Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zvýšená citlivost k THC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Zdraví Zvýšená citlivost k THC Příspěvek č. 1

V každé brožůře proti drogám se píše že u marihuany existuje jakési " zvíšené riziko citlivosti u některých jedinců". Myslím že je to spíš jakejsi pseudoargument vycucanej z prstu kterej je sice pravdivej ale u naprosto mizivýho procenta lidí. Ale přece- znáte někoho takovýho?
Já o sobě můžu říct že mám citlivost k THC prumernou, strejně jako většina huličů. U šalveje je tomu jinak, stačí mi i malej prdík extraktu nebo brčko z listí, který většině lidí neudělá nic a mě naprosto rozseká . Šalvěj mám rád a za tuhle zvíšenou citlivost k salvioninu A jsem docela vděčnej, šetřím si tak nejen plíce ale i peneženku.
A co vy, máte na nějakou rostlinou drogu zvíšenou citlivost nebo jste se setkali s někým takovým? Dík za všechny podnětný reakce, Detreux

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 02-01-2008 v 17:31 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 2

Jj, mám kámíka s kterým si moc rád poprdím, ale POKAŽDÝ když v bandě dohulíme tak jsme pěkně, ale všichni zhruba na stejným levelu - Poli byvá totál na mrdky a nejednou řešil netopíry který mu útočí na hlavu a podobrý halocucanice - takže ano, z vlastní zkušenosti tvou doměnku potvrzuji

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 02-01-2008 v 17:45 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
400w
Stálý Člen

Karma uživatele 400w - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 3

mám kámoše, kterej po špeku absolutně nekomunikuje, nevím čím to je, ale vždycky je překouřenej....nehulí moc dlouho, ale takhle na tom není nikdo jiný koho znám..stěžuje si na nevolno od žaludku a brnění v těle...a to i po pár práskách, takže si myslím že to asi pravda bude..

Old Post 02-01-2008 v 17:52 PM
400w je offline   Profil uživatele 400w   Find more posts by 400w   Foto galerie člena 400w   Click here to Send 400w a Private Message   Add 400w to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 4

průběh stavu záleží na psychice člověka a jak ke zhulenosti přistupuje

Old Post 02-01-2008 v 18:17 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 5

ja sem velice citlivej k THC, me staci jeden paf a sem jak puk.ale nebyvavalo to tak, to prislo az, za poslednich par let.na podzim sem mel jen gramik hase a vydrzelo mi to skoro mesic kazdodeniho pokurovani.
caj


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 02-01-2008 v 18:18 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L!NDA
Stálý Člen

Karma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 6

Jednou sme hulili blanta asi z 2g BigBud a jeden týpek co to snáma hulil říkal že se toho docela bojí že to nikdy neviděl a moc nehulí. Sem mu řekl že to je v klidu a at si dá radši menšího šluka a že uvidí. Po jednom prdu říkal že už nechce a šel si sednou bokem . Po chvíli už grcal venku zatímco mi sme furt hulili a jak přišel dovnitř tak si jen potichu sedl a nic nedělal . Jak sme dohulili tak sme si pustili naky Tekk. a týpek se po chvíli z ničeho nic rozbrečel . To už nás zarazilo tak sme ho dali radši spát . Znám ještě jednoho ten si zas zahulí a je tak zasekaný že absolutně nereaguje na okolí a jen si rube na tekk,Dnb :-)
a vůbec mu nevadí v jaké společnosti . Jednou se tak sekl ve vlaku plném lidí a já seděl na proti němu:-) docela sranda . Takže můžu jen potvrdit "Zvýšená citlivost k THC" . škoda že to nepostihlo mě :-)

Old Post 02-01-2008 v 19:14 PM
L!NDA je offline   Profil uživatele L!NDA   Find more posts by L!NDA   Foto galerie člena L!NDA   Click here to Send L!NDA a Private Message   Add L!NDA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Kdyz jsem zacinal s palenim, stacilo mi fakt hodne malo a z jednoho skla jsem byl K.O. hodiny... S postupem casu, jak si telo zvykalo, mizela vysmatost, dlouhej stav atd. Na druhou stranu, kdyz si dam treba 14 dni pauzu a pak si dam sklo, tak je ten stav jako driv... Narazovej, dlouhej, intenzivni... Ale znam treba cloveka, kteryho nikdy nic nezkouri a nema zadnej stav (slukovat umi a taky to slukuje a drzi, ale stejne nic)... A kdyz jsme jednou zkouril (ted uz byvalou) slecnu, tak mela docela drsny schizy a soty (ja si tehdy dal to samy a byl jsem uplne v klidu, pohoda)...na druhou stranu musim uznat, ze co vzorek, to rozdilnej stav... U me se treba stav odviji i od toho, jestli si dam ze skla nebo speka (pro me jsou to pak 2 ruzny stavy)... Taky se mi treba na podzim stalo, kdyz jsem mel trosku venku, ze jsem ubalil speka, sedl si na zahrade a zacal pokurovat...Vsechno bylo fajn, dokouril jsem ho a vstal, ze pujdu domu a najednou se mi zatmelo pred ocima a uz jsem lezel na travniku, ani jsem nevedel jak... Po chvilce jsem se dal do kupy a pak uz ten stav byl docela prijemnej...

Old Post 02-01-2008 v 19:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egzot
Stálý Člen

Karma uživatele egzot - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 8

no lidi uz to tak byva ale spis je o o zasobach thc v tele kdyz tyden nehulim coz se mi nestalo asi uz 2 roky tak me rozseka jedno sklo tak ze nemuzu mluvit ale kdyz se sklidi a jedou se kyble tak to cloveku nejak furt nejde poradne se zpizdit a proto vseho s mirou

gore

Old Post 02-01-2008 v 20:12 PM
egzot je offline   Profil uživatele egzot   Find more posts by egzot   Foto galerie člena egzot   Click here to Send egzot a Private Message   Add egzot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Neni to žádnej pseudo-argument, že je někdo přecitlivělý na THC a další cannabinoidy, je tvrdá pravda která se zakládá na vědeckejch poznatkách (jaký to sou, to nevim, nejsem vědec). Každopádně znám dost lidí, který kvůli tomu nesměj hulit. Jeden si dá prda i jen z listí a je úplně na mrdku (tím myslím úplně-mimo sebe..), Další zase přestal, protože vždycky když si zahulí tak mu to nějak počachruje tlak a sekne to s ním. Jednou ho odvezli do nemocnice... Další kámoš zase přestal - pokaždý když si zahulil tak propadl do těžký deprese.
Účinkování trávy je vysoce individuální a lidi, co mají vysokou citlivost na tyto látky buď nesměj hulit nebo to musej nějak hlídat. Stejně tak individuální jako účinky jsou i ty přehnaný reakce...

Old Post 02-01-2008 v 20:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

egzot: To co popisujes podle me urcite neni tim, ze za tyden nehuleni by se ti z tukove tkane dostalo tolik THC, aby to pak melo vliv na to, jak moc budes zkourenej. V tom tuku to mas ulozeny na mnohem delsi dobu a urychlit se to da asi jedine spalovanim te tukove tkane... To ze te pak rozseka jedno sklo (stava se mi to taky) je podle me spis tim, ze si mozek na ty psychotropni latky za ten tyden docela odvykne a ty mu pak das zase pohulit a on do toho jde nanovo... Je to jako kdybys kazdej den chodil k babce (a ji uz to sralo), tyden bys tam nesel a po tom tydnu by se na tebe byla upe natesena byla rada ze jsi dosel...:-)) To samy je i u alkoholu... pul roku nepiju a pak se ozeru ze 4 piv...

Old Post 02-01-2008 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
400w
Stálý Člen

Karma uživatele 400w - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 11

jo lidi asi je to fakt o psychice, ten kdo to nikdy neměl neví co od toho čekat, a třeba to na něj ani nepřijde protože prostě neví....a zase ten kdo to kouří dýl tak ho to zhulí do pohody protože už ví o co jde a umí v tom jet...samozřejmě někdy to ulítne

Old Post 02-01-2008 v 20:26 PM
400w je offline   Profil uživatele 400w   Find more posts by 400w   Foto galerie člena 400w   Click here to Send 400w a Private Message   Add 400w to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 12

hej-rup: Nezáleží na psychice jak někteří říkají. To je totiž úplně jiný problém - ano marihuana a její nadměrné užívání může u některých lidí, kteří mají předpoklad pro psychické onemocnění vznik podpořit. Ale co se týče toho varování na letácích tak se to týká vzniku závislosti. A ano znám někoho takového a hlavně Vím, že u některých lidí je biologicky a to stavbou nervové soustavy dána větší pravděpodobnost vzniku závislosti. Jde o to, že každý člověk si do jednoho tvoří Drogy štěstí - (jsou většinou obsaženy v neurotransmiterecha i jinde) a stavbou zhruba odpovídají nějakým halucinogenům nebo jiným drogám. Tělo si je umí utvořit, ale tvoří si je v malé a kontrolovatelné míře. Tyto látky nás udržují při životě - dávají našemu životu sílu ráno vstávat a chodit, sílu žít. Ale někteří si netvoří tolik těchto látek a pokud příjdou do kontaktu s touto látkou, tak pak se jim stav nejenom zalíbí, ale díky té látce opravdu pocítí, že žijí. V některých zemích světa je tento fakt brán už i v medicíně a je podle něj nahlíženo na drogově závislé. Oni jsou nemocní!!! V americe v některých zemích je i alkoholismus nemoc!!!


EDIT: Za tento příspěvek jsem dostal K-... Děkuji! :-)

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 03-01-2008 v 19:32 PM

Old Post 02-01-2008 v 20:26 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

littl_grouwr: Davam ti zapravdu, ale nadruhou stranu si myslim, ze lidi, kteri z toho vylozene nemaji zdravotni potize a jen jim to "nedela dobre", by si na to casem zvykli a bylo by to v klidu... Jasne, tim nechci nikoho nabadat nebo nutit, to je jasny... Jen si myslim, ze spousta veci se v tomhle da prekonat a casem se zmeni... Ale jak rikam - Kazdej svyho stesti strujcem...

Old Post 02-01-2008 v 20:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Mesias: Nekde tady jsem cetl, ze s tou zkourenosti je to tak, ze clovek ma v mozku receptor, kterej reaguje na marihuanu (THC...) a jen co to do sebe clovek dostane, tak ten stav, kterej ma, mu vytvori ten receptor...resp. da signal do mozku... Nevis, co je na tom pravdy? Pze treba u alkoholu si clovek zblbne cely telo a docasne si ho otravi (kdyz se opije...) - Takze mam dojem, ze tam je ten princim treba trochu jinej, nez kdyz se clovek zkouri...tak by me zajimalo, jak to s tim mozkem, nerv. soustavou a THC vlastne je... :-)

Old Post 02-01-2008 v 20:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pozitron
Stálý Člen

Karma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 15

Mam kamosa s ktorym hulime uz par rokov, a jemu staci na rozmasakrovanie len 1/5 - 1/3 z toho co davam ja. Podla modelu a nalady zacne vzdy ako prvy plakat/smiat sa/tancovat/tuhnut/nechapat... Takze je to urcite pravda - je prilis citlivy na THC.

Brake46: THC ma v mozgu vlastny receptor, ale nic o nom neviem Inak THC posobi takmer rovnako ako SSRI antidepresiva (vlastna skusenost) - detaily mozes najst na wikipedii, alebo skus http://whyfiles.org/225drug_receptors/index.php?g=3.txt Poznal som jednu page ktora nazorne na obrazkoch riesila nahradu antidepresiv travou, ale uz ju zrusili

Old Post 02-01-2008 v 23:04 PM
pozitron je offline   Profil uživatele pozitron   Find more posts by pozitron   Foto galerie člena pozitron   Click here to Send pozitron a Private Message   Add pozitron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 16

Já jsem napsal trocho blbost, jo ta zvýšená citlivost je ještě další věc. S tou sem se ale taky setkal. A to celkem běžně. Je známo, že někteří postižení (mentálně) mají jinou psychiku a při konzumaci drog vykazují nepřiměřené chování. To se nemusí stát jen postiženému, jde o nějaká centra v mozku, nějak tak to bude... Ale co se týče Zvíšené citlivosti THC tak ten slovní pojem bych srovnával s alergií, to je nepřiměřená reakce imunitního systému na né-nebezpečný podnět. Na THC může naše tělo taky reagovat a to jak přiměřeně tak nepřiměřeně. Někdo - včera jsem s nim hulil si dal jedno sklo a chování se zcela změnilo. Gesta se stala otevřenější - mámval rukama a zvýšil hlas. Nevadilo mi to, ale uvádím to jako příklad nadměrné citlivosti.

edit: a to ještě může být reakce horší - může to dopadnout pláčem, nezadržitelnými depresemi, a nebo je celkem běžné, že se huliči začátečníci přehulí - u některých lidí sem ten jev přehulení vyděl víckrát... Prostě jim nedělá dobře hulit. Jeden kamarád se vždy po zahulení baví jen tak půl hoďky, možná míŇ A pak se pozvrací - možná proto už nehulí...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 03-01-2008 v 09:13 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-03-2017 - Větší citlivost na trávu... - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4440090 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív