všem Ta největší kytka má 14 dní..

Old Post 13-02-2005 v 13:25 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Obecné nějaký fotky.. Příspěvek č. 2




moje kytky..

Old Post 13-02-2005 v 13:51 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LukasArt
Nový Člen

Karma uživatele LukasArt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 3

Budeš sem házet i fota??? První indoory jsou vždycky dost zajímavé ;-)

Old Post 13-02-2005 v 13:53 PM
LukasArt je offline   Profil uživatele LukasArt   Find more posts by LukasArt   Foto galerie člena LukasArt   Click here to Send LukasArt a Private Message   Add LukasArt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Obecné Příspěvek č. 4



a ještě fotka mýho roomu a pohled dovnitř..

Old Post 13-02-2005 v 14:01 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 5





nazdárek... mám tady pár aktuálních foteček

Old Post 16-02-2005 v 16:45 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 6

vypadaji zdrave...jen tag dal..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 16-02-2005 v 18:57 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vapor
Nový Člen

Karma uživatele vapor - 29% PěstitelskáKarma uživatele vapor - 29% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 7

zdarec padre
vypadá to zatím dobře, ošefuj si akorát při focení vyvážení bílé.
Páč potom nebudeš muset čelit výtkám o zalévání.
Ať to roste

v

Old Post 17-02-2005 v 08:38 AM
vapor je offline   Profil uživatele vapor   Find more posts by vapor   Foto galerie člena vapor   Click here to Send vapor a Private Message   Add vapor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 8

Zdarec, no možná kropím trochu víc.. každopádně skusím vynechat zálivku.. Jinak postřik listů dělám denně.
Jak zase trochu povylezou přidám další fotky..
Díky za názory, jsou pro mě důležity (je to first indoor)

Old Post 17-02-2005 v 14:39 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 9



Tak tu mám zase pár fotek a už se mi zdá, že se s nima něco děje.. Mají nějaký svěšený listy. Přiložím fotky a budu rád když mi poradíte co s tím. Ted jsem 2 dny nezaléval a nevím jaká je vlhkost. Hnojivo používám Krystalon START, ale podle návodu 1x týdně. Takže přehnojený to asi nebude..

Old Post 20-02-2005 v 12:00 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
formy01
Stálý Člen

Karma uživatele formy01 - 88% PěstitelskáKarma uživatele formy01 - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 10

maji dosti svetla????

Old Post 27-02-2005 v 07:52 AM
formy01 je offline   Profil uživatele formy01   Find more posts by formy01   Foto galerie člena formy01   Click here to Send formy01 a Private Message   Add formy01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 11

2 sauruss: skoro to wypada ze maji malo wody nebo moc sahni do substratu a uwidis jak ses na tom samozdrejme nezarucuju ze mam prawdu ale mohlo by to byt wono

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 27-02-2005 v 09:41 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 12


čau spolupachatelé, tak přikládám po několika dnech první fotku po přepnutí 12/12. V sobotu při průzkumu jsem narazil na první kvítek Tak jsem to přepnul. Sice nevypadají moc dobře oproti nášlapům, co jsou tady, ale na poprvé je u mě spokojenost. Zatím čau

Old Post 01-03-2005 v 16:22 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 13


nazdar vespolek, mám tu akt. stav v pěstírně: 2 kytky kvetou, 1 ještě nezačala (ta v dolní pravé části). Jedna z těch co kvetou ukázala svoje nechutný koule. Nekompromisně jsem je otrhal (to ta v dolní levé části).

Old Post 05-03-2005 v 14:44 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 14




čau všichli lidi dobré vůle, tak jsem dneska vyfotil ty svoje kopretiny. Jsou už 12 dní na 12/12. Trochu jsem je protrhnul (možná blbost), ale drží se. 2 z nich pěkně kvetou a ta v pravém dolním rohu ještě nekvete.. Nevím proč. Je to u některých odrůd možný, že 12 dní po přepnutí nezačne kvést ??? (pozor ! Vypadá že kvete samcama, ale to jsou malý zákrysy lístků) Sem tam podle návodu jim dám KRYSTALON Plod a květ

Old Post 11-03-2005 v 17:50 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 15


čau all... tak ta kytka co se jí nechtělo do květu vykvetla. Pá samičích blizen vylezlo, ale udělala i koule, který vypadají jako samčí květy. Mám ale pocit, že když jsem je podrobně sledoval, tak se mi zdá, že z nich lezou blizny. Je to možný, že by z tohodle vylezla samica? Nebo jsou to na 100 % samci ?? Díky za rychlou odpověď. Vletím na ně a oškubu je. viz foto.... zdar

Old Post 15-03-2005 v 15:19 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sauruss
Stálý Člen

Karma uživatele sauruss - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 16

našel jsem ted ve fóru Botanika marihuany toto " Ďalším problémom je keď si pestovateľ v takomto skorom štádiu vývoja pomýli samičiu rastlinu so samčou pokiaľ sa u nej kalichy formujú len pomali, pričom vegetatívny rast na nódoch môžu pripomínať zárodky kvietkov samčích rastlín. (od ddt)" Mohl by to být můj případ, když začala viditelně kvést až 16 dní po přepnutí na 12/12 ???

Old Post 15-03-2005 v 16:02 PM
sauruss je offline   Profil uživatele sauruss   Find more posts by sauruss   Foto galerie člena sauruss   Click here to Send sauruss a Private Message   Add sauruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-03-2021 - 1st indoor 250w homemade box - 10 odpovědí
02-04-2018 - 1.st COCO 400W - 35 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6950760 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív