Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hašolej
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Haskuchar
Nový Člen

Karma uživatele Haskuchar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 7 

Dotaz Hašolej Příspěvek č. 1

Vážení odborníci, na víkend jedu do Amsterdamu a chtěl bych si přivézt hašolej - ale nemám s tím zatím zkušenost. Přivítám jakoukoliv radu ohledně druhů (hnědý, červený, ...), cen, kde koupit, co uvařit, atd. Kouření mi v poslední době dělá problémy, průdušky zlobí ;-(, tak chci přejít na vařenou stravu. Díky za informace!

Old Post 28-06-2005 v 09:29 AM
Haskuchar je offline   Profil uživatele Haskuchar   Find more posts by Haskuchar   Foto galerie člena Haskuchar     Add Haskuchar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haskuchar
Nový Člen

Karma uživatele Haskuchar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 2

Díky za varování - ale už jsem vyzkoušel i lecos z jiných oborů a právě proto jsem přešel na přírodní produkty. Ve všem se musí udržet míra - i pár kapek oleje do kafe může zlepšit náladu. I když mozek možná není zase tak důležitý orgán.

Old Post 28-06-2005 v 09:55 AM
Haskuchar je offline   Profil uživatele Haskuchar   Find more posts by Haskuchar   Foto galerie člena Haskuchar     Add Haskuchar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 3

no já si ted vařil mlíčko ze samců a fakt se to nedá srovnat třeba s jointem je to trošku víc nářez po minulém mlíčku sem ani nedošel domů sem se jaksi složil před dveřma do bytu naštěstí sem hlavou třískl o dveře takže mi sestra otevřela a zatáhla mě domů

Old Post 28-06-2005 v 10:36 AM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100Thermal
Stálý Člen

Karma uživatele 100Thermal - 49% PěstitelskáKarma uživatele 100Thermal - 49% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 4

Haskuchar: S tím hašišovým olejem nevim nevim, jestli ho v Amstru seženeš. Já sem na něj nenarazil, ale snad budeš mít víc štěstí než já. Užij si to tam.

Old Post 28-06-2005 v 10:43 AM
100Thermal je offline   Profil uživatele 100Thermal   Find more posts by 100Thermal   Foto galerie člena 100Thermal   Click here to Send 100Thermal a Private Message   Add 100Thermal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 5

Hodně zdaru a krásný výlet

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 28-06-2005 v 11:25 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haskuchar
Nový Člen

Karma uživatele Haskuchar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 6

Asi to fakt s tím olejem v Amsterdamu nebude tak jednoduché - hledal jsem na zahraničních stránkách a zdá se, že to je i v Holandsku (bohužel) za hranicí tolerance. Ale zkusím se poptat a dám vědět. Asi se budu muset dát do výroby sám .

Old Post 01-07-2005 v 14:40 PM
Haskuchar je offline   Profil uživatele Haskuchar   Find more posts by Haskuchar   Foto galerie člena Haskuchar     Add Haskuchar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haskuchar
Nový Člen

Karma uživatele Haskuchar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 7 

Pohodička Haš olej Příspěvek č. 7

Tak jsem se vrátil z Amsterdamu - a bohužel se potvrdilo, že ani tam není haš olej běžný produkt. I když ho leckde musí mít (z čeho by dělali tak dobré koláčky), neprodávají to. Na ulici by se sehnat dal, ale to mi za to nestálo. Prostě překonám pohodlnost a uvařím si ho sám1!

Old Post 08-07-2005 v 12:07 PM
Haskuchar je offline   Profil uživatele Haskuchar   Find more posts by Haskuchar   Foto galerie člena Haskuchar     Add Haskuchar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-10-2016 - Olej - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4717390 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív