Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » balenky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Radovan
Stálý Člen

Karma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 154  

balenky Příspěvek č. 1

Ahojky chtěl jsem se zeptat jestli nějakej chudak taky kouři balenky,že se chce odnaučit kouřit.

Old Post 08-07-2005 v 13:19 PM
Radovan je offline   Profil uživatele Radovan   Find more posts by Radovan   Foto galerie člena Radovan   Click here to Send Radovan a Private Message   Add Radovan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3n3K
Stálý Člen

Karma uživatele W3n3K - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 2

hehe, taky si sem tam koupim jawanu (bo jak se to sakra pise) a ubalim si nekolik cigar, pak si stejne ale koupim luckyny a tabak dam nekam kde na nej chvili zapomenu.. ale jinak si mysim ze baleny cigo obzvlast z jawany ma daleko lepsi chut nez obyc.. Nejdrsnejsi sou treba takovy ty ukrajinsky ciga, oni sou dobry, sem tam v nich najdes aji skutecnej tabak

Old Post 08-07-2005 v 16:14 PM
W3n3K je offline   Profil uživatele W3n3K   Find more posts by W3n3K   Foto galerie člena W3n3K   Click here to Send W3n3K a Private Message   Add W3n3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 3

Tyhle cigarety si dávam když potřeboju bejt tak na 2 hodiny v prdely .... a brka už nefungujou . Je to hrozná nálož na plíce

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 08-07-2005 v 16:18 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alcatelx
Stálý Člen

Karma uživatele Alcatelx - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 4

Jawaanse Jongens je best z tabáku , ale dycky mi z toho strašně popraskaj rty tak si koupim zase cíga...

Nebo ho nekde zapomenu a když ho zas najdu tak už je wyschlej a hnuusnej.




Motto:

Myslet, pak az mluvit..

Old Post 08-07-2005 v 19:35 PM
Alcatelx je offline   Profil uživatele Alcatelx   Find more posts by Alcatelx   Foto galerie člena Alcatelx   Click here to Send Alcatelx a Private Message   Add Alcatelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 5

kouřím balený, a nepovažuji se za chudáka. Naopak mi daleko více chutnají. Mno a jestli se tím odnaučíš kouřit...no nevím nevím...

Old Post 10-07-2005 v 19:09 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3n3K
Stálý Člen

Karma uživatele W3n3K - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 6

procs bys jako mel bejt chudak?? ja taky sem tam koud¨rim baleny.. a co davas za tabak?? a co treba michate do speka (jointa) dyz tam neco davate??

Old Post 11-07-2005 v 00:34 AM
W3n3K je offline   Profil uživatele W3n3K   Find more posts by W3n3K   Foto galerie člena W3n3K   Click here to Send W3n3K a Private Message   Add W3n3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 7

Prave mi visi jedno retko z koutku, udelany z polovicniho DRUMu.
Za tech cca 6 let me kuracke kariery jsem balil ze vsech moznejch dostupnejch typu a jednoznacne the best for me je prave Drum a na druhem miste Javaansee Jongens (ten se hodne ztencil po zmene image). Jsem zvyklej balit do trychtyroveho tvaru, stejne jako brka (mozna jeste vyraznejsi konus), jenze jsem hrozne linej si delat filtry.. A ze bych to uz tip, nad tim jsem zacal spekulovat, az co to zacali resit lidi tady na Groweru.. Jeste to zvazim, ja chudak..

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 11-07-2005 v 06:47 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 8

Kouřim taky balený, ale jenom doma a nebo když sedim v knajpě. Za chůze nebo ve větru atp.. mě to balit nebaví. Nevim proč bych měl bejt chudák, protože mi balený chutnaj víc než krabičkovky. Když je to teda dobrej tabák. Doporučuju Jovanise, Samsona nebo Turnera. Tyhle mi fuck chutnaj Eště sem si dokonce vychytal cigaretový filtry a pobalit si s nima černej je opravdu good Bez toho filtru mi to totiž pěkně tahá za plíce.

Old Post 11-07-2005 v 06:59 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bambulooser
Stálý Člen

Karma uživatele Bambulooser - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 9

moje situace je v tomhle zhruba taková...tabák mi hodně chutná, , ale normálním cígům se rozhodně nebráním, pokud nemám tabák. Jsem závislý kuřák, každej den potřebuju něco kouřit. Ale jakmile zahulím, tak už na cigára prostě nemám chut, ačkoliv dřív sem po zahulení normálně kouřil. Někdy si dám akorát ten tabák, protože to i po vypálené držce jakž takž chutná, normální cíga mě prostě nechutnají. Proč taky akorát masturbovat tabákem, když na ganju není bída.....
s tabákem možná člověk přece jen nekouří tolik v situacích jako je chůze po ulici, a tak, kdy se blbě balí, že, nebo není čas ubalit i vykouřit (je čas jenom vykouřit). Ale o to víc se ho vykouří v hospodě u piva v temných časech před sklizní...
jáva vede, začínal sem se samsonem, drum taky dobrej, to je bych řek zhruba dost podobný. Máte nějaký zkušenosti s tou levnější sortou? jednou sem kupil experimentálně aljašku (cca vo polovinu levnější), al epopravdě řečeno........nikdy sem z něj nevykouřil víc než pětinu, a i tu jenom proto že mě bylo líto těch mizernej pár desetikaček. Ted se trochu usmívám když si vzpomenu,jak sem při balení každýho cíga trousil co nejvíc, abych měl pocit že sem už toho hodně vypotřeboval, a nebyla to tak zlá investice...:-)

Jojo, taky si pamatuju na svou první balenou(celej samson)...taky mě dosti poškádlila,a to sem v té době už dlouho kouřil, startky i ganju, ale tabák tenkrát poprvé...;-)... stálo by to za to být zase nekuřák... a zas si to zkusit. al eto by tak mohlo být se vším, co... první mrd , první prd...

Old Post 11-07-2005 v 09:50 AM
Bambulooser je offline   Profil uživatele Bambulooser   Find more posts by Bambulooser   Foto galerie člena Bambulooser   Click here to Send Bambulooser a Private Message   Add Bambulooser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 10

Kupuju jen tabák, nevidim důvod, proč bych měl bejt chudák nebo že bych se tim odnaučoval kouřit, to taky ne... Neni to o tolik větší nálož na plíce než startovačky, kdyžtak sem někdo opište z krabičky, kolik je ve startce nikotinu a dehtu a porovnáme... Jo, kupuju javvanse, 3/4

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 11-07-2005 v 18:02 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 11

Zdravim
Tak finanční a hospodářská krize dolehla i na mě, chudého studenta a tak jsem vyhrabal baličku po dědovi, koupil dutinky a 25g START tabáku
Nejprv sem krapet bojoval s baličkou, ale nakonec cajk, dal sem tak 4 cíčka a rozdíly tam sou, třebas upe jinak to hoří, musim víc tahat, popel odpadává nepravidelně a divně Ale co, jsem spokojenej.
Peace and Love

Ale rád bych zkusil ty javvansky.

Old Post 27-04-2009 v 20:30 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 12

Já si teda kupuju Jawanse černej nebo Golden Wirginii a myslim si, že chudáci sou ti co kouřej startky nebo jiný tyhlety svinstva, jelikož chuť motanýho cigárka se s klasickym nedá srovnat. Nevim, proč se furt všici vymlouvaj jakože ,,nee mě se to nechce balit a bla bla bla " já mám cigáro smotaný během 20 vteřin a navíc i cenově je to nesrovnatelně výhodnější. Krabka vystačí běžnýmu kuřákovi max na 3 dny. Já mám tabák na tejden a půl a sem vysmátej...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 27-04-2009 v 21:03 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Pflusik
Já si teda kupuju Jawanse černej nebo Golden Wirginii a myslim si, že chudáci sou ti co kouřej startky nebo jiný tyhlety svinstva, jelikož chuť motanýho cigárka se s klasickym nedá srovnat. Nevim, proč se furt všici vymlouvaj jakože ,,nee mě se to nechce balit a bla bla bla " já mám cigáro smotaný během 20 vteřin a navíc i cenově je to nesrovnatelně výhodnější. Krabka vystačí běžnýmu kuřákovi max na 3 dny. Já mám tabák na tejden a půl a sem vysmátej...
Přesně tak... normální cigarety jsou takové suché, za to javaanse je takový šťavnatý... Kouřil jsem 5 let startky a poslední rok kouřím jen javaanse... protože mi vydrží týden za 120,- startky jsem měl na den za 60,-

Old Post 27-04-2009 v 21:56 PM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

černej javaanse je pro sebevrahy...dyť je to sušený tabákovým kouřem...

k hulení mícham čtvrtkovej javaans (ten žlutej) protože je nejjemnější. Ten modrej je ještě na hraně a ten černej nemůžu, to je vražda. Ten tabák zkuřuje sám o sobě.
Mimo to jsem vyzkoušel golden virginia - ten je dobrej, ale jak vyschne tak neni nic moc. Ale kouřit se dá. No a včera mi tatík dal Red Bull - podobnej žlutýmu javaansu, ale trošku navoněnej. Na kouření ještě jemnější než javaanse.

Old Post 28-04-2009 v 09:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 15

Já preferuju Javaanse 3/4, protože mám rád tvrdší pokouření (přecházel jsem na něj kdysi z Westek)...a rozhodně si nepřipadám jako chudák, když kouřím kvalitnější tabák, než je v drtivý většině cigaret.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 28-04-2009 v 09:58 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 16

balenky jako baleny cigara?

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 28-04-2009 v 10:13 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-04-2018 - Bylinky - 0 odpovědí
11-05-2004 - Baleni - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7530200 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív