Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 3 
Super skunk :) první pěst - Klikni zde pro originální téma
sakumprdum
Mam stejnej problém s listy to samy kamo nevim si taky co to proč....jedu tež plagron ja začal jen prolejvat zatím se drž kamo
jablickar
citace:
Původní příspěvek od fikus37
PH vysoké nebo nízké v podstatě kytkám neublíží,jen se uzavře přísun živin. Koukni na tabulku při jakém pH kytka spotřebovává všelijaké živiny.
První pěst se nepočítá;) :titanic:



Ale počítá :) jsem zvykly vzivote věci dělat na max 😂...bohužel tady jsem amatér ale budu se snažit udělat max pro to ať to nějak dopadne a najít příčinu a tu opravit :D kytky dostaly za tmy postrik pak jsem jim dal každé dostatek vody a živin tak uvidime...když otevru box a podívám se na to je mi zle...jak ty listy schnout a kroutí se nahoru :(
jablickar
Dnešní foto...děs...proplach dostaly v pondělí včera dostaly už postrik vita race a zálivku 6,5 ph a hnojky green sensation,sugar royal,calmag,trosku enzymu a bloom hnojivo a nezastavuje se to...už jsem vážně v koncích
JankoPanko2
Nazdárek pánové, mám stejný problém... nevím jestli do té vody něco dávají ale je to ...
Zálivku mám Ph 5.8-6.0, co mě napadlo je přidat fosfor a ještě jsem viděl(pod lupou) nějaký svině na listech, takže přikoupím postřik.
Zítra vyzkouším a pokud pomůže, tak podám info.
Ať to roste
crazyben
citace:
Původní příspěvek od jablickar
Dnešní foto...děs...proplach dostaly v pondělí včera dostaly už postrik vita race a zálivku 6,5 ph a hnojky green sensation,sugar royal,calmag,trosku enzymu a bloom hnojivo a nezastavuje se to...už jsem vážně v koncích


Tohle je brutální člověče, to sem ještě neviděl, podle mě si odrovnal kořeny a můžeš to vyhodit... když tak koukám i na to jak rychle to postupuje, tak si myslim že už ty kytky jenom pomalu umíraj.

Zaráží mě co tam leješ, když to trochu zjednodušim tak místo těch hezkejch názvů to vypadá takhle:
1. stimulátor + PK
2. bio-stimulátor
3 CA + MG (nevim jakej, ale třeba od AN obsahuje taky aminokyseliny a dalsi stopovy prvky)
4 enzymy
5 květový hnojivo
a do toho ještě stimulátor s enzymy jako postřik

a ještě sem četl něco o pk13/14

jestli ještě do toho ph upravuješ kyselinou tak mě asi trefí.

Vyprdni se na tyhle kraviny, ušetříš tisíce a kytky povalí i bez všech "boostrů, stimulátorů, enzymů, vitamínků a hormonů" ;) někdy míň znamená víc.

Byly na tom špatně... pak se relativně spravily a zazelenaly, ale něco si přepísk a nejspíš odrovnal kořeny. Když kouknu na fotku z 14.11 a pak 18.11 tak je to jasný... rychlý, brutální... umíraj :(
JankoPanko2
Osobně jsem jim přidal při poslední zálivce biobloom a nevšiml jsem si nových skvrn, podle mě to byl fosfor.
Seedway
Čau,nevím jestli je to tvůj problém ,ale zkontroluj si jestli nemáš nějakej čínskej stan. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=38425
atletico
Jasne nenechaj si nahovorit hluposti o kyseline,vymene pk za green senzation..mimochodom green senzation a sugar roayal su stimulatory..cize oni same o sebe ti ani nezvacsia vyvoj kvetu..v prvom rade im musis dodat mpk,sugar a green zvysi ich vstrebavanie..ale to za predpokladu ze mas v poriadku ph..podla mna to je kombinacia nevhodnej pody a zle skalibrovaneho ph metra..nalial si tam toho kvantum,asi ten substrat uz bude aj zasoleny :/ nabaluju sa ti problemy jeden na druhy
Growoli
Ten proplach jsem mu už radil a udělal ho, hlína jasně no.. Je z obi prej... Jako člověk může trefit aj na dobrou ale šance je mizivá
atletico
Mimochodom vie mi niekto vysvet banalnu vec ohladne upravu ph kyselinou?som namiesto ph down pouzivat ocot..nemam s tym problem..skusil som pouzit aj kyselinu,ale bolo to ph velmi podobne nestale ako pri octe tak som na kyselinu vykaslal..nevidim dovod liat tam take svinstvo
Growoli
A bylo to ph potom stabilní? Ocet bych nelil, ničí totiž bakterie a to i ty přátelské. Otázka zní, jestli i v tak malém množství jaké přidáváš.... S kyselinou přidáváš i fosfor, tedy aspoň s tou fosforečnou
atletico
Prave ze nebolo to ph stabilne ani s kyselinou,ani octom.. vzdy ked som s odstupom casu meral ph zivneho roztoku tak to ph bolo ine..par desatin iba,ale aj tak..pride mi viac bio ked pouzijem ocot.ked vidim co robi kyselina s roztokmi -ako to niekedy zasumi alebo meni farbu tak to korenom liat nechcem..pouzivam biobizz lightmix,plagron alga a nemam problemy..drzim sa tej bio teorie..teda az do momentu kedy pridavam pk alebo sugar :P
crazyben
Growgli kyselina ničí bakterie stejně tak jako ocet... ja se naucil upravovat ph co nejmin, pokud mozno vubec a mam klid (posledni dobou nemerim ph vubec a hnojky leju "od oka"). Co sem přestal s upravovánim, tak mi odpadla většina výživovejch problémů co mě potkávala... za mě do hlíny nepatří žádná kyselina ani ocet.

Kohoutkovou necham odstat, trochu to spadne a po namichani hnojek sem vzdycky tak nejak v norme.

JJ vypada to na fosfor, ale je to fakt brutalni a ten problem asi nebude jen s fosforem. Navic to je moc rychly jak to postupuje, ja si fakt myslim ze odpalil koreny. Hlina z obi asi nebude buh vi jaky terno, ale tohle bych na ni nesvadel.
JankoPanko2
crazyben nevím kde bydlíš ale bez úpravy vody bych byl v prdeli.... možná máte v kraji dobrou vodu. Jinak je to 100% fosfor, použil jsem více biobloomu a je to pryč.
Tím že si to prolil čistou vodou si vypláchl zbytek živin.
A řeč ohledně té kyseliny je kravina, pokud dobře upravíš, tak to máš prostě dobře a tečka... ale pokud si chuj a nemáš udělanou kalibraci metru..... :))
ondrebeast
:O tak to je teda mazec to jsem ještě neviděl
Funny420
Hlavně to,jablickari,nevzdávej :) Toto kolo bych asi na tvém místě ukončil a rychle na něj zapomněl. Připrav si na příští kolo kvalitnější hlínu a ideálně hnojiva stejné značky,jako je hlína. Například já mám biobizz light mix a na hnojky biobizz indoor pack(top max,bloom,grow) a přidej k tomu už jen kořeňák (biobizz ho taky nabízí) a calmag. Mi se osvědčil calmax od groteku. K těm hnojivům jsem dostal i tabulku s doporučenými dávkami hnojiv právě do toho jejich substrátu,které se +- držím a vše je v pořádku. Jediné,co měřím,je ph,které mi biobizz sám srazí na 6,2 ,takže i to měření je jen pro jistotu.
crazyben
jižní čechy, ale řekl bych že voda jako všude jinde :D neni to nijak velký město ale voda tu teče stabilní (PH 7,2 - 7,5), na vesnicích můžou bejt větší výkyvy a je třeba víc hlídat to asi jo, ale takhle ve městech to bude +/- všude stejný asi...

Třeba biobizz to umí ty hnojky udržet na +/- potřebný úrovni a výrobce sám píše že při pěstování v hlíně neni třeba dál upravovat. Ale nepotřeboval sem upravovat ani u biocanny třeba. Metr ani nemam, když už tak si vystačim s kapkama ikdyž to neni nejpřesnější.

A o tý kyselině mi to nevymluvíš. Fakt si myslim že pomalu postupně zabijí půdní bakterie... proč by jinak canna vyvyjela organický ph-down přímo na hlínu? Dusičná a fosforečná patří k minerálnim hnojkám do hydra / kokosu. Ocet je prasárna a ani citronova mi neprisla zrovna vhodna (zkoušel sem kyseliny citronovy dokonce i mačkat citrony do vody jeden čas :D no šílenost když si vzpomenu)
Funny420
Ty kapky jsou fajn,až na to,že u nich určuješ ph podle barvy vody po přidání těch kapek. Tzn ph určíš jen u čisté vody,jakmile do vody naleješ hnojky,tak se obarví hnojkama a potom už test jaksik nefunguje
jablickar
Čau dekuji všem za reakce :) nevzdavam to :) palice rostou a nafukujou...pošlu foto až budu teď jsem mimo ČR. Stan to nebude mám ho od dakrroom...jinak ano čistá voda mě napadla ale kytkam určitě něco chybělo tak ze myslim ze voda by nějak extra nepomohla...kořeny nevypadaly ze by uhnily...zespod květináče byly bílé...problém bude někde ale kde to nevím...a ano hlína byla asi chyba ale co už...tohle kolo rozhodne nesekmu dokud palice porostou a nebudou kytky ko...a další kolo už jede postavil jsem predpest dal neon kit 2*55w a už tam něco vylezlo :) hnojky nechám plagron a hlínu nejedu koupil jsem kokos :) ale o tom až to nějak pokroci :) tohle kolo snad nějak dojedu :)
crazyben
jo je ale orientacne ti to povi ono, zeleny, zluty, cerveny ty hnojky nejsou, je to trochu jinej odstin ale zhruba se to odhadnout da.

Kdyz nepocitam co sem si delal rezy, tak uz rok sem ph vubec nezmeril a kytky frci. Tak nejak se v ty organice snazim podle citu nez nejakejch hodnot na papire a pestebniho planu.

Budu ted ale testovat mammoth tak si budu muset zase parkrat zkusit co to dela s vodou.
jablickar
35 den kvetu :) nezabalil jsem to nějak to dojede...bohužel příčinu jsem nenasel a ani ty nové hnojky nepomohl :) nějaké kytky jsou lepší nějaké si drží ten svůj spatny standard...další kolo už jede v predpestu pod neon kitem 2*55w...ale o tom později...
jablickar
Jen dotaz jak to fotit ať to je jak má byt
Pítr90
Čau, za mě listová plíseň 😉
Growoli
No čoveče to by taky mohlo bejt, přece jenom je tam dost vysoká vlhkost, ale to už teď stejně nic nenadelas.... Do. Příště zkusit lépe poresit cirkulaci vzduchu nebo. Hodit odvlhcovacku
Growoli
Tak plíseň jsme vyloučili... Ta by vypadala takhle a to tam neměl....
jablickar
Ne to rozhodne tam nebylo...a ani není :) nevím třeba vážně díky me kravine a levnemu predhnojenemu substrátu...uvidime co bude v kokosu za překvapeni :D
cardy
prestan hnojit !!!!!! , jenom voda a enzymy, podle me si to prepisknul s tim kalmagem

nikdy nikdo s tim celou dobu nehnojil a tet by ste to tam furt cpaly co se rozmohly ty ledky

jak casto hnojis a jakej pomer ( koncentrat)

plisen nesmysl , kdyby uz tam byla tak prvni na rade jsou palice a ne listy

prekalibruj pro jistoru ph metr a zmer ec
jablickar
Ještě mě napadl jeden problém...ze začátku pestu mi tam litaly nějaké musky...dal jsem lepove pásky a byl klid ale teď je tam celkem hejno...myslíte ze tohle jsou smutnice ?
jablickar
Jinak už liju jen vodu a enzym :) a hnojil jsem jak psali na hnojivu...
jablickar
Ještě jedna
jablickar
.
WeedBurger
Na ty mrchy okřídlený zabírají masožravé hlístice a chrání kytku několik týdnů.. taky na to pomáhá pěstování v rockwoolu (drip a hydro), protože se líhnou z hlíny a kokosu.. ale můj nejoblíbenější způsob zabíjení je uv killer do zásuvky s UV světlem a 1000V :D za 300 z Hornbachu, protože mi lítají po bytě z kytek, které jsem měl na balkoně, do skříně bych to ale v případě, že jedu hlínu, taky dal, někam nahoru do rohu a nechat svítit i pár hodin ve tmě, moc se jim to světlo líbí a ty rány zase mě :D když s tím zabijim ty mrchy v obýváku a koukám na film, ozve se rána, tak se občas trochu vyděsim :D
jablickar
To jo ale co je to zac ? Protože teď mám rozjetý v predpestu nové kolo o místnost dal...a jedu v kokosu nechci ať se to dostane do toho noveho...a hlistice jsem četl ze pomáhají
Madical-Strains
Smutnice !

Kup tohle za 135 kc a mas do tydne klid.
Ty co litaj neskodej , ty vyhynou do tydne sami.
Horsi jsou ty larvy v substratu. 3-5 dni a je taky po nich.

http://www.biocont.cz/cz/eshop/nema...ernema-_i10.htm
jablickar
Tak ze mi chceš říct ze celej můj pěst mi posra... smutnice ? Protoze jsem idiot a myslel jsem si ze to jsou nějaké musky ? Já se díval pravé na netu už dávno co je to zac dal jsem lepove pásky a byl klid...ale teď se objevily dost...jsem vážně neuvěřitelný kreten...nakoupil jsem vše možné jako hnojiva ale tohle mě nenapadlo protože mi je to moc nepřipomínalo..je 36 den kvetu mám to tam ještě dávat ? Ještě max 14 dni...a do toho predpestu s Kokosem raději taky co
WeedBurger
V pohodě, nostress.. dej do každého květináče 4 lepivé proužky, jak máš, tím že regulujes mušky, tak snižuješ i snůšky vajec, že kterých máš larvy a ten UV killer mi v místnosti pomohl, že se sem tam ukáže jedna nebo dvě přeživší :D ale ve skříni jsem taky měl problém tenkrát když jsem jel hlínu a kokos, doufal jsem, že kokos pro ně nebude tak lákavý, ale bohužel taky je.. a odjel jsem i taky pěkný kolo okolo 600g pod 600W a ty hlístice jsem použil jen jednou okolo 45. dne květu a v pohodě.. takže lepivé pásky a pak hlístice, než ti přijdou, ať máš nějakou ochranu :)
jablickar
Ok rozmistim zbytek pasku co mám a hlistice objednam...naredim to na těch 5 litru to by mělo stačit...jen už to asi nějak extra nezachanim je dost pozdě
Madical-Strains
Hele, ty kurvy smutnice me okradly o 150g na 8 kytkach a z mych obvyklych 200G +- sem mel jen 50G. S tim pocitej ze ztratou.

Ja kdyz sem je mel tak sem sice vedel ze to jsou smutnice ale taky jsem je podcenil, protoze skoro 6 tydnu jsem je zkousel znicit ruznymi tabakovymi odvary a nevim cim vsim jeste a nakonec pomohly bleskurychle ty paraziticke hlistice.
Ale stalo me to 150g jak jsem uz psal.

Drzim palce at te to nepotka!
jablickar
No...krásný první pěst...a neboj počítám s tím...bohužel
WeedBurger
Ty listy jsou spálené si myslím, jaké EC máš na výtoku? Máš na dně květináčů nějakou drenáž, třeba z keramzitu? Nestojí kořeny na dně v bahně? Nejsou i přelíté? U kokosu je výhoda, že když se něco takhle pokazí, můžeš to prolévat 3x denně, protože kokos zadrží jen tolik vody, kolik je potřeba a zbytek vyteče, žádné dušení kořenů v bahně :)
jablickar
Jen asi bude více než jiste ze se dostanou i do kokosu vedle do místnosti co ? Zatím to je v malých kelímcich ale jak tohle sklidim jde to do těch kvetinacu...tak ze jak to presadim asi pro jistotu to dat i do kokosu co ?
jablickar
Nestojí ani v bahně a ani ve vode...schvalne jsem je už parkrat nechal pěkné proschnout...ec nevim...a přelite to nebude...a na dne nemám nic jen hlínu...vím taky chyba do kokosu na dno už půjde keramzit
Madical-Strains
Ja smutnice chytil od souseda ktery ma balkon dokonce za rohem baraku 3 patra pode mnou. Takze urcite osetri i druhy kyti v jine mistnosti.
jablickar
Ok ale až do finálních ne ? Teď budou ještě asi 2 týdny v predpestu než to dokvete
Madical-Strains
Smutnice si nevybira jesli se jedna o finalni kvetinac nebo predpest maly kelimek.
Nebo si tam ty larvy chces taky predpestovat s tim predpestem? :D
jablickar
Mas pravdu svou logiku to má :) tak hodím do velkého boxu pak dam do predpestu a pak jak vyrostou do finalu a snad aspoň tenhle problém vyresim :D
Madical-Strains
A jeste byt tebou, tak bych uz davno otrhal ty nejhorsi poskozene listy a pozoroval bych jesli se tam nahodou nevytvori znova.
Tim ze je otrhas ,mely by na jejich miste vyrust nove zdrave listy.

Nekdo by s tim otrhavanim nemusel souhlasit z duvodu ze si je kytka schodi sama az je nebude potrebovat. Ale ja bych je tam uz davno nemel, uz jen z duvodu ze na nich myze byt plisen nebo vajicka-larvy jeneho skudce a pod.
jablickar
ja prave otrhaval jen ty skoro suche...tak ze rikas vsechny ty skarede listy pryc ?
AladinXXX
Madi psal jen ty nejhorsi....
Madical-Strains
Ja sem vetsinou pro radikalnejsi reseni :D

No , ja nevim jesli si to fotil po otrhani nebo pred otrhavanim tech listu.
Ale tak jak to je na ty fotce bych to nenechaval. Tak to nafot v ceku jak to vypada tedka, prosim.
Listy narostou jiny ale co je alespon trochu zelene u vrcholku tam samozrejme nech.
Otrhej jen ty viditelne spatny listy a nekam je odnes pryc z domu nebo je spal v kamnech.

Nekde mam ve svych vlaknech pokus "kompletni oholeni kytky" zustal jen stonek a vetve, po 10-14 dnech by ji nikdo nepoznal jak se krasne zazelenala. :)
jablickar
V 18:00 se zapíná svetlo tak je vytahnu a ostriham:D zajímavé ze spodky kytky se drží zelené ale vrch ten ne a ne :) snad do patku dojdou ty hlístice :) pak po deplaci tady hodím fotky...už je 37 den kvetu no...tak snad do konce nějaké ještě dorostou :D
Madical-Strains
Tu fotku plisne co tam dal Growoli tak to by melo byt pravdepodobne Padli ale plisni co napadaji rostliny je hafo druhu a kazda vypada trochu jinak.
Takze plisen bych zas tak uplne nevylucoval.
Proto vse dobre zlikviduj z toho listi co otrhas aby se ti to nerozlezalo.
Pokud by to plisen byla tak tam stejne uz budou zachycene spory.

Doufejme ze to plisen neni.

EDIT:

Mimochodem tahle fotka je taky pisen.
jablickar
Tak tady je foto...snažil jsem se co nejvíce to oholit od těch špatných listu..zalivam to už jen upravenou vodou enzymy a calmagem...akorát mi přijdou nějaké svetle...
Madical-Strains
Jo , svetle jsou , ale to je pravdepodobne nasledek ozranych mikrokorinku od larev , mikrokorinky prijima kyti ziviny , takze ted nemaji cim ty ziviny prijimat v dostatecnem mnozstvi ktere kyti potrebuji , nebo se jim to minimalne snizilo .

Nechal sis zalezet , hezky si to otrhal , ted to vypada mnohem lepe, doufam ze se to bude ted uz jen zlepsovat.
Aplikuj co nejdriv ty hlistice a po 3 dnech to budou mit uz ty larvy za sebou a nech je tyden bez hnojiv abys ten kokos jeste zbytecne nezasolil.
Do tydne by nejaky korinky mohly narust , protoze rostou o mnoho rychleji nez hlavni koren .

Doporucuju ti ted hlavne pridavat do zalivky nejaky korenovy stimulator , ten podpori narust vlasecnicovych jemnych korinku + ty enzymy, nic jineho bych jim ted ten tyden nedaval.
A pak zacni pomalinku zase hnojit.
Je pravdepodobny ze ten tyden co je nebudes krmit do kokosu tak mohou jeste zesvetlat.
Muzes taky zatim hnojit postrikem na listy (mozne riziko plisne) hnojivem k tomu urcenym ale az budou larvy v kokosu mrtvy, coz je zhruba 3 dni.
Hrozi ale pri postriku riziko plisne. Takze tezko radit. :)

Ja delam postriky Melasou i do 3 tydne kvetu a taky 2-3x behem flusingu pred kosou a nemel jsem plisen zatim nikdy ale musi se zvysit frekvence ofuku i odtahu. A postrik provadet nejlepe pred roznutim , ne pred zhasnutim. A vse nechat beze samozrejme non-stop celej kvet , ofuk i odtah.

Drzim kytickam palce ale bud v klidu neco urcite sklidis.
jablickar
dekuji :) v utery jsem je objednal večer snad to co nejdriv dojde....hned to aplikuji jak do velkeho boxu tak do predpestu do kokosu :) tak ze by jsi daval jen korenovy stimulator a enzymy jo ? calmag davat nemam...na listy mam vita race.jo nonstop jede ofuk i odtah :) a dekuji za rady... uvidime je 38 den květu .
fikus37
Měl jsi pěkně našlápnuto. Škoda, že se ti to přihodilo. Palice vypadají pěkně na 38 den.
Fotka od growoli je 100% Padlí. Plíseň napadá především palice, někdy i listy, ale vypadá trochu jinak.
Madical-Strains
Fikus ma asi na mysli tuhle...

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...y-a-plisen-seda
jablickar
jasny tohle me potkalo venku :D skoda no...jsem idiot mel jsem ty musky resit davno ale vypadalo to po tom co jsem dal lepove pasky ze uz tam nic neni...az ted se to nejak rozmnozilo :) ale co uz postavil jsem s tatkou predpest :) koupil diamantovku osb desky a neon kit 2*55w a uz to tam pekne roste :) koupil jsem canna coco plus do toho od plagronu hnojky na kokos,fish force,green sensation,pure enzym,sugar royal a vita race, jeste mi zustal calmag a pk...dokoupim ec metr ktery kupuji uz snad mesic :D a uvidime zda to dopadne lepe :) mam tam 5x ak49(vision seeds) a 5x satans bride(trikoma seeds) a jeden darek od trikomy nejaky malquerida :D to je nejaka novinka nenasel jsem o tom vubec nic :D chtel jsem 8-9 kytek ale vylezlo a roste vsech 11
jablickar
fikus : ja si vcera rikal ze je teprve 38 den ze nebudu davat rukavice...no a vecer jsem jinak nadaval jak jsem mel dolepene prsty a lepilo se mi to k displeji telefonu..jo nejake jsou pekne a tvrde...snad se to aspon trosku hodi do kupy a doufam ze do patku dojdou ty breberky :D
Pítr90
Čau, fakt si nemůžu pomoct, ale mně to připomíná toto
Je to plíseň bramborová na rajčatech
jablickar
dneska tu hodim detailni foto listu...
jablickar
Tady par detailu průběhu
jablickar
Tady průběh
fikus37
Pitr90, může být. Já reagoval na fotku growoliho.
Měl jsem párkrát plíseň, ale pouze v palicich. Na listech mi to v indoor nikdy nedělalo. Plíseň zjistíš pomocí mikroskopu. Na netu najdeš fotky plísní pod mikroskopem (stačí ten kapesní co máme na tch)
Luise
Hezky, jen jestli muzu poradit. Jestli takle budes pryc celej pest porid si nejakou zavlahu bo ti to vyschne. Treba tohle neni spatny
https://pestovani.cz/?Drip&post_type=product
A lepsi mit na jeden kvetinac treba dve hadice. Ona obcas naka zaschne, tak at mas jistotu.
Luise
Ou, tak sem jsem nedosel. Reagoval jsem na prvni stranku. Prosel jsem sle par stan zpatky a nikde jsem nevidel ofukovej vetrak. Tak nevim jestli si ho nesundal aby se to nesirilo, nebo proc ho tam namas. Je dost dulezitej prave proti plisnim, protoze profukuje cerstvym vzduchem a i vysusuje listy. Tam kde se nemeni vzduch byva vlhkost a casem i plisen.
Luise
Tak jsem to projel a co stim mas je mi uz jasny. Davas jim od patyho dne PKcko ktery oni ale vubec nezerou. Postrebuji tak 20 dni jeste dost dusiku (rustovou hnojku) a pk nezerou. Takze se ti tam to PK hromadi a meni celou skalu prvku v hline ktery potom zabranujou jinejm prvkum se vstrebavat. Mel jsi to cely prolejt tak dva dny ale durch cistou vodou s enzymama, klidne 10 litru na 5 litru hliny. Zase presnej priklad vymejsleni zazraku. Kup si jednu radu hnojek od jednoho vyrobce, vem si k tomu tabulku a jed presne podle tabulky. Dodrzuj Ph a budes v pohode. V kokosu i hline je dobry hnojkama radsi setrit a klidne jednou vodou a jednou hnojku, nebo kazdejch 20 dni poradne prolit. Urcite tim nic nepokazis. Stim jak si jim dsl coudy pak ta kytks umira a hnije skoro sama.
jablickar
Vetrak tam je :) je nad verem namířeny na kytky a jede nonstop točí se dokola přes cely prostor...jinak pk jsem jim začal dávat u kvetu...hlavní problém byla predhnojena hlína..psali 6 týdnu tak jsem jim skoro cely růst nic nedával až ke konci chvíli hnojivo na růst s hnojivem na květ pak už jen hnojivo na květ...ano mám úplně vše od plagronu na nové kolo kromě calmagu...poslední dny jim dávám jen enzymy a a vodu a calmag a kytky jsou lepší...akorát to hejno musek..a pravdu mas tyo jak se dávalo pk tak kytky úplně černé viz poslední foto...hodně chyb hlavně už nikdy ta predhnojena hlína teď už jedu v canna coco a uvidime
jablickar
Zítra hodím fotky boxu ale palice mi přijdou lepší po tom ostrihani :) jsem vážně rad za to ze lidi tady pisou a radi...třeba tohle bude rada pro někoho kdo to pos.re tak jako já a pořadí si s tím dříve :) jinak nějaká rada kromě lepicich pásku co na ty svilusky ať mi nelitaji po celém bytě ? Zda jim něco chutná do čeho budou sedět ? Ano uv killer by pomohl ale to bych se já a můj pes a má holka moc nevyspali😂😂😂a mě pěstování by brzo skončilo 😂 stačilo ze predpest je v ložnici :D
Luise
Svilusky nelitaj. Jsou to pidi broucci. Muzou to byt smutnice ty byvaji v korenech. Ale hromada lepovejch pomuze.
jablickar
Promiň smutnice :) ty hlístice dojdou až asi ve středu co říkáte zatím zkusit tohle...
jablickar
https://www.obi.cz/hnojivo-pro-balk...AyABEgK2lvD_BwE
Madical-Strains
Nikdy nemichej spolu vice znacek hnojiv , mohou se pak vyskytnout problemy.
Luise
To jsem nevedel ani ze existuje hnojivo proti smutnicim. Jestli tam mas lepovy desky a odchytavas to, tak bych tam nic nelil a vydrzel do hlistic. Smutnice nejsou takovy zakernaci jako treba svilusky.
jablickar
Dal jsem mucholapky a normálně 100x lepší než ty pásky :D pěkné si tam visí a musky se na to chytá jedna za druhou :D
jablickar
40 den kvetu
Madical-Strains
Pekne dlouhy salamky :)
jablickar
Dekuji :) uvidime jak to cele dopadne :) každá kytka je úplně jiná...tak ze to budu asi sklízet po kytce :D
STi
Vypada to krutě ;) držim palce
jablickar
Dík :) jedna už je dole :) 7 ještě zraje :) dneska dosly ty hlístice mate někdo zkušenosti ? Došlo baleni o 5mil... má se to namichat ve 2-5l vody a pak 100ml toho dat do květináče...jde mi o to zda to mužů dat třeba do litru vody a zalit s tím kytky nebo musím dat jen 100ml toho vylit do květináče...
jablickar
Jinak jedna už visí od pondělí :) pak tady hodim fotky jak to bude suché...na tu hrůzu jak v jedné fázi vypadaly listy voní a lepí krásné...
jablickar
Pomalu se blizime do finále :) na tu hrůzu...uvidime co výnos...jedna už visi ostatních 7 dozrava...v predpestu už čeká na velký box 11novych kousku co vylezlo z 11. Semen... ale už jsou v kokosu tak uvidime snad listy budou lepší :D
Madical-Strains
Pekny :) , drzim palce !
jablickar
dekuji. uz se nemuzu dockat az si pekne umotam :D a taky na to jak budu v boxu bojovat s novou posadkou :) jsem zvedav co me zas prekvapi:D
WeedBurger
Jo pěstování je závislost. Dívat se jak to pomalu roste a kvete a tak stále dokola :D
jablickar
citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
Jo pěstování je závislost. Dívat se jak to pomalu roste a kvete a tak stále dokola :D



jak říkáš :D ten pocit podívat se do stanu. A hlavne nikdy nevis cim te zase prekvapi :D ja si tohle kolo zazil svoje
jablickar
Dneska jsem dostrihal a dal do sklenice a budu otevírat každý den...zbylých 7 stále kvete...tahle byla nejrychlejší
jablickar
Jinak prosím přijde mi ze v predpestu malé nějak nechystají barvu...jsou v kokosu a dávám jim zatím od plagronu coco a+b po 2,5 ml/l od každého akorát jsou nějaké žluté a jedna je povadla...ty spodní listy dostaly zabrat jak jsem je polil vodou z hnojivem nedošlo mi nějak ze je to spali...dekuji
jablickar
A nějak nechápu proč mi to dává tak ph dolu...v odstate vodě mám 7,5 dam tam coco a+b a padne to na 3,1...tak to zvedam na 5,8 ale přijde mi ze to spadne o dost
Madical-Strains
.No, kamo , jesli te PH spadne na 3,1 , tak ten kokos vyhod a okamzite presad do nejaky hliny, treba LIGtmixu.

Uz ted je videt ze zloutnou proto protoze neprijimaji potravu jelikoz spatne ph jim uzamkne prijem zivin. Uz se mi nezda pravdepodobny ze ty listy spodni jsou spalene od hnojiva . Protoze Kytka si bere ziviny kdyz je nemuze prijimat ze zeme korny tak prvni se spodnich listu, proto vyadaji tak jak vypadaji.
A kdyz budes nadale davat hnjivo tak to jeste vic zhorsis ,zasolis.

Moje rada je okazite presadit do vetsich kvetinacu z hlinou. A zbav koreny toho kokosu ale vemi opatrne. I tak se pravdepodobne na tyden zarazi.
S kokosem ja nemam dobre zkusenosti ale nekomu naopak vyhovuje a neda na nej dopustit ale to neni tvuj pripad jak je vidnoo. :).
jablickar
Myslim ph ve vodě...když to míchám
jablickar
Ze proste to hnojivo o tolik sníží ph vody ze 7,5 na 3,1 a pak to musím o tolik zvedat než to zaliju ať je tam 5,8
Growoli
Má prostě ph vody 7.5 a po Přidání hnojiv mu to klesne na 3.1 což mě přijde hodně divný.... Pak musí zvedat ph zase hydroxidem draselným
Madical-Strains
Tak v tom pripade to jsou napicu hnojky kdyz takhle moc ovlivni ph zalivky.

Kazdopadne bych to pihned presadil do vetsiho a dal do hliny a kokos z korenu bych odsratinl nejvice co to pujde. A minimalne po presazeni 14 dni nehnoj.

Mas uzamceny prijem zivin, kytky si berou vyzivu prvni z tech spodnich listu.
A casem ti zezoutnou cely pokud s tim neco rychle neudelas.
Asi bych vymenil i hnojivo, nebo zkontroluj jesli si ho daval sravne.

Rozumis ty tu zalivku zvysis ale ono se PH zase rychle vrati jelikoz voda ma mnohem silnejsi pufry.
jablickar
Mám to od plagronu...objednaval jsem to přímo na ten kokos tak nechápu jak muže být napicu...
Madical-Strains
Ale evidentne je ...kdyz ty hnojiva takhle extreme zamavaji s PH vody .
jablickar
Ok budu to zalivat vodou upravenou jen...a nápisu na ten grow shop...protože to vyhazovat nemíním když jsou úplně nové
jablickar
Nejvyšší ph je odstate vody...6,5 je po přidání 4ml coco b a nejnižší když tam dam i coco a
STi
citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
Jo pěstování je závislost. Dívat se jak to pomalu roste a kvete a tak stále dokola :D


O zavislosti mi nemluv :D
Madical-Strains
A to mas jakou odstatou, z kohoutku ? Tobe tece ph 6,5 z kohoutku?

Oni te to pravdepodobne nevymenenj zadarmo, jelikoz uz jsou flasky uz nacaty.

Myslim ze jsem mel taky prvni kolo kokos a plagron hnojky, koukni do meho 1.vlakna a byly tam neustale problemy s ph.

Nakonec jsem to vymenil za Biobizz hnojky, a kokos za hlinu a bylo .:D
Propalachl sem koreny ,odplavil proudem vody od zbyleho kokosu a dal hlinu,problemy ihned prestaly.

A myslim si ze se to ted prave hodi udleat , casove jelikoz stejne musis presadit do vetsich kvetinacu. Horsi by bylo kdyby te to dealo uz kdyz bys to mel presazeny a to te pravdepodobne ceka kdyz me neposlechnes.

Ja vim je to kruty a stoji to dalsi penize ale uvedom si o co ti jde predevsim v tom pestu.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma