Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 
Super skunk :) první pěst - Klikni zde pro originální téma
jablickar
Ne 7,4 je kohoutek... no mrknu na to..
jablickar
V pondělí jim nápisu a uvidime zda už se s tímhle setkali...jako nerad bych to daval do hlíny mám už 50 litru cocosu a hnojiva do cocosu nechápu to ale když nebude jiné východisko
Madical-Strains
No ja te garantuju, ze kdyz koupis Biobzz hnojky a vymenis to za hlinu tak jen pridas hnoky do te kohoutkove 7,4 hnojky a budes tam mit idealni kolem 6,5 PH a nemusis nic snizovat ani zvyssovat. :)

Jesli ten pytel kokosu nemas naclej tak ti ho asi vymenej.
Oni te napisou ze se s tim nikdy nesetkaly aby nemusel davat nahradu a reknou ze je chyba na tvy strane, pravdepodobne.
jablickar
Sak to mas pravdu to samé bylo i u plagronu to grow a bloom hnojivo jak jsem daval hnojky spadlo ph třeba na 6,5 a snižoval jsem minimálně...tohle je extrém...
Madical-Strains
No tak zkus nejprve reklamovat tu flasku a kdyz te ji nevymeni tak ji proste kup.
To muzes jeste zkusit, treba jsou ty hnojky nejak zkazeny.

A pokud ani to nepomuze tak bych postupoval tak jak jsem ti psal, Hlina biobizz+ Biobizz hnojky

Ale cas leti a kyti to odsiraj, nejsem si jisty kolik mas casu s nima jeste experimentovat.
Chce to jednat rychle.
jablickar
Mi povídej...v pondělí to hned budu řešit...uvidím co napíšou...
jablickar
Čekám zda někdo něco napíše kdo používal coco a+b zda mu tak taky padlo ph ale myslim si ze to je nesmysl...
Growoli
Já valím kokos už po sedmé, hnojky advanced-nutrients a no problem.. Ph mi to sráží ze 7.8 tak. Na 6.5, zbytek doladím kyselinou
jablickar
Dobry den, i kdyby bylo hnojivo spatne, urcite by se to neprojevolalo takto. Zaslani jineho A hnojiva vas problem nevyresi, problem musi byt nekde jinde. Proto maxivalne vam muzeme vratit penize, ale spis bych badal kde je realny problem.

Tohle mi odepsal grow shop...ale jde jinde by byl problém to netusim když je tam jen odstata voda pak hnojivo B a A...
Madical-Strains
Rikal sem ti to ze budou hazet vinu na tebe. :D

Vrat to vsechno a vem si od nich Biobiz, grow, bloom, top-max, root juice,a hlinu.
Pítr90
Medicale, ty jsi neodbytnej 😁 třeba chce jet kokos a jen vyřešit problém. A né vše měnit 😁 děláš chytrýho a stejně víš prd. Znáš jeden postup, kterej cpeš všem kolem.
Jinak nejsem na ec odborník, ale pokud naleješ hnojky, pak kopici kyseliny, tak máš ec nejspíš hrozně vysoko a zasoluješ kokos.
Kalibroval jsi pH metr?
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Medicale, ty jsi neodbytnej 😁 třeba chce jet kokos a jen vyřešit problém. A né vše měnit 😁 děláš chytrýho a stejně víš prd. Znáš jeden postup, kterej cpeš všem kolem.
Jinak nejsem na ec odborník, ale pokud naleješ hnojky, pak kopici kyseliny, tak máš ec nejspíš hrozně vysoko a zasoluješ kokos.
Kalibroval jsi pH metr?


Jo , za to ty jsi expert !
:D :D :D
Klidne muzes prevzit celou iniciativu a vyresit to s jablickarem sam , pokud to tak bude chtit , ja se urcite zlobit nebudu !!! Muze samozrejme poslechnout koho chce , ani nijak dotceny urcite nebudu.

Ale to co mu tady radis ty s presolenim a ph metrem tak jsem mu psal uz nekdy pred tydnem , mozna dokonce i jeste driv :D
A kdes byl ty , kdyz potreboval radu ???

Nikomu nic nevnucuju , jen doporucuju a vyjadruju svuj nazor , rozhodnout se muze svobodne kazdy jak chce.


Jo a Pitre- Moc ti dekuji za to zes me upozornil ze do organiky doplnit do hliny dolomit. Asi si mozna prehledl ze tam uveden je. :D

jablickar
Jej...s madicalem jsem v kontaktu delší dobu..radil mi už ohledně kola co dojizdim a jsem mu za to vděčný...kokos jsme si řekl s Growolim ze by nemusela být špatná volba...nejhorsi ze mám proste nakoupene vše od plagronu...proto se mi nechce měnit značka...jako samozřejmě mužů koupit hlinu a od plagronu hnojivo na růst protože kvetove ještě mám...metr zítra znova zkalibruji nemám už kalibrační roztoky...ale ph ve vodě jsem měl stejně +- po celou dobu tak ze je nesmysl ze by ph metr snížil třeba o 3 stupně...v growshopu mi klidně vrátí peníze říkali ale tvrdí mi ze hnojivem to není ale nic jiného tam nedavam než A+B a je jasné ze B to sníží na 6,5 a A pak na 2,8 a tohle asi není dobre...ale tímhle stylem ty kytky zdechnou tak ze teď jsem je prolil upravenou vodou dal trochu enzymu ať se odsoli a dávám upravenou vodu...tak ze nevím zda chtit novou lahev A a nebo si poslat od nich 50 litru hlíny a hnojivo do hlíny na růst
Pítr90
A co když dáš jen A? Kolik to udělá?
Madical-Strains
A proc asi Plagron vyrabi slozku B ?
Mozna proto ze je nezbytna , nemuze to tak byt?
jablickar
citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Medicale, ty jsi neodbytnej 😁 třeba chce jet kokos a jen vyřešit problém. A né vše měnit 😁 děláš chytrýho a stejně víš prd. Znáš jeden postup, kterej cpeš všem kolem.
Jinak nejsem na ec odborník, ale pokud naleješ hnojky, pak kopici kyseliny, tak máš ec nejspíš hrozně vysoko a zasoluješ kokos.
Kalibroval jsi pH metr?



A mas pravdu nechci měnit vše ale potřebuji vyřešit problém...
jablickar
Zkoušel jsem zatím první dat béčko pak áčko...a výsledek je vyfoceny výše...jako není problém dat první áčko ale je jasné ze áčko ph brutálně dává dolu a oak se musí dávat hodně kyseliny a to tak malým kytkam nedělá dobre jak to tak vypadá
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od jablickar



A mas pravdu nechci měnit vše ale potřebuji vyřešit problém...


To je celkem pochopitelny ze platit dalsi penize se nikomu nechce.
Ale prave tohle by vyrerilo problem nejjisteji a nejrychleji , kdyz nevis jesli te to delaji hnojky nebo ten kokos. Nemas anung co zpusobuje ten problem.

V tom pripade to vem alespon do vany a poradne prolej ten kokos vodovodni vodou sprchou ( pozor na teplot vody ) a na zaver prolej kazdy kvetinac upravenou vodou na 6,5 , kdyz nechces aby te to stalo nejako korunu. A prosim nehnojit.

To je ma posledni rada.
Snad to s Pitrem ten problem spolecne nejak zdarne vyresite.
Pítr90
Madical utíká z boje, protože už neví 😂😂😂
Viděl bych to následovně: přeměřit pH výtoku, prolití taky nejspíš neuškodí, dal bych minimální dávku hnojiv, aby ti neumřely a uvidíme.
Stejně jako mistr výše pěstuju v substrátu, takže kokos jen teoreticky.
Možná bych zkusil zkontaktovat někoho,kdo tu v kokosu jede a poradit se s ním
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Madical utíká z boje, protože už neví 😂😂😂



Ano, presne tak !
Utikam z boje protoze jsem sve reseni uz nabidl a jelikoz neni brano na zretel , protoze by holt musel neco doinvestovat tak pak uz zde nemam co nabidnout.
Je to jako hazet hrach na stenu na stenu. :D

1.- Moje prvni rada byla , vymenit hnojky Plagron za A+B za nove Plagron A+B

2.-Pak tu hlinu.

3-Pokud by to jeste nepomohlo vymenit i hnojiva Plagron za Biobizz.

Podle me je to to nejlepsi zpusob jak ten problem v co nejkratsim case vyresit.

Moje posledni veta k Pitrovi :)
JesseRoyal
Jestli kvuli problemu s ph musis menit medium, hnojiva, to muzes rovnou vymenit stan, svetlo, genetiku..no klidne vlastne pestovat rajcata.. To je rada.. Jestli do reseni problemu chces dat nejakou korunu a stojis si za tim, ze je to jednou slozkou, tak kup nejlevnejsi variantu toho stejnyho a zkus to znovu.. Takze 250ml A i B.. Nakalibruj PH metr.. Ujisti se, ze nemas slaby baterky, protoze to nekdy hodne ph metru komplikuje zivot :) nalivej to podle navodu.. Hlavne do neupravene vody.. A zacni trebas jen polovicni davkou A... Poradne namichej a nechej hodinu odlezet.. Polovinu B a zase poradne rozmichat a nechej zase hodku.. At mas jistotu ze jsi nic s roztokem neuspechal..ale treba to delas presne takhle.. Predtim to poradny proliti urcite nic nezkazi.. Jen bych tu odstatou vodou upravil na nejakych 5,5 - 5,7.. Prolil vsechny litrem vody..a pak druhy kolo zase litrem a z toho vytoku zmer ph.. Hlavne nikam uz nelij kyseliny..ty ph davaji jen dolu.. Zasada dava ph nahoru.. Kdybys to mel moc tak pouzivej jedlou sodu.. Ale pokud nemas jen RO z ktere to PH leti daleko vic dolu nez z normalni kohoutkove.. Jestli delas vse ok.. Sedi vytoky.. A s novyma lahvema to nepujde tak vis, ze to bylo tou jednou slozkou..esi to vyresis, tak mas jen hnojivo na delsi dobu... Jina znacka hnojiv a hliny je jako zahodit zbrane a zbabele zdrhnout mame pod sukni.. Takze to snad nezvolis.. Hojaja ( necetl jsem to cely tak sorrac) ale preju hodne stesti a vic rad od vic lidi..
jablickar
Včera jsem je prolil upravenou vodou výtok měl 5,5 s kokosu...grow shop mi nabídli vrátit peníze zkusím si nechat zaslat nové hnojivo jak tady radite...zítra nakalibtuji znova ph metr a vyměnim i raději baterie... nejsem ten co před problémy utíká to jsem nezabalil ani v tom kole co dojizdi i když někdo radil ze kytky umírají já to nevzdal...teď to taky nechci vzdát a dávat to do hlíny...je jasné ze A to dává dolu nic jiného než tyhle dvě složky tam nejsou tak ze proto si myslim ze problém je v A...ptotoze kde jinde by mohl být netusim...pokud by měly i nové lahve tenhle problém tak už nevím snad tady někdo musel mít od plagronu A+B a vi zda to taky takhle padalo...ale nikdo nic nepsal a na fóru jsem taky nic nenasel...jinak kdybych pak daval biobizz je kravina pouzivat od plagronu green sensation sugar royal atd co ? A zalivam je teď jen vodou...a já kyseliny na ph - nepouzivam dávám jen na ph +...
Pítr90
Asi fakt bude nejjednodušší vzít nový áčko, jinde by asi být problém neměl. Koukal jsi na datum výroby/trvanlivosti?
Teď teda prolít, srovnat pH kokosu a zálivku zatím jen s béčkem. Ony to chvíli vydrží 😉
jablickar
Na cocos B je výroba do 7/22 ale na cocos A to je osoupane...podle spodku kde je vyrazena zřejmě výroba je tam 12/17... a na cocos B je vyrazeno dole 4/18...
jablickar
Výtok byl na 5,5 liju teď jen vodu a trosku enzymu...
jablickar
tak ze problém vyřešen. Dneska jsem zajel do grow shopů co byl nejblíž koupil roztok na kalibraci a nové hnojivo cocos a+b. Doma jsem nakalibtoval ph metr lital o 0,4 desetiny...ale normálně v grow shopů byla fajn ženská a řekla mi ze se s tímhle setkala před necelý měsícem ze tam taky došel chlap ze mu to dává ph dolu ale ten se na vše vykaslal a koupil nové hnojiva od jiné značky...tak ze metr nakalibtovany voda byla 7,1 přidal jsem cocos A 1ml/L a ph bylo 6,6 místo 2,8...přidal jsem cocos B a ph 6,8....tak ze cely problém byl v hnojivu cocos A...bohužel jak jsem to musel o tolik kyselinou zvedat tak uvidím zda kytky se chytnou dostaly zahul...ale zase další zkušenost no...jako začátečník mě nenapadlo ze to ph je hodně dole protože jsem cocos ještě nejel...tak ze mě nenapadlo ze ta kyselina udělá zle ale bohužel...to pěstování mi asi není prano ale já to nevzdam :D tohle vlákno aspoň bude pro lidi jak se to dělat nema :D
WeedBurger
Já mám Plagron už léta, taky jsem si tenkrát myslel, že na růst A a na květ B, ale dává se to 1:1 stále od začátku a pH vody při EC 1,5+ jsem měl automaticky v normě tj 5,8 v kokosu a už jsem ani neměřil, když jsem měl EC nad 1,5.. tuším že už od 1,3 EC bylo pH v pořádku.. EC vstupní vody bylo 0,3 a pH 7 cca.. divím se že ti to tak zlobí.. já bych plagron nevyměnil
jablickar
Ne já vím ze se to dává oboje najednou taky to dávám od začátku a+b jenže A dávalo ph dolu na 2,8...a zvedalo se to kyselinou a malé dostaly hodně díky tomu zabrat a kdo ví co tomu hnojivu bylo protože asi ok není...tak se vyzkoušelo nové a ph v pohodě...pravé taky nechci měnit proto jsem řešil problém tím ze koupím nové lahve a uvidím...a to se ukázalo ze je problém...
WeedBurger
Možná jsi měl špatnou várku, nebylo to prošlé? Možná špatný kus, to se stát může u všeho..
Madical-Strains
Tak to jsem moc rad ze si na to tak rychle prisel a hlavne levne. :)
jablickar
Pravé ze prošlé není...a asi špatná várka...Já vím stát se to muže zkušený pěstitel by věděl ze je něco špatne a nelil to tam a nedával tolik kyseliny ať to vyrovná...bohužel :) ale třeba to daji
jablickar
Tak madical říkál jsi to od začátku...tak ze podíl na tom mas ty dost velký :) a bez lidi tady bych nedojizdel ani to první kolo
Madical-Strains
Jen sem nastinil kde by mohla byt chyba ale tys ten problem vyresil sam.


Uz si sem dal konecne ty fotky, chci je videt !!!
A nafot i kokos z blizka, prosim. :)
jablickar
Tady mrzacci mali...naštěstí z cannafestu mám zásobu semen tak ze jsem připraven dat do pareniste nové...ale chtěl jsem tyhle modely vyzkouset :(
jablickar
Jen jsou nastrikane vita racem..tak ze to děla ze jsou žluté ten blesk...jsou žluté jen ty spodní listy...
Madical-Strains
Hmmm, mas pravu , vazne chudinky ale presto verim ze se urcite vzpanatujou, pokud opravdu budou dostavat to spravne PH.

OK, tak vis co? Koukni se na ty hnojiva a rekni jesli se s nima da hnojit postrikem?

Pokud ne, tak je teda pohnoj, no , kokos snad neprelejes.
1ml A+ 1ml B , oni si stejne nic nevemou korenama jelikoz maji na 100% uzamceny prijem zivin a musi mit alespon tyden spravne ph , spravne podminky aby tu blokaci odblokovaly.
Takze nalej tam jak sem ti psal alespon ty hnojky dobre drzi ph, a zkus se trefit na PH 6.

Nejlespi by bylo ted ale hnojit na list aby se neceho uz konecne nazraly a zacaly tmavnout. Jde to hnojit postrikem na list.
Madical-Strains
Aha , takze jsou teda zeleny?
Pokud jsou teda zeleny krome tech listu spodnich , tak asi v tom pripade by zablokovany prijem zivin mit nemusely.
Tak zkus teda pohnijit do kokosu s PH 6 nejlepe.

A uz tam zadnou kyselinu nestrkej.


jablickar
dobre...top barvy to nejsou ale zlute jsou jen ty spodni.. ale par jich je povadlych...
WeedBurger
Ale jestli hnojit takhle malý, tak šetrně, teď jsou strašně citlivý na spálení.. já takhle malý miminka zaleval stříkačkou 20ml každé a pár kapek hnojiv přímo ke stonku do substrátu, chytis grif chce to čas
Madical-Strains
Povadly nevadi, to jsou asi z toho proplachu, oni se vzpamatujou za par dni.
Jen prilej ted poprvy 2 dcl zalivky hnojiva do vetsich kvetniku a do tech kelimku staci deci , zatim kvetinac neprolevej az dalsi zalivku az kokos vyschne,ok?

Pokud neco presto vytece asi jako ze vytece tak nevadi, mas kokos ale od priste zalivka az to vyschne!

jablickar
Dobre vezmu strikacku upravim to na 6 a jdu na to
Madical-Strains
Zitra muzou byt zase trochu vic povadle, z toho casteho momentalniho zalevani :D ale do tydne budou fit. Pokud uz od tedka budou mit idealni podminky.
jablickar
no snad budou :D uz at jsou pod verunou :D jenomze super skunk ne a ne dozrat :D
Madical-Strains
A tyden uz jim dej pokoj a klid , nevsimej si jich. :D Nesahej na ne.
Jen z dalky pozoruj jak se zotavuji :D
jablickar
ale tak rosit vita racem muzu ne ?
Ajtaktak
za mna mozes, ale neprezen to :) dodrz navod.
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od jablickar
ale tak rosit vita racem muzu ne ?


Pokud vim, tak Vita-race 1x tydne hlavne v kvetu prvni dva tydny a nebo pak v rustu az sou kyti vetsi.
Nic tam nedavej.

Jo dodrz navod ! az od 4 tydnu. Jak pise spravne Ajtaktak

Jesli tam chces neco dat na postrik tak jedine Vita-start jesli ho mas ten se muze jako jediny strikat uz od mininka .


Via-start a Vita-race se driv jinak jmenovaly , vita race + Phytamin
Vita strat -uz nevim jak se jmenoval, skleroza.:D

Ted sice uz u vita-raceu se uvadi cely rust i kvet ale to je picovina !!!

Driv tam bylo napsano od tretiho nebo 4 tydne stari rostlinky az do druheho tydne kvetu a to bylo spravne.

Nebo snad chces strikat na rozvinuty kvet a chces si zadelat na peknou plisen ??? :D
Ajtaktak
Niektory matkari striekaju uz na rezy samotne vita race.
Ja tak isto. Tak podla mna mozes :)
Ja by som skor na take miminka odporucil rhyzotonic. Mam ho prvy krat ale urcite pri nom ostanem :)
FrYnK
Hosi nevim co tady resite,
problem je jasnej, nizky EC, pridej na hnojivech a bude klid, vsechny ostatni doplnky okolo jsou zbytecny...
jablickar
citace:
Původní příspěvek od FrYnK
Hosi nevim co tady resite,
problem je jasnej, nizky EC, pridej na hnojivech a bude klid, vsechny ostatni doplnky okolo jsou zbytecny...



jasny vcera uz dostaly...ale slo o to ze kolem me neni nikde obchod pobliz kde bych koupil ty hnojiva a mel jsem cocos A spatny tak ze jsem je cele prolil jen vodou a az vcera dostaly jak jsem koupil nove hnojivo 1ml/l A+B...
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od FrYnK
Hosi nevim co tady resite,
problem je jasnej, nizky EC, pridej na hnojivech a bude klid, vsechny ostatni doplnky okolo jsou zbytecny...


Vim ze jsi zkusenej grower ale procital sis pozorne cele vlakno?
Nenasel sem ze by uvadel ze ma nizke EC , ze by ho meril ale mozna sem to nekde prehledl.

S tim pridej jim poradne bych byl opatrny, je docela mozny kdyz jim tam lil docela dlouhou dobu PH 3,5 .
Tak je mozny ze maji jeste zablokovany prijem zivin a mohl by naopak zase zasolit substrat. Co myslis? Nemuze to tak byt?

Vcera jim dal , uvidime co na to kyti a pristi zalivky bych dal uz 2+2.
Je to nerozumne? Co myslis?
Growoli
3.5ph nelil... Upravoval hydroxidem draselným na ph 5.8...hnojivo bylo v píči tím padem. Dostali kytky zahul asi no
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od jablickar
dávám od začátku a+b jenže A dávalo ph dolu na 2,8...a zvedalo se to kyselinou a malé dostaly hodně díky tomu zabrat

[QUOTE]Původní příspěvek od jablickar


Ne 3,5 ale dokonce 2,8 :) pak to zacal upravovat zasadou na tu spravnou hodnotu PH , ted to trochu prehnal , tak zase snizoval kyselinou a taky to prehnal a hned se netrefil pak jeste opet zvysil zasadou....
Jelikoz se to spatne upravuje kdyz upravujes male mnozstvi treba jen 1 litr.
Me se to stalo taky a PH metr pak uzkazoval zkreslene hodnoty.
A upravovat zasadou a pak zase kyselinou a pak opet zasadou, je fakt spatne.

Muze a i ma to udajne docasny vliv nejenom na kytky ale taky docasne na sondu tak se muze stat ze zkresli ph hodnoty.
Takze vytok nemusel byt ve skutecnosti 5,5 ale treba mene.

Kytka muze uzamknout prijem zivin skoro okamzite do 48h , pri negativni zmene a pak priblizne tyden trva nez se blokace prijmu zivin opet obnovi pri idealnich podminkach.
Growoli
Při proplachu na vytoku změřil 5.5ph
Growoli
Jasný lit kyselinu a zásadu dohromady je nahovno... Taky to nerad používám ale občas musím... Když mi klesá v hydru ph
atletico
Mozes zacat fotit na lezato? :) standartny format je predsa 16:9 a nie 9:16..z tiech selfie uz vsetkym ****
jablickar
Nějak se vzpamatovavaji...o víkendu jdou pod vero do velkého boxu a presadim do většího...čekám než dojede ještě 5 kytek...
Madical-Strains
No...
Kdyz mam byt uprimny tak musim konstatovat ze to je fakt hruza .Mas je i o dost mensi nez by mely byt. Nazval bych to umirnene "Jablickaruv koncentracni tabor " :D
Delam si prdel :D

Ale oni se daji 100% do kupy , pokud se uz nic dalsiho neposere!

Jsou dukladne prolity , konecne spravne pohnojeny, pristi zalivku zase pridej hnojivo.

Po presazeni zitra a dani pod to Vero se snad do dalsiho tydne konecne chytnou.
Ted po proliti kokosu a srovnani PH nutne potrebuji papat , jsou vyhladoveli , aby to mohy dohnat.

Doufejme ze prostredi kokosu uz je spravne a ze je ten prijem zivin odblokovan.
Verim ze za 14 dni budou vypadat jinak.
Drzim palce.

Tu zlutou lepovou desku strihni podelne a udelej z ni 3 ks a ty dej na vice mist, jedna nesaci.

===============================================

Kvalitni Hlina- znackovy predhnojeny subsrat je hlina do ktere zasadis seminko
a jen zalevas cistou vodou skoro mesic s PH 6,5.
Nemuze se nic posrat ,pokud spravne zalevas.
V prirode kyti rostou v hline jelikoz je to nejprirozenejsi a nejjednodussi .
Hlina ma tu vlastnost ze je tolerannejsi k chybam nez jakekoliv jine medium, odpousti chyby growera. :)
fikus37
Souhlasím s Medicalem!
Luise
Ahoj, jak rikal Medi. Ted uz jsi udelal asi vsechno cos mohl s je to uz na nich. Jeste bys jim mohl pomoct zvlhcovackou trochu, to je tak jediny.
Jinak kokos je dobry medium podle me lepsi nez hlina pokud pouzivas mineraly. A to ty pouzivas jak jsem koukal na ten paskvil mixu mineralu a biopridavku v jednom. Nevim plagron jel takovou svoji organiku, myslim taky ne moc dobrou, sel bych radsi do biobizu nebo canny. Ale aby tu svoji organickou masku zachovali spojili mineral keterej se nekazi s fluavidy a humaty ktery muzes pridat bokem obcas a i levneji od ceskych vyrobcu a v kokosu muzou pokud se toho pridava vic delat akorad rutiku. Stim i ze hnojky musis po otevreni skladovat celou bsndu v chladu a spotrebovat co nejdriv. Bud bych si koupil cisty mineral a pridaval organicky stimulatory. Nebo cistou organiku.
Jinak dej jim tyden a v kokosu musi zase frcet jestli nejsou v pytli uz.
jablickar
Tak dneškem skončilo tohle kolo :) na to ze to byl můj první pest tak jsem si toho celkem zažil ale nakonec jsme sklízel všech 8 kytek :) před 10 dny jednu v úterý 3 a dneska posle 4 :) díky tady páru lidem kolem jsem to vyřešil a dojel :) v jednu chvíli to vypadalo vážně na konečnou...někdo psal ze kytky umírají ale proste nerad se vzdávam a chtěl jsem to dojet...tady jedna fotka asi té největší palice :) zbytek vyfotim...dneska opracovavam ty 3...z první bylo 25,8 g...ale ne úplně suché zatím ve sklenicí a otvriram každý den :) nejde mi o vahu jde o to ze se to povedlo :) teď jedu další kolo v kokosu...aby nebylo problému málo hned začaly ze startu v kokosu :) možná založím nové vlákno a budu dokomentovat a nebo přidávat tady..5x satans bride od trikoma seeds 5x ak 49 od vision seed a jednou dárek od trikomy malquerida.. snad se daji do kupy po tom začátku...už jsou v 5.8 a pod verem ve velkém stanu :) tak ze ještě jednou díky všem a jsem rad za ty lidi co tady jsou a dokážou si navzájem pomáhat
Madical-Strains
Pekny :) Kacko leti !!!
A tipovacka nebude ????????????????

Tak ja ji teda tu tipovacku rozjedu za tebe ! :D

Tipuju 222 g ale preju ti co nejvic kvality.
AladinXXX
255g
Growoli
245g krasnejch ulepenejch palic k+ a mnoho zdaru do dalších kol
atletico
Kacko leti?a za co? :D
Madical-Strains
citace:
Původní příspěvek od atletico
Kacko leti?a za co? :D


Za to , co ty tu neukazes. :D Nebo tady mas nekde nejakou ukazanou ?
Za odvahu a za dalsi veci , proste ze to nakonec vsechno zvladnul.
Moatas
Tipuji 198.:)
jablickar
citace:
Původní příspěvek od atletico
Kacko leti?a za co? :D



Nikomu neříkám ze musí posílat k a taky ze tohle musí sledovat a radit :) bylo to me první kolo a vím nebylo dokonale bylo hodně chyb ale nikdo se dokonalý nerodi a pokud ty jsi měl první kolo bez chyb a top tak respekt pro tebe ! Jsem rad za všechny co pomohli poradili a nebo jsem díly tomuhle příspěvku poznal :) každý má samozřejmě možnost se vyjádřit :) a já to nikomu neberu a taky beru negativní i pozitivní příspěvky :)
fikus37
První kolo, krasavec!
Jen tak dál. Taky posílám za snahu K+
Miguell
Tady toho losera bych vůbec neřešil.

citace:
Původní příspěvek od atletico
Kacko leti?a za co? :D
Madical-Strains
takhle vypada kdyz to prezenes s hnojivy. :)
zhednou spicky konce listu.
jablickar
Já myslel tohle
Madical-Strains
Jo a to je na dennim svetle foceny nebo pod lampou?

Takhle svetloucce zeleny to vypada nedokrmeny a zaroven i spaleny :D
Nevim co bylo driv , jesli svetele zelena barva nebo nejdriv spaleny spicky? A az pak nasledne zesvetlala?

Jesli to bylo napred svetle zeleny tak ty spodni listy by nemely byt prepaleny ale stadium nedokrmenosti.. muj nazor ale muzu se samozrejme mylit.
jablickar
Je to pod světlem :D neboj pod tím to vždy vypadá svetle :) pravé ze si myslim ze se to udelalo až teď...měl jsi pravdu dal jsem toho tam hodně...díval ses na ten 43 příspěvek ? A ty fotky co jsem ti poslal vypadají dost podobne a tehdy pravé byl deficit ze chybí calmag..
Madical-Strains
Zitra teda zaloz novy vlakno at se to neplete do staryho a vsechno tam zase vypis do prvniho prispevku at se v tom kazdy vyzna a budem pokracovat tam. :)
Madical-Strains
Takze jesli tomu dobre rozumim tak nejdriv byly svetle zeleny, uzmaknuty prijem zivin kvuli tomu spatnemu hnojivu a az ted se jim udelaly hnede spicky .
Hm , takze spalene ..dle meho nazoru.
Trochu uber ,jak sem ti psal do pm a bude to ok.
Nikdy zatim nedavej vic nez rikaji tabulky, az ziskas zkusenosti tak to poznas na kytce kdy kolik jaka odruda potrebuje.

Jo, dival jsem se na prispevek 43 a neni to podle me spaleni. Na to ses ptal.
Ten prispevek 43 muze byt asi deficit cal mag .

U me se ale projevuje uplne jinak ,nemam tam tecky , ani ze zacatku ale me se tvori rovnou zrzave skvrny.
Zadny tecky jako u tebe ale vypada to na Cal Mag. Je to zrzavy :D
Dobrman942
Slušný
jablickar
Tak konečně doschla poslední a vše je ve sklenicích a navazeno :) bylo 226g...ty drobné spodky jsem nepočítal ty jsem průběžně rozdaval a sám testoval :D a zbylo 6g :D na to jak to jednu dobu vypadalo tak mužů být spokojený...První kolo bYch bral i 100g...teď jedu druhé a snad už bude výsledek lepší...palice krásné tvrdé a orosene...kamosi si to chválí asi ten sugar royal a green sensation děla svoje...neskrabe a udělá takový pohodovy stav na kterém se dá fungovat :)
jablickar
Tipovacku vyhrál madical který měl 222 👏
Pak byl growoli ten měl 245
A třetí moatas 198
Kacka letí :) a díky za sledování a rady všem :)
Madical-Strains
Priste snad bude vic :)
jablickar
Tak už jede další a jsme ve spojení :D tak ze snad problémy podchytime dřív než se to rozjede jak tady :D
Madical-Strains
Na me prilis nespolehej :D , musis se snazit sam :)
Tedka uz vis spoustu veci.

Ke kokosu mam velky respekt , nikdy vic bych se uz k nemu nevratil.
Spoustu lidi si ho naopak nemohou vynachvalit.
Kazdemu zkratka vyhovuje neco jineho.

Treba tebe nakonec chytne ten kokos s chemkama :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma